Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Ebony Tate-Smith Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 02, 2016 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra
Általánosságok

♦️ Név: Dóra, de ez túl hivatalos, a Dórit jobban szeretem.

♦️ Kor: Majdnem 21.

♦️ Foglalkozás (mit tanulsz/dolgozol?): Egyetemista vagyok, pszichológiát tanulok.


Érdeklődési kör

♦️ Milyen hobbijaid vannak? A legfontosabb és azt hiszem, hogy jobban belegondolva az egyetlen hobbim az írás.

♦️ Mióta űzöd őket? Komolyabban is foglalkozol velük? Már majdnem hat éve és igyekszem nem elhanyagolni, tekintve, hogy nem is tudnék már meglenni az írás nélkül. Voltak blogjaim, irkáltam történeteket, fanficeket, de mostanában "csak" az itteni reagolást űzöm, ami jó gyakorlat, hiszen van pá karakterem, akikhez át kell szellemülni. Very Happy

♦️ Hogyan tudsz a legjobban kikapcsolódni? Alvással. Nem létezik az a mennyiség, amire azt mondanám, hogy elég, a zenehallgatással egybekötött alvás pedig még jobban kikapcsol. És persze az olvasás is, azzal viszont az a baj, hogyha leteszem a könyvet, akkor mindig azon jár az agyam, hogy vajon mi fog történni.

♦️ Melyik a kedvenc filmed, filmes műfajod? Mindig más. Jelenleg az összes Star Wars film, teljesen beleszerettem ebbe a világba, aki tudja, hol lehet egy Yodát szerezni, az jelezze! Egyébként szinte mindenevő vagyok filmek terén, a horrort kivéve, azoktól nagyon félek, olyan szinten, hogy napokig nem tudok aludni akár attól sem, ha valaki csak mesél egy ilyen filmről.. egyébként abszolút és örök favorit a Marvel Filmes Univerzum, előttem erről senki nem merjen rosszat mondani. Razz A nagyon csöpögős romantikus filmeket mostanában annyira nem szeretem, de egy szép szerelmi történet természetesen meghat. A vígjátékokért odavagyok, imádok nevetni, Feketék fehéren, Másnaposok, Nagyfiúk és társai bármikor jöhetnek. Az akciófilmekre szomjazom, ha olyan a hangulatom, nagyon bele tudok jönni a nézésükbe, pl. a Szállító-filmeket és az Elrabolva-t szinte kívülről tudom. A drámákat sem kerülöm el, általában akkor kerülnek nálam terítékre, ha teljes letargiában vagyok és még lejjebb akarok süllyedni... láttátok már az Igaz szívvel-t? Nézzétek meg! Aztán ott vannak a történelmi filmek, egy jól megalkotott mű nálam a szájtátós kategóriába tartozik.

♦️ Ki a kedvenc színészed/színésznőd? Rengeteg van. Nagy kedvencem Chris Evans és nem csak azért, mert egyszer a férjem lesz (igen!), hanem mert szinte bármit el tud játszani. Brad Pitt-ről ne is beszéljünk, valamiért nagyon megfog a játéka, aztán ott van még Tom Hanks és Morgan Freeman.
Színésznőként abszolút kedvenc Sandra Bullock, Kate Winslet, Meryl Streep, Jennifer Lawrence és még felsorolni sem tudom, ahogy a férfiakat sem.

♦️ Ki a kedvenc íród? Dan Brown és Danielle Steel.

♦️ Milyen könyveket szeretsz? Imádok olvasni, leginkább a krimiket, a történelmi töltetű írásokat és a romantikus regényeket. A kedvenc könyveim a kedvenc íróimtól származnak, a Da Vinci-kódot, az Angyalok és Démonok-at és az Inferno-t bármikor el tudom olvasni, valamint van egy Danielle Steel könyv, ami hatalmas kedvencem, körülbelül 5-6 éve kaptam karácsonyra, a címe: Tudok még szeretni. Minden évben legalább egyszer elolvasom.

♦️ Melyik a kedvenc sorozatod? Sorozatfüggő vagyok, ezt kijelenthetem. Jelenleg műsoron van nálam a Once Upon a Time, az Agents of S.H.I.E.L.D., a Supernatural, a The Originals, a Daredevil, a Criminal Minds, a White Collar, a Flesh and Bone és elkezdtem a Pretty Little Liars-t, nemsokára kijön az új évad az Agent Carter-ből. És új esélyt adtam a Vampire Diaries-nek is. Mindegyiket szeretem, különben nem nézném őket, de a legnagyobb kedvencek a Once Upon a Time és az Agents of S.H.I.E.L.D, plusz a SupNat.

♦️ És sorozatszereplőd, párod, kapcsolatod? Kedvenc szereplő az OUAT-ból Regina, egyszerűen imádom. Az Agents of S.H.I.E.L.D-ből mindenki, de komolyan, csak az az új Hidrás csávó nem, annak még a nevét sem tudom.
Kedvenc párosom: FITZSIMMONS mindörökké! A sorozattörténelem legzabálnivalóbb és legtökéletesebb párosa. Persze Regina és Robin, valamint Emma és Hook sem piskóták.  40

♦️ Kedvenc énekesed/zenekarod, zenei stílusod? Annyira nagyon kedvenc nincs, de szeretem a OneRebublic, a The Fray és a The Script zenéit, a Hurts néhány számát is szívesen hallgatom. Leginkább popot hallgatok, de nagyon szeretem a klasszikus zenét, szokásom Mozart-hallgatás közben tanulni. A metált nem szeretem, az erős rock-ot sem, a tuctuctól pedig rosszul vagyok.

♦️ Szeretsz sportolni? Mit? Nem szeretek. A sport nem az én világom, vannak, akik nem erre születtek. Viszont jógázni szoktam, mostanában kevesebbet, de érzem is a hiányát. És szeretek úszni is.


Személyiség

♦️ Szerinted melyek a legjobb tulajdonságaid és miért ezek? Barátságos vagyok, mindenkinek megadom a lehetőséget és gyűlölöm az előítéleteket. Akkor is meghallgatom az embereket, ha mások szerint hülyeségeket beszélnek, mindenkinek el kell mondania, ami benne zajlik, különben a populáció jelentős része zakkant lenne. Mindent megtennék azokért, akik fontosak nekem, mindenemet odaadnám értük, az életemet is. Hűséges vagyok, lojális, türelmes.

♦️ A legrosszabbak? Hajlamos vagyok a sértődésre, de csakis akkor, ha árulást vagy kétszínűséget érzek a levegőben. Nyilvánosan nem, viszont otthon passzív-agresszív vagyok, ha rengeteg dolog nem jön össze és nem érzem a kezemben a gyeplőt. Aggódós vagyok, nagyon tudok izgulni. Túlságosan kíváncsi vagyok, minden érdekel, mindenről tudni szeretnék.

♦️ Vannak különleges szokásaid, rigolyáid? Kiskorom óta rágom a körmömet, próbálok róla leszokni. Kicsikét kényszeres vagyok, szeretem a rendet és a rendszert. Ha hideg van az a bajom, ha fázom, ha meleg van, akkor melegem van, soha nem találom a nekem megfelelő hőmérsékletet. Vagyis de, télen a nagyszüleimnél a cserépkályha mellett.

♦️ Mi tudja a legnagyobb örömet szerezni neked és mi az, ami kihoz a sodrodból? Ha örömet okozhatok azoknak, akik fontosak nekem és kérnek a segítségemből. Szeretem érezni, hogy szükség van rám és segíthetek valamiben. Kihozni a sodromból nagyon kevés dolog tud, leginkább az, hogyha valaki azt hiszi magáról, hogy bármit megtehet, bárkit megsérthet és bárkin átgázolhat.

♦️ Mit változtatnál meg magadban legszívesebben? Azt, hogy ne vegyem annyira a lelkemre a dolgokat, hogy napokig rágódjak mások bunkóságán, amit a környezet elvisel. És azt, hogy én ezek miatt az emberek miatt képes vagyok senkinek érezni magam.

♦️ Milyen állat lennél? Nem tudom. Egy édes kiskutya, akit mindenki szeret, elolvadnak tőle az emberek és ő is csak szeretetet képes adni.


Szerepjátékkal kapcsolatos kérdések

♦️ Mikor fedezted fel az FRPG világát, mióta játszol? Augusztusban volt 5 éve, hogy rátaláltam az első oldalra, ami a CSI:New York-i helyszínelőkön alapult. Októberben jött az akkor még nem ezen a néven futó Diariesfrpg és itt ragadtam. Smile

♦️ Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra? Erre egyáltalán nem emlékszem, fogalmam sincs, hogy milyen indíttatásból kezdhettem keresgélni. Very Happy De arra emlékszem, hogy a legeslegelső karim pb-je még a CSI:NY-on Miley Cyrus volt.

♦️ Milyen oldalakon fordulsz meg szívesen (real-life, fantasy, stb.) Ezen. De tényleg, hiába regisztráltam már máshová, valamiért ott mindig elfelejtettem játszani vagy elmúlt a lelkesedésem és otthagytam. Szóval nekem a Diariesfrpg a típusom.

♦️ Mit szeretsz a legjobban ebben a világban? Hogy az lehetek, aki akarok. Sablonos, de nincs ahhoz fogható, amikor kiírhatod magadból az adott hangulatodat egy karakterrel, amit az a hangulat ihletett... tökéletes terápia!

♦️ Milyen játékokat van általában leginkább kedved kijátszani, mit szeretsz ezekben? Az a karakteremtől és a partnertől függ. Imádom a kreatív játékokat és azokat, amik meglepnek és gondolkozhatok rajtuk, hogy na erre mit lépjek, de azt nem szeretem, ha égbe-világba elszalad valakivel a ló. Razz Viszont velem aztán lehet egyezkedni, tényleg. Very Happy


Jövőkép

♦️ Hogyan képzeled el a jövődet? Mit szeretnél csinálni, hol szeretnél élni, kikkel szeretnéd körülvenni magad? Valahol egy kertvárosban szeretnék élni egy szép házban a két gyerekemmel, egy normális férjjel, kutyával, kedves szomszédokkal, hatalmas kerttel, ahol a barátainkkal bármikor összeülhetnénk egy közös programra. Szeretném, ha lenne munkám, a gyerekeim és a férjem szeretnének és harmonikus lenne a kapcsolatunk, nem kellene elhanyagolnom a saját szakmai terveimet. Remélem, hogy a szüleim is élni fognak, valahol a közelünkben, hogy mindig együtt tölthessük egy kis időt.

♦️ Milyennek látod az 5/10/15 évvel későbbi önmagadat?
5 év múlva: Elhelyezkedtem a szakmámban, elkezdtem tapasztalatokat gyűjteni és valószínűleg még ekkor teljesen ki leszek akadva attól, hogy nem tudok mindent. Maximum párkapcsolat, esetleg házasság.

10 év: Minimum egy, de inkább már két gyerek, hogy az érettségijükön még ne legyek vén, egyre kiterjedtebb szakmai háttér.

15 év: Nyugalom, biztos háttér, gyerekek, akiket imádok, férj, akivel nem untunk egymásra és nem akarjuk kikaparni a másik szemét, magánpraxis, tanári állás az egyetemen, publikációk a hátam mögött. Esetleg egy könyv is.

♦️ Mit tanácsolnál a kisgyermeknek, aki voltál? Ne félj! Hidd el, hogy az emberek szeretnek.

♦️ És a mostani önmagadnak? Mi az a tanács, amit szívesen megfogadnál, de valamiért nem tudsz eleget tenni neki? Ne aggódj és ne törődj más hülyeségeivel. Ami zavar, azt rázd le magadról, semmi és senki nem érdemli meg, hogy rosszul érezd magad miatta, főleg ha olyan személytől jön a negativitás, aki meg sem érdemelné, hogy törődj vele. Nézz pozitívan a jövőbe!


Megjegyzés (bármi, amit el szeretnél mondani):
Bármi is legyen, én mindig itt leszek. Szeri van
Vissza az elejére Go down
 

Ebony Tate-Smith

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Ebony Tate-Smith
» Léa Tate
» Tate Glosberg
» Tate Sinclaire
» Ebony szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: User-ismertetök :: Kérdőív usereknek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •