Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Tyler Lockwood

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 01, 2016 11:40 am
Ugrás egy másik oldalra

Tyler Lockwood

24
Michael Trevino
Mystic Falls
Hibrid

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Mindig is indulatkezelési problémáim voltak, melyek a mai napig megmaradtak, tudjátok ez a farkas dologgal jár. Hamar eldurran az agyam és akkor azt csinálok, amit jónak látok, de sajnos sokszor nem tudom mérlegelni, hogy mit teszek. Próbálok változtatni, próbáltam megváltozni, de örök életemben egy szemétláda voltam és nem tudok róla lemondani. A legjobb haverom nővérével jártam, sőt még az anyjával is csókolóztam, hát nem vagyok épp egy példakép. Rosszul bántam a barátaimmal, sok mindenkit lenéztem, volt akiket terrorizáltam és porig aláztam. Valójában én voltam mindig is a polgármester fia, aki mindent megtehetett és sose lettek belőle komoly következmények, de minden megváltozott, mikor aktiváltam az átkomat. Belecsöppentem egy olyan világba, amibe talán nem kellett volna, nem én akartam természetfeletti lenni, azzá tettek. Az ember azt hinné, hogy menő vérfarkasnak lenni, de senki sem tudja, hogy mekkora kínnal jár, sőt sose tudhatod, hogy egyik teliholdkor nem e az egyik szerettedet tépted apró cafatokra. Nem jó farkasnak lenni.. Klaus próbált megtörni, mindent bevetett, hogy tönkre tegye az életem és sikerült, volt egy időszak, amikor nem voltam önmagam, mikor nem láttam kiutat és csak egy dolog lebegett a szemem előtt, valakinek a halála..
Kitartó és bosszúszomjas vagyok, látni akarom Klaust szenvedni, látni akarom hogy megtörik és összeomlik, ahogy eltűnik a büszkeség és felsőbbrendűség érzete.. Semmi másra nem vágyok jobban, csakhogy Klaus Mikaelson szenvedjen és kívánja a halálát. Miatta lettem hibrid és ezzel együtt sajnos a csicskája is, hisz volt az a sarjkötődéses dolog. Rühellem Klaust és nem akartam a csicskása maradni, szerencsére megtörtem a kötödést és szabad lettem, de utána.. Mondhatni átestem egy újabb változáson, új célt kellett találnom, egyedül voltam. Nem volt mellettem Caroline -aki megcsalt Klausszal-, családom sem volt és a barátaim is kezdtek cserbenhagyni. Senkihez se fordulhattam, pont ezért léptem le a városból egy időre.
Az igazat megvallva azért jöttem vissza három hónap után, mert hiányzott ez a város, hiányoztak a barátaim.. Nem mondom, hogy egy földre szállt angyal lettem, mert még mindig bennem van az a szemétláda, aki egykor voltam, de egy dologgal azonban problémám van, nem tudom nagyon uralni a sóvárgást. Ha éhes vagyok, akkor táplálkozom és segítségre van szükségem.. Két dologban kell segíteni nekem: 1. megtanulni kezelni a hibrid életet, 2. megölni Klaust és végleg elpusztítani, ha még az életembe is kerül! -természetesen azzal is megelégszem, ha valamilyen alternatívát találunk-.


Tudjátok, ha tükörbe nézek, akkor mindig elgondolkodom azon, hogy valaki hogyan lehet ilyen piszok jóképű, mint én? Teljes mértékben megvagyok elégedve önmagammal, nincs semmi gondom a kinézetemmel. Magas vagyok, nem vagyok alacsony ember, szeretem ezt, így nem kerülök annyira alul egyetlen verekedésben sem. Sportoltam, sokat sportoltam és ennek köszönhetően kigyúrt és izmos vagyok, sokkal jobb kondícióban vagyok, mint mások. Nyugodtan mondhatom, hogy a csajok buknak az ilyen testű pasikra, mint én. Világos bőrömhöz fekete haj párosul, ami nem hosszú, nem ér vállig, mint egy hímringyónak és mindig fel van zselézve. Arcom sose szőrös, mindig borotválkozom, de az t nem mondom, hogy egy kis borosta nem fordul elő. Adok magamra és szerintem ez a normális. Sötétbarna igéző szempárral áldott meg az ég. Helyes vagyok, a legtöbb nő helyesnek titulál és jóképű vagyok, na.. erről nem tehetek.
Mindig ízlésesen és alkalomhoz megfelelően öltözködöm, bár be kell vallanom nem vagyok épp az öltönyös pasi, rühellem az öltönyöket. Legtöbbször V-nyakú pólót vagy izompólót hordok, melyek általában egyszínűek. Jobban kedvelem a sötét színeket, bár nem mondom, hogy nem fordul elő világosabb szín. Nadrág terén jobban szeretem a farmert, bár azért mondjuk sportokhoz inkább melegítőt választok. De mondjuk ez teljesen felesleges elmondani, minden normális ember így gondolkodik.

Becenév
Ty, Lockwood
User neve
blondieee
Titulus
Lockwolf
Foglalkozás
Most tértem vissza, még nem tudom..
Születési hely
Mystic Falls
Születési idő
1992. február 10.
Család
Egyszer valaha volt családom, de mára senkim sem maradt, mindenki meghalt akit szerettem, jobban mondva mindenkit meggyilkoltak, akit szerettem. Apámat egy Charlie nevű vámpír ölte meg, anyámat pedig Klaus fojtotta vízbe. Szerettem a szüleimet, igaz nem volt mindig rózsás a kapcsolatom velük, de akkor is hiányoznak. Mason, anyám féltestvére pedig vérfarkas volt, segíteni próbált, de a mi családunk átkozott, mindenki meghalt még én is. Mellékesen Mason szívét Damon tépte ki, így halt meg. Fantasztikus családi történet, nem igaz?

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Elmesélhetném nektek az életemet, a történetemet, de mostanra már mindenki ismeri, tehát elmesélem nektek, hogy hova és miért léptem le. Igaz egy kissé megszokott és unalmas is lesz, olvassátok csak végig King Tyler meséjét.
Az egész úgy kezdődött, hogy kerestem Klaust kiiktatásának a módját, de sajnos Mystic Fallsban erre nem volt lehetőségem, el kellett hagynom a várost. Nem akartam, hogy a többiek megtudják, pont ezért léptem le anélkül, hogy bárki is tudta volna. Úgyis csak lebeszéltek volna az egészről, de ők ezt nem érthetik meg, sose fogják megérteni… Klaus tönkre tett, megölte anyámat és egy gyilkost csinált belőlem, egy szörnyet. Utáltam magamat, sokáig így voltam, de végül elfogadtam azt, aki vagyok, egy hibrid. Ritka faj vagyok felruházva a vámpírok és a vérfarkasok erejével, ami nagyon kellemes páros tud lenni. Tehát leléptem, csak egyetlen egy bökkenő volt, nem volt semmi nyomom, amin elindulhattam volna, nehéz a Mikaelson családot megtalálni. Nem adtam fel, túlságodan is fűtött engem a bosszúvágy, túlságosan is akartam Klaus halálát, de… nem lehet megölni, tényleg nincs rá mód. Volt egy tervem, sok boszi barátot szereztem úgy, hogy megvédtem őket a vámpíroktól -nem reagálnak valami jól a harapásomra-. Az egyetlen megoldás az, ha Klaust egy másik testbe helyezzük, mondjuk egy emberi csecsemőébe, ott nem tudna nekünk ártani jó sokáig, csak sajnos ezt senki sem merte bevállalni, túlságosan is féltek.
Mivel nem volt segítség é kivitelezhető megoldás, ezért próbáltam élvezni az életet, dögös csajokat igéztem meg és szinte mindennap partykat tartottam valami gazdag fószer lakásában. Nem igazán fogtam magam vissza táplálkozás terén sem, de megjelentek a vadászok, akik mindent elrontottak. Pontosan két hétig kergettek és hiába öltem meg közölük húszat, nem akartak elfogyni. Így végül tehát nem volt más lehetőségem, mint visszatérni Mysticbe és megtanulni kezelni ezt az éhéges dolgot. Csak azt nem tudom, hogy kihez forduljak, így inkább csendben és halkan visszasurrantam a családunk házába és ötleteket gyűjtöttem… lassan fel kéne keresnem Stefant és segítségét kell kérnem, de kezdem úgy érezni, hogy túl sok mindenről maradtam le a távollétemben.


Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Tyler Lockwood Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Kedd Május 03, 2016 7:23 am
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Mr. Lockwood,
öröm végre ezt a karaktert is látni az oldalon! Magam sem tudom, miért, Tyler karaktere mindig annyira magára hagyatott volt. Sosem volt sokáig gazdája, de reméljük, hogy ez innentől kezdve megváltozik! :033:
Azt sem tudom, hol kezdjem... sorozatbéli karakterek esetén mindig kibukik belőlem, ha nem szívlelem magát a karaktert, és Tylerrel pontosan ez a helyzet. Bár ezt ne értsd félre, előfordult már, hogy egy soris karaktert egy játékos játéka szerettetett meg velem, szóval rajtad a világ szeme! Wink
A sztoridban jól összefoglaltad Tyler dillemmáit, a történetét... eléggé kegyetlen húzás volt Klaus részéről, mikor megölte az anyádat. De a te utad már előtte is szorosan összekapcsolódott a hibriddel. Ugyanazon fajt erősítitek, bizonyos mértékben szükségetek van egymásra... talán ez a sors kegyetlen fintora, nem? pale
Nem is húzom tovább az időt, már így is megvárattalak, foglalózz, majd... irány játszani! A pajtikeresőben fordulj párat, akadnak ott páran, akik keresgélnek, jó játékot! 31

Vissza az elejére Go down
 

Tyler Lockwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tyler Lockwood
» tyler lockwood
» Tyler Lockwood
» Tyler Lockwood - folyamatban
» Tyler szobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Hibridek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •