Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 08, 2013 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Beleültem az ölébe és összefontam a karom a nyaka körül. Olyan jól esett vele lenni.
Érezni a közelségét, ez le írhatatlanul is jó volt.
-Hát most, hogy így ezt el mondtad már én is kezdem.-Suttogtam. Ha Elena szereti akkor nem lehet akadály semmi se. Kicsit már kezdtem meg nyugodni, végre van mellettem valaki aki szeret.
-Éli az életét neked is ezt kell tenned, de biztos bármikor meglátogathatod őt.-Mondtam neki mosolyogva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 09, 2013 10:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Ahogy a karjait a nyakam köré fonta, kezeimet lejjebb csúsztatva a derekát kezdtem el gyengéden simogatni.
-Szerintem hagyjuk is ezt a témát, mielőtt még teljesen elmegy a kedvem az élettől. -jelentettem ki komoly arckifejezéssel, majd szinte másodperceken belül el is nevettem magamat. Muszáj volt valamivel oldanom a saját feszültségemet.
-Van jobb dolgom is mint az önmarcangolás, ebben egyetértünk nem? -vigyorodtam el kajánul és egy önfeledt csókot nyomtam az ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 10, 2013 11:44 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Furcsán néztem rá, mikor életéről beszél, nem is tudom mi lenne velem, ha ő se lenne nem ebbe
belegondolni se szabad April. Hirtelen nevetni kezdett nem értettem, de kicsit jobban éreztem magam ettől,
hogy nem szomorkodik.
-Ezt a mosolyt szeretném rajtad látni.. mindig-Mondtam neki, majd viszonoztam a csókját és hozzá bújtam.
-Nem vagy éhes, ne készítsek neked kaját?-Néztem rá nagy szemekkel. Ahogy édes anyám mondta, a fiúkat
a gyomrukon keresztül kell megfogni. És mivel anyukám meghalt rákban még régebben én főztem apura, és
nem panaszkodott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 10, 2013 12:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Ezt nem garantálhatom, de amint látod egyenlőre még mosolygok. -nyomtam ismét egy apró csókot az ajkaira. Amíg vele vagyok mindenféleképpen ilyen kedvem lesz, de kitudja mit hoz a jövő.
-Nem vagyok túlzottan éhes, de a te kajádat mindenféleképpen megkóstolnám. -kacsintottam rá vigyorogva- De mit szólnál, ha egy kicsit később ejtenénk meg az evést? -vetettem fel ezt a lehetőséget is, mivel most tényleg nem voltam éhes, de az ő főztjét inkább jóízűen enném mintsem, hogy otthagyjam a felét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 10, 2013 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Ajánlom is.-Mondtam neki kibiggyesztve az alsó ajkamat, majd mosolyogva csókoltam vissza.
-Hát ahogy akarod, de ugye nem mész sehova és itt alszol?-Néztem rá kérlelően.
Mindent megadnék azért a csodáért, hogy reggel arra kelhessek, hogy mellettem fekszik a szerelmem.
-na és mihez lenne kedved?-Néztem rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 10, 2013 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Hmmm.... Hát, ha nem zavarok. -vigyorodtam el az arcát simogatva. Bár gondoltam, hogy nem zavarnám, de azért jó mártírkodni egy kicsit.
-Hogy mihez lenne kedvem? -gondolkodtam el egy pillanatra- Úgy emlékszem, hogy múltkor eléggé megbántottalak amikor nálunk voltál. Mit szólnál ha kiengesztelnélek ezért? -néztem rá kérdően és egyik kezemmel a combját kezdtem el cirógatni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 11, 2013 7:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Erre tudod a választ!-Mondtam neki megcsókolva. Soha nem zavarna engem imádok vele lenni, olyan
boldog vagyok az oldalán, mint még soha.
-Hmmm-Gondolkodtam el egy pillanatra.
-Mi a terved szexi fiú? Mr. Gilbert csak ne elcsábítana engem?-Tettem csípőre a kezem bár nem bánnám sőt örülnék neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 12, 2013 9:36 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Igen, erre tényleg tudom a választ. -vigyorodtam el.
-Hogy mik a terveim? -dörzsöltem meg az államat miközben igencsak gondolkodó tekintettel néztem rá, pedig azt hiszem a terveim már tisztázódtak a fejemben.
-Neked mihez lenne kedved? -vonogattam viccelődve a szemöldökömet, majd egy lágy csókot nyomtam az ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 12, 2013 7:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Beleharaptam alsó ajkamba és megcsókoltam.
-Ehhez!- Mondtam, majd a csókok vadabbá váltak és nyakát kezdtem csókolgatni,
miközben a pólóját igyekeztem leszedni. Végig simítottam izmos felső testét és
folytattam a nyelvével való játszadozást.
-Mit szólsz?- Szakadtam el pillanatra az ajkától és megsimogattam az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 12, 2013 8:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Azt hiszem egyre hevesebbé váló csókjaiból már letudtam szűrni, hogy mihez lenne kedve. Amint lekerült rólam a póló én sem tétlenkedtem és igyekeztem minél hamarabb megszabadítani a felsőjétől, hogy kezeimmel gyengéden cirógatni kezdhessem formás idomait.
-Hmmm...Nincs ellenemre. -vigyorodtam el egy pillanatra elszakadva ajkaitól, majd szinte azonnal vissza is tapadtam rájuk, miközben hátradőlve a kanapén óvatosan magamra húztam őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 12, 2013 10:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Szenvedélyes csókban forrtunk össze. Csak néztem igéző tekintetét és tudtam, hogy ő már
az enyém és senki nem veheti el tőlem.
-Szeretlek-Suttogtam fülébe, miközben csatoltam ki az övét és húztam le róla minden más ruhadarabot.
Meztelen testünk egymásnak feszült, de még csak lejebb haladtam csókjaimmal addig a pontig, majd kényesztettem őt miközben a szemeit fürkésztem.Csókoltam őt és annyira biztonságban éreztem magam mellette,
mint még senki más mellett nem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 15, 2013 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Én is szeretlek. -súgtam bele a csókba, majd elszakadva ajkaitól egy pillanatra elvigyorodtam azon ahogy szinte másodperceken belül megszabadít a maradék ruhadarabjaimtól. Én sem tétlenkedtem tovább és hasonlóképpen tettem.
Csókjaival egyre lejjebb haladt, majd amikor kényeztetni kezdett akarva akaratlanul is kibukott belőlem egy két jóleső nyögés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 15, 2013 9:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
nem bírtam magammal, hirtelen felültem és merev férfiasságát éreztem magamban amitől nyögni kezdtem.
Belekapaszkodtam a nyakába és fel le mozogtam, miközben csókoltam és élveztem
a forró testét.
Annyi minden futott át az agyamon, hogy mennyire szeretném, ha nem veszteném el. És milyen lesz
a jövőm ebbe a világban, de tudom, hogy mellette biztonságban lehetek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 19, 2013 1:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Amikor hirtelen az ő testében éreztem magamat egy jóleső sóhaj hagyta el a számat. Lassan a csípőjére csúsztattam a kezemet ezzel segítve őt. Ezer millió dolog keringett a fejemben. Gondolatok tömkelege, de most szokatlan módon csak jóra tudtam gondolni.
-Szeretlek. -súgtam az ajkaira, majd ismét csókolni kezdtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Feb. 21, 2013 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Én is-Suttogtam miközben lágy mosollyal néztem rá. Szerettem a testét
végig húztam a kezemet izmos hasán és lágyan mozogtam miközben
apró halk sóhajok hagyták el a számat. Két kezem közé vettem az arcát és
úgy csókoltam őt.
Soha nem akartam, hogy vége legyen ennek a pillanatnak és el váljunk majd.
Tudtam és éreztem, hogy szeret engem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Felemelő érzés volt vele tölteni az időt és tenni amit jelenleg teszünk. Érzéseimet hangokkal jeleztem neki, ahogy tette ezt ő is. Csak rá koncentráltam már és a vele eltöltött közös időkre. Újra lehúztam magamhoz és megcsókoltam.
-Nagyon szeretlek April.. -Hagyták el szavaim az ajkamat és becsukott szemmel élveztem tovább a cselekvést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Hirtelen eggyé váltunk és én fölé kerekedtem. Mosolyogni kezdtem miközben a még mindig a kanapén lévő szerelmemre néztem.
Annyiszor mondta, hogy szeret, hogy elpirultam, mint egy rák.
-Én is nagyon!-Mondtam, majd lágyan megcsókoltam és lovagló mozgással ingereltem őt.
Láttam, hogy tetszik neki ezért fokoztam a tempónt. Átkaroltam és vállába temettem a fejemet és úgy kezdtem
el halkan, majd egyre jobban nyögdécselni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 9:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vártam egy kicsit, hogy ő irányítson, de egy idő múlva a kanapén oldalra fordultam vele és kezdtem el én gyorsítani ezzel egyben kényeztettem őt. Melleihez a fejem szorosan hozzáért és élveztem tovább ezt a pózíciót. Már kezdtem egy kicsit a csúcspont felé közelíteni, de azért még volt hátra egy pici.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 09, 2013 8:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Löktem magam még erősebben és hagytam, hogy az élvezet teljesen átjárja a testemet.
Nyakát csókolgattam és éreztem magamon a kezét, a hideg rázott ki engem. Könyörögtem az éghez, hogy
többször ne hagyjon el engem Jeremy. Minden erőmmel azon voltam hoz csókolja és szorosan fogjam magamhoz.
Sikítottam a gyönyörtől és ajkára tapadtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 9:34 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Fogtam meg a nyakát ajkait érintve és az ő mozgását segítettem azzal, hogy egy picit én is mozgolódni kezdtem. Túlságosan is akartam már ezt, hogy legyen egy szép estém valakivel. Az persze mégjobb, hogy egy olyan lánnyal teljesült ez a kívánság, akit még szeretek is. Túl sok jó után már a csúcshoz nagyon közel voltam ezért félre toltam Aprilt és egy utolsó csókot adtam neki, majd megfogtam a kezét és a férfiasságomhoz tettem, hogy befejezze a munkát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 12:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Egyre hangosabbak lettek a nyögéseim és már teljesen a végponton voltam, mikor Jeremy arcán megláttam
azt a kielégülést amire vártam. Az aktus végéhez ért és én hosszú forró csókkal köszöntem meg neki ezt.
-Miket hozz ki belőlünk a stressz!-Mosolyogtam miután mezítelen teste mellé feküdtem a kanapén.
-Ez jobb volt, mint a legelső-Mondta, hiszen az első után ott hagyott engem. Gyorsan a nyakamhoz kaptam, mert éreztem,
hogy ömlik belőle a vér ismét.
-Francba!-Mondta, majd elindultam gyorsan a fürdőbe kicserélni a kötést. Megfizet még az a vámpír aki velem ezt tette.
Nagyon remélem Jeremynek nem áll majd szándékában meg keresni őt és megölni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 3:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Mindketten kielégültünk, majd egyszer csak elkezdett vérezni April nyaka. Nem tudom ki tehette ezt vele, de ha megtudnám, hogy ki szörnyű kínozás alá vetném az csak azután ölném meg..
- Jól vagy nincs semmi bajod? - Kaptam fel magamra a boxert és szaladtam utána. Megnéztem a sebét és elég csúnya volt. Remélem nem esik neki komolyabb baja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 4:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Mindent kibírok jer ismersz már-Mondtam, majd megfordultam és gyengéd csókkal illetem.
-Hát ennek kell még néhány nap, hogy rendbe jöjjön.-Mondtam. Megígértem Carolinenak, hogy nem mondom el
senkinek, hogy Stefan tette ezt velem, de akkor is karót érdemelnek az ilyenek. Bár tudtam, hogy jeremyvel se oké valami, mert
napról napra izmosabb lett.
-És te jól vagy izom pacsirtám? Még mindig nem kérsz valami kaját-Suttogtam bele a második csókba és megsimogattam
az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Titokzatos volt nagyon, ami nem lepett meg.
- Rendben kajáljunk valamit. De előbb öltözzünk fel. - Kiszaladtam a kanapéhoz és magamra vettem a ledobott a ruhákat, majd megvártam még April is felöltözik és elindultam vele a konyhába, ahol leültem az asztalhoz.
- Na öt csillagos kaját és kiszolgálást kérek. - Mosolyogtam rá és amikor felém volt oda hajoltam és megcsókoltam őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 10, 2013 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
-Minek felöltözni??-Kiáltottam utána, de mire vissza értem már ott ült, mint egy kis ovis aki várta a kaját.
Nos mit is hozza neki össze. Gondoltam egy kis gombás tejfölös tepsis húsba még nem hallt bele senki,
főleg nem az én főztömbe. Gyorsan felöltöztem és össze dobtam a cuccokat még ott ült beleültem az
ölébe és mosolyogtam.
-Olyan boldog vagyok veled!-Suttogtam elpirulva, miközben arcát simogattam lágyan.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Vissza az elejére Go down
 

April Lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

 Similar topics

-
» Vivienne Lakása
» Eva lakása
» Dex lakása
» Leo lakása
» Gillian lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •