Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 19, 2017 6:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Hallom, hogy követ, de fürdésre nem adja a fejét. A fehér csempét bámulva szorítom össze szám, hogy a gondolataim magamban tartsam, egészen addig, míg nem végzek. Szándékosan várom meg, míg távozik, arcomra hideg vizet engedek, de ahogy kilépek a függöny mögül és a tükörbe nézek, felszisszenek. A karikák ott vannak, és nem múlnak, így veszek egy mély levegőt és próbálok arra koncentrálni, hogy eltűnjenek, de mivel gondolataim nem éppen vannak a helyükön, az erőm sem akar mellém állni. Felmordulok és kiropogtatom nyakam, majd felöltözöm, hisz bár még jó két órám van indulásig, semmi kedvem kétszer öltözni. Csend szűrődik be a szobából, és ahogy a törölközőm felakasztom, s kilépek, valami olyasmi látvány fogad, mint az előző alkalommal, mikor hasonló módszerben hitt és szintén az üveg aljára nézett.
-Ne nézz így rám. Tudod, mit mondanék, de nem mondom. Egy idióta vagy, érd be ekkora dicsérettel egyenlőre.-próbálom lenyelni szavaim, végül mégsem sikerül, s ma már másodjára fojtom bele a szót.-Mit hittél? Mégis mi a jó büdös fenét hittél? Hogy szétrakom a lábam minden jöttmentnek. Azt, hogy hagyom, hogy hozzám érjen bárki. Nem azért vagyok dühös, mert féltettél, hanem azért, amit mondtál. Lehet, hogy neked ennyi, nekem nem.-szisszenek fel a kelleténél kicsit halkabban, szemem színe most mégsem változik sötétkékké, ugyan abban a színben pompázik, mint eddig. Veszek egy mély levegőt.-Tudom, hogy féltesz és megértem. Sajnálom, ahogy reagáltam, de... Mindegy is, beszéltem a főnökömmel, nem maradok többet egyedül. Reggel korábban kezdek, este előbb végzek. Terveztem, hogy ezt megosztom veled tegnap, de...-mutatok rá, hogy mi is lett a vége a tegnap estének, és azon kapom magam, hogy szinte jót mulatok az ágyon kuporgó, kócos, és másnapos énjén.-Komolyan ezt csináljuk? Mint, akik évek óta unják a másik társaságát. Mi a fene ütött belénk?-kérdezem, magam sem tudom, hogy inkább költőinek vagy valósnak szánom-e a kérdést, de a végén kínomban elmorzsolok egy feltörő nevetést. Az viszont cseppet sem az örömöm jele, inkább a tehetetlenségé, amit érzek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 19, 2017 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Ahogy nagyjából visszatér az előző este minden nem túl dicső emléke, plusz ahogy a megmozduló, majd megszólaló Les-re nézek, és látom szeme alatt a nem túl nyugodt éjszaka miatti karikákat, amelyeket szintén én magam okoztam a viselkedésemmel, elmondhatatlan szégyenkezés és bűntudat fog el. Mentegetőzni vagy magyarázkodni is kezdenék rögvest, de még mielőtt kinyithatnám a számat, máris belém fojtja a mondandómat. Valahol talán nem is bánom, mert így legalább van időm összeszednem magamat, meg a gondolataimat is.
Ahogy besiet a fürdőbe, némi merengés után úgy döntök, csatlakozom. Zuhanyozni ugyan ráérek később is, de a csapnál végzek egy derékig mosakodást, és - végre valahára - de szerét ejthetem egy fogmosásnak is. A fejem ugyan tompán lüktet még kissé, de a gyomrom már legalább nem akarja elhagyni a testemet, és stabilan állok a lábaimon.
Egy darabig téblábolok még a fürdőben, nézem Les zuhanyfüggöny mögül felsejlő alakját, aztán visszabandukolok a szobába, és leülök az ágyra. Úgy kuporgok itt, mint egy nagy rakás szerencsétlenség, és valahogy sejtem, hogy Les, ha megjelenik, nem fogja szó nélkül hagyni a tegnapi manőveremet. Egyrészt várom is, hogy túl essünk már rajta, és azzal, hogy leszedi rólam a keresztvizet, megkapjam a feloldozást, másrészt úgy szeretném ezt elodázni, mint rossz tanuló a félévi bizonyítványt. Tökéletesen tudom, hogy alaposan meg lesz mosva a fejem.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 19, 2017 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
A maratoninak tűnő távot viszonylag könnyen megtesszük, a konyha maratni takarítása egész jól esik, gondolataimba merülve kicsit elgondolkodom a történteken, majd visszatérek a szobába, ahol Chriest már mozdulatlanul szuszog. Reggel nem mondom, hogy nem lesz hozzá egy-két keresetlen szavam, mégis harag nélkül bújok mögé.
Reggel, vagyis inkább hajnaltájt megérzem, ahogy megmozdul mellettem az ágy. Nem sokat aludtam éjjel, szinte minden apró mozdulatára figyeltem, mielőtt az alkohol esetleg más irányba vihetné el. Nem könnyű kiütni egy farkast, ez tény. De egy üveg rumot sem kis teljesítmény legyűrni, majd magunkban tartani. Nem mozdulok, úgy szuszogok, mint mikor alszom,s ahogy az ágy mozdulása mellé mély, dörmögő, elfojtott hang is társul,  tudom, hogy immár ébren van, s a jelek szerint visszatért a rummámorból.
-Nem, én egészen más sót használnék. azt használtam volna tegnap este is. De ahogy akkor sem, úgy most sem mondom.-nyitom ki szemeim, és tükör nélkül is, szinte biztosra veszem, hogy apró karikák csücsülnek szemem körül. Lassan felülök, és kicsit távolabb húzódom tőle, az alkohol szaga ugyan elmúlt, de még mindig érzem, és a gyomrom kezd felfordulni, hisz két napja nem igazán ettem.-Ne...-emelem fel mutatóujjam, mikor megszólalni készülne.-Amíg összeszeded magad, én letusolok. Rád is rád fog férni.-mászom ki az ágyból, a függönyt nem húzom ki, hangomban semmi érzelem nem érződik. Ledobom a pizsamám, a fürdő ajtaját nem csukom be, ha csatlakozni akar, az ő döntése, ha nem, az is. Egyenlőre arra is figyelnem kell, hogy valóban életben maradjon, és ha tompa puffanást hallanék, biztosra vehetem, hogy elájult.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 19, 2017 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
(konyha)

Sikerül nagyjából felfognom, hogy ha nehezen is, de a hálószoba felé haladunk. Szeretnék fogat mosni, mert az alkoholtól keserű a szám íze, de még ezzel a félig-meddig agyatlan állapottal a hátam mögött is belátom, hogy jelenleg talán jobb lenne, ha inkább végre fekvő helyzetbe kerülnék, és Les is erőteljesen igyekszik, hogy végre ágyba dugjon.
Ahogy meglátom a hálószoba berendezését, úgy érzem magam, mintha a mennyországba kerülnék, az előző éjszakai asztalnál kuporgást jócskán érzem még a derekamban. Behuppanok a takaró és párna halmazába, mikor Les elenged, és úgy fekszem, mint egy darab fa. Fene tudja, miért, de ebben az állapotban - vízszintesen - a gyomrom mintha az eddigieknél jobban emelkedne felfelé.
- Jaj... de rosszul vagyok... - nyöszörgöm lehunyt szemekkel, hátha így nem forog minden körülöttem úgy, mint egy körhinta. Aztán igazán már nem is nagyon fogom fel, hogy mi történik körülöttem. Csak arra moccanok meg, mikor megérzem még álmomban is, hogy mögém bújik. Hümmögök valamit, de azzal a lendülettel vissza is zuhanok a teljes megsemmisülésbe.

Nem tudom, hogy annak köszönhetően-e, hogy végre normálisan alszom egyet - ágyban, párnák közt - de ezúttal én ébredek hamarabb. Bár jelenleg a reggelben nem találok túl sok örömöt... A szám keserű, a fejem lüktet, a gyomromban meg mintha kövek ülnének.
- Atyaég... - dörzsölöm meg a szemem, és próbálom ülésbe tornázni magam, mikor észreveszem, hogy Les még ott szuszog mellettem. Az óra szerint van még bőven ideje az ébredésig, így nem is akarom felkelteni. Pláne azért, mert leég a képemről a bőr, ha majd a szemébe kell néznem reggel.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szer. Márc. 15, 2017 9:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
A pizza érkeztével kicsit erősebben kezdem érezni az éhség kínzó jelenlétét, és ahogy a szobába visszaérek, már vár is rám a tálca, a tányérok, sőt, még szalvéta is. Elmosolyodom, amikor meglátom arckifejezését és a dobozt kinyitva teszek egy-egy szeletet a tányérokra, majd az ágy közepén lévő tálcára rakom a dobozt és én is helyet foglalok, vele szemben.
-Jó étvágyat!-mérem végig a jól megpakolt pizzaszeletet és harapok belőle nagyot, majd töltök némi gyümölcslevet a poharamba és az órára nézek.-Megettük és én tuti kidőlök. Bár a fürdő jól esett, reggel korán kell kezdenem.-fintorodom el, és belekortyolok a kitöltött gyümölcslébe is.
A vacsora további elfogyasztása csendesen zajlik, a pizza, még ha a legnagyobb méretűt is rendeltük, hamar elfogy és feltápászkodva viszem ki a konyhába az üres tálcát, dobom a dobozt a kukába, majd mosogatás helyett csak a mosogatóba pakolok és visszafordulok a szobába. Végignyúlok az ágyon, és magamra rántom a takarót, majd magam mellé tessékelem Chriest-et is és mellkasára hajtom fejem.
-A lakást eladtuk, és végre beköltöztünk.-mosolyodom el, de a reakcióját már nem igen tudom megvárni, mert az álom hirtelen és erősen csap le rám, s ragad magával pár másodperc alatt.

Bár nem állítok be ébresztőórát, pont úgy és akkor ébredek fel, mikor terveztem. Óvatosan kimászom az ágyból és a konyha felé veszem az irányt, hogy egy kávét odategyek. Halkan mozgok, összeszedem a ruhám, felöltözök, megfésülködöm, és nagyokat ásítva próbálok felébredni. A bögrékbe kávét töltök, sajátomból megiszom a fekete nedűt, majd visszasétálok a szobába és gyengéden végigsimítok Chriest arcán.
-Kávé a pulton, délután jövök. Ne gyújtsd fel a házat, ha lehet.-suttogom, majd gyors csókot nyomok szájára és felkapva a sporttáskát, eltűnök a szobából, s motorra pattanva indulok el a műhelybe, hogy az első napomon túlessek.


//folytatás: konyha
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 14, 2017 7:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Nana! - emelem fel a mutatóujjamat összeráncolt szemöldökkel. - Van, amihez nem nyúlunk. Semmilyen módon. Boszierővel sem. Sehogy. Maximum egyfajta értelemben, finoman, és jólesően - zárom le a témát, aztán - lássa, kivel van dolga - megtörülközöm. Még mindig utálom a használatát, de azt még jobban utálom, amikor Les villámló szemekkel néz rám, ha vizes testtel mászom az ágyba.
Ha már ágy... felsóhajtok, a szememet forgatva, mikor Les egy kisebb "fenyegetést" helyez kilátásba az ágyba-vacsorám ötlete nyomán, aztán megadóan megvonom a vállam.
- Jól van, felfogtam. Ígérem, holnap takarítással kezdek, ha nem férnénk el a kajával és a morzsákkal a tálcán - dünnyögöm, kissé morcosan, mert hát nem vagyok már óvodás, aki képtelen a kulturált étkezésre. Duzzogva kifejteném mindezt, de Les kiviharzik, mert megszólal a csengő, ettől a hangtól pedig kissé összerezzenek. A régi lakásban ilyen nem volt. Max az ajtót szakíthatta be valaki a dörömböléssel.
Befejezem az öltözködést - bár már csak egy pólót kapok még magamra - majd amíg Les rendezi a pénzügyeket, behozom a tálcákat a konyhából, meg gyümölcslét és ásványvizet, kinek mi kell alapon. Sőt - a műveltség netovábbjaként - még szalvétákat is bekészítek, majd törökülésben az ágyra vetem magam, és úgy csorgatom a nyálam a befelé gyűrűző illatok miatt, mint Pavlov kutyája.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Kedd Márc. 14, 2017 7:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
EEgészen addig bírom nevetés nélkül, míg a jövőbeli problémák szóba nem kerülne a kis baleset nyomán. Ekkor viszont már a szám összeszorítása sem elég, és a hang előtörik torkomból.
-Tény, hogy van mindenre megoldás, ahogy erre is lenne...-harapok alsó ajkamba, majd vállat fonva fintorodom el-De azért van, amiből a gyári széria jobb.-vigyorgok, és elkezdem felitatni magamról a vizet. Mikor csatlakozik, már a pizzán jár a gondolata, nekem hála. Tény, ami tény, hogy a fürdő jócskán adott erőt a továbbiakhoz, ugyanakkor az éhség ellen édes kevés volt.
Felhorkanok, nem túl nőiesen, de a jelek szerint annál inkább a farkas énem előtérbe engedve, ugyanis szinte hátra hőköl, s helyesbíti, vagyis inkább kiegészíti a gondolatot.
-Ha a párnákon és rajtad kívül más is mellettem fog aludni, munka előtt reggel megvan, mi lesz a feladatod.-figyelmeztetem, majd közelebb lépek hozzá, kapaszkodva a kezében tartott törölközőbe, és úgy simulok hozzá.-Ugye tudod, hogy a szép nagy tálcák reggelente is ott lesznek?-érdeklődöm ártatlanul pislogva, majd gyors csókot nyomok arcára, mintha nem céloztam volna semmire, ledobom a törölközőm és belebújok egy egyszerű csipkébe és a törölközőtartót is felavatottnak tekintem, miután a frottírokat feltettem rá száradni.
Épp időben fordulok ki a fürdőből, s kapom magamra a rövidnadrágot, mert a csengő azonnal megszólal, ami hirtelen furcsán hat rám, hisz eddig ez a hang valahogy kimaradt az életemből.
-Végszóra!-kapom fel a pénztárcám, s slisszanok el a bejáratig, majd némi borravaló és egy kedves mosoly fényében, amit a szavainak hála adok, visszatérek a szobába, de immár tányérok és tálca is várja a jöttöm, nem csak Chriest. A nagyobb lakás előnye, hogy szinte bújócskázni tudunk az eddigi viszonyokhoz képest.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 14, 2017 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Csak horkanok egyet Les első kérdésére. Megvárja? Egyenesen élvezni fogja, és minden pillanatát dokumentálja majd ha megőszülök, pláne akkor, ha ennek nemes egyszerűséggel ő lesz az okozója. Viszont azt hiszem jobb, ha belenyugszik, hogy tisztes fehér halántékkal is ugyanúgy fogom imádni, ahogy jelenleg.
Aztán, ahogy a következő tíz másodpercben bekövetkezik egy apró baleset, látom, ahogy némileg ijedten, és bűnbánó képpel csúszik vissza a kádba, miközben keservesen markolászom magam, de nem tudja eltitkolni teljesen, hogy a szája széle reszket a visszafojtott nevetéstől. Alighanem én is röhögnék egyet, és nyilván fogok is, abban a pillanatban, amint összeszedem magam, és nem azt érzem, hogy nemes egyszerűséggel egy ősrobbanás következett be a lábaim között.
- Tudom, tudom... - dünnyögöm aztán mikor sikerül visszanyernem a hangomat, és tényleg nincs bennem harag. Jókedvűek voltunk, és hát... a közelharcban bármi benne van. Akár az ilyen apróbb balesetek is.
- Azért a helyedben kissé jobban vigyáznék. Ha baja történik, te is megsínyled. Ne tagadd le, tudom, hogy hiányozna neked is - engedek el végre egy vigyort magam is, aztán mikor elhangzik a pizza csábító hívása, és mikor törülközőbe burkolja magát én is talpra állok, bár az első lépéseim nagyon hasonlítanak ahhoz, ahogy a bádogember, vagy a Terminátor lépkedett.
- A tökéletes kiengesztelés az lesz, ha ágyban esszük meg a vacsorát - bújok bele a bokszerembe. - Vannak szép nagy tálcák az ágyban, ne aggódj a morzsák miatt - teszem hozzá gyorsan, mert látom a szemén, hogy kb úgy néz rám, mintha azt vetném fel, hogy törülközés nélkül mászom az új ágyba.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 13, 2017 7:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
A látványon, amit kicsit kihasználva az erőm, a fejére varázsolok, én hangos nevetéssel díjazok, ő gyermeki fintort vágva veszi tudomásul. Majd ezzel a lendülettel le is törli magáról, mire lebiggyesztem szám, már amennyire van lehetőségem, hisz szavaitól ismét nevetni kezdek.
-Miből gondolod, hogy megvárom azt?-érdeklődöm, majd felsikoltok, ahogy ismét elkap, magához ránt és határozott mozdulattal fektet a kád szélére, s csap rá fenekemre. Szavaiból süt, hogy élvezi a helyzetet, én pedig egyensúlyozva próbálom visszatartani a nevetésem, s már épp megadnám magam, mikor feljajdulva elenged.
Szám elé emelem kezem, bűnbánóan csúszok vissza a kádba, és bár a nevetést kevésbé kell elnyomnom, s nem is szándékosan rúgtam meg, el tudom képzelni, hogy mit érez.
-Sajnálom, ne haragudj, nem direkt volt...-sütöm le szemem, és bár még ajkam szélén ott ül a mosoly, most határozottan nem a jelenlegi helyzeten nevetek. Közelebb húzódom hozzá, gyengéden végigsimítok az arcán.-Na gyere, mielőtt megjön a pizza, és a kedvenc szervednek is annyi lesz.-csókolom meg, és remélem érzi, hogy valóban nem szándékosan rúgtam meg. Felé nyújtom a törölközőt, míg felállok és magamra tekerem sajátom, félig vizessé vált hajam hagyom, hogy vállamra omoljon, és úgy csavarom belőle ki a vizet. A hatalmas tükör felé fordulok, elképedve a méretétől, ami az emlékeimben kisebbként élt, és onnan nézem, ahogy kikecmereg. -A pizza kiengesztelésnek megteszi?-harapok alsó ajkamba, ahogy a darabos mozgást végignézem, és még így is félig mosolygok, de kinevetni eszem ágában sincs.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 13, 2017 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Egy biztos: tényleg sosem fogom megszokni a boszorkányerejét. Vagyis, rosszul mondom, hiszen azt már megszoktam. Az övön aluli számomra, hogy mindig a legváratlanabb pillanatokban is képes rám tromfolni csak azzal, hogy bevet valami bűbájt. Ez így pedig nemes egyszerűséggel egyenlőtlen küzdelem, de engem sem a hatos busz hozott, hogy olyan könnyen hagyjam magam.
Nem látom magam, de érzem - még ha lehelet finoman is - hogy egy adag hab a fejem tetejére, néhány pamacs meg a képemre kerül. Ahogy Les szinte hanyatt csapja magát a nevetéstől valahogy sejtem, hogy úgy festhetek, mint egy régi gróf az ezerhatszázas évekből, valami bálon.
- Jobb, ha megszokod a fehéret, mert ha így folytatjuk, gyorsan fogok megőszülni melletted - törlöm le a fejemről  a fürdőhabot, aztán elengedem Les lábát, de mindössze azért, hogy immár a karjánál fogva rántsam közelebb pont abban a pillanatban, mikor nem is számít rá. Felsikkant, én pedig - hála a bőséges helynek - a kád szélére fektetem, és a fenekére húzok egyet.
- A bíróság testi fenyítésre ítéli, hölgyem - vigyorgok, persze nem vadul ütök, csak hogy épp érezze, nem hagyom én magam olyan könnyen, aztán kikerekednek a szemeim, és elengedem Lest, hogy keserves nyögéssel az ágyékomhoz kapjak, mikor a jókedv és rúgkapálás közepette egyenesen kényes pontomon talál el.
- Oké, akkor itt és most állj... - nyögök keservesen. - A kedvenc szervemre még szükségem lesz a jövőben.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 13, 2017 6:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Szerettem szívni a vérét, és ő is az enyémet, amivel nem volt baj. valami különös bioritmus alakult ki köztünk, s az lett volna igazán furcsa, ha csipkelődő szavak nélkül létezünk a másik mellett. Így viszont egymás agyára mehettünk és még csak haragudni sem tudtunk ezért a másikra. A kapott labdákat ide-oda lődöztük, és vicces volt, ahogy olykor-olykor a másik reagált.
Ahogy felvetem a kád kényelmességét, azonnal reagál, épp úgy, ahogy én tettem nem is olyan rég, viszont esélyt sem adok, hogy sokáig taglalja a nézőpontját, hisz jó adag vizet locsolok arcába. Erre viszont ő is azonnal reagál, s mire megszólalhatnék, elkapja lábam és a víz alá ránt, de épp csak annyira, hogy orrom és szám kerüljön a felszín alá. Nagy adag vizet köpök ki, hangosan sikítozva a nevetéstől, ahogy lábam csiklandozza.
-Soha!-nevetek, s a hab alá merülő ujjaim mozgatva egy adag habból a háta mögött rizsparókát formázok, amit aztán könnyedén engedek fejére, aminek hála jobban kezd el hasonlítani valami barokk absztrakt festményhez, mint hittem. A látványtól hangosan felnevetek, s semmi jóra nem számítok ezek után.-Egész jól áll a fehér! A szakáll is.-nevetek, és közelebb araszolok hozzá, ahogy próbálok kiszabadulni a lábaim foglyul ejtő ujjak közül. A kis művem viszont még így is arcán és fején csücsül, és ha látná magát, alighanem ugyanazon a véleményen lenne, mint én.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 13, 2017 4:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Kíváncsi vagyok, vajon mindenkinél így működik-e a szerelem, hogy olyan hatással vannak egymásra, amilyennel mi ketten a másikunkra. Ahogy ő levetkőzik, mielőtt a kádba lép, felméri a reakciómat, és láthatóan élvezi, hogy megremeg a kezemben a füzet, viszont mikor visszaadom a kölcsönt az ajkába kell harapnia, hogy visszafogja magát. Olyan ez, mintha valami különös köldökzsinór feszülne köztünk, amint valamiféle elektromosság siklik ide-oda, összefűzve, és elmondhatatlan jó érzéssel elárasztva bennünket.
Ahogy végre sikerül csökkentenem a víznyomást, és már csak kellemes bizsergés vesz minket körbe, ellentétben az első pillanat rendőrségi vízágyújával, morcos képet vágok Les szavaira.
- Hát ez szép... - biggyesztem le a számat. - Én is tudlak masszírozni, sőt átölelni is. És én ráadásul jó meleg vagyok - bökök a vállamra, ahol Les rendszeresen aludni szokott. - És fürödtem, szóval még csak farkasszagom sincs. De ha neked ez a hideg kád jobb, ám legyen. Kényelmesen elférek majd az ágyon - vágok pofát Les felé, mire kapok egy jókora adag vizet a képembe, ahogy azt már megszokhattam. Nem szólok egy szót sem, csak megcsóválom a fejem, aztán elkapom Les lábát, megrántom, mire félig víz alá merül, és amint kibukkan - vizet köpködve - kíméletlenül csiklandozni kezdem a talpát.
- Na szóval... - kérdezgetem közben, nevetve a visongáson, ami betölti a fürdő terét - megadod magad, vagy vegyek még némi revansot?
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 12, 2017 6:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Látom, hogy kezében megremeg a papír, kis híján elejti azt, mire egy elégedett, mondhatni inkább önelégült mosoly szökik át arcomon. Nem tagadhatja, milyen hatással vagyok rá, és ahogy visszavág, már szinte szokásos módon harapok ajkamba. Első naptól kezdve ezt érzem a közelében, ilyenkor pedig felfokozottan hat rám minden mozdulata. S ez az, ami azt hiszem hiányozna, sok más mellett.
Behuppan a kádba, szavaira elmosolyodom, de csak pilláim alól nézek fel rá.
-Én pedig örülök, hogy így érzed. Mikor telihold volt... alig bírtam aludni. És nem a farkas részem miatt. Olyan üres volt minden. Szóval felajánlhatom a kádunk, a kanapét a pokróccal, de az ágyunkban lenne a legjobb helyed.-emlékeztetem az első nálam töltött éjszakájára, amikor először a kanapét adtam volna neki kölcsön, végül mégis az ágy mellett döntött, és kezdetben ugyan annak szélén egyensúlyozott, végül csak mellettem kötött ki. A kellemes emléknek hála elmosolyodom, de a feltörő buborékoknak hála kipattanok a gondolatok közül, s kis híján a kádból is, ijedtemben.
-Azt hiszem, miután szívinfarktust hoztál rám, el kell gondolkodnom rajta, hogy valóban versenyezhetsz-e ezzel.-értem a kádra, hisz kellemesen masszíroz a forró víz, nem mellesleg pedig az arckifejezésén olyan jót mosolygok.-A kádat hivatalosan is felavattuk.-jelentem ki, s mivel az útmutató már így is szétázott, óvatosan, de jól célozva arcon locsolom, amire hajlamos voltam a régi kádban is. A bosszút pedig azt hiszem, biztosra vehetem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 12, 2017 6:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Látom Les tekintetén, hogy lelki szemei előtt megjelenik a kép, ahogy egy serpenyővel ütlegelem a feltételezett csábítómat, mire hangos nevetésre fakad, és beletelik néhány percbe, mire képes abbahagyni a jókedvet, és közben én magam is jól elszórakozom az ő kacagásáradatán.
Mire kiadja magából az ötlet okozta rohamot, kézen fogva a fürdőbe vezetem. Ő leadja a rendelést, majd a kezembe nyomja a kád használati utasítását. Még fel fogom igazából, mit is tartok a kezemben, de el is veszi minden figyelmemet a tény, hogy leszórja magáról a ruhákat, és kihívó pillantást vetve rám belemerül a fehér habokba, ettől pedig csaknem beleejtem a vízbe a kezemben tartott kis füzetet. Hihetetlen, milyen hatással tud lenni rám, minden alkalommal, és minden percben.
- Tudod... - vetkőzöm én is lassan, csak hogy visszaadjam az előbbi kölcsönt - mégis inkább az ágyat választom. Szeretem, amikor rám fonod magad éjjel, és úgy alszol. Talán nem is lenne már nyugodt, és békés éjszakám nélküled - ereszkedem bele én is a kádba, ami úszómedence méretűnek tűnik az előző lakás kádjához képest. Az sem volt kicsi, hiszen ketten is elfértünk benne, de mégis... más volt. Fogalmazzunk úgy, kisebb igényeket elégített ki.
- Na lássuk, hogy is működik ez - mormogom az orrom alá, aztán kinyitom a füzetet, és némi böngészés után megnyomok egy gombot, mire olyan buborékok támadnak alattunk - erősen, és viharos gyorsasággal - mintha egy vulkán tört volna ki a kád alján. Les fel is sikkant a hirtelen meglepetéstől, az én kezemben meg marha gyorsan elázik az útmutató.
- Bocsánat! - mentegetőzöm ijedten, majd fokozatosan csökkentem az erősséget mindaddig, míg kellemes bizsergés nem marad az elsöprő erejű kitörés után.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 12, 2017 4:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
-Mindkettő lehet opció?-érdeklődöm ártatlan arcot vágva, majd vele nevetek, és az elképzelését szinte magamnak is levetítem, a képsornak hála pár percig képtelen vagyok reagálni szavaira a kacagástól.
-És majd másnap a reggelivel lenne gond, mert feláldozod a serpenyőnk. Szépen vagyunk!-vigyorgok, és ahogy felhúz magával, engedelmesen lépkedek mellette a fürdő felé, s megkaparintva a telefont, tárcsázom az ismerős számot. Épp beleszólnék, mikor Chriest szóvá teszi a kád cseréjét, hogy mit is kaptunk végül, mire megrázom a fejem, próbálok nem nevetve leadni egy rendelést, és a másfél órás szállítást letárgyalva, visszatérek hozzá a fürdőbe.
-Oké, felőlem aludhatsz itt. Biztos nagyon kényelmesen ölel és puha is.-mormogom, a felvetett ötletnek ugyanis annyira nem örülnék. Mellé lépek és én is szemügyre veszem a kádat, majd kezébe nyomom a mosógép tetején hagyott használati útmutatót, és a telefont leteszem a helyére, hogy aztán könnyűszerrel váljak meg ruháimtól. -Én inkább kipróbálom, mint nézegetem.-vonok vállat, felkontyolva a hajam, hisz a telefon ideje alatt a kád megtelt vízzel és a habfürdőnek hála nagy fehér kupacok keletkeztek. Még egy kirívó pillantást vetek rá, mielőtt eltűnnék a habok között, és kényelmesen elnyúlok a kádban. A régihez képest ez nem csak extra volt, de nagy is. -Hmm, ez mennyei!-hajtom hátra fejem, lehunyt szemmel, mikor végre csatlakozik hozzám. A testem körülölelő meleg víztől máris kezdem feledni az elmúlt két nap megerőltető fáradozásait, amit a költözés okozott.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 12, 2017 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Mmmm... - fúrom a fejem Les nyakába - éhes vagy, mint egy farkas, vagy egy farkasra vagy éhes? - kérdezem évődve, aztán meghallgatom az ígéretét, és a viszont felhozott feltételeit.
- Hm - vonom össze a szemöldökömet. - Nem tudom, mit találnak a nők szexisnek, és mit nem, de ha valami csodánál fogva valaki rám is akarna mászni az egyébként üres lakásban, nem fogok feláldozni egy tortát, amivel már lehet, hogy órák óta dolgozom. Viszont a tojássütő serpenyő nem lenne rossz választás. Már csak a hanghatások miatt sem. Azt a szépen, fémesen kongó hangot úgysem übereli semmi más - nevetem el magam röviden, aztán nagy keservesen feltápászkodom, és őt is felhúzom magammal.
- Gyerünk, mert ha tovább fetrengünk, inkább lesz ebből hatalmas alvás, mintsem fürdés - fogom kézen Les-t, és elindulok vele a fürdő felé, de előbb még zsebre vágom a telefonomat.
- Tessék - adom aztán a kezébe a készüléket, míg vizet engedek a kádba. - A tiéd a rendelés. Az enyém meg az előkészületek - vizslatom a kádat, aztán leesik az állam. Mondták még költözés előtt, hogy a fürdő felszerelését kicserélik, de erre álmomban sem gondoltam volna.
- Ide nézz - fordulok elképedve Les-hez - masszázskádat kaptunk! Még sosem volt lehetőségem ilyet kipróbálni! - tapogatom a kád falában lévő apró lyukakat olyan arccal, mintha előrehozták volna a karácsonyt. - Változtatok a véleményemen. Én itt fogok aludni - vigyorgok szélesen.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Vas. Márc. 12, 2017 10:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
A fáradtságot ugyan érzem, de próbálok harcolni vele és nem mutatni vagy csak minimálisan. Chriest határozott mozdulatának hála, hamar kerülök ülő helyzetből fekvőbe, s ahogy fölém gördül, ujjaim automatikusan siklanak vállára, majd derekára, mikor megszólal.
-A végén szavadon foglak. Ennek az lesz a legvége, hogy semmit nem fogok egyedül csinálni.-reagálok szavaira, és alsó ajkamba harapva elmosolyodom, ugyanis hirtelen képtelen leszek ellenállást mutatni, s megadom magam.-Jó, legyen. De a pizzát a kádból rendeljük meg. Farkas éhes vagyok.-vigyorodom el, ujjaim gyengéden játszanak oldalán, amikor pedig az identitásra tereli a szót, elnevetem magam. A tekintete viszont olyan hirtelen változik meg, hogy arcomon átsuhan egy pillanatra az értetlenkedés.
-Nos, még szerencse, hogy a férjem is ezen a véleményen van, nem? Különben képzeld, mennyire mások lennének itthon a szabályok.-próbálom elviccelni a dolgot, amit végül ő is megtesz a villáskulcs említésével. Ujjaim nyakára siklanak és közelebb húzom őt magamhoz, hogy homlokom homlokához érjen.-Megígérem, hogy 14-es villáskulccsal fogom leütni az illetőt és beszámolni neked erről. De emlékeztetnélek rá, hogy sok nőnek vonzó, ha egy pasinak a főzőkanál jól áll a kezében. Hát, még ha finomakat süt. Szóval ígérd meg, ha valaki azon kezd el gondolkodni, hogy a fehér köpeny mögött mi rejtőzhet, minimum egy tortát nyomsz a képébe.-mutatok rá, hogy az ő esetében az ilyesmi épp annyira lenne vicces, mint enyémben, bár nyilvánvaló, hogy az én esetemben egész más a helyzet. Boszorkányként meg tudom védeni magam. Legalábbis szerettem ezt hinni. Közelebb húzom magamhoz és megcsókolom, ujjaim végigszántanak a kócos tincseken.-Nos, akkor veled tarthatok?-érdeklődöm halkan, és a fürdő felé pislantok, majd tekintetem ismét elveszik övében. A melegség, ami átjár, még így, fáradtan is kellemesen hat rám, és bár próbáltam nem mélyrehatóan foglalkozni azzal, amit mondott, tökéletesen tisztában voltam vele, mégis mire gondolt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 12, 2017 9:42 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Viszonylagos rend vett bennünket körbe, noha felbukkantak még itt-ott dobozok, és a nappali félkész állapota jelezte leginkább, hogy friss lakók vagyunk a házban. Ennek ellenére a rend nem csupán a lakásra, hanem az egész életünkre is kiterjedt. Kell, vagy kívánhat-e bárki ennél többet?
Ahogy a két napi hercehurca és szakadatlan munka után végignyúlok az ágyon, és Les mellém ülve ugyancsak fáradtnak tűnik, mindössze arra van energiám, hogy a karomat kinyújtva magam mellé húzzam, és fölé gördülve két kezem közé fogjam az arcát.
- Nos, akkor menjünk szép sorjában - nézek bele a kék szempárba. - Először is, a kádat veled akarom kipróbálni. Egy lazító fürdő neked sem árt, és amúgy is... közös lakás. Közösen avatunk fel mindent - mosolygok. - Másodszor, a pizzavacsora jó ötlet, de úgy hiszem, a kádból is rendelhetünk, vagy épp fürdés után. Nem hiszem, hogy a fürdőszobában fog érni bennünket az éhhalál - folytatom tovább. - Harmadszor, nem érzed úgy, hogy kissé felcserélődtek a nemi identitás-szerepek? - kérdezem. - Én reggel beállok a konyhába sütni, hogy ellássam a cukrászda egy részét, te meg nyakig olajosan beveted magad egy műhelybe. Ahol, nem mellesleg, lesz néhány férfi munkatársad. Olyanok, akiknél, és ezt tapasztalatból mondom, bejön, ha egy nő nem csak gyönyörű, de ilyen belevaló is - sötétedik el a tekintetem egy pillanatra a puszta feltételezéstől is, hogy valaki megpróbálna majd Les-el kikezdeni. Az fix, hogy ha ilyenről hallanék, akkor megkeresném ki az illető, és a következő teliholdkor meglátogatnám, hogy a rákövetkező nap a rendőrök puzzle-t játszhassanak a cafatjaival.
- Na szóval - ragadom ki magam a gondolatból - ígérd meg nekem itt és most, ünnepélyesen, hogy ha valaki olyan merészségre ragadtatná magát, hogy rád startolna, az isten ne adja neki, de hozzád érne, akkor egyrészt elmondod nekem, másrészt egy 14-es villáskulccsal csapod azonnal fejen az illetőt.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 11, 2017 9:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
A pakolással eltelt napoknak hála úgy éreztem, minden porcikám fáj. A fürdőszoba és a háló késznek nyilvánított állapotba került, a dobozok azonban még fel-fel bukkantak a lakásban sétálva itt és ott. A nappaliban még nagy volt a fejetlenség, talán ez volt a leginkább hiányosan berendezett helység, nagy valószínűséggel annak is betudható ezt, hogy a régi lakásom nem éppen volt olyan állapotú, hogy bármit ki lehessen kiáltani nappalinak. Az ajtón belépve szinte azonnal a hálóba kerültél, ahonnan a konyha és a fürdő nyílt, és ennyi volt. Itt viszont ajtókkal elválasztott, mégis tágas és világos terek vannak. Elégedetten nézek körbe a szobában, elmosolyodva és büszkén, míg Chriest az ágyra dől, mire nagyot sóhajtok és a levegőbe szippantva hunyom le pár másodpercre a szemem.
Aztán leülök az ágy szélére, lábujjaim az újonnan beszerzett puha szőnyegbe markolnak.
-Ezért...-nézek körbe ismét a szépen berendezett szobán-Ezért megérte.-nézek vállam felett rá, aztán a fürdő felé biccentek.-Ha szeretnéd, kipróbálhatod a kádat. Én addig rendelek egy pizzát, vacsora gyanánt.-ajánlom fel, bár a nyilvánvaló fáradtság az én arcomon is kiülhetett már. Ráadásul a holnapi reggelt már a műhelyben kezdem, ahogy Chriest is a munkával kell, hogy foglalkozzon már. Furcsa lesz, de ez is egy lépés a jövő felé. Minden változik, ideje nekünk is alkalmazkodni a történésekhez. Ahogy eddig is egész jól ment.-A bevásárlást holnap hazafelé majd elintézem.-jelentem ki, bár kételkedem benne, hogy hangomban bármi jele is van annak a komponensnek, ami az ellentmondás ellen szólna. Igazából süt rólam, hogy elfáradtam, de azért is kitartok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 11, 2017 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Tudod, hogy utálom a korán kelést - motyogom, mintegy sovány védekezés gyanánt, mikor úgy fúj felém, mint egy dühös macska, de aztán a mérge úgy száll el, egyik másodpercről a másikra, mintha szél fújná el a fekete fellegeket. Elém lép, aztán kiadja az "utasítást", mint valami tábornok, hogyan és mikor hajtsuk végre a "nagy költözés hadműveletet".
- Igenis, asszonyom! - tisztelgek, homlokomhoz emelt kézzel. - Mernék szerinted bármiben ellentmondani? - teszem aztán hozzá alig hallhatóan, csak úgy az orrom alatt. Ha megpróbálnám, alighanem az apró éjjeliszekrényt vágná a fejemhez, és a fizikai konfrontációban - köszönhetően a boszorkányerejének - mindig előnyben van. Már csak azért is, mert én alapból nem ütök meg nőt.
Felém nyújtja a kulcsot, a saját kulcsomat az új lakáshoz, amit felfűzök a karikára, és zsebre vágom. Nem szólok egy szót sem, csak kézen fogom, és kivezetem a házból.


Két napba telt, mire mindent bedobozoltunk, és áthordtunk az új lakásba. Úgy számítottam, két forduló a lakókocsival, és minden átkerül. Nos, ehhez ha egy nullát hozzáírunk, akkor tökéletesen közel járunk az igazsághoz. Nem csak a ruháinkat, konyhai felszerelést, de néhány apróbb bútort is elhoztunk, olyanokat, amik nem voltak még túl lestrapáltak, és illetek ebbe a lakásba. Kicsomagolás, pakolás, takarítás... nem volt könnyű két nap, de mikor végre az utolsó ruhadarab és edény is a helyére került, úgy nyúlok végig a hálószoba ágyán, mint akit agyonvertek.
- Soha többé... - nyögöm, mintha épp halni készülnék, bár tény és való, hogy csakugyan belefáradtam ebbe a két napba - soha többé nem akarok költözni.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 11, 2017 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Kicsit rosszul esett a reakciója, de leráztam magamról, legalábbis próbáltam, vitához ugyanis egyáltalán nem volt kedvem. Tény, talán kicsit gyorsítottam az eddigi tempón, és azt akartam, hogy minden sínen legyen.
A bátyja engem kevésbé érdekel, se az anyagi helyzete, sem az életstílusa, és nem is akartam erről se vitatkozni. Elfogadtam, hogy van testvére, ahogy ő is elfogadta az enyém létezését. De itt vége volt. Egyikünk sem firtatta a témát, pláne nem akartam, hogy másokhoz hasonlítsa magát, minket, vagy beszéljen belőle az irigység. Nem volt szükségem milliókra, sem komornyikokra. Az elképzeléseim között az szerepelt, hogy a lakást szép lassan rendezzük be. Lehet, hogy dobozokból öltözünk pár napig, mivel a hét többi napján dolgozunk. De azt hiszem, hogy ez sem az élet vége, nem az első eset, hogy ilyesmire kényszerülök. A kimenetele a dolgoknak viszont egész más lesz. A terveim között nem szerepel több költözés. És azt hiszem, hogy ebben egyet is értettem vele.
Feláll és elém lép, magára kapkodva időközben a ruháit. Felmordulok szavaira, jelezve, hogy tökéletesen jól érezte, hogy miért vagyok "ilyen".
-De ilyen leszek! Az volt a tervem, hogy az első reggelünk itt, olyan lesz, amilyennek kell lennie. Erre csak morgást kapok. -fonom mellkasom előtt keresztbe kezeim, durcásan, de a tekintet, ahogy rám néz, még így is mosolyt csal az arcomra.-Hogy is szoktad mondani? Egy nagy szerencséd van, hogy szeretlek?-szökik homlokom közepére szemöldököm, majd közelebb hajolok hozzá, s így folytatom.-Helyes, akkor ennek fényében visszamegyünk a régi lakásba és elkezdünk csomagolni, és áthordani a cuccokat.-amikor azt hinné, hogy csókkal fejezem be a mondatot, egyszerűen arcára csúsztatom tenyerem és kicsit oldalra fordítva fejét, hátrébb lépek..-Ellenvetés nincs? Helyes. Kezdjünk bele a napba!-mosolygok elragadóan, és felkapva a komódról az új lakás kulcsait, odaadom őket a kezébe. Az enyémek ugyanis már a kulcstartómon lógnak, az övén is ott a helye immár.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 10, 2017 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Jólvanna... - dünnyögöm még mindig marha álmosan, mikor szemmel láthatóan - és jól hallhatóan - felpaprikázódott az én durcásságomon. Kinyúlok a kávétermosz után, aztán a számba öntök néhány kortynyit, és szinte érzem, hogyan jár át a koffein ereje. A kábult tunyaságot legalábbis már valamennyire elűzi a szememről.
Épphogy lenyelem a második kortyot is, mikor odarepül mellém a pólóm, mire nagy sóhajjal magamra húzom, aztán kikecmergek az ágyból, hogy megkeressem a nadrágomat, és minden egyéb ruhadarabomat. Tény és való, hogy Les-nek igaza van. Nem kevés munka vár ránk, és jobb ezen minél hamarabb túlesni. Önkéntelenül is felvillan bennem a gondolat, hogy mennyi mindenen múlik az egész élet... sokszor viszont csak a véletlenen. A szüleim odaadtak a nagybátyámnak, míg a bátyámat örökbe fogadták, és a szájába adták az ezüst kanalat egész életére. Ötven százalék esélyem volt rá, hogy most én üljek olyan vagyon felett, mint ő, és lessék inasok a parancsaimat. Most a költözés is egyszerűbb lenne ilyen körülmények közt. Elvinném Lest egy csodálatos utazásra, és kulcsra készen vennénk át a házat. Bár, ha én lennék a bátyám helyén, alighanem nem ismerném Les-t. Ilyen alapon azt hiszem, még mindig én jártam jobban...
Ahogy Les átveszi tőlem a hangulatomat, és ő is morogni kezd, legalábbis bosszúsnak tűnik, megállok előtte, lehajtom a fejem, csak alulról felfelé nézek rá, a legszebb és legaranyosabb kiskutya-tekintettel, amit csak elő tudok varázsolni a repertoárból.
- Ne légy velem ilyen... - pislogok, hogy még egy kőszikla is megindulna tőle. - Tudod, hogy szeretlek - veszem elő azt a szót, amivel bármikor lefegyverezem.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 09, 2017 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Tudtam, hogy nem szereti, ha nem magától ébredhet, mégis kedvesen cirógatva ébresztem. Bár nem sok a cuccunk, lássuk be, jobb időben elkezdeni. Elfordul, elhúzódik, mire én mosolyogva figyelem a duzzogást, amit előad. Még így sem lehet ellene egy szavam sem.
-Ne legyél már ilyen...-sziszegem, és felülök az ágyban, ahogy értékelés nélkül marad a kedvességem, és a helyére csak a puffogás és a duzzogás marad tőle. Nyakamig húzom a takarót, és kinézek a felkelő Nap felé. Már most imádom, hogy a napsugarak előbukkanását szinte premierből nézhetem végig. Nagyot sóhajtok, ujjaim végighúzom a puha paplanon és nagyot szippantok a tiszta, friss levegőbe.
-De van kávé. A termoszt a pulton találod.-jegyzem meg én is morogva, és szavaira kimászok az ágyból. Felkapom a földre dobott csipkéket, pólóját pedig mellé dobom, ami eddig hálóingként funkcionált rajtam.
-Komolyan, néha hajlamos vagyok elfelejteni, hogy mennyire fel tudsz ezzel bosszantani. Tudod mit? Felőlem aludhatsz tovább. De, ahogy mondtad, nincsenek komornyikok, akik a parancsolgatásra várnak. Ellenben el kell adnunk a másik lakást, ami tele a cuccainkkal, nem fog menni. Ezt be kellene rendezni legalább annyira, hogy lakhassunk benne, és egyébként két nap múlva nem szombat van, hanem hétfő. És, ha elfelejtetted volna, mindkettőnket vár a munka.-sorolom fel az érveket és a székre hajtott farmeromba bújok, kicsit ugrálva, majd felkapom a felsőm is és hajam magas kontyba púpozom egy hajgumi segítségével.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 09, 2017 5:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Némi kioktatást, és ellenkezést követően - naná, hogy nem is Les lenne, ha nem találna rá alkalmat - meglehetős gyorsasággal ágyba kerülünk. Egy darabig csak fekszünk egymás mellett, gondolatokba és kellemes, jó érzésekbe merülve, aztán mindkettőnket elnyom az álom.
Halvány fogalmam sincs róla, vajon mennyit mutathat az óra. Arra ébredek, hogy Les hangját hallom a fülemben, és megérzem apró csókját a nyakamon. Pedig én igencsak aludtam volna még...
- Naaa...ne már... - dünnyögöm alig érthetően, majd hátat fordítok, és nyakamba húzom a takarót, de aztán néhány másodperc után belátom, hogy ebből már alvás nem lesz. Visszakecmergek hát az előbbi oldalamra, szembe Les-el, és duzzogva pislogok rá.
- Miért kell felkelni? Még olyan korán van - kesergek a nyafogó gyerek hangján. - Fogadok, itt még kávé sincs - nyűgösködöm tovább. Megtanulhatná már, hogy ha nem magamtól ébredek, hihetetlenül elviselhetetlen tudok lenni.
Mindenesetre ülésbe tornázom magam, de nyilván túl nagy értelemmel nem bámulhatok a világba.
- Csomagolás... pakolás... költözés... - mondom ki hangosan is, ami a következő másodpercben eszembe jut, és vissza is hanyatlom. - Bárcsak lenne egy rakás komornyikunk, mint ahogy nyilván a dúsgazdag bátyámnak. Viszont így azt hiszem, kénytelenek leszünk mindent mi ketten megoldani. Ajánlom is, hogy ne költözzünk vissza - nézek Les felé - mert én ezt a hercehurcát még egyszer nem csinálom végig, az fix.
Vissza az elejére Go down


A poszt írója Leslie Elizabeth Shay
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 09, 2017 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Masszív ellenállást nem mutattam a jövő ellen, és nem is éreztem ilyesmit, de ennek ellenére nem egyszer megfordult ez-az a fejemben, ami nem hagyott nyugtot. Például a múlt jövőre gyakorolt hatása is ilyen volt. Szavaira elmosolyodom, valahogy mást nem is vártam tőle.
Hát…–teszek úgy, mintha elgondolkodnék, holott a kérdést szavaival meg is válaszolta már.¬¬–Nem mondom, hogy nem így lenne. De ez jó pár dolgot vonzana magával…–harapom el a mondatot, ajkamon sejtelmes mosollyal, ami tökéletes alátámasztója annak is, mennyire nem vagyok szent. Bár sosem mondtam, hogy az lennék, épp ellenkezőleg.
Kérésére elmosolyodom, bár őszintén eszem ágában sem volt visszamenni ma éjszakára a régi lakásunkba. Ellenben a pakolás puszta gondolata mélységesen és őszintén kikészített, mert megjelent előttem az említett két forduló, de a dobozolás be és ki formájában inkább tűnt borzalmas időtöltésnek, mint „csak két fordulónak”. ¬¬Aztán szavai ismét kirántanak a gondolataimból egy egészen más gondolatsávba, de mielőtt ellenkezhetnék, ujjait számra tapasztja, esélyt sem adva arra, hogy tiltakozzak.–Nem fogunk visszaköltözni! Megoldjuk. Emlékszel, boszi vagyok, maximum kicsit megviccelek pár embert.–vonok vállat, gondolataim közül máris kicsit vidámabban lépek ki. Megfogom kezét, és az ágy felé húzom, majd a párnák közé döntve nézek le rá.–Nem akartad, hogy ellenkezzek. De nem fogom hagyni, hogy a bátyád cipőjét sikáld. Sem senki másét.–jelentem ki határozottan, s most én fogom be száját, közelebb hajolva hozzá egy csókkal.–Szeretlek.–suttogom elhúzódva tőle, és hozzá bújva hajtom fejem vállára, s pár percig csendben matatok még mellkasán, majd hagyom, hogy az álom elnyomjon, s ezzel megkezdjük az első olyan éjszakát, amit új házunk falai között töltünk. Szívverésének ritmusa hamar álomba ringat, de az éjszaka további része álmatlanul múlik el. Pont ezért lehet az, hogy viszonylag korán, szinte a Nap első sugaraival ébredek, és mosolyogva nézem kisimult vonásait. Kicsit oldalra fordulok, és a fények játékát figyelem kócos haján, borostás állán. Feljebb tornászom magam, és csókot nyomok nyakára.–Jó reggelt álomszuszék!–suttogom fülébe, míg ujjaim arcán szántanak végig, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy felébredt-e már előbb a mocorgásomra, csak szándékosan nem nyitotta ki a szemét, vagy jól sikerült hadműveletemnek hála, tényleg egy csendes, hízelgő ébresztést sikerült kiviteleznem.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Vissza az elejére Go down
 

Hálószoba és fürdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Hálószoba és a hozzátartozó fürdő
» A hálószoba és a hozzátartozó fürdő
» Fürdő
» Fürdő
» Fürdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Leslie és Chriest lakása-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •