Keskeny a határ menny és pokol között
A gonoszok a pokol kapujában sem térnek meg

Share | 

Animágus •• a boszorkányok legfőbb hírnöke vagyok
Chatkép :

Humor :
◣ purrrrfect ◥

Frosty Vestoryus ÍRTA A POSZTOT
Vas. Márc. 19, 2017 6:58 pm
Szépséged neved
nomen est omen

kor 18(látszólag biztosan)

faj bármilyen faj

Szerepkör vérben nem, de szívben lánytestvér

play by Lili Reinhart/Madelaine Petsch

foglalkozás gimnazista

várja én és Forsy

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Hat éves korom óta jelen vagy az életemben, mint egy fontos barátom. Sosem zavart, hogy nem te vagy a legeslegjobb - hiszen nem is kellett annak lenned. Te olyan vagy, mint a testvérem, mint egy szerető húg, vagy védelmező nővér. Amióta pedig Forsy nincs többé az életünkben, közelebb kerültünk egymáshoz, elvégre mindkettőnk el lett hagyva. Engem került, valahogy viszont te is bekerültél ebbe a hátrahagyott szerepbe, miattam. Nem tudom, haragszol-e rám emiatt, vagy sem, egy biztos, sosem láttalak haragosnak irányomban emiatt.

// Nem kötök meg sok dolgot, mert nem szeretek, ahogy láthatja is, ki látja ezt a hirdetést. Teljesen alakítható a leányzó, én mindenhogy szeretni fogom. Az arcokat a közös képek miatt választottam, de ez is változtatható arra, akire csak szeretné a megalkotó. Egy viszont változtathatatlan, és halálbiztos; nagyon várlak. 38

Vissza az elejére Go down

my sister in heart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Heart of Europe
» Heart of Europe
» Washington Man and His sister