Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
The sister who needs to be saved

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jún. 12, 2017 11:27 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jún. 10, 2017 12:06 am
Ugrás egy másik oldalra
Csodaszép Neved
nomen est omen

kor 22

faj boszorkány vagy annak valamilyen keveréke (vámpírboszorkány, farkasboszorkány)

Szerepkör féltestvér

play by Troian Bellisario (változtatható)

foglalkozás -

várja Ashley Hatfield

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   A féltestvérem vagy apai oldalról, azonban még sosem találkoztunk, te még a létezésemről sem tudsz. Csak hallomásból, összeszedett információkból tudok rólad én is, viszont ha minden sejtésem helyes, most éppen a te életedet kell megmentenem, még így látatlanban is. Nem hagyom, hogy az apám után még valakinek meg kelljen halnia… Hogy kitől is kell téged megvédenem? A nővérünktől…
Tizennyolc éves korom után nem telt sokba, hogy kiderítsem, apám nagyhatalmú boszorkány, az erőm is tőle származik, nem a szánalmas anyámtól, akit nem is neveznék így, inkább csak egy nő, aki megszült. Egy anya nem ilyen. Bár ez igazából lényegtelen is. Kiderítettem hát, hogy ki az apám és hogy van még egy féltestvérem, te, de sajnos elkéstem. Apám temetésén még ott lehettem. Téged szerettelek volna látni ott, te azonban annyira összeroppantál a történtektől, hogy nem tudtál részt venni a szertartáson. Veled nem találkozhattam tehát, egy másik féltestvéremmel azonban igen. Te lehet, hogy ismered a nővérünket, lehet, hogy nem, de arról mit sem tudsz, hogy közös volt az apátok és az övé után most a te életedet is tönkre akarja tenni. Hogy miért? Egyszerű gonoszságból, keserűségből. Neked pedig minderről sejtelmed sincs.
A célom tehát az, hogy megmentselek és a szövetségesemmé tegyelek a nővérünkkel szemben, aki megölte az apánkat. Bízom benne, hogy sikerülni fog, hiszen te mindig is szeretted őt, vele nőttél fel, tőle tanultad, amit a mágiáról tudsz. Nem ismerem a jellemed, de biztos vagyok benne, hogy erős boszorkány vagy és mivel közös az ellenségünk, meg foglak tudni nyerni magamnak, ha végre találkozunk. Feltéve, hogy a nővérünk nem hálóz be előbb téged. Ha ugyan nem tette máris meg…

// A play by változtatható, a név teljes mértékben rád van bízva, mint ahogy a leírtakon felül a karakter jelleme, múltja, jelene is. Kérdés esetén Pm-ben megtalálható vagyok. //

Vissza az elejére Go down
 

The sister who needs to be saved

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» My sister
» Raakel sister - not yet
» My sister, my enemy
» my sister in heart
» Rebekah Mikaelson ❖ lil sister.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •