Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Alexi Mayhew ● my little witch ~ szabad

Warlock
Thaddeus Sol
Tartózkodási hely :
Seattle



A poszt írója Thaddeus Sol
Elküldésének ideje Vas. Márc. 03, 2019 9:34 am
Ugrás egy másik oldalra
Alexi Mayhew

● ● She wants the whole world. The seas around it and the stars above it. ● ●
Drága Alexi,
Hosszú ideje szinte elsőként kerültél fel a számomra fontos személyek listájára. Bár azt hiszem, ez így az én jellememről is sokat elmond, hisz egy áspiskígyó vagy. A figyelő szemek számára a titkárnőmként dolgozol, a Békefenntartók is így ismernek. Afféle gyakornok, aki jókor volt jó helyen és az ambícióinak hála felvételt nyert, azóta meg emelgetheti a telefont az Államok egyik leggazdagabb üzletembere helyett. Ez részben igaz is - bár összekaphatnád magad, ha kell az a fizetésemelés, mert borzasztó kávét főzöl - de mi tudjuk, hogy a valóság ennél sokkal többet foglal magába.
A tanítványom vagy. Tehetséges, bár egészen átlagos boszorkány. Sok minden nem megy még. Túl sok minden. Ami téged bosszant, engem azonban nem lep meg, hisz még fiatal vagy. Te is tudod, hogy sokkal fiatalabb, mint én, bár sosem árultam el a valódi korom. A napokban majd talán sort kerítünk rá. Wink
Tudod, nem a képességeid fogtak meg igazán, hanem a jellemed. Úgy gondolod, születési előjogod a hatalom. Nem tűröd, ha megpróbálnak átnézni rajtad. Ha nem találsz utat a céljaidhoz, hát csinálsz magadnak. Kicsit emlékeztetsz anyámra fiatal korában. Talán még egy volt tanítványomra is. Épp úgy vonzódsz a hatalomhoz. Valószínűleg hozzám is ezért vonzódsz ennyire. Ami nem jelent problémát, mert általában tudod, hol a határ. A hűséged pedig meglepő módon nem a hatalmam, hanem a személyem iránt kezd kialakulni. (A vonzódás rész opcionális, megalkotótól függ, hogy meg lesz-e!) Ami az egykori tanítványomat illeti, ő az oka, amiért távol tartalak magamtól annak ellenére is, hogy a mestered vagyok. Ki tudja, talán Te vagy az, akivel megpróbálom helyre hozni a hibáimat. Azt, ami Hypatianal (anya), vagy a téged megelőző tanítványomnál nem ment. Egy biztos, nagy potenciált látok benned, ahogy te is erős szövetségesre találtál bennem.

A félreértések elkerülése végett, ez nem egy romantikus szál. Inkább boszorkánymester-tanítvány kapcsolat. Ha megvan a kémia persze lehet benne némi vonzalom, Thaddeus is szereti a szép nőket, de ez nem lényegi rész. Az aktivitást illetően, én halál türelmes vagyok, ha tudom, hogy nem tűnsz el. Smile Valamint szeretném, ha olyan user vinné el a karaktert, aki a sajátjaként tudná kezelni. Ha csak egy szálon, csak velem akarsz játszani hosszútávon is, akkor kérlek ne vállald el Alexit.
Olyannyira rugalmas vagyok, hogy felőlem akár animágus is lehetsz, hasonló koncepcióval. Ha megihletett a hirdetés, nyugodtan írj rám és kitalálunk valamit. De a pb-t szeretném, ha maradna.
Nagyon várlak!
 
20-25
SZABAD

EMMA ROBERTS
ASSZISZTENS
BOSZORKÁNY ● ● A TANÍTVÁNYOM ● ●
Vissza az elejére Go down
 

Alexi Mayhew ● my little witch ~ szabad

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» the byrne witch
» Genevieve Δ witch from hell
» Leena, the wicked witch
» Venice Destiny Frost ► Lost, Little Witch

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Keresem... :: Aktuális keresések-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •