Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
/Eyal és Sarah lakása/
Pontosan nyitásra érkeztem meg, és még alig voltak itt emberek. Nem is csoda, a többség azért nem érkezik időre manapság. Ez egyébként elég nagy kár, mert egy igazi úrinő ismérve, hogy sosem késik el egy bálról, főleg ha az teli van lovagokkal. Bár, azt hiszem, nekem sem kellett volna ennyire sietnem, elvégre nem akarok senkit sem felszedni. Meg nem is tudnék, de ez már a másik eset. Nem tervezek sokáig maradni: megvárom a tombolát, elbeszélgetek a partneremmel, és haza is megyek. Imádom a partikat, de most, hogy anya leszek, és nem is ihatok, így egy kissé unalmasnak érzem a dolgot. Talán lesz majd, aki feldobja...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 4:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(Salvatore birtok)

A taxi a bejáratig hozott, ahol a sofőr volt olyan kedves, és kinyitotta az ajtót, majd segített nekem kiszállni, majd elhajtott, én pedig ott maradtam szépen magamra utaltan. Vettem egy mély lélegzetet, aztán a lehető legnyugodtabb arcommal és a legcéltudatosabb beállásommal elindultam, és nagyon bíztam benne hogy semminek nem fogok nekimenni. Igyekeztem a hallásomra, és a "közeli dolgok megérzésének" képességére összpontosítani, hogy megtaláljam a dolgokat, meg ne menjek neki lehetőségekhez mérten egyetlen embernek sem. Még ez volt a könnyebb, mert az emberek "zajosak".
Szerencsére ennek a háznak a "védelme" rám már pár éve nem élt, így problémamentesen bejutottam az előcsarnokba, és mivel egyelőre nem éreztem túl nagy tömeget magam körül, úgy éreztem az nagyon is jó lesz ha itt valahol oldalt megállok, és várakozok, s aztán majd... kitalálom, ahogy hozza a helyzet, úgy folytatom az utam. Addig meg élvezem hogy emberek közt is vagyok, nem csak falak közt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 9:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
/ Oliver lakása /

Szerettem mindig mindenhová elsőként érkezni. Ez valamiért segített abban hogy mindenre felkészüljek, hiszen amit látnom kell, azt látom. Felfrissítő érzés, hogy előttem zajlik minden.
Mivel ide már többször is behívtak, megálltam az előcsarnokban, egy pohár pezsgőt vettem ujjaim közé, és jólesően kortyolgatni kezdtem. Csak vártam hogy jöjjön a tömeg.

/ Hátsókert /
Vissza az elejére Go down

Adminisztrátor
Rising of the Mortals
Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted



A poszt írója Rising of the Mortals
Elküldésének ideje Kedd Feb. 19, 2013 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Előcsarnok
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Vissza az elejére Go down
 

Előcsarnok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

 Similar topics

-
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok
» Előcsarnok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •