Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 01, 2013 6:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

- Nyugi ura vagyok a helyzetnek, és nem kell féltened a bőröd, mert én egyik barátomat sem adom fel!- kacsintva biztosítottam a helyzetről, majd megint beleittam az italomba.
- A hely remek! Mármint nektek biztos az, de én Mexikóból jöttem és ott nagyon nem ilyen egy szórakozóhely. A zene sokkal dallamosabb, nincs ilyen ital szag, és a többi...- néztem körbe, hogy újra felmérjem a helyzetet.
- Átadom! Na igen, és az a másik szerencsétlen lesz a következő... aki bántotta Katie barátját, ebben biztos vagyok. Őt is elintézzük majd.- mondtam határozottan. Még mindig emlékszem arra, hogy Katie milyen képet vágott a Hotelba, mikor felhívták a mentősök telefonon.
Vissza az elejére Go down

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
Keresem :

no matter what happens, you are my everything ◎

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

A poszt írója Christopher M. Britanov
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 31, 2013 10:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

- hogyan is érteném? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Túlontúl hamar mondtam ki a gondolataimat, ez nyilvánvaló volt. Mert az, hogy én fejben már felépítettem egy egész monológot arra, hogy milyen volt a régi hazám, a bolgár nyelv, s milyen furcsa most az angol szójárás, hát meglehetősen elsiettem a dolgok kimondását.
- Meglep, hogy... amilyen idős vagy, mégis képes vagy lazán viselkedni. - néztem tekintetét vigyorogva. - Számomra ez.. olyan idegen. Talán ez a mai trend.. nem is szerepel a szótáramban. - húztam el ajkaimat.

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Chatkép :

Kedvenc dal :
Raise Hell
Hobbi & foglalkozás :
∞ prima ballerina
Humor :
∞ depending on the mood

A poszt írója Ariel Nadine Breslin
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 31, 2013 7:15 pm

Összefontam a karomat magam előtt, s néztem őt. - Miért lenne komplikált? - kérdeztem tőle érdeklődve, mert tudni akartam, hogy mibe is keveredhetek bele. -
Lehet tudtad, de még mindig sok mindent nem tudsz. - mondtam neki higgadtam és nagyon komolyan. Mert én így láttam, főleg, hogy egy vámpírt akarnak megtámadni és ahogyan kivettem a szavajárásából mind a ketten kezdő vámpírok. Főleg, ha valami idősbe akarnak belekötni, akkor szinte biztos, hogy nekik fog bajuk esni. -
Szerintem jó ez a hely. Itt összeülhetnek a baráti társaságok és élvezhetik egymást. Van zene, billiárd és még sok minden más. Mi nem tetszik itt neked? - kérdeztem tőle és közben figyeltem. Ő mondta a Grill-t és most úgy nézz ki, nem is annyira bírja ezt a helyet. -
Miért nem hívod fel, vagy látogatod meg őket a kórházban? - kérdeztem tőle nyugodtan és semmi jelét se mutattam annak, hogy ismerem Warrent és miattam jutott oda. - Jobbulást a barátjának.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 31, 2013 2:00 pm

- Jajj, nem, nem! Csak tudod... komplikált. Ígérem, hogy csak Katienek mondom el azt amit tudok.- tettem a kezem a szívemre.
- Különben is, képzeld, van amit már azelőtt is tudtam!- folytatom mosolygós tekintettel. Büszke vagyok magamra, arra amit egyedül tudtam meg a vérszívókról, vagyis jobban mondva melyet gonosz vámpírlány elmondott nekem.
- Persze! Ahogy látom ennek a helynek ez a lételeme.- céloztam az italra, amit ebben a pillanatba a kezembe vettem, de még most nem ittam bele.
- Jajj, hát először is... totál messze van innen.- poénkodtam egy kicsit. - De amúgy a szokásos, csak nincs csoki a párnámon. Eddig még Katievel sem futottam össze. Szerintem még mindig a sérült barátjával van...- fejeztem be a mondatot kicsit csalódottabban.

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Chatkép :

Kedvenc dal :
Raise Hell
Hobbi & foglalkozás :
∞ prima ballerina
Humor :
∞ depending on the mood

Elküldésének ideje Pént. Aug. 30, 2013 6:34 pm

Visszahallom? - néztem rá döbbentem. Mi van?! Lemaradtam valamiről. Nem akarom visszahallani a szavaimat. Ezt neki mondtam. - Nem akarom visszahallani őket, s a nevemet meg pláne ne mond tovább, mert nem akarok bajba kerülni, mert segítettem farkasoknak. - mondtam neki szárazon és picit ridegen is. Mert ha bajba kerülök emiatt, akkor nem hiszem, hogy valaha még jóban leszünk, amit persze nem akarok. Kedvelem őt és a barátnőm lett, szóval remélem legalább azt nem adja tovább, hogy kitől hallotta. -
Ennyire kivagy? -kérdeztem tőle mosolyogva, s felé löktem az én poharamat, amiben volt még. Közben rendeltem még 6-ot.- Szóval milyen a hotel? - kérdeztem tőle kedvesen.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 29, 2013 7:51 pm

Kicsit mérges voltam magamra... persze mondtam pár dolgot, ami felé nézve kicsit bántó lehetett, de akkor is, azért nem minden az én hibám.
- Nem hittem ilyet, csak megmondtam, hogy miért kell az információd. Mert ha esetleg visszahallod "valakitől" a szavaidat ne lepődj meg rajta és ne légy mérges rám.- mondom én is már sokkal lágyabban.
- Persze, erre szükségem van!- húztam egy kis mosolyt az arcomra, majd az egyik pohárért nyúltam.

Chatkép :

Kedvenc dal :
Raise Hell
Hobbi & foglalkozás :
∞ prima ballerina
Humor :
∞ depending on the mood

Elküldésének ideje Csüt. Aug. 29, 2013 7:19 pm

Nem akartam a szavadba vágni. - mondom neki természetesen és várom, hogy végre leüljön. - Én soha se akartam Katie helyébe kerülni, ezt nem is tudom honnét vetted. - mondtam neki érthetetlenül, mert soha meg se fordult a fejemben és nem is mondtam olyat, hogy engem zavar a másik barátnője. - De akkor is fájtak azok amiket mondtál. - mondtam halkan és közben a pohárral játszottam. - De örülök, hogy itt vagy és én nem haragszom rád. Csak nem értem miért viselkedtél így. - nézek rá picit kérdően. - De mindegy, ami megtörtént az megtörtént és ezen nem tudunk változtatni. - tetem hozzá sietve. - Kérsz még? - kérdeztem rá a piára, mert mind a kettőt megitta már. -

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 29, 2013 8:55 am

Gyorsan lehúztam az italt, ami egy kicsit a fejembe szállt.
- Köszi!- reagálok a rövidke válaszára, majd felhajtok még egy italt, amit újrarendelt.
- Mi az, mást nem is mondasz?- kérdeztem tőle értetlenül... hisz a nagy monológomra nem is válaszolt. Pedig arra van mit, hisz általában nem én vagyok a bocsánat kérő személy ilyen helyzetekben, de most ez így sikeredett.

Chatkép :

Kedvenc dal :
Raise Hell
Hobbi & foglalkozás :
∞ prima ballerina
Humor :
∞ depending on the mood

Elküldésének ideje Kedd Aug. 27, 2013 8:00 pm

Mivel megittam az inni valót így másik kettőt rendeltem helyette, gondoltam így egyszerűbb és nem kell olyan hamar kérnem. Nem sokkal később a másodikat is lehúztam és az üres pohárral játszottam, amikor megláttam Patit, amint felém roham. Nem tudtam, hogy minek hívtam ide, hiszen még mindig fájt amit mondott, s legszívesebben távol maradtam volna tőle. De valami miatt úgy éreztem, hogy ez kell. Muszáj ezt megtennem, bármi is történjen. Nem érdekel, lesz ami lesz.
Figyeltem ahogyan fut, ami picit vicces volt, mert nem úgy néztem ki, mint aki el akar futni előle.
Mondhatni egyet értek. - mondtam neki, s próbáltam leplezni a meglepettségemet, hiszen erre nem számoltam. - Egészségedre. - mondtam neki kedvesen és figyeltem, hogyan fogja fojtatni a mondani valóját és közben rendeltem még 4 vodkát. -

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 27, 2013 5:26 pm

/Pati szobája - Hotel/

Már majdnem elaludtam otthon, mikor pittyegni kezdett a mobiltelefonom. Felriadtam rá, majd mikor elolvastam a sorokat, gyorsan öltözni kezdtem. Ariel volt az és igazából nagyon meglepet a hívása, vagyis az sms-ezése. Hisz délelőtt még olyan csúnyán váltunk el egymástól... Az első taxit megfogva már úton voltam a Grillhez, mikor újra a kezembe vettem a telefont és elolvastam az sms-t, majd egy ideig csak néztem a kijelzőt. Volt rá időm, mivel elég hosszú az út a hoteltől a Grill-ig. Miután már éreztem, hogy a szavak belém szívódtak bezártam az sms-t és egy telefonszámot kezdtem el pötyögni, majd mikor végeztem vele a fülemhez emeltem a kis készüléket, vártam míg kicsöng. Csalódottan szóltam bele....
- Katie, Szia! Figyelj nem akarlak zavarni, de ha valamikor ráérsz, akkor majd szeretnék veled beszélni, fontos lenne.  Ha ezt meghallgattad és van időd csörrenni, kérlek hívj fel! Puszi, és jobbulást a barátodnak.- vettem el a telefont a fülemtől. Tisztáznom kell Katievel is majd mindent, nem csak a Szöszi vámpírral, hisz neki is meg kell tudnia, hogy más félnapot Arielnél voltam. Egy vámpírnál... olyannál, aki befolyásolta, hogy kiváltsa az átkát, akit utálunk, elvileg. A gondolataimban eltévedve észre sem vettem, hogy már meg is érkeztem a Grillhez. Kikászálódtam a taxiból, adtam a sofőrnek egy kis borravalót, mert volt olyan kedves és nem kiabálta le a fejem, mikor nem szálltam ki rögtön a járműből, majd beléptem a szórakozóhelyre.
Az első benyomásra valahogy megrémisztett! Büdös alkoholszag volt és a zene is borzalmas, ez a tucatszámra gyártott teknó vacak... Nem is olyan jó hely! De ha mondjuk itt kapnék állást, mint énekesnő... akkor talán helyretudnám pofozni a kócerájt, kezdve a jó zenével.
Egyenesen Ariel box-a felé rohantam, aminek az asztalán már ott csücsült egy pohár innivaló.
- Sajnálom, okés? Én tévedtem, lehet rosszul fogalmaztam, de szerintem a lényeg a helyén volt.- köszönés nélkül leültem szembe vele és az újból teli töltött poharából most én húztam ki az italt.  Kell a lélekerősítő!

Chatkép :

Kedvenc dal :
Raise Hell
Hobbi & foglalkozás :
∞ prima ballerina
Humor :
∞ depending on the mood

Elküldésének ideje Hétf. Aug. 26, 2013 8:10 pm

Pati & Ariel

/Otthonról/

Gyorsan elkészültem, hiszen sminkelni nem nagyon kell magamat, ruhában meg bármi jól áll. Felkaptam egy fehér trikót, rá egy kockás inget és egy rövid nadrágot harisnyával, meg természetesen sport cipőt. Nem is értem miért néztek rám úgy, mintha ufó lennék, amikor beléptem. Nem törődtem az engem néző szemekkel, mert határozott és kiegyensúlyozott léptekkel elindultam a hátsó boxok felé. Ki is néztem egy sarokban lévő, üres boxot. Innét mindent beláthatok. Hamarabb érkeztem jó negyed órával, de nem is baj ez, mert fogalmam nincs mit fogok mondani, mert nem érzem, hogy bármiben is hibás lennék. Én nem mondtam neki olyan dolgokat, mint amiket ő mondott nekem.
Rendeltem egy vodkát bemelegítésképen, hiszen úgy éreztem szükségem lesz rá. Miközben ittam mélyen beleszimatoltam a levegőbe és a finomabbnál, finomabb illatokat éreztem. Hmmm talán csaphatnék egy lakomát is itt, ez járt a fejemben, amikor megláttam Patit az ajtóban.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 11:33 pm

Nagyon érdekes, hogy milyen nyugodtan tudok üldögélni ahhoz képest, hogy bármikor megláthat valaki, aki leadja a drótot William-nek. Talán az a legjobb az egészben, hogy bizonyíték nélkül úgy sem hiszi el és hát szerintem hirtelenjében senki nem gondol arra, hogy gyorsan fotózzuk le és küldjük el szépen a testvérének vagy éppenséggel mutassuk meg. Szóval előbb lelépek, mint bárki bebizonyítaná, hogy itt jártam.
- Ezt, hogy érted? - Érdeklődtem felvont szemöldökkel. Talán arra gondol, hogy másképp beszélünk? Nem tudom.. Lehetséges.
Helyet foglaltak, ahogy azt kértem és még csak igézést sem kellett használnom.. Na, igen ez azt jelenti, hogy az évszázadok annyira nem nyomtak még meg..

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 10:51 pm

Vigyorogni voltam csak képes. Talán én voltam régimódi, amit meg is tudnék érteni, mert eléggé fakó az angoltudásom azok után, hogy ezer évig éltem Bulgáriában, de.. imádtam a lazaságát. Vagy azt, hogy ennyire érti a mai szlenget. Nekem az efféle stílus nem ment. Talán mert nem vagyok született amerikai. Még angol se.
- Nagyon szembetűnő, hogy ketten más-más világból jövünk. - tettem hozzá egy megjegyzést is, de mindezt bármi bántás nélkül, majd a hölgyekre néztem, akik időközben megérkeztek.
- Nos, szép hölgyek. Egy italra a vendégeim. De csak egyre. - kacsintottam az egyikre. A második kört már én iszom. Belőlük.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 18, 2013 11:30 pm

- Nem is értem, hogy az olyanok egyáltalán miért lettek vámpírok. Kellene valami rendszer, ami az ilyeneket kiszűrné. Kapnának szépen egy karót a szívükbe aztán jó napot. - Ráztam meg a fejemet vigyorogva. Hát ha egyszer ember, akkor legyen ember. De már nem azért a kutya sem próbál meg két lábon járni és munkába menni meg úgy viselkedni, mint egy ember. Pont azért, mert egy kutya és nagyon jól tudja, hogy ez nem az ő dolga.
- Hölgyeim. - Üdvözöltem őket, mikor visszaértek. - Kérlek titeket foglaljatok helyet. - Azt hiszem ezt még igézés nélkül is teljesen nyugodtan megteszik. Ha viszont nem akkor ez azt jelenti, hogy egy eléggé visszataszító lény vagyok.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Vas. Aug. 18, 2013 10:32 pm

- Igazán felszabadító, hogy élnek még talpraesett vámpírok a földön, és nemcsak azok, kik megpróbálnak úgy élni, mintha átlagos emberek lennének. - szólaltam meg dícsérően, miután Ő elküldte azt a lányt, hogy hozza ide a másikat. Megvotl a véleményem azokról, kik emberi életet akartak élni vámpírként. - Kiváltságnak kellene érezniük azt, ami történt. Egy vámpírokkal teli társadalom nem engedhet meg szégyenfoltokat. - elmélkedtem tovább a whiskymmel ujjaim között, miközben láttam hogy a lány odaér a másik mellé, súg neki valamit kacér mosollyal, majd a másik megindul felénk. Igazán.. ínycsiklandozó.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 7:16 pm

- A félelem egy olyan érzés, ami nem szerepel az életemben. - Nem volt kedvem kimozdulni a helyiség árnyékos részéből ezért inkább a mellettem elhelyezkedő szőkeséget fogom felhasználni a célra.
- Most szépen odamész ahhoz a lányhoz és mindegy milyen áron, de idehozod nekünk őt, megértetted? - Igéztem meg, majd mikor bólintott akaratlanul is elvigyorodtam. - Helyes, de előtte még.. - Gyorsan megigazítottam mindenét úgy, hogy ne látszódjon rajta semmiféle harapás nyom. - Ja, és ez az egész meg sem történt.. Na mehetsz. - Rácsaptam a fenekére, mielőtt útnak indítottam.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 7:11 pm

- Biztos hát! - vigyorogtam Carlosra. Emlékeztet a lányomra, na és? Csak egy gyönyörű, mégis tudatlan lány, aki nem tudja, hogy mi vár rá itt. És akkor? Engem nem érdekel. Csak az, hogy a vére.. a kezeimen legyen.. meg ajkaimon.
- Netán félsz, baártom? - hajoltam közelebb Carloshoz, sejtelmes vigyorral, miközben végigmértem arca minden szegletét, hogy lássam érzéseit.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 1:14 am

Mondjuk azért én is tudok valamit. Teljesen nyugodtan üldögélek egy olyan helyen, ahova bármikor befuthat a testvérem, de még sem zavartatom magam egy pillanatra sem. Mert végül is az sem akkora tragédia, ha meg tudja, hogy itt vagyok a városban. Vagy talán azt hiszi képzelődik. Ami talán jobb lenne.. Inkább más módon tudja meg, hogy itt vagyok..
- Biztos vagyok benne, hogy meg akarom közelíteni? - Kérdeztem vigyorogva. Azért ki tudja.. Lehet berágna, ha gondolkodás nélkül rávetném magam arra a lányra, aki hasonlít a lányára.. Apai ösztönök meg ilyesmik. Bár csak hasonlít. Nem lenne akkora tragédia. De azért mégis.. Jobb félni, mint megijedni.. Nem mintha bármitől megijednék.. Még igazából a haláltól sem.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Hétf. Aug. 05, 2013 12:33 am

A családi drámák mindig emelik az élet fényét. Mint egy ragyogó csillag fenn az égen. Nekem ezt jelentette, mikor Erin teljes szívéből utál. Mert legalább van miért élni. Vagy azért, hogy az utálata tárgya legyek, vagy épp azért, hogy rájöjjek: mit kell tennem, hogy ez megszűnjön?
- Hasonlít a lányomra. - billentettem oldalra a fejem, ahogy néztem azt a lányt, de elvigyorodtam. - Meghagyom neked. Egyelőre csak.. kezd valami körvonalazódni a fejemben.. egy jó kis fogócska.. vagy annál több.. - mondtam ki a véleményemet. Régen kergettem meg valakit. És a duplás fogócska milyen élvezetes tud lenni..!

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 10:42 pm

- Sajnálom, hogy nem segíthetek. De egy családi dráma bőven elég nekem. - A sajátomat kell egyenlőre megoldanom. Szépen egyesével veszek el tőle mindent.. Nem tudom miért, de egyszerűen ez mindig mosolyra fakaszt. A puszta tudata annak, hogy az öcsém nemsokára szenvedések sorozatán fog keresztül menni. Természetesen, ha valaki más nem keresztezi a terveimet.
- Miért érzem úgy, hogy van valami ötleted vele kapcsolatban? - Látszott rajta, hogy gondolkodóba esett. Nem olyan hosszú ideig, hiszen hamar megfogalmazódik a mi fejünkben, hogy mit is akarunk az egyik áldozatunkkal.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Szer. Júl. 31, 2013 7:26 pm

- Igazán sajnálatos, hogy a már említett ötletben nem vagy benne. - utaltam arra, mikor arról beszéltünk ,hogy netán elterelhetné Erin figyelmét a gondolkodásról néhány csábos tettel és mosollyal. De hát ez nem erőszak, illetve ismerem Erin heves természetét. Még megölné. Így erre egyelőre nem akarok gondolni.
Körbefordultam.
- A pultnál ül egy csinos lány. Ő lehetne az. - billentettem oldalra a fejem. Kezdett bennem megragadni egy gondolat... csak kérdéses, hogy Carlos azt miként fogja díjazni.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 26, 2013 11:26 am

Azt hiszem a jövőben mi ketten még majd segíthetjük egymást. Ha még most nem is sikerült semmi értelmeset összehozni. Vagyis éppenséggel nem sikerült megegyeznünk semmi komolyban.
- Akkor talán az lenne a legjobb, ha keresnénk egy újabb áldozatot.. Nem de? - A lányt még nem engedtem el hanem inkább odahúztam magunk mellé. Mindig is szerettem kiélvezni a nők társaságát. Ha már itt van és egy mukkot sem fog szólni nem zavar senkit. Főleg mivel az édes vére miatt mondhatni sajnálnám is elengedni. Megölni nem fogom.. Kár lenne egy ilyen szépségért.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Kedd Júl. 23, 2013 9:29 am

Nem tudom, attól a mámortól mikor voltam képes elszakadni, de meg kellett tennem, mielőtt megöltem volna a lányt. Kegyetlen voltam némiképp, erről magam is tudtam, de ez a sajátos stílusom. Még ilyenkor is tudom, hová kell harapni ahhoz, hogy fájdalmat okozzak, és a lány mégis cselekvőképtelen maradjon. Az igézés nagy szó.
- Nos barátom.. - töröltem meg véres ajkaimat, mielőtt valaki észrevette volna. - Túlontúl finom volt ez a falat. Még inkább megéheztem tőle. - sóhajtottam fel telhetetlenül, és még többet akartam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 19, 2013 3:20 pm

- Csak nyugodtan.- pillantottam fel a nőre, aztán összecsaptam a könyvet, amiből egy kisebb porfelhő szállt fel.
- Nemesis.- fogtam vele kezet mosolyogva, úgy döntöttem kedves leszek. Kicsit körbe néztem mert hirtelen nagyon bátortalannak tűnt, biztos valamelyik pasi, csak azt nem tudtam melyik miatt, elég öreg vámpírnak érzem, mi az istenért, fél ennyire? Nos, mindegy nem az én dolgom. Viszont az a pasi aki az előbb majdnem kitúrta a helyéről, veszélyesen közeledett felénk egy pohárral, s ha nem kapom el időben a kezét a könyvemnek annyi. Sercegő hangot lehetett hallani, olyan hangot ,mint mikor valami a serpenyőben sül, most a férfi keze sült.
- Nos, barátom menj szépen haza és maradj is ott, mert még egy ilyen és elégetlek. - mordultam rá, mindig is szerettem igézni.

Keresem :

Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Elküldésének ideje Szer. Júl. 17, 2013 3:50 pm

Nem tudom, attól a mámortól mikor voltam képes elszakadni, de meg kellett tennem, mielőtt megöltem volna a lányt. Kegyetlen voltam némiképp, erről magam is tudtam, de ez a sajátos stílusom. Még ilyenkor is tudom, hová kell harapni ahhoz, hogy fájdalmat okozzak, és a lány mégis cselekvőképtelen maradjon. Az igézés nagy szó.
- Nos barátom.. - töröltem meg véres ajkaimat, mielőtt valaki észrevette volna. - Túlontúl finom volt ez a falat. Még inkább megéheztem tőle. - sóhajtottam fel telhetetlenül, és még többet akartam.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Hátsó boxok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 16 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Similar topics

-
» Hátsó boxok az orfeumban