Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Serena ,és Eyal

-Hogy velünk most mi van? Hát...ha te is úgy gondolod, akkor együtt vagyunk.-guggoltam le, és segítettem összeszedni a cuccát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Serena

Mikor leguggolt mellem, ranezek. - En szeretnem, mert szeretlek. - mondom mosolyogva.
A farkasolos viz a taska mellett volt, epp tettem volna el mikor a kezemre folyt. Egybol felkialtok es eldobom az uveget. Rohadtul marta a kezemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Serena, és Eyal

Ráöntötte a kezére a farkasölős vizet, és el is dobta. Megfogtam a kezét, és simogatni kezdtem.-Ssss....Igyál a véremből, és meggyógyulsz.-mosolyogtam, és felharaptam a csuklóm, majd odanyújtottam a szájához.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Serena

Eskuszom csak en lehetek ilyen bena, hogy a farkasolos vizet raontom a kezemre... Kezdtem megnyugodni mikor Eyal megfogta a kezemet.
Nagyon fajt a csuklom ahol a viz erte ezert ittam a verebol. Legszivesebben kikoptem volna.
- Ahh, hogy birtok vert inni?! - kerdeztem es legyurtem a torkomon. Nagyon rossz ize van, viszont a kezem kezdett gyogyulni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Serena ,és Eyal

Elnevettem magamat, ahogy majdnem kiköpte a véremet.-Hát tudod , nekünk ez a vérünkben van. Mi szeretjük ezt. Mint mondtam, a te véred finom.-mosolyogtam, és megcsókoltam őt.
-Legközelebb jobban vigyázz.-simogattam meg kezét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Ez ugy hangzik mintha inni akarnal belole. - mondom nevetve mikozben vissza csokolom ot.
- Biztos nem csavartam jol ra a kupakot, tudod epp marta a torkomat. - mondtam es vissza emlekszek. Akkor meg szerencsere nem tortek a csontjaim.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Nem nem szeretnék, nyugi.-mosolyogtam, és még mindig csókoltam.
-Legközelebb én csavarom rá.-simogattam meg arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Serena

- Lassan haza kene mennem es kialudni magamat. - suttogom ket csok kozott.
Megszakitva a csokot vallamra kapom a taskam.
- Tudsz majd szerezni kovetkezo teliholdig farkasolot? - kerdezem tole es kozben megigazitom a hajamat. Kicsit kocos lettem a sok dolog miatt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 01, 2014 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Serena, és Eyal

-Igen lehet,hogy ki kellene pihenned magadat.-mosolyogtam, és egy puszit adtam az ajkaira.
-Persze,hogy tudok.-mosolyogtam, kikisértem az erdő elejére, és egy csókkal elköszöntünk egymástól.

/folyt. valahol/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 10, 2014 8:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next


Sarah + Hope


Felsóhajtottam. Számomra soha nem volt kellemetlen egy szituáció, s most sem sikerült elérnie azt, hogy kellemetlenül érezzem magam a bőrömben. Éppen ellenkezőleg! Kezdett feltölteni a helyzet energiával, főképp mikor megéreztem, és ő maga is egyértelművé tette, hogy hibriddel állok szemben. Velük még nemigen volt dolgom, s ami biztos, hogy most sem fogok unatkozni, nemde?
- Csak most látlak először. Miért gondolod, hogy máris felfedem lelkem legmélyebb titkait? - kérdeztem felvont szemöldökkel, de magam is rájöttem, hogy ez nem méltó viselkedés számomra, főként hogy mindig szerény és illedelmes vagyok én magam is. Hogy miért? Mert így neveltek. De azt hiszem, apám halála elkezdett kiváltani belőlem egy olyan lényt, amely eddig a mélyben szunnyadt, s most készül kitörni. Nem jó párosítás egy szerény lány és egy vérszomjas szörnyeteg... hiszen a kettő olyat eredményezhet, melyre talán kifejezés sem létezik.
- Az apám halott. - közöltem aztán nagyot nyelve, s ebből talán már érthette, hogy miért nem ugrálok örömömben.
De tekintetem kíváncsisággal töltődött meg, mikor szavait meghallva közeledni kezdtem feléje. - Mégis, miben tudnál segíteni te? - kérdeztem ismét, tekintetem gyanúval telt meg. Érdekelt, hogy mégis egy ismeretlen hogyan akar rajtam segíteni. - Nem is ismersz. Életedben soha nem láttál még. És msot... segíteni akarsz? - sóhajtottam, de ez inkább a nyelés egy elfojtott verziója volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 10:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe, és Eyal


Gondoltam eljövök az erdőbe sétálni egy kicsit. Ahogy sétáltam éreztem,hogy valaki futva jön a hátam mögött. Megálltam, és néztem a hang irányába. Egy lány volt az. Különösebb okot nem fordítottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 10:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Chloe

Volt egy kis ossze tuzesem egy vadasszal es elegge szarul jottem ki a dolgokbol. A hasamban benne van jo par fa tolteny es a kezem is csupa ver.
Mikor meglatok valakit utana megyek.
- Kerlek segits. - mondom erotlenul.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 10:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe, és Eyal


A lány hozzám jött segítségért. Vérzett a hasa, gondolom vámpír. Segítettem neki kiszedni a töltényeket, és lefektettem a fához.
-Úgy látom,hogy egy vadásszal lehetett összetűzésed.-mondtam, és néztem a fatöltényeket.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 11:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Chloe

- Mondhatni, de ha legkozelebb latom megolom. - mondom neki majd a fejemet a fanak dontom. Erzeseim kivannak kapcsolva, igy a vadasz megoleset elvezni fogom, ahogy atomjaira tepem szet.
- Chloe vagyok. Nem mellesleg egesz veletlenul nincs nalad ver? - teszem fel neki a kerdest es ranezek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 11:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe,és Eyal


Ahogy elnéztem a kiscsajt,és a hangjából ítélve, ki van kapcsolva az érzése.-Nem, nincsen.Miért tartanék magamnál vért?-kérdeztem mosolyogva
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 11:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Chloe

nem mondok semmit szavaira. A sebek kezdtek begyogyulni en meg erosodni.
Erre jart egy turista lany, elegge elveszettnek tunt. Ossze szedve minden eromet es a ferfivel nem torodve suhantam a lany moge, majd szarazra csapoltam. Mikor vegeztek kitortem a nyakat, ennek kovetkezteben az a foldre zuhant. Arcomra egy gonosz mosoly kerult.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 20, 2014 11:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe, és Eyal


Sóhajtottam egyet mikor kitörte a nyakát.-Egyébként Eyal vagyok. De ezt miért kellett? Szívhattál volna belőle valamennyit,és kitörölted volna az elméjét.-néztem rá zsebre tett kézzel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 6:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Chloe

- Tudod kedves Eyal, nem szokasom eletbe hagyni az aldozataimat. - mondom neki sejtelmes hangon majd megtorlom a szamat.
A polom veres a sebek miatt, de a hasam mar szerencsere nem faj.
Remelem nem egy olyan vampirba botlottam bele mint Belle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe, és Eyal


-Végül is ezt itt megmutattad.-nevettem, és nekidőltem a fának.-Hogy hogy egy vadászba keveredtél?-néztem rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Chloe

- Elég sok vadász mászkál az erdőbe csak is azért, hogy megöljék a vámpírokat, hát így keveredtem egy vadászba. - mondom neki gúnyos hanglejtéssel.
Nem lehet túl idős vámpír, ha ilyen kérdéseket tesz fel, legalább is nekem ez a megérzésem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe,és Eyal


-Érdekes, én egyel se találkoztam, mióta itt vagyok.-mosolyogtam rá, csak hát volt egy kis gond. Valaki jött arra, és vérzett a keze. Lehet,hogy leesett valahonnan, és az előbbi vér, meg a mostani, előhozta a Ripper formámat. Megláttam a lányt időt sem adva neki, odamentem, és kiszívtam a vérét, majd szétszaggattam a testét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 8:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Chloe

A fanak dolve nezem az esemenyeket, majd mikor felismerem az arcat oda suhanok es sirca az olembe veszem majd Eyal fele fordulok.
- Te... Mit tettel??!! - orditom neki sirva, az erzeseim pedig maguktol vissza kapcsolodtak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 8:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe, és Eyal


-Mint láthatod megöltem.-töröltem meg a számat, és még mindig Ripper formámban voltam. Néztem ahogy sír.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Eyal & Chloe

- Hogy tehetted? - mondom majd sirva a nyakanal fogva a falhoz nyomom es nagyon kozel a szivenel beleszurok egy karot. A sok szaz evnyi erzes ram nehezedik, es a legjobb baratnom halott... Megolom Eyalt!!!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 21, 2014 8:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Chloe, és Eyal


Hirtelen fel sem eszmélve a fának voltam tapasztva, és tőrt kaptam a szívembe. Már a ripper formáma sem volt meg. Chloet, a földre nyomta, mivel idősebb voltam, és kiszedtem a karót.-Sajnálom nem tehetek róla. Nem tudom kezelni a Ripper formámat!!-mondtam komolyan, és a szemembe látszott a sajnálat.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next
Vissza az elejére Go down
 

Az erdő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 17 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Az erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő
» Erdő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •