Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 6:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Láttam, hogy elgondolkozik a dolgon, de reméltem, hogy az mellett dönt, hogy itt marad velem. Nem tudom, hogyan bírnám ki egyedül. Valószínűleg sehogy. Ilyen helyzetben a tű elkerülhetetlen. Szóval már van egy nagy indokom arra, hogy megpróbáljak felállni innen és elrohanni. A másik félelmem a tűk voltak. Nem tudom miért. Rosszul vagyok tőlük. Talán mindentől ami a kórházhoz köthető.
Pár perc múlva már be is jött az orvos, hogy megvizsgáljon. Bekötötte a nyakamat, majd elküldte az ápolónőt egy tasak vérért. Mindig is rettegtem attól, hogy egyszer ilyesmire lesz szükségem. Már magában attól rettegtem, hogy kórházba kerültem ezért mindig odafigyeltem magamra, de azt hiszem az ember nem kerülheti el az elkerülhetetlent. Egyszer mindenképpen el kellett volna jönnöm ide. Régebben családot terveztem és akkor már muszáj lett volna többször ide jönnöm.
Miután a tasak vér már a szervezetemben volt megkértem, hogy szabadítsanak meg mindenféle tűtől ami meg is történt és közöltem az orvossal, hogy nem szeretnék túl sokáig itt maradni és láthatta rajtam, hogy semmi értelme nem lenne vitába szállni velem.
Megkönnyebbültem, hogy a saját felelősségemre már akár most is távozhatok. Csak ahhoz kell még egy kis papírmunka. Ennél jobb választ nem is adhatott volna.
Örömmel nyugtáztam, hogy a férfi aki megmentett még mindig itt volt. - Köszönöm, hogy megmentetted az életemet. - Mondtam egy halvány mosollyal az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 7:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Csak ültem a székben és néztem, ahogy az orvosok ellátják vérrel a lányt. Elég sokáig tartott, szóval közben kicsit el is töprengtem a dolgaimon. Még mindig nem lehetek biztos benne, hogy Bailey felhagyott a találkozással azzal a hibriddel. Nem is tudom miért érdekel ez engem ennyire, hisz nem is láttam már jó pár éve. De valami mégis azt súgja, hogy ha már újra összehozott minket a sors meg kell védenem. Sokszor annyira naiv tud lenni, de közben eszméletlen makacs is, amivel csak megnehezíti a dolgomat. De ami azt illeti nem teherként tekintek rá, végül is örülök neki, hogy újra összefutottam vele. Hiszen annak ellenére, hogy úgy neveltek csak magammal törődjek... Ezt az egy dolgot nem sikerült belém ültetniük. Én nem lennék arra képes, hogy csak hátrahagyjak valakit meghalni, csupán a sikeres vadászat miatt. Még akkor sem, ha az csak egy idegen... Én ha csak szükséges bátran helyezem mások életét előbbre sajátomnál. És az, hogy Bailey egy olyan családtagom, akinek pont nem a vadászképességeim miatt kellek. Csak erősíti bennem ezt az érzést, amit lehet, hogy ő úgy szűr le, hogy apáskodni akarok felette. De igazság szerint csak meg akarom neki mutatni, hogy rám számíthat.
Nos miután az orvosok végeztek és a vérellátástól újra kezdett jobban lenni, megköszönte, hogy megmentettem.
-Csak tettem a dolgomat. válaszoltam neki ezzel, hisz én így tekintek erre, ez az én életcélom, amit örömmel folytatok tovább. Mivel már nem láttam szükségesnek maradásomat, felálltam és el is indultam az ajtó irányába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Még mindig kicsit kába voltam, de már sokkal jobban éreztem magam, mint az utcán. Kezdett visszatérni belém az élet. Ezáltal sikerült felidéznem bennem, hogy mi is történt. Ő is íjat használt. Talán ő lenne az akit kerestem? Nem.. Ez még egyáltalán nem biztos. Nem alapozhatok mindent csak egy egyezésre. Valami még kell. Talán az szimbólum. De azt hogyan láthatnám meg? Nem rá kell kérdeznem.. Muszáj lesz.
- Lehet, hogy ez a kérdés kicsit tolakodó lesz. Meg hát az is előfordulhat, hogy nem igen fogsz rá emlékezni.. - Kezdtem bele a kisebb beszédembe. Fura, de egy kicsit mintha zavarban lettem volna. Ez még soha nem fordult velem elő hiszen ügyvéd vagyok szóval pont elégszer kellett emberek elé kiállnom és elmondanom amit akarok.
- Szóval nem emlékszel, hogy pár évvel ezelőtt nem jártál Denverben? Ahol.. megmenthettél egy családot.. Vagyis már későn értél oda és csak egyetlen egy embert sikerült megmentened. De még mielőtt bármit is mondhatott volna az illető eltűntél. Szólj, ha hülyeségeket beszélek.. Mert akkor sajnálom. Lehet, hogy összetévesztelek valakivel. - Csak legyen ő.. Legyen ő. Ha ő az akkor már másodszor menti meg az életemet. Látszólag eléggé béna vagyok az önvédelemben. Pedig tanultam pár évig. Úgy néz ki, hogy nem volt elég. Vagy éppenséggel rossz szempontból közelítettük meg.
Reménykedtem, hogy nem fog kinevetni.. De annyira meg akartam találni ezt a személyt, hogy már az is lehetséges, hogy beképzelek dolgokat. Az is előfordulhat, hogy nem is íjat használt, csak azt akartam látni.. Nem tudhatom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 10:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Már épp léptem volna ki az ajtón, amikor is újra megszólalt. Hát azért már elég késő volt és így, hogy tudom már életben marad. Nem is nagyon volt kedvem leállni vele cseverészni. Viszont nem akartam udvariatlan lenni, így hát visszafordultam és meghallgattam mit akar mondani. Elmondta, hogy valami olyan dolgot szeretne megemlíteni ami tolakodó lehet számomra. Ekkor csak kérdően néztem rá és kissé unott tekintettel. Nem tudom mit is akarhat, de örülnék ha sietne vele, ki kell pihennem magam. Hisz holnap is folytatni szeretném a vadászatot, ehhez pedig erőm teljében kell lennem. Majd el is kezdte mondani, hogy mire is célzott az előbb. Hogy Denver? Igen arra emlékszem, hogy ott is voltunk vadászni még régen. Sok vámpírt el is kaptunk, de, hogy pontosan mi történt ott, hirtelen nem tudom megmondani. Elég sok idő eltelt már azóta. És azok az időket nem is tároltam el szívesen a memóriámba.
-Nos jártam már arrafelé, de az már vagy 5 éve volt. És nem igazán tartom számon a legyilkolt vámpírok számát. mondtam neki fura tekintettel nézve rá. De mégis mit akarhat ezzel? Hát végül is igen, amikor a családdal vadásztam, az sokkal több áldozattal járt. Apámat ugyanis nem az emberek megmentése érdekelte, csak, hogy elintézzünk bizonyos vámpírokat. Ezért sokszor megesett az, hogy olyankor adott meg egy címet. Amikorra már a vámpír jócskán tudott belőlük táplálkozni és így a figyelme is lankadt. Őt csak az érdekelte, hogy mindenképp halott legyen a kiszemelt vámpír.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 05, 2013 11:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Már majdnem itt hagyott amikor visszafordul. Kisebb remény csillant meg a szemeimben, hogy talán emlékszik, de tudom ezt nem várhatom el tőle. Hiszen már jó pár éve az egésznek. De eddig sajnos semmi nyomot nem találtam a megmentőmről. Most pedig úgy érzem, hogy közel vagyok hozzá. Úgy érzem, hogy ő az.. De lehet, hogy csak a fejem játszik velem. Azt akarom, hogy ő legyen. Meg akarom végre találni, hogy ne legyen értelmetlen az itt létem.
Aztán mikor beszélni kezdett, hogy nem igazán emlékszik rá kicsit elkeseredtem, de még mindig nem adtam fel a reményt. Eszembe jutott, hogy a telefonom tele van azzal a jelel. Jó párszor lefényképeztem és szinte mindig velem, hogy emlékeztessem magam arra, hogy meg kell őt keresnem.
Elkezdtem kotorászni egy pillanatra megijedtem, hogy elejtettem valahol. Nem, nem.. Csak azt nem. Most sokkal nagyobb szükségem van rá, mint valaha. Megkönnyebbülten sóhajtottam mikor végre megtaláltam, majd el is kezdtem a kép után kutakodni. Hamar megtaláltam, hiszen több helyre is elmentettem.
- Ez a szimbólum mond neked valamit? - Kérdeztem miközben felé nyújtottam a telefonomat. - Ez volt azon a nyílvesszőn amit ott találtam. Azóta is ezt követem. Most éppen ezért vagyok itt. Csomó kutatást végeztem ennek érdekében. Már tudom, hogy verbénát kell innom. Amit ittam is, de ez már a második vámpír volt aki nekem jött. Én meg akarom ölni ezeket a szörnyeket. De egyedül azt sem tudom, hogy kezdjek neki. Segítség kellene.. - Most vagy soha. Mindent belesűrítettem ebbe a kis monológba amit akartam. Valószínűleg nyomulósnak fog ítélni nem érdekel. Nem adom fel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 06, 2013 1:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Nem értem mit akart elérni ezekkel a feltevésekkel, de aztán elkezdett kutakodni a táskájában. Csak unott és viszonylag már fáradt tekintettel néztem. Nem gondoltam, hogy így elhúzódik majd ez a megmentés dolog. Aztán előkapta a mobilját és azt kezdte el pötyögni, na akkor már végképp tudtam mit akar. De ezt követően egy képet mutatott felém és azt kérdezte ismerőse az azon látható szimbólum. Amikor megláttam egy enyhe döbbenet ült ki az arcomra. Hiszen épp a vadászok jegyét mutatta felém, amit én és rajtam kívül még 4-en viselnek. Első vámpír ölésem után jelent meg rajtam. Ez az egyik dolog amitől igazából, hogy nem hagytam ott apámat csak úgy. Hisz amikor ez megjelent én is elkezdtem érezni magamban, hogy ez az én sorsom. Vámpírokat kell ölnöm, hogy egy jobb életet teremtsek a világra. Miközben pedig öltem a jel elkezdett terjedni a testemen. Mára már elég vámpírral végeztem, hogy ez beteljesedjen, de ez még nem jelenti azt, hogy bevégeztem a feladatomat.
-Ezt mégis hol találtad ezt? kérdeztem tőle komoly tekintettel. Ami után el is kezdte mesélni, hogy egy vesszőn látta elsőnek. Azon az éjszakán, amit az előbb is említett. Ekkor már biztos voltam benne, hogy én vagyok az akit keres. Hisz az én vesszőim mindegyikén ott ez a szimbólum. És nem sok olyan vadász van aki még mindig íjjal küzd ellenük. Azt mondta, hogy tanulni szeretne, ezért van itt utánam kutatva.
-Igen. Ha ezt a szimbólumot egy vesszőn láttad, az bizonyára én voltam. ismertem el, nem akartam neki hazudni, hiszen ezért van itt. De ha engem kérdezel, hagyd a vadászatot és éld a normális életed. mondtam neki, majd elhagytam a szobáját és a kórházat is. Elég elszántnak tűnt, de jobban jár ha kimarad ebből.

[Utcák]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 19, 2013 11:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
(Sikátorok)

Pittyegés. Arra tértem magamhoz... bár a szemeimet nem nyitottam ki, de hallottam a hangokat. Egy gép pittyegett. Ismerős hang... Ez a szívem... Érzem az érzékelőket magamon... érzem hogy lüktet a combom.. a csuklóm, a vállam, a nyakam... a fejem és a hátam hasogat, és ahogy fejemen picit mozdítok, belenyilall a fájdalom.
Felszisszenek. Erre valaki megérinti az ép karomat.
- Mr. Worthington? Hall engem? - idegen hang szólít.
- Hallom.. - felelem kiszáradt torokkal. Mélyen szívom magamba a levegőt, próbálom megmozdítani a sérült karomat, de érzem hogy rögzítő kötés van rajta, nem tudtam különösebb mozgást kicsikarni magamból... Kinyitottam a szemem lassan, de a fény elvakított, pislogni kezdtem.
- Nyugodjon meg, Mr. Worthington, jó kezekben van. Ne próbáljon mozogni, csúnya sérülései vannak...
- Fel kell hívnom... valakit... - nyögtem, és újra próbáltam mozdítani sérült kezem, sikertelenül.
- Nyugodjon meg - ismételte a hang -, a kolléganőm talán épp e percben hívja fel a személyt, akit az iratai szerint értesítenünk kell. Elmondja neki hogy itt van nálunk, és az illető biztosan hamarosan itt lesz...
- Hívják Katie-t..?? - nyeltem, és az idegen nő arcára fókuszáltam. Valószínűleg agyrázkódásom lehet, azért megy nehezen...
- Igen, hívjuk, szóval kérem hogy feküdjön szépen nyugodtan, ne ártson magának, kérem - hadarta a nővér, aztán elpillantott az ajtó felé, majd vissza rám. - Most mennem kell, Mr. Worthington, kérem, maradjon nyugton, pihenjen. Nemsokára jön önhöz valaki. - Azzal megfordult, és sietve elment.
Remek... Katie megfojt ha így meglát...
De nem volt mit tenni, muszáj lesz... Ennyit a tervemről hogy hazamegyek, ellátom magam, és sosem tudja meg, vagy csak miután felkészítettem rá... Jó hogy nem haltam meg... így Ő nyírhat ki...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 11:27 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next




/Hotel - Katie lakása/

Szinte 200-al haladtam végig az országúton, csak tapostam a gázpedált, nem igazán törődtem most semmi mással. Különben sincsenek ilyenkor a rendőrök kiállva..  Erről jut eszembe.. most még ők sem vinnének be az őrsre, legalábbis ha véletlenül kikotyognám, hogy mi történt és hová is sietek ennyire, akkor biztosan nem. Sőt, talán még velem is jönnének. Vagyis aggodalomra semmi okom nincsen! Á, gyerünk.. léptem még utoljára a gázra, majd amint a korházhoz közeledtem, kicsit felengedtem a kuplungot, majd beparkolva egy üres helyre állítottam le a motort. Ezek után gyorsan kipattantam az autóból és már szaladtam is az épületbe Warren holléte után érdeklődni. A recepciónál álló hölgy útba is igazított, így hamarosan már be is pattantam a liftbe, hogy amilyen gyorsan csak lehet a 7. emeleten is lehessek. Csak vártam .. és vártam, és vártam.. Míg a lift le nem állt. Nekem is csak ennyi kellett, és mintha puskagolyóból lőttek volna ki, úgy viharzottam az említett szoba felé. Az ajtója előtt viszont megálltam.. és bekukucskáltam az ablakon. Hogy biztos legyek benne, jó helyen járok-e. Warren ismerős vonásai azonban rögtön választ is adtak a ki nem mondott kérdésemre.. Te jószagú szent tehén..! Ez tényleg Ő az.. Kezemet az arcom elé tettem, hogy visszatarthassam a kitörni készülő könnycseppjeimet. Nem akartam érzelmesnek látszni előtte.. Legalább nekem meg kellene őriznem a hideg véremet. De hogy tudnám, mikor odabent van életem szerelme és valószínüleg csak arra vár, hogy már bemenjek hozzá? Erre én hirtelen lenyomtam a kilincset, majd a könnyekkel a szememben nyitottam be Szerelmem szobájába.. és sétáltam hozzá. A fejemben kérdések százai fogalmazódtak meg.. csípősebbnél csípősebb hangvételüek. Egyik se illett volna ide. Legalábbis egyelőre inkább visszatartom őket.. Vettem egy mély lélegzetet, majd letöröltem egy nem oda illő könnycseppet a szememből, hogy beszélni tudjak.
- Szia - kezdtem egy köszönéssel, hogy ne ordítsam le már rögtön az elején a fejét. -
- Ugye tudod, hogy most sikerült totálisan rám hoznod a frászt?! - emeltem meg a szemöldökeimet, de egy apró mosolyféleség akaratlanul is feltűnik az arcomon.  Legalább magánál van..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 1:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Szemeimet lecsukva tartva, és a szívemet figyelő monitor pittyegésének ütemére lassan lélegezve... azon gondolkodtam, vajon mekkora lendülettel fog megérkezni Katie... Vagy hol tarthat már..? Vajon még aggódik, vagy már dühös...? Tuti dühös lesz... Még jó hogy kórházban vagyok, nem kell messzire menni ellátásért ha agyoncsap.
Talán elbóbiskolhattam kissé... mert arra eszméltem fel, hogy nyílik az ajtó. Kinyitottam a szemem, és arrafelé néztem, és a szívem erősebben dobbant, meglátva hogy Katie az, aki érkezett.
Meg akartam szólalni, de a könnyes szemeit látva... nem volt egy egyszerű vállalkozás kitalálni, mit is mondjak... Közelebb jött, és megállt mellettem.
- Szia - viszonoztam a köszönését, és meglepődtem, hogy mennyire halk a hangja... Talán még nem érte el a "dühös-státuszt" a hangulata...
- Ne haragudj... nem akartam.. - nyeltem nagyot, és úgy éreztem magam, mint egy jós. ÉN már tudtam hogy ki fog törni az évszázad vihara, és már előre megfeszülve vártam, hogy mikor is robban a nyakamba...
Mintha csak gondolni kellett volna rá, automatikusan fordítottam a fejemet Katie felé, de a mozdulat a nyakamba hasított, és felszisszentem. Ahol a tetves szuka megharapott, érzékeny volt még a felület, éreztem a két mély szúrásnyomot, amik lüktettek, jelezve hogy a szöveteimnek mennyire nem jött be ez a behatolás... Hogy a pokol vinné el azt a szajhát...
- Van rá esély.. hogy ne szedd le a fejem? - kérdeztem, Katie szemeibe nézve. Hiába nem vöröslött az arca a dühtől, így is tudtam hogy arra vágyik hogy alaposan leszidhasson. Női szokás... Mintha én tehetnék róla hogy ez lett... Pedig nem, és ezt meg is fogom mondani Neki, ha még lesz alkalmam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 2:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next




Nem igazán tudtam, szavakba foglalni azt, amit ezekben a percekben éreztem. Mert egyrészt piszkosul dühös voltam rá azért amibe valószínüleg keveredett, másfelől viszont iszonyatosan aggódtam is miatta és legszívesebben a nyakába ugrottam volna és addig csókolom amíg bírja. Bár, ez utóbbit inkább elvetem, hisz ha csak Rá nézek.. könnyű megállapítanom, hogy valószínüleg számára most minden apró mozdulat egy kínszenvedést jelent. Úgyhogy csak álltam ott egy darabig.. és azon morfondíroztam, hogy mit tegyek, miközben pillantásommal igyekeztem felmérni a sérüléseinek a komolyságát. De bármerre is néztem, szinte minden egyes bőrfelületén találtam valamiféle kötést vagy horzsolásnyomot.
- Nem akartad? - kérdeztem vissza némi szünet után, kissé ingerültebben. Na tessék.. nem bírtam tovább. De muszáj lehiggadnom..! Nem szabadna rá ugranom és hisztibe kezdenem.. Az semmit sem oldana meg.. Jobb lenne ha.. inkább megőrizném a hidegvéremet.. amíg  lehet.. - Hogyhogy nem akarta.. - kérdeztem volna, de ekkor megállított egy mozdulat.. Warren felém próbálta fordítani a fejét, de helyette egy halk szisszenés hagyta el az ajkát. Mire bennem akaratlanul is kattant valami és inkább félbehagytam a mondanivalómat. Akad neki így is éppen elég fájdalom egy napra.. Nem hiányzik még az én hisztim is a nyakáról. Kicsit közelebb hajoltam a nyakához, hogy megnézhessem, mi történehett.. de bárcsak ne tettem volna.. Igaz be volt kötözve.. de sejtettem, hogy ki is lehetett Vele "ilyen" kedves. Naná, hogy egy vérszívó! Az ördögbe az egésszel! Csak a bajt hozzák a normális(abb) 'emberek' fejére!
- Ki tette ezt Veled? - kérdeztem végül teljesen komolyen, olyan arccal, hogy még ha akarna se tudjon hazudni. Mert ha megpróbálja.. én esküszöm, hogy itt hagyom. - Melyik vérszívó bánt el így veled? - tettem fel újra a nyilvánvaló kérdést, hisz az utóbbi időben.. nos, azt hiszen én már minden lehetséges módon megtapasztaltam azt, hogy milyen egy vámpír áldozatának lenni. Kezdve az ígézéstől a gyilkosságig.. Szóval, ne is merje nekem beadni azt a nevetséges olcsó dumát, hogy nem egy afféle szörnyeteg bánt el így vele..
- Igen.. van rá némi esélyed.. Úgy például, 1 a billióhoz! - vágtam rá a választ a tőlem telhető leghatározottabban. - De a fejmosást nem most fogod megkapni.. - tettem hozzá valamivel nyugodtabban, hisz azért még tartottam magam az előbb magamnak címzett ígéretemhez, miszerint várok még vele. - Majd csak akkor mikor felépültél.. vagy.. csak nagyjából felépültél - javítottam ki magam, akaratlanul is elmosolyodva, hisz ki tudja mikor lesz az, hogy minden egyes sérülése eltűnik?! Miközben beszéltem, odahúztam egy széket az ágya mellé, hogy leülhessek melléje.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 3:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Ahh... tévedtem.. már elérte a dühös-státuszt. És úgy tűnt menten fel is robban itt mellettem az a bizonyos bomba... de aztán ahogy a pillanatnyi fájdalomra figyelve elfordult pillantásom Róla, talán meggondolta magát... mert a mondat félbemaradt... és ahogy visszanéztem Rá... nem tudtam eldönteni, újrakezdi-e...
- Nem... nem akartalak megijeszteni.. - gondoltam rá hogy megrázom kissé a fejem, hogy ennek nyomatékot adjak, de gondolva az előbbi fájdalomra, inkább nem tettem meg. Mozdulatlan maradtam.
Közelebb hajolt, és én lélegzetem visszafojtva vártam, mit is akar tenni... Bíztam benne hogy nem pofozkodni akar... De nem, a kötésemet kezdte el tanulmányozni, s meglepően gyorsan összerakta a kockákat, legalábbis gondolom, mert a kérdéséből kiderült, hogy tudja hogy vámpírral akadtam össze.
- Csak egy senki. Egy jöttment senki, aki pont belémakadt - válaszoltam, mert azt már rég eldöntöttem magamban, hogy bizony Ariel neve nem hagyja el a számat. Katie mostani viselkedése alapján, amit az Őt ért támadás után is láttam Tőle... biztosan utánaeredne, s ha velem így elbánt, Őt talán meg is ölné... hisz Tőlem információt akart, de Katie semmit nem érne Neki... Nem hagyhatom hogy a közelébe jusson, elvégre egész végig Őt védtem attól az álok kígyótól... most is, ahogy eddig... megvédem Tőle... megvédem Szerelmemet.
- Kérlek, Katie... - sóhajtottam, és néztem hogy leül mellém. - Ne haragudj rám, nem én kértem... hogy idejuttasson az a ribanc.. - elhallgattam. Elszóltam magam, mert azt sem nagyon akartam közölni Vele, hogy egy nő intézett el. Ez nem éppen az a fajta infó, amit olyan marhára szeretné az ember hogy a barátnője megtudja.
Becsuktam a szemem hogy ne kelljen látnom most az arcát, s inkább csak feléje nyújtottam ép kezemet.
- Ne beszéljünk most erről, jó..? Inkább csókolj meg hogy ne fájjon olyan cefetül... - próbáltam valami olyat mondani, amivel talán megenyhíthetem. És hátha kapok egy csókot végre, ha már, bár nem tudja, de a védelmében szarrá hagytam verni meg törni magamat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 5:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next




És mindazok ellenére, hogy választ vártam tőle.. egy őszinte választ, ő mégsem adta azt meg nekem. Tipikus! Biztosan megint csak védeni akar.. Pedig igazán leeshetne már neki a tantusz, hogy ha akarom, nagyon is meg tudom már védeni saját magamat! Fölösleges aggódnia. Én már farkas vagyok.. ha tetszik, ha nem. És ez némi előnyökkel is jár  - gondolom. - Ahogyan hátránnyal is, de arra inkább nem akarok most gondolni. Most azt hiszem elég gond szakadt a nyakamba Warren 'balesetével' együtt. Bár, ha akartam el is hihettem volna amit mondott. Hiszen kinézném a vérszívókból, hogy csak úgy mindenféle ok nélkül kiszemeljenek valaki és megtámadják az illetőt! Viszont valami odabent azt súgta, hogy ne higgyjem el amit mondott. Több van itt, mint holmi vérszívás. Egy vámpír - mint később kiderült nőci - sem támad ok nélkül, legalábbis nem ennyire intenzíven. Tuti akart valamit.. amit Warren tegyük fel nem mondott meg neki. Vagy más.. de biztos, hogy több dolog áll a háttérben, mint ez amit állított róla.
- Hát szép, mondhatom - mosolyodtam el a gondolatra, hogy voltaképpen egy nő látta el a baját.  - Pedig azt hittem meg tudod védeni magadat.. Na de ezek szerint nem. A jelek szerint nem szabad téged többet egyedül kiengedni a házból. Nehogy bajod essen - jegyeztem meg  a nyilvánvaló tényt kissé játékosan, közben elgondolkodva, hogy mit is lehetne tenni ez ügyben. - Majd kitalálok valamit.., amivel a 4 fal között tarthatlak - kotyogtam ki egy kis információ morzsát, amivel felkelthetem a kíváncsiságát és egyben fel is olvaszthatom azt a jeges feszültséget kettőnk között. Nem szerettem, sőt nem is tudtam huzamosabb ideig komoly maradni.
Aztán amikor arra kért, hogy téma elterelés céljából csókoljam meg, én valamiért túl korainak éreztem azt, hogy megadjam neki ezt az örömöt. Rossz fát tett a tűzre, és ezért bűnhődni fog.. Csak nem éppen úgy, ahogyan elképzelné az ember. Egy röpke pillanat erejéig közelebb hajoltam az arcához.. és már szinte súroltam is az ajkát, mikor hirtelen meggondoltam magamat és édes csók helyett inkább homlok puszit leheltem rá.
Aztán teljesen váratlanul felpattantam a székről és a kijárat fele sétáltam. - Mindjárt visszajövök - szóltam vissza megnyugtatásképpen, de totálisan ledöbbent és halálra rémült arckifejezése láttán alig bírtam visszatartani a kuncogást. És miután kiléptem a korteremből, gondoltam egyet és elindultam megkeresni az orvosát, aki bizonyára tud mondani nekem valamit a "kis" betegem állapotáról. Hamarosan meg is leltem Dr. Hartot, aki eléggé lehangoló válaszokat adott a kérdéseimre. Azt felelte, hogy Warren több törést szenvedett és zúzódások borítják be majdnem az egész testét.. illetve agyrászkódást is szenvedett és azt javasolta legyek nagyon, nagyon elővigyázatos és figyelmes vele kapcsolatban, amíg fel nem épül teljesen. Mert bár, nem túl nagy annak az eshetősége, de fennállhat némi maradandó agyi károsodás is. Az orvos állítása szerint túl nagy sokkhatás érte, mire én hirtelen azt se tudtam hová nézzek. Végül megköszöntem a kollégám információit, és visszafele menet megálltam venni az én Egyetlenemnek egy forró csokit, kiflit harapnivaló gyanánt és egy üveg  ásványvizet.  Kávét nem veszek ilyenkor.. Azt nem szabad innia. Különbenis pihennie kellene.. és a kávéban lévő koffein sajnos azt csak megakadályozza. Miután aztán ezzel is megvoltam mosolyogva léptem be ismét a kortermébe. - Itt is vagyok. Gondoltam jól esne némi harapni- és innivaló - lebegtettem meg a kezemben levő cuccokat, miközben ismét visszaültem az ágya melletti székre és csak most adtam meg neki azt a csókot, amit az előbb kért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 7:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Kellett nekem elszólni magam... ezzel is csak azt értem el, hogy nevet rajtam. Hát remélem ez a nap már nem lehet még ennél is rosszabb, mert akkor azt hiszem várhatom mikor szakad ránk az ég is. A délutánom után éppen erre vágytam, hogy a nő akit szeretek, kinevessen, mert egy másik miatt a kórházban végeztem. Csak tudnám, honnét is gondolta Ő, hogy ettől nekem jobb lesz, és örülni fogok ha nevet rajtam. Épp eléggé lesérült már az egóm is mellém, nem érintett jól, hogy Tőle is azt látom, hogy azon amitől én szenvedek, Ő jót nevet. Ariel is épp így vidám volt attól amíg kínzott, most pedig azt látom ahogy Katie mosolyog vidáman ezen a helyzeten. Ennyit számít, ha az ember küzd egy nőért, és megtörik érte... kívül is meg belül is.
- A jelek szerint egyikünket sem szabad kiengedni. - És megint, egy ösztönös vállrándítást mutattam be, amire a fájdalom jelentkezett, és felszisszentem. Azt hiszem a nővérke körmére kéne néznem, hova dugta a kórház a fájdalomcsillapítóit, mert én egy lónak való adagot kérek. Hátha akkor Katie jókedvűsége sem szúrná úgy a szívemet, ami Őérte dobog.
Némi reménykedéssel néztem, ahogyan lassan újra közelebb hajol hozzám. Már majdnem elérte az ajkaimat, mikor csalódásomra, feljebb hajolt, és a homlokomat csókolta csak meg. Ez a nő direkt szívat engem, ez egészen biztos... élvezi hogy még Ő is megkínoz...
- Menj csak, én itt leszek - feleltem, és bár egy bő pillanatig megrémisztett a gondolat, hogy most mégis hová akar menni... ráadásul ilyen hirtelen... de be kellett látnom hogy perpillanat kettőnk közül Ő állna jobban, ha védekeznünk kéne valakitől is... így inkább csak az orrom alatt morogva folytattam, mikor kilépett az ajtón, és becsukta azt maga mögött -, ha akarnék se tudnék elmenni...
Magamban maradva megpróbáltam megtapogatni az ép kezemmel a sérültet, de nemigen jártam sikerrel. A csuklóm és a fél kézfejem gipszben volt, úgyhogy azt aztán tapogathattam, magamtól is tudtam hogy törött. A vállamat biztosító kötéssel könnyebb volt, de az sem fájt kevésbé. Ha jól emlékszem, azt legalább nem törte el az a ribanc, habár így is rohadtul fájt, ha megpróbáltam mozdítani. Egyértelműen megtalálta a nő a legjobb helyet ahol megrepesztheti a csontot, így esélyem sem volt használni a kezemet. Remek...
Közben az ép kezemmel megemeltem a takarót, megnézni a lábamon lévő nyomokat, amiket a kulcsaim hagytak. Azok is be voltak kötve, és az érintésre érzékenyek voltak, de a lábam legalább mozgott, már ez is jobb mint amit a kezemmel tudok produkálni...
A nyakamon egyetlen egyszerű kötés fedte a harapásnyomot. A húsom még mindig égett a rácsapott hatásos támadástól, de próbáltam némi sziszegés árán mozgatni kicsit, hátha bejáratással sikerül kicsit javítani a dolgon. Ám eközben a művelet közben volt kedves visszatérni egy percre hozzám a korábbi nővár, és kb. lekapott a tíz körmömről, hogy ne mozgolódjak már annyit, mert ha így folytatom, biztosan felszakadnak a varrataim. Én meg csak meresztettem a szememet, hogy nem mondhatja komolyan hogy összevarrták a nyakam..!!
Hát erre már tényleg nem tudtam mivel reagáljak amivel nem ártok magamnak... Jobb híján feküdtem nyugodtan és meresztettem a szemem a plafonra. A nővér adott még egy kis fájdalomcsillapítót, így némileg bódultan néztem a fehérséget magam felett, és hagytam a gondolataimat kicsit szétesni, addig se kellett erőszakkal koncentrálni rájuk hogy egyben maradjanak...
Kis idővel később ismét nyílt az ajtó, és én arrafelé pillantottam, mire megláttam a mosolygó Katie-t... Meglepődtem... Először dühös, aztán kinevet, aztán szívat, most meg mosolyog... Ilyen bonyolult egy farkaslánnyal élni..?? Mert akkor nekem végem... teljesen összezavar. Aztán támadt egy gondolatom...
- Beszéltél a dokival, igaz? - kérdeztem, mert ez volt az egyetlen ötletem, miért is lehet most ilyen mosolygós... Ráadásul a csókomat is megkaptam... ami nagyon jólesett, de aggasztott is. Miért most, és nem azelőtt kaptam? - Mit mondott, hogy a halálomon vagyok..? - érdeklődtem, és kíváncsian néztem, mit is hozott enni- és innivaló címszava alatt. - Segítesz? - Ha még nem lenne elég megalázó a helyzet, fekve és egy kézzel nem tudok egymagam táplálkozni, főleg hogy korábban ép kezem is beleremegett, mikor meg akartam markolni valamit erősebben. Ez lehet az eredménye, ha valakinek a feje féltucatszor találkozik frontálisan a téglafallal, és bármit is hozott Katie inni, kétlem hogy jól mutatna a takarón.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 11:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next




Mikor visszaértem a kortermébe, kezdtem belátni, hogy az imént kissé túlzásba vittem a viccelődésemet.. és ez valószínüleg nem is esett valami jól neki, sőt talán meg is sértettem. Te jó ég, én és  az a nagy szám..! Mi van velem? Nem értettem ezeket a hangulatingadozásokat, amik seperc alatt kialakultak bennem. Egyik percben még iszonyatosan dühös vagyok Rá, a következőben vicces kedvemben vagyok, aztán ravasz próbálok lenni.. és az előbb meg mosolyogva állítottam be a kortermébe. Ha kettőnk közül választani kéne, hogy melyikünknek van a legnagyobb baja.. odabent a koponyájában.. akkor az én volnék. Egy agyilag zakkant nőszemély.. Talán ezért is adtam Warrennek azt a csókot.. Kárpótlásképpen az előbbiek miatt. Mert nem érdemelte meg, hogy egy hozzám hasonló zakkant nőszemély szívassa Őt, éppen akkor, mikor egy korházi ágyon fekszik, ráadásul tetőtől talpig gipszbe bugyolálva..  
Kérdése hallatán először nem is tudtam, mit mondhatnék. Azt, hogy az orvos tulajdonképpen semmi újat nem mondott, csak azt ismételte el, amit már mi is tudtunk? Vagyis legalább sejtettük? Gondolom erre foghatta a jókedvemet is.. míg valójában köze sem volt a két dolognak egymáshoz.
- Igen beszéltem Dr. Harttal.. - bólintottam kissé savanyúan, ismét lelombozott életkedvvel. Hiszen ez még mindig jobb, mint az előző fölöslegesen vigyorgó és sértegető Katie. Úgyhogy ha lehet igyekezni fogok megmaradni ennél a verziómnál. Így Őt sem sérthetem meg többé. - És ő tulajdonképpen semmi újdonságot nem mondott.. Mármint csak azt, hogy több törésed van és zúzódások borítják be a tested úgymond háromnegyedét.. - húztam el a számat, közben nagyot nyelve. Annyira nehezemre esett erről beszélni Neki.. - És ... - itt hirtelen elnémultam. Nem jött ki belőlem egy szó sem.. Képtelen voltam rá. Csak percek múlva.. valemennyire.. Igyekeztem összeszedni magam és még ha csak kulcsszavakban is.. de elmondani neki.. talán már tudja.. de akkor is nehéz volt róla beszélnem. - agyrászkódásod is volt - húnytam le a szememet egy pillanatra, miközben a szemeimből akaratlanul is legördült egy könnycsepp. A maradandó károsodást meg inkább meg sem említett Neki.. Nem láttam értelmét még ezzel is felzaklatni Őt. Ennyi is éppen elég volt egy napra szegénynek.
Azzal a kérdését, miszerint a halálán van-e, én inkább figyelembe sem vettem. Ekkora hülyeségekre inkább nem válaszolok. Naná, hogy nincsen és nem is lesz! Soha..! Nem! Azt nem engedem! Na nem mintha sok beleszólásom volna a dolgokba.. de ez akkor sem történhet meg.. nem  Vele.., nem Velünk!
- Hát persze, hogy segítek - próbáltam összeszedni magam és összehozni egy normális választ, majd letettem az ágya szélére a hozott enni- és innivalókat. - Tudom, pocsék a korházi kaja, szóval nézd el nekem, hogy nem egy három fogásos vacsorát kapsz. A büfés kajákkal meg direkt nem is próbálkoztam.. azok ehetetlenek - próbáltam megmaradni azon a bizonyos határvonalom, ami a jókedv és a szomorú lét állapot között húzódik.  - Mit kérsz? Sima vizet.. vagy forócsokit? - kérdeztem, arra gondolva, hogy az italra most nagyobb szüksége lehet, mint az élelemre.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 21, 2013 12:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Katie.. mi van Veled? Jól vagy? - kérdeztem furcsállkozva, mert hiába voltam olyan rosszul, ahogy, de... még nekem is feltűnt hogy pillanatonként vált új hangulatra... és ez az új savanyú, az előbbi mosolyhoz képest... rémisztő volt...
- Én tényleg nem akartalak... ennyire megijeszteni.. semennyire se akartalak... - mondtam zavartan, mert nem tudtam, hogy ez most miattam van-e, vagy másról van szó..? Próbáltam elérni, és megfogni a kezét...
Sóhajtottam, mikor sorolni kezdte miket mondott a doki. Ja... a vámpírok ilyen kedvesen bánnak az emberrel ha találkozunk velük.
- Igen hát... a fejem is keménynek találta a falat... meg a csontjaim szilárdságát sem vámpírkézzel tesztelték... - húztam el keserűn a számat. De nem akartam belemenni a részletekbe, hogy mik is történtek velem... és bőszen bíztam benne, hogy az az orvos se mesélte el Katie-nek hogy a saját kulcsaimat szedhették ki a lábamból... Nem kell neki mindent tudni, bőven elég, hogy ahogy látom, így is mondott olyanokat, amiktől szegénykém halálra rémült... Pedig elég rossz élmény az is hogy így kell látnia engem, nem kellett volna még a doki szövegét is meghallgatnia... Istenem, miért nem kérdezett inkább engem...??
Csalódottan láttam hogy a holmikat tette az ágy szélére, és nem Ő ült oda. Pedig annyira szerettem volna megérinteni... megölelni... még ha fájt is volna, de annyira akartam Őt!!
- Bármit megeszek ha Te adod - próbáltam valami... jobbat kicsikarni Belőle... rossz volt nézni azt a komoly kifejezést az arcán... - Legyen forrócsoki, de csak ha megoszthatom Veled, hátha kapok egy rendes mosolyt a csoki hatására - megpróbálkoztam egy mosollyal, hátha az én erőfeszítésem Őt is jobb hangulatba tudja hozni, ami... talán jónak is maradna...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 21, 2013 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next




Kérdése hallatán, rögtön leesett, hogy muszáj változtatnom a viselkedésemen, ha nem akarom, hogy Warren többet aggódjon miadtam, mint Önmaga miatt. Sőt, a végén még miattam fog romlani az állapota.. Nem, azt nem viselném el..! Igyekeztem rendezni az arcvonásaimat, hogy mikor felnézek rá, lehetőleg ne szomorodjon el a tekintetem láttán.
- Semmi, minden rendben van - feleltem megnyugtatásképpen, hogy aggodolomra semmi oka nincsen. - Jól vagyok - tettem hozzá, egyben magamat is győzködve, mielőtt még hamis feltételezéseket találnák ki a hangulatingadozásokkal kapcsolatosan. Nem akartam, hogy még miattam is aggódjon. Össze kell szednem magam.
- Dehogy is, nem ijesztettél meg.. vagyis nem Te.. - pontosítottam apró mosolyt küldve felé, ezzel is jelezve, hogy minden rendben van. - Csak aggódok Miattad, ennyi! - mondtam ki a nyilvánvaló tényt, majd mikor igyekezett megfogni a kezemet én szintén az övéért nyúltam, hogy ezzel is kifejezzem, mennyire szeretem.
Miután nagy nehezen felsoroltam Neki, mindazt amit nagyjából Dr. Hart elmondott, egy kivételével, ő is beszélni kezdett.. Talán végre megnyílik előttem.. és többet árul el arról a bizonyos vámpír támadásról. Akaratlanul is felszisszentem, mikor arról beszélt, hogy neki dobták a falnak.. és összeropogtatták a csontjait. A hideg is kirázott a gondolatra, hogy bántották Őt. Nem értettem, ki lehetett ennyire szívtelen és kegyetlen..
Szívből örültem, hogy nem utasította el az étel és ital gondolatát.. Mert szüksége volt a táplálékra. A megrászkódtatások után.. meg különösen nagy szüksége volt rá!
- Rendben - bólintottam, majd egy röpke gondolat villant a fejembe, hogy mi lenne, ha mellé ülnék?! Úgy a forró csokit is könnyebben tudnám megitatni vele.. de mi van, ha ezzel fájdalmat okozok neki? Mármint nem a közelségemmel, mert azzal biztos nem fogok.. hanem.. véletlenül hozzá érek egy sérült testrészéhez és... nem akartam bántani Őt. - Oké.. ööö.. akkor közelebb jövök... de ha véletlenül Valamidhez hozzáérek, ami fáj.. rögtön szólj! - ígértettem meg Vele, hogy jelezze, ha akaratomon kívül okozok neki fájdalmat, mert azt nem szeretném. Aztán felálltam és nagyon óvatosan és lassan mellé ültem az ágyra, közben egyik kezemmel igyekezve úgy hozzáérni, hogy az ne fájjon Neki. Átölelni nem mertem, ezért csak hozzá bújtam, hogy a közelségemmel is jelezzem, mennyire szeretem és hogy itt vagyok.. és nem is fogok elmenni. Még hogyha Ő küld el innen, akkor sem!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 21, 2013 2:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Azt mondta minden rendben és jól van... de én ezt nem tudtam elhinni neki. Alig, vagy semennyire sem tudtam leplezni... hogy nem hiszem el, láthatta rajtam. De talán... tényleg csak az lehet a baj, hogy a szíve mélyén le akarja ordítani a fejemet mert megijesztettem... de beszélt a dokival, és az biztos mondta neki, hogy kicsit még hagyja a fejem a helyén... talán az önmagával véghezvitt vívódás az ami ilyen furcsa ingadozással jár...? Lehet... Talán... Remélem... Mert mást nem tudok elképzelni, ami miatt ne kéne aggódni... de ezt okozza Nála...
- Akkor... aggódunk egymásért - viszonoztam azt az apró kis mosolyát, főleg mert végre elértem... és megfoghattam a kezét. Csak az ég tudhatja mennyire szeretem ezt a nőt... átkozottul... kimondhatatlanul... Őérte megérte idekerülni...
De arról a dologról nem akartam most többet beszélni, és örültem hogy nem is kérdezett rá... Nem akarnám újra a szomorú arcát látni, mert titkolom, de... a fenébe is, nem tudom Neki elmondani... és nem is akarom!! Bőven sok ez a látvány is, nem kell még tudnia is... Főleg, hogy még a látványom is így kiakasztotta, nem tudom mit kapnék ha még beszélnék is... semmi jót, azt hiszem...
- Tényleg? - csillant fel a szemem, mikor azt mondta, közelebb jön.. Valaki meghallgatta az imáim! Ezért aztán bármibe belemennék!! - Jó, szólok - válaszoltam sietve, de külön magamra kellett pirítani gondolatban, hogy nehogy elkezdjek hevesen bólogatni, mert akkor aztán biztos hogy nem bújna ide jövő karácsonykor sem... Magamban elhatároztam, hogy akármimhez is érjen, egy kis fájdalomtól még akkor sem nyekkenek fel, ha pont belekönyökölne valamibe. Amíg nem fáj igazán, biztos hogy nem nyitom ki a szám, csak jöjjön végre tényleg ide...
Szinte visszafojtott lélegzettel feküdtem ott, és vártam... figyeltem Őt, ahogy nagyon óvatosan leül mellém... Már ettől is összeszorult a szívem, olyan érzés volt, hogy végre itt van... aztán ahogy mellém bújt, és édes bőre illata töltötte meg az orrom, éreztem testét az enyém mellett... jólesőn felsóhajtottam.
- Maradjunk így örökre, és akkor fájdalomcsillapító sem kell - érintettem meg ép kezemmel a vállát, és simítottam végig a karján. - Te vagy nekem a legjobb gyógyszer - fogtam meg kézfejét, és húztam a számhoz, hogy megcsókolhassam ujjait.
- Katie... - néhány perc is eltelhetett talán csendben, mikor végül rávettem magam, hogy kimondjam amitől félek mióta Ariel a sikátorban felhozta... -, kérlek... ígérd meg nekem, hogy bármi történjék is... ha olyannak nyitsz ajtót, akit nem ismersz legalább ezer éve Te személyesen... akkor azt nem hívod be semmi esetre sem... és Te sem mész ki az illetőhöz, bármi történjék is... Megígéred nekem? - kérdeztem, tömény aggódással a hangomban, emlékezve, miket mondott Ariel, mikor Katie-vel fenyegetett... hogy megtudja hol lakik, vagy eljön hozzám, behívatja magát, vagy kicsalja Katie-t, és... és istenem, ki tudja mit tenne Vele... Abba már tényleg belehalnék...
- És.. nem akarom, hogy egyedül menj most a házamba... az a nő tudja a címem, és tudja hol dolgozom... Téged is megtalálhat... tudja a neved, látta az arcod, és... érezte rajtam az illatodat... Igaz, elvileg mát tudja amit akart, és nem... keres minket, de... nem akarom kockáztatni hogy bajod essen... Tudom hogy farkas vagy, de... még sosem harcoltál senkivel, főleg nem olyannal mint AZ... És... és belehalok ha bajod esik... és ha miattam... - beleremegtem a gondolatába is, hogy miattam, vagy úgy egyáltalán, baja eshet, meghalhat... Kezem féltőn szorította kezét, és nem érdekelt a nyakam, egy hang nélkül hajtottam a fejemet az Övének... bármit elviselek, csak érezzem hogy velem van...
- Szeretlek... - suttogtam Neki...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 21, 2013 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next




Az az apró mosolyom szélesebbé vált, mikor az az ismerős mézédes hang ismét felcsendült.. és bár, mindazok ellenére, hogy nem volt túl sok értelme annak amit mondott - mármint mi oka lett volna az aggodalomra? -, én mégis majd' elolvadtam a szavai hallatán. Azokban a percekben kb. úgy éreztem magamat, mint a jéghegy a Titanicból, ami tavasszal megolvadt. Na jó, ha már a Titanicnál tartunk mégis jobb lenne, ha a jéghegy helyett inkább Rose bőrébe bújnék.. De a mi sztorink csöppet sem hasonlít annak a szerelmes párnak a történetéhez és mivel nem is akarom, hogy hasonlítson, ezért képzelem magam inkább  a jéghegy helyébe.
- De neked nem kell aggódnod..! - jegyzem meg a nyilvánvalót, akaratlanul is felkuncogva. Megint egy változás?? Ne már! De ez most.. miatta van. Ő hozza elő belőlem a jókedvet.. Az életvidám Katie-t.. Warren édes, jószívű és ártatlan Katie-jét.. Aki már nem én vagyok. Mert az a  Katie sajnos már nem létezik.. Vagyis.. csak félig. De most nem akarok erre gondolni.. Túlságosan is mélyen érint.. És nem szabad most elszomorodnom..! Warrennek erőt kell merítenie belőlem és nem elszomorodnia a látványomtól! Szóval Katie, szedd össze magadat!
Aztán mikor megadtam magam és hangosan is kimondtam, hogy közelebb megyek Hozzá.., a szemei szinte egy másodperc törtrésze alatt kezdtek el kisfiúsan csillogni.. Annyira aranyos volt, ahogyan rám nézett.. Ó, hogy szeretem az én Nagy Mackómat..! Az én Micimackómat.. Szinte bármit megtennék Őérte..! És ebben olyan biztos vagyok, minthogy itt ülök.. Amint kényelmesen elhelyezkedtem mellette és meghallottam azt a jóleső sóhajt, amit hallatott.. odabent egy hatalmasat dobbant a szívem.
- Rendben én benne vagyok - mosolyodtam el az ajánlata hallatán. Amíg Ő mellettem van, én bárhol elleszek.. csak ő kell nekem a boldogsághoz. Ő és Ő és csakis Ő. Mint a filmekben.. Például, a Fogadomban, ahol a csaj egy balesetben elveszíti az emlékeit, de a srác még ezek után sem adja fel, hanem kitartóan küzd érte, mindaddig míg vissza nem sikerül szereznie őt. Ez szerintem nálunk sem lenne másképpen.. Legalábbis fordított esetben semmiképpen nem, de szerintem Warren is így gondolná ezt.. Érzem a szerelmét.. A szikrát.. ami egyfolytában ott  lebeg  kettőnk között..
- Nekem meg Te vagy a legjobb gyógyír a világ összes fájdalmára! - felelem őszintén és egykissé meghatódva egyrészt a kézcsókja miatt.., de a vallomása is rátett minderre egy lapáttal.
Ezek után aztán amikor ismét megszólított.. vagyishogy a nevemen szólított egy kissé meglepődtem és megijedtem, hogy vajon mit akarhat nekem mondani. Nagyot nyeltem, miközben vártam a folytatást.. ami nem jött, csak pár iszonyatosan hosszú perc elteltével. Aztán mikor megszólalt és beszélni kezdett.. először azt sem tudtam, mit mondhatnék. Most tényleg egy totálisan egyértelmű dolgot kér tőlem? Mert akárhányszor is gondolom végig, hogy vajon mi okból is akarta ezt a kérdését feltenni most nekem.. nem esett le a válasz. De valami nem stimmelt. Nem illett bele a képbe. Éreztem, hogy nem is igazán az idegenen volt a hangsúly, hanem sokkal inkább a behíváson. De mi köze van ennek.. a vámpírhoz. Mert tudtam, hogy ennek az egésznek őhozzá is köze van.. ahhoz a vámpírcsitrihez.
- Ez egyértelmű. De.. mi ez a behívásos dolog? Miért fontos ez..? Ha behívom ha nem, ő akkor is bejön.. vagy nem?  - kérdeztett teljesen összezavarodva. Én már nem értettem  semmit ebből az egészből.. Nem értettem az összefüggést.. Esetleg köze lenne a behívásnak a vámpírokhoz? De mi? Őket be kell hívni, vagy mi a szösz? Mindenesetre jobbnak láttam megnyugtatni Őt, mivel az arcára volt írva, hogy mennyire aggódik.. - És igen.. ha ennyire fontos ez Neked, akkor megígérem! - néztem rá őszintén, közben már amennyire az lehetséges  volt, igykezte teljesen szembe fordulni Vele, közben kezeim  közé fogva az övét. - Megígérem, jó? Megígérem, és héé! Shh.. ne aggódj már annyit! -  próbáltam csitítani és megnyugtatni, majd az egyik kezemet az arcára helyeztem.. óvatosan. - Minden rendben lesz, nyugi! Az a nőszemély nem fog bántani.. egyikünket sem, mert mi nem fogjuk azt megendeni neki! Hallod? Ketten.. együtt..  képesek vagyunk rá, hogy ellássuk a baját! - kacsintottam Rá bíztatóan. - Hiszen ne felejts el, hogy egy vérfarkassal jársz.. - tettem hozzá elmosolyodva, éz ez afféle.. bíztató mosoly volt. Mikor a fejét hirtelen az enyémnek döntötte egy pillanatra megijedtem, hogy nem-e fájt neki ez a mozdulat, de nem szisszent fel.. És ez után kicsit megnyugodtam.
- Én is szeretlek! - suttogtam vissza Neki. - Mindennél jobban.. - miközben ezt mondtam az arcán pihenő kezemmel kicsit megemeltem az arcát, csak addig míg lágy csókot lehelek az ajkára. Hogy ezzel pecsételhessem meg a vallomásom igazságértékét.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 12:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Ismersz, az a főállásom, hogy aggódom Érted, mert kimondhatatlanul szeretlek - simogattam meg lágyan Katie kezét. Még hogy nem kell aggódnom... a barátnőm farkas, én meg összevarrva meg gipszelve fekszek, és jelen állapotomban még annyira sem tudom védeni, mint eddig... Az ég áldja, hogy ne aggódnék??
- Na végre... ezt a Katie-t szeretem - néztem fel Rá boldogsággal, amikor felkuncogott, és mosolyt láttam az arcán. Vidámat és igazit, nem másmilyet. Ez az én igazi Katie-m... a nő, akit vágytam, vártam, és visszakaptam... Ő az enyém... az én igazim.
- Akkor meg is van oldva a dolog, így maradunk - mosolyogtam csak magamnak, de közelsége érzete mindenben elegendő volt. Szívem, lelkem, testem elégedett volt. Komolyan, még a fájdalom is enyhült... bár szégyenem megmaradt, de most elbújt... mert Katie, akár a napfény... beragyog nekem mindent... és nem enged maradni semmi fájót, csak vackába rejtőzve...
- Akkor nekünk már soha többé nem fáj semmi - öleltem lágyan magamhoz, és egy hang sem hagyta el a szám, hiába éreztem sérült vállam húzódni kissé a mozdulatomra. Nem másítottam rajta, csak maximum annyiban, hogy vállam kissé lejjebb engedtem, kezem kicsit feljebb csúszott Katie karján, így a sérült vállam megkönnyebbülhetett, és minden a legnagyobb rendben volt. Én pedig bíztam benne hogy Kedvesem ebből semmit nem vett észre, mert akkor bizony jajj nekem, hogy nem nyitom ki a szám, de... bármit, csak azt ne, hogy elszakadjon tőlem.
Kicsit összezavart, mikor kérdésem mellett Katie a behívásra kérdezett rá, és értetlenkedése hallatán hirtelen megvilágosodtam...
- Ohh... ne haragudj, Te azt még nyilván nem tudod.. - zavarodtam meg kicsit, eszembe jutván, hogy erről még nem beszéltünk... - Elfelejtettem... Öhm... a lényeg az, hogy... van egy legenda, ami... elmondja, hogy anno, sok éve, itt a városban, egy boszorkány összefogott a családjával, és bűbájt bocsátottak erre a földterületre, és azon minden házra. A bűbáj eléri, hogy a házak küszöbét nem léphetik át a vámpírok, csak akkor, ha a ház vagy lakás tulajdonosa, és csakis Ő, akinek a nevén van az ingatlan, kimondja szóban, hogy behívja őket. Ha ez nem történik meg, akkor a vámpírok lába megáll a küszöb előtt, és semmilyen áron nem mehetnek be. De... ha sikerül kicsalniuk a tulajt a házból, akkor elérhetik... kényszeríthetik Őt arra, hogy beengedje őket... vagy akár kint is megölhetik az illetőt, ha ez volt a cél... - nyeltem nagyot, és újra kicsit jobban öleltem magamhoz Katie-t, de erre kissé fel sikerült sajnos szusszannom, ezzel jelezve testem, hogy nem volt kellemes érzés a mozdulatom.
De Ő addigra megígérte nekem, hogy óvatos lesz, és ezzel némileg nyugtatott a lelkemen... némileg...
Jólestek a szavai. És az érintése... az a gyönyörűséges szeme, amivel engem nézett... ígért nekem mindent... ígért szerelmet... szeretetet... Őt magát... hogy itt lesz.... mindig és mindörökké... Velem. És olyan erősen akartam, igyekeztem... hinni neki, hogy már szinte az fájt, ahogy erőlködtem! Akarom hinni..!!
Annyira... féltem, hogy bántódása lesz, és szenvedni látom majd... annyira, de annyira nem akartam... És annyira vágytam, bárcsak megvédhetném... bárcsak lenne erőm...
Bárcsak...
De csókja elvonta figyelmem... ahogy szavai elbódítottak jólesőn... csókja egy ízletes kábulatot hozott rám... és viszonoztam azt Neki. E-percben nem éreztem semmi gátat, semmi fájdalmat, semmit... csak azt a mérhetetlenül hatalmas szeretetet, amit Ő váltott ki a szívemből...
- Az a nő... azt mondta, bántani fog Téged, ha nem mondom meg amit tudni akart... - szusszantam bele édes Szerelmem hajába. Kijött... pedig nem akartam... de tudnia kell, hogy tényleg vigyázzon... Lehunytam szemeimet, úgy mondtam. - Megitatta velem a vérét... így ha meghaltam volna miközben kínzott... vagy utána... vagy még ha most meghalnék... pár órán belül... vámpírrá változnék én is... és nem tudom miféle lény lennék akkor, hisz animágus vagyok, nem sima ember... de... mondtam neki... hogy inkább halnék meg emberként, Téged szeretve, mint hogy éljek vámpírként lelketlenül... mert annál rosszabb faj nem él a világban, és... Téged sem mernélek többé közelíteni, hiszen a két faj... örök ellenség ösztönből... félek hogy bántanálak akaratom ellenére... - csak folytak belőlem a szavak, de nem bírtam kinyitni a szemem, nem bírtam Rá nézni, miközben beszélek... Nem akartam mondani, de nem bírtam elhallgatni sem... mondanom kell valakinek... és... Őt szeretem...
- Kérdezte... képes lennék-e elhagyni Téged... a családom... Kérdezte... miért védelmezlek ennyire, talán csak nem azért, mert gyereket vársz...? - nyögtem, és elszorult a szívem... Pedig én csak olyan tisztán szeretem ezt a nőt, hogy azt egy afféle démon ésszel fel nem bírja fogni...
- Mond... hozzám jönnél feleségül? - kérdeztem egészen halkan, de lassan, kissé bágyadtan, felnyitva szemeimet. Látni akartam az arcát. A szemeit. Látni akartam, mit érez... és minden ép idegszálammal... akartam érezni, látni, hallani... hogy akarhatja-e... egy magamfajtához kötni még ma is... az életét... - Sajnálom... most nem tudok letérdelni, se nincs ruhám hogy tisztességesen nézzek ki, de még felülni sem tudok... gyűrű sincsen nálam... csak egyedül annyi szerelmet tudok neked, ebben a percben is megadni, amennyi tíz nagy országnak ezer és ezer és ezer évre lehetne elegendő... - érintettem ép kezem lassan arcához... ajkaihoz... és néztem a szemeit... - Végtelenül szeretlek...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Aug. 22, 2013 7:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next




Megjegyzése hallatán csak égnek emeltem a szemeimet. Naná, hogy ismerem.. és pontosan ezért tudom is, hogy Ő mindig aggódik értem.. Ha kell, ha nem. Mondjuk van is rá némi oka, ha úgy vesszük. Hiszen ebben a természetfeletti világban már sosem tudhatja az 'ember' kitől kell félnie és kitől nem. Erre itt is van rögtön Warren esete.. Mert biztos vagyok benne, hogy Ő semmit sem ártott annak a nőszemélynek.. Túlságosani is aranyos, udvarias, kedves és szeretetreméltó egyéniség ahhoz, hogy bárkinek is ártson. Méghogyha egy vámpír is az illető..
- Csak EZT szereted? - kérdeztem egy hirtelen ötlettől vezérelve, megjátszott szomorúsággal az arcomon. Persze, tudtam a választ nagyon jól.. de hallani akartam az Ő szájából is.. - Én meg az egészséges Warrent szeretem.. de néha nem árt a változatosság - kacsintottam rá ismét mosolyogva. Ha már ezt az énemet szereti a legjobban.. akkor miért legyek szomorú? De ez még egy költői kérdésnek sem állná meg a helyét, annyira nyilvánvaló!
- Ahogy akarod.. most.. legalábbis addig amíg fel nem épülsz, minden kivánságodat teljesíteni fogom - suttogtam érzékien, közben egykissé a füléhez hajolva, csupán a megfelelő hatás kedvéért. És kíváncsi is voltam, hogy mit fog erre mondani.. És nem csak az orvos tanácsai miatt akarok egy Jó tündér keresztanya féle lenni a számára.., hanem mert tényleg segíteni szeretnék neki mindenben.. Könnyíteni a helyzetén. Az állapotán. Megszépíteni a napjait.. "Erre való egy tökéletes barátnő" címszó alatt. És különbenis, ha Ő boldog, én is az vagyok.
Egyetértően bújtam hozzá, mikor azt mondta, hogy ettől fogva nekünk már semmi nem fog fájni. Fejemet lazán a vállának döntöttem, de mikor észrevettem, hogy változtatni akar és lejjebb engedi azt, kicsit aggódva húzódtam el tőle.. De csak addig míg meg nem találta a tökéletes poziciót. Mert ha csak nem lesz muszáj, most nem akartam elhúzódni Tőle.. Szükségem volt Rá és a közelségére..
Először zavar ült ki az arcára, mikor rá kérdeztem arra a behívásos dologra.. amit nem értettem. Legalábbis én nem láttam értelmét.. De lehet, hogy csak én vagyok lemaradva.. És mint kiderült tényleg..!
- Oké, semmi baj - mondtam gyorsan, mikor szabadkozni kezdett, amiért még nem mondta el, majd elhallgattam és figyelmesen hallgatni kezdtem a mondanivalóját.  Hú.., ámuldoztam, mikor elkezdett mesélni.. és egy egészen váratlan kis történettel állt elő. Egyszóval, a boszorkány miatt nem tudnak a vámpírok belépni az átlag emberek lakásába.. Ez jó! Akárki is lehetett az a boszi, hálásak lehetünk neki!
Nos, ezek hallatán már csöppet sem tűnik fölöslegesnek Szerelmem felháborodása. Mostmár az aggodalmát is megértettem. - Óó.. Akkor ezek szerint ez a kulcs, amivel ki lehet őket játszani! - csillant fel a szemem egy röpke pillanat erejéig. - Mármint ha nem tudnak bejönni a lakásba.. akkor nem is bánthatnak minket.. - mondtam összerakva a képkockákat, közben kissé dedósnak éreztem magam a lassú felfogásom miatt. Dehát ez jó. - Köszi, hogy elmondtad! - pusziltam meg az arcát hálásan. Most csak puszit kapott.., hisz a végén még túlságosan is elkényelmesedne,  ha folyton csókolgatnám.
Felszisszenése hallatán azonban ijedtem néztem a szemeibe, majd kissé igazítottam a testhelyzetünkön, hátha úgy már nem fog fájni neki.. Olyan jól éreztem magam ITT a közvetlen közelében.. Sőt, túlságosan is jól ahhoz, hogy elhúzódjak. És ha emiatt önző vagyok, akkor legyek az..
Aztán a nyugtató szavaim után, amik egyben ígéretként is funkcionálhatóak voltak, miközben megcsókoltam és Ő vissza csókolt úgy éreztem, mintha azokban a percekben megszünt volna a külvilág.. Nem volt más csak Ő és Én. Pillangók ezrei perdültek táncra a hasamban.. a hasamban, ahol ezelőtt pár órával még valami másra számítottam.. Csak csókoltam Őt, figyelemelterelés céljából is.. mert nem akartam most semmi másra gondolni, főleg nem ARRA! Csak Őt akartam érezni, az ajkát az enyémen.. Semmi mást! Aztán amikor kívánatos ajkai kissé eltávolodtak az enyémektől, ismét belenéztem szerelemtől ittas íriszeibe.. És mintha felfedeztem volna benne valami újat is.. Ami eddig nem volt ott. Megnyílt előttem..
- Tessék? - változott percek alatt kréta fehérré az arcom. Megfenyegették? Az a nő megfenyegette Őt.. Velem? Szóval.. emiatt.. vagyis voltaképpen miattam került szegény Szerelmem ilyen állapotba? Na ne.. most még pocsékabbul éreztem magamat. Szent ég..! És még a vérét is megitatta Vele az a nyavajás vérszívó! - Warren.. Ezt nem hiszem el.. Sajnálom, hogy miattam kerültél ilyen helyzetbe... - kezdtem el szabadkozni, mert szükségét éreztem annak, hogy kimondjam mindezt. - De nem tudta.. vagyis nem tudhatta, hogy ki vagyok.. - folytattam, de közben megálltam mert rögtön meg is gondoltam magamat, már abban a pillanatban, ahogy kimondtam ezt. De nagyon is tudhatta.. Pl. akkor ha belenézett tudomisén Szerelmem tárcájába.. Abból könnyen rájöhetett néhány dologra.. Mármint merem remélni, hogy még mindig ott van az a képecske a pénztárcájában.. Adok én neki, hogyha véletlenül kivette.. vagy ne adj Isten elégette!
Aztán elhangzott még az a bizonyos szó is.. vagyishogy inkább mondat.. "talán csak nem azért, mert gyermeket vársz?" ismétlődött a fejemben újra és újra a mondat.. Az a bizonyos mondat.. Igyekeztem összeszedni magamat és nem sírni.. de nem bírtam tovább.. És hamarosan felcsendült az a bizonyos kérdés is.., hogy hozzá megyek-e feleségül... Na ekkor eltörött nálam az a bizonyos mécses.. Nem bírtam visszafolytani.. Annyira szerettem Őt.. Hogy erre nincsenek szavak.. Nem léteznek szavak.. Aztán szabadkozni kezdett, mire én kéztetést éreztem rá, hogy megállítsam..
- Elég.. Nem érdekel, hogy nem tudsz letérdelni, ahogy az sem hogy jelenleg pizsamában fekszel! Sőt, jelenleg még a gyűrű sem izgat.. Mert szeretlek Warren Thomas Worthington! Szeretlek és szerelmemet csöppet sem halványítsák el ezek az apróságok! Mert csak és kizárólag az számít, hogy Te is hasonlóan érzel Énirántam! - mondtam könnyes szemekkel.. - És igen! - tettem hozzá a végére azt a bűvös szót is. - Örömmel Hozzád megyek feleségül! - Örömmel leszek a feleséged..! Jóban és rosszban, egészségben betegségben, míg a halál el nem választ!! - hangoztattam el, pontosan azokat a szavakat használva, melyeket a házassági esküben is álltak.



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 25, 2013 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Nem, az összes többi Katie-t is szeretem, de EZT a Katie-t szeretem a legjobban ha velem van - mosolyogtam Rá, jelezve, melyikre is gondolok. Aztán... kicsit elgondolkodva tettem hozzá. - Az egyetlen Katie akit nem tudnék szeretni, az a gonosz Katie lenne, ha... létezne egyáltalán ilyen. Úgyhogy örülök hogy ilyen nincsen - simogattam meg szeretőn a nyakát. Emlékeztem mennyire dühös, és indulatos voltam, mikor megtudtam hogy ki, vagyis... inkább MI bántotta Katie-t... Emlékeztem, mennyire meg akartam ölni az illetőt, és... most is meg akarnám, ha rájövök, hogyan tudnám megtenni... vagy legalábbis megtalálni... mert az sem egyszerű... De emlékszem arra is, hogy féltem, Katie maga indulna bosszút állni, amit... nem... Nem, azt a fényt, amit akkor láttam a szemeiben, soha többé nem akarom látni. Tudom, a farkas volt, de... egyáltalán nem úgy nézett ki, mint az ÉN Katie-m... az a jóságos angyal, akit én szeretek... akiért bármit feladnék... aki az életmentésre adta az életét... Féltettem az én Katie-met... ettől a farkastól ott benne... féltem, hogy az az átok elveszi az én Katie-met...
- Majd leszek egészséges is... később - húztam el kicsit a szám, és igyekeztem nem gondolni rá, hogy mire én az leszek... az még jó pár hét, ez egészen biztos... már ha egyáltalán leszek még olyan, és az a ribanc nem törte például úgy össze a kezem, hogy nem lesz már többet olyan mint volt... Akkor nekem befellegzett...
- Csak addig? - néztem Rá tettetett csalódottsággal, és szomorúan biggyesztettem le az ajkaimat. - Ennyit arról hogy egészségesen szeretsz jobban... - tettem úgy, mintha egészen meg is bántódtam volna, de aztán elvigyorogtam magam, és megcsókoltam az arcán, és a száján.
Mérhetetlen örömmel és szeretettel fogadtam, hogy bújt hozzám, és hiába a helyezkedésem, Ő akkor sem húzódott vissza, vagy kelt fel, hanem hagyta hogy elhelyezkedjek, majd visszabújt a karomba. Annyira boldoggá tett... Boldog, és biztonságos érzés volt, hogy itt van, érzem, látom... Tudtam, hogy itt nem lehet baja... és... így én sem lehetek egyedül. Vele vagyok! És ez minden pénzt megér. Ennél jobbat kívánnom sem lehetne. Katie velem van!!
- Igen.. ha nem tudnak bejönni. De ne felejtsd el, ez csak úgy működik, ha nem hagyod magad kicsalni... Akárhol is légy... ha nem hívták be a vámpírt, és Te belül vagy, bármilyen cselt bevethetnek hogy kicsaljanak, de nem engedhetsz a kísértésnek! Ez csak így működhet! Csak így biztonságos! - mondtam komolyan, mert bár... úgy tűnt Katie érti a dolgot, de lelkesedése azért aggasztott... mert épphogy Ő a legjószívűbb ember akit valaha ismertem... akár egy helyes állattal, akár valami gyerekkel, akármivel... kicsalhatják a védelem alól, és akkor vége... Ezért kell nagyon figyelnie és vigyáznia!
- Hékás, ezért csak puszi jár? - néztem meglepetten, és kinyújtottam Rá a nyelvem. - Na szép, akkor nem is mesélek többet - fordítottam el a fejem, mint aki újra megsértődött, de nem volt épp hiteles a dolog, mivel közben végig vigyorogtam. Ami mondjuk jó álcának is számított, mármint elfordulni, mert a mozgolódás újabb fájdalommal járt, de nem akartam hogy ez kösse le a figyelmem, vagy az Ő figyelmét, vagy... hogy mindenben megakadályozzon. Igazából cefetül éreztem magam, így mozdulatlanságra ítélve... mozogni akartam... mozgatni a kezem, a lábam, a nyakam, felülni... átkozott sérülések... átkozott vámpír...
De gondolataim csillapította, hogy Katie nem ment el ennek hatására sem, nem kelt fel, és hagyott újra távolságot közöttünk. Féltem, hogy megteszi, ha én nyavalygok... Ám ez szerencsére nem következett be, Katie mellettem volt, bújt, és csókolt, és... ez még mindig a megnyugvásom záloga volt... A nyugalom és boldogság záloga... Mert ebben a percben, ha végignéztem az életemen... egyetlen lényért éltem csak... és az Ő volt. Ő egyedül.
Talán ezért kezdtem beszélni... talán ettől tudtam... ettől voltam képes kimondani dolgokat... amik történtek. Nem akartam hogy mindent tudjon, de... joga van néhány dolgot tudni, mert... hisz.. Ő az életem... és együtt vagyunk, tehát meg kell Vele osztanom... néhány dolgot, legalább. De mikor szabadkozni kezdett, megrémültem, hogy most nagyon rossz felé kanyarodtak a gondolatai...
- Héé..!! Nem, nem, nem, nem... nem miattad... félreértesz.. - ráztam meg ösztönösen a fejem, mire felnyögve abba is hagytam gyorsan, és inkább Katie arcát húztam az enyémhez, és hajtottam az enyémet az Övéhez. - Nem erről van szó, nem ez a lényeg. Nem miattad volt. Hanem énmiattam... mert... mert szeretlek... mert annyira szeretlek, hogy... bármit elviselnék... ha ezzel... meggátolom, hogy egy olyan mocskos szörnyeteg mint az a vámpír... a közeledbe jusson. Nem engedek még egy ilyet a közeledbe! Inkább történjen velem bármi, csak... Téged megvédhesselek.
Miközben beszéltem, végigcirógattam a karját, a derekát, a hátát... jó érzés volt... Őt érinteni. Megnyugtató, mint eddig, és mint remélem mindig is lesz. Mert mi egyek vagyunk. Összetartozunk. Nem tudok nélküle élni, és soha többé nem is akarok. Őérte élek. Örökre! És remélem az még sokáig fog nekünk tartani...
Azt hiszem ezért is akartam hogy a feleségem legyen. Mert az életünk... bármeddig is tartson, azt az időt, amink van, Vele akarom élni! Együtt! Ameddig csak lehet. Ameddig csak dobog a szívem, sőt azon túl is, örökké... Vele akarok lenni, soha el nem válni Tőle. Ő a létem egyetlen értelme. A levegő. A napfény. A gravitáció. Maga az élet. Minden!
- És... hát... igazából tőlem tudta hogy ki vagy... - kezdtem bűntudatosan, és elfordítottam a pillantásomat Róla. - Még mikor összeakadtunk... normálisnak nézett ki, meg... embernek. A kutyája megkedvelt... beszélgetni kezdtünk... hogy itt lakunk, ki mivel foglalkozik... és említettem hogy vagy nekem Te... Aztán később persze megbántam, mert így már... tudatosan keresett nyomot hozzád a tárcámban. És megtalálta a képedet... a többit meg már tudod, hogy akart a nyomodra jutni ha nem beszélek... - nyeltem nagyot, még a gondolattól is borzongva, hogy ha ez a vámpír csak a felét művelte volna Katie-vel annak, mint amit velem, az.... akkor... én biztos hogy tőből tépem ki a karját... és nem érdekelt volna mibe kerül... hogy az életembe... de biztos hogy azt úgy megkeserülte volna, hogy nem áll többé lábra...
Meglepődve néztem, és láttam, hogy miközben beszéltem a dolgokról, Katie szemei elfátyolosodtak. És már bánni is kezdtem, hogy meséltem, amiket meséltem, és örültem hogy nem is mondtam többet, és... hogy témát is váltottam. Legalábbis talán a leánykérés beillik egy szép kis témaváltásnak. Azaz reméltem, hogy nem azért sírta el magát, mert nemet akar mondani... vagy... nem tudom...
De megállította a szavaimat, mikkel magamat mentegettem jelenlegi siralmas helyzetem kapcsán... helyettem pedig Ő kezdett beszélni, s én néma csendben, magamban bőséges fohásszal vártam, mi lesz... a megnyugtatásomat ígérő mondatainak befejezése..
- Tényleg? Igen?! - kérdeztem vissza, felcsillanó szemekkel, és a boldogságtól legszívesebben a karjaimba kapva Őt, forogtam volna körbe Vele a szobában. De erre nem voltam képes, így ehelyett csak átöleltem Őt azzal az egy kezemmel, és a boldogságtól ittasan csókoltam meg. És ebben a csókban szerettem volna a halálomat lelni... itt... és most... Vele...
- De engem a halál sem választ el Tőled - mondtam, egy igazán levakarhatatlan vigyorral a képemen, mikor kicsivel később végül a levegőhiány vett rá hogy elengedjem. - Annyira szeretlek, hogy az örökkévalóságban akarok Veled lenni, nem vehet el Tőlem sem a halál, sem semmi ami a világon szóba jöhet. Éltemben és holtomban is mindig a férjed akarok lenni, és soha, de soha nem akarok mást az életembe, mert... Te vagy az én életem leghőbb szerelme, a kincsem, a szívemet működtető erő, Te vagy nekem minden... És megígérem, hogy amint lábra állok, megkapod tőlem a földkerekség legszebb gyűrűjét, mert Te csakis és kizárólag azt érdemled! A legszebbet! És én megígérem hogy azt fogod megkapni! - esküdtem meg és úgy is lesz. Amint képes leszek elhagyni a kórházat, az lesz a legelső dolgom, hogy megveszem Katie-nek a legszebbet, a legjobbat, a legtökéletesebbet! Mert azt érdemli, amiért Ő a legtökéletesebb, a legjobb, és a legszebb nő a világon, és... amiért kitüntetett engem azzal a csodával, hogy az enyém, és engem szeret!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 26, 2013 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
És, mint reméltem hamarosan meg is kaptam a gyógyírt a szívemre, amint Szerelmem ismét az értésemre hozta, hogy mennyire szeret.. és kiemelte, hogy ő mindegyik verziómat imádja.., viszont azt is hozzá tette a végére, hogy az ő  régi, jóságos, csupa szív Katie-jét preferálja a legjobban. Hm, na ezért sem sikerült megjátszanom magam és tettetnem a sértett felet.  Mert tudtam a válaszát.. a lelkem mélyén éreztem és szívből reméltem is, hogy ezt fogja mondani. Aztán a vigyorom egy pillanatra le is hervadt az arcomról, mikor megemlítette  a gonosz Katie-t.. az én negatív oldalamat.., amihez hozzájött még egy megjegyzés is, miszerint talán azzal az egyetlen oldalammal nem akar majd találkozni. Nagyot nyeltem, miközben eszembe jutottak azok a csúnya gondolatok az én bosszú hadjáratommal kapcsolatosan.. Mikor a düh és a harag annyira átvette fölöttem az irányítást, hogy eldöntöttem, vissza akarom majd szolgáltatni annak a tetves vámpírnak mindazt, amit megérdemel. Mert tényleg megérdemelné, hogy végre valahára valaki jól ellássa a baját..!! De Warren miatt.. nem is tudom.. szerintem nem tudnám végrehajtani.. Túlságosan is kísértene a bűntudat közben.. Mert ezzel az én Édesemnek is ártanék.. mindez Neki kb. felérne egy istenes nagy rúgással a legfájdalmasabb pontjába.. És én nem akarok ártani Neki, még képletesen sem. Főleg akkor nem ha a terhességi teszt véletlenül tévedett.. Na de erre nekem most nem szabad gondolni!! Nem, mert annak csak rossz vége lenne.. Például az, hogy elszomorodnék és aztán azt se tudnám, mivel magyarázhatnám el neki ezeket az ingaóra szerű hangulatváltozásaimat. Az még amúgy sem biztos.. majd törődök vele akkor, amikor majd ismét rám tör egy múló rosszullét.. Bár, ha már itt vagyok a korházban.. talán.. talán nem lenne rossz ötlet, ha ellátogatnék az irodámba.. és elvégeznék egy biztonságosabb tesztet. Csak a biztonság kedvéért. Warrennek meg simán mondhatnám azt is, hogy ki kell mennem a mosdóba. Ha meg pozitív lesz, úgyis Ő tudja meg először az eredményt.
- De Te azzal az énemmel nem fogsz találkozni! Legalábbis igyekezni fogok, hogy ne találkozz vele! - feleltem a tőlem telhető legmeggyőzőbben, hogy nem kell aggódnia, mert én sem szeretném azzal az énemmel találkozni. - Amíg én orvos vagyok, az a Katie nem fog előjönni..! Mert kizárt, hogy miatta ártsak akár egyetlen embernek is!! - tettem hozzá ezt már teljesen komolyan, szemernyi viccelődés nélkül. Eddigi praktizálásom során még egyszer sem került sor hasonló dologra, mint az, hogy direkt betegen hagyjak valakit.. Vagy rossz gyógyszert írjak fel nekik és ne adj Isten, emiatt romoljon a pácienseim állapota. Főleg azért nem, mert gyerekeket gyógyítok. És hozzájuk egy fokkal talán még több türelemre is van szüksége az embernek, ha meg akarja találni a problémal, vagyis jelen esetben a betegség forrását. Én pedig élvezem azt az utat végigvinni.. amíg rá nem jövök a betegségük gyökerére és kezelni tudjam őket.
- Persze! Ebben biztos vagyok! - húzódott ismét mosolyra az arcom, arra gondolva, hogy mi minden vár majd rá, ha végre begyógyulnak a sérülései és összeforrnak a csontjai. Vagyis.. csupa jó dolog fog rá várni.. és némi büntetés.. de azt talán inkább fogja élvezni, mint siránkozni azért, hogy hagyjam békén. - És addig is, míg bekövetkezik az a pillanat, egyetlen percre sem fogod nélkülözni a társaságomat! Itt leszek Melletted, mindaddig míg az szükséges lesz és két lábra nem állsz - mosolyogtam Rá, közben még közelebb bújva hozzá. Már ha ez lehetséges volt.. hisz eddig is eléggé közel voltunk egymáshoz. Sőt, talán túl közel is, de ez egyikünket sem aggaszott. Igyekeztem továbbra sem érinteni a fájdalmas pontjait, mielőtt még felszisszenhetne.. Mert én azt szeretném a legkevésbé. És tényleg komolyan is gondoltam minden egyes Neki ígért szavamat: Nem szándékoztam elmenni mellőle.. csak akkor, mikor megfelelő állapotba kerül ahhoz, hogy az orvos hazaengedje. Vagyis.. még akkor sem!
- Jaj, dehogyis! Tudod, hogy csak vicceltem - leheltem apró csókot a szájára, amit a későbbiekben újabb és újabb is követett. Annyira szerettem EZT a férfit.. egészségesen és betegen egyaránt.
- És ne játszd a sértett felet, mert nem veszem be! - kacsintottam rá sunyin, hogy nem jött be a próbálkozása.
Miközben én hozzá bújtam és eszem ágában sem volt onnan elmenni.. csak ölelni Őt, amennyire az lehetséges volt, Ő tovább magyarázta azt a bizonyos behívásos dolgot. Wow, ez tetszik! Nagyon is!!
- Hé.. ne aggódj már ennyit emiatt! - fogtam egyik kezem közé az arcát. - Nem engedek be senki idegen! Megígérem!! Oké? A végén még annyit aggódsz miattam, hogy ebbe is ele fogsz betegedni! - borzadtam el a gondolatra, hisz nagyon is előfordulhatna. Amilyen labilis most az állapota nagyon is lehetséges, ha túlzásba viszi az aggódást. - Úgyhogy nyugodj szépen meg.. - mondtam, közben lassan simogatva az arcát. Tudtam, hogy ez segíteni fog Neki.. Mert fordított esetben nekem is segítene.. az érintése.
Tettetett sértődöttsége hallatán aztán akaratlanul is elkapott a nevetés. - Ó, úgy csinálsz, mintha nem kaptál volna több csókot is úgy az elmúlt pár másodpercben - vágtam rá nevetgélve azon az iszonyatosan aranyos és kisfiús arckifejezésén, amit ekkor vágott.
Aztán tiltakozni kezdett, mikor meghallotta a szabadkozásaimat.., és győzködött, hogy ez nem az én hibám volt. Persze, persze, hogy ezt mondja.. Ahogy soha nem is vallaná be, ha az ellenkezőjéről lenne szó.. De én tudom, hogy így volt. A vérszívó bizonyára azt mondhatta neki, hogy ha nem tesz, vagy mondd el valamit, akkor engem fog bántani.. Aztán az arcát közelebb is húzta az enyémhez, hogy arcaink egymást érinthessék.. Aztán olyanokat kezdett el mondani, amit én már nem bírtam elviselni.. Nem, ez már túl sok volt az idegrendszeremnek.. és ismét könnyezni kezdtem. - Neem! Nem Warren, ilyeneket ne is mondj! Mert elszomorítasz vele.. hisz anélkül is tudom, hogy igaz, hogy kimondanád.. - mondtam, miközben egy könnycseppet töröltem le a szememből. - Mert én is ugyanígy érzek.. És ha már itt tartunk, Én  is bármit megtennék Te érted! És ha ott lettem volna, holtbiztos,  hogy neki esek annak a vérszívónak.. Sőt, talán farkas alakban.. még.. árthattam volna is neki.. Például, ha megharapom - jutottak ekkor eszembe barátnőm, Pati szavai. - Hisz a vérfarkasharapás halálos a vérszívókra nézve! - tettem hozzá, bár az is lehetséges, hogy Ő ezt már rég óta tudta. Hisz Ő már jóval hosszabb ideje van benne ezekben a természetfeletti ügyekben, mint én.. És az érintései végett csak még jobban elérzékenyültem.. Ó, ennyi érzelmet képtelenség kimutatni néhány tized másodperc alatt, mint amennyit én éreztem ebben a pillanatban.
Aztán hamarosan az is kiderült, hogy a vérszívó voltaképpen Tőle  szerzett tudomást   a létezésemről.. valamint arról, hogy ennyire közel állok Őhozzá. Mert a legeljén beszélő viszonyban voltak..
- Ó.. értem.. - motyogtam, mivel tudtam, hogy a normális szavaknak úgysem sikerülne kijönniük a számból.
Aztán boldogságtól kidülledt íriszeivel találtam szemben magamat.. Miközben leesett neki a furcsa megfogalmazasomból, hogy voltaképpen IGEN-t mondtam neki! Naná, még szép, hogy igent mondok, hiszem szeretem! Nem is.. IMÁDTAM Őt! Ahogyan egész életemben hasonlóan éreztem iránta.. Még akkor is, mikor megtudtam, hogy micsoda... Én még akkor sem voltam képes nem szeretni Őt. Az én másik felemet.. Mikor ismét csókolni kezdett, én kezeimet az arcára téve csókoltam vissza.. és engedtem, hogy az ajkaink és a nyelveink kommunikáljanak helyettünk. Kommunikáljanak.. egészen addig a pillanatig, míg ismét el nem szakadtak egymástól.. méghogyha csak rövid időre is, mikor aztán újra felcsendült Szerelmem vallomása..
- Igazad van.. milyen butuska vagyok - kopogtattam meg a fejemet elmosolyodva. - Minket még maga a halál sem lesz képes eltávolítani egymástól! - erősítettem meg az előbbi szavait. - Mert mi annyira szeressük egymást, hogy nem létezik még egy hozzánk hasonló pár sem az egész földkerekségen! - tetésztem a szavait, már amennyire az lehetséges volt.
Aztán hirtelen eszembe jutott a mellettem levő forró csoki.. ami kezdett kihűlni. Ó, te jó ég.. erről teljesen meg is feledkeztem. Elmosolyodtam a gondolatra, hogy az én Édes Szerelmemnek mennyire könnyű dolga is volt ezekkel a szavakkal totálisan elterelnie a figyelmemet... - Na de visszatérve az előző témánkhoz.. a forrócsoki azt hiszem kezd kihűllni - kezdtem el kuncogni. - És erről jut eszembe, pihenned is kéne.. hisz szükséged van némi alvásra is! - tettem hozzá céltudatosan, hogy aludnia kéne. Túlságosan is sok mindenen ment keresztül az elmúlt pár órában... A szervezetének már pihenésre lenne szüksége.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 31, 2013 4:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Tudom - cirógattam meg Katie arcát, ahogy nyugtatgatni kezdett, hogy azt a gonosz ént én nem fogom látni, mert amíg orvos, nem is engedi előjönni. - És mivel Te mindig túl jó ember, és orvos leszel, nem is kell félnem hogy az a Katie előbukkanna valahonnét - húztam kezét finoman magamhoz, és arcomat a tenyerének hajtottam. Szeretem a meleg érintését érezni. Jóleső, megnyugtató. Mintha puszta lényéből sugározna az elemi jóság... nem is értem hogy kerülhetett farkasgén ennek a nőnek a testébe, hiszen... Ő túl jó ahhoz hogy gyilkos legyen, meg szörnyeteg. Ő egy angyal!
Egy nyugodt mosollyal reagáltam szavaira, hogy... nem megy el, míg én nem mehetek. Bár tudtam hogy ez így nem egészen lesz így, hiszen néha muszáj lesz elmennie mellőlem... én biztosa itt leszek még egy darabig... addig biztosan, míg be nem dilizek, és nem megyek minimum a magam felelősségére... bár lehet Katie azért kitekerné a nyakam... de... lényeg, hogy Őneki nem tudom mennyi ereje van ahhoz hogy végig itt lehessen mellettem... jó, jó, orvos, de... én még véletlenül sem vagyok gyerek, és ha az lennék se kezelhetne, vagyis... nem tudom... Meg neki is kell pihennie, ennie, és hasonlók... nem lehet mindig itt... még ha én ezt is szeretném... hogy láthassam, nincs veszélyben...
- Tudom, persze hogy tudom - viszonoztam a csókját, és a következő összeset is... a csókjai jobban estek, mint bármi a világon, és jobb gyógyír voltak nekem, mint akármi más amit eddig itt kaphattam... Ő az én fényem a sötétben!
- Nem? Kár - biggyesztettem még kicsit az ajkaim, de az azutáni mosolyommal jelezhettem már, tudtam hogy nem fogja, tudtam hogy tudni fogja hogy csak viccelek.
- Nem, abba betegednék bele, ha bajod esne - ellenkeztem komolyan. Tudtam hogy ez neki semmiségnek tűnik, könnyű feladatnak, hogy nem hívhat be valakit, és nem mehet ki, ha arról van szó. Könnyűnek látszik, persze, de ha egyszer csak olyan helyzetbe kerül hogy döntenie kell más élete meg a magáé közt... már kicsit sem lesz könnyű, épp azért, amiért Ő olyan, amilyen... Megígérte, igen... de ha ott áll majd egyszer a küszöb túloldalán valakivel szemben, akit megölnek például, ha Ő nem megy ki... akkor majd már nem érzi alaptalannak hogy ennyire aggódok...
- Csak félek hogy bajod lesz - tettem aztán hozzá, már sokkal halkabban, mikor simogatni kezdte az arcom... és a jóleső érzés újra eluralt... ismét felrémlett bennem a gondolat a gyógyító érintéséről...
- Hát.. ha a csókjaid és a puszijaid közt kell választani, a csókjaid simán verik a puszikat - ellenkeztem, halálosan komoly arckifejezéssel, de úgy nehéz volt, hogy Ő közben nevetett.
A veszélyesebb vizeinken... a nevetés hangjai teljesen eltűntek, ahogy a mosoly is... s Katie-m arcán könnycsepp perdült végig... szemei csillogtak és engem elszomorítottak a könnyei... Először közbe akartam vágni, hogy nem akarom elszomorítani, csak... szeretem, és hogy inkább áldoztam volna fel magam ott helyben, sem mint hogy ő harcoljon azzal a némberrel... hogy hagyjam hogy...
De aztán ez mind bennem rekedt, mikor is eljutottak elmémig utolsó mondatai jelentése...
- Ezt Te... honnan tudod..? - kérdeztem csodálkozva, és próbáltam visszaemlékezni, én miket mondtam neki a farkasos dolgokról... de nem egészen ment...
Mindamellett, egészen elborzadtam, még a gondolatától is, hogy Ő valakibe szándékosan beleharapjon, azért hogy ártson neki... Akaratlanul is arra gondoltam, amint az én nyakamba mélyedtek a fogak... és kezem elindult a nyakam fel, de aztán még idejében eszembe jutott hogy azt nem kéne fogdosnom... így inkább visszaraktam kezemet Katie derekára, és folytattam a cirógatását.
Szomorú érzéssel töltött el, hogy miattam Ő is így érzi magát. Ahogy amiatt is, hogy miattam ilyen erős indulatokat érez... arról nem is beszélve, amilyen bűntudatot okozott, hogy voltaképp miattam van veszélyben... miattam él ebben a förtelmes világban, amiben én... miattam lett farkas, és miattam veszélyeztetik szörnyek az életét.. Az egész az én hibám...
Hogy ezek után hogy mondhatott nekem igent...??? Fogalmam sincsen, de hatalmas meglepetés... főleg hogy jelenleg egy emberi roncsnak mond igent, aki rendesen megölelni sem képes. És aki tönkretette az életét...
És mégis igent mondott nekem...
Visszacsókolt, mikor megcsókoltam, és csókjaiban... benne volt az egész életünk... minden viszontagság és öröm, minden nehézség és boldog esemény, minden bántás és segítség... minden hangos szó és elsuttogott vallomás... minden képletesen adott ütés, és minden szerető érintés.. minden perc mikor dühösek vagy szomorúak voltunk, és minden perc, mikor bele akartunk halni a szerelembe... minden...
- Igen, így van... még soha senki nem szeretett úgy senkit, ahogy én Téged szeretlek - csókoltam meg ajkát óvatosan, szeretettel, boldogsággal... és nem tudván elhinni, hogy ez a nő... ez az angyal, ez az istennő... és a kincs... az enyém... és hajlandó hozzám kötni egészen és végleg... az egész életét...
Meglepődve pislogtam arrafelé, ahogy rámutatott hogy van nekünk elvileg még egy megkezdett témánk, amin szépen... hát... elsiklottunk... Nem is emlékeztem már hogy szakadtunk el így a dologtól, de... ez is Katie hibája, mert... teljesen elvarázsol!
- Hoppá... igen... azt elfelejtettük - mosolyodtam el halványan, de még az a halványság is eltűnt, ahogy Katie hozzátette, hogy utána pedig nekem pihenni is kéne... - De... - kezdtem volna erősen gondolkodni valamin, amivel ki tudom kerülni az alvást, ám... nem jutott eszembe semmi... - De nem mész el, ugye..? - mondtam ki végül azt, ami miatt kifogást akartam keresni, de hát... ha azt nem tudok kigondolni, akkor... talán az igazság is segíthet... - Nem tűnsz el mire felébredek, és nem is kevered magad veszélybe, ugye...? - fogtam meg a kezét, és nem is akartam elengedni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 06, 2013 8:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Annyira jól esett az érintése, a kezeim cirógatása, miközben nyugtatgatni próbált engem.. és hát, nem tagadom sikerrel is járt. Bár, részben igaza is volt.. önként soha nem hagynám, hogy feltörjön belőlem az a szörnyeget.. az a farkas.. Önként, saját akaratomból én soha nem jutnék arra az elhatározásra, hogy átváltozzak. Viszont ott van a telihold.. a telihold, amikor viszont már kénytelen leszek megtenni mindezt. Amikor muszáj lesz vérfarkas alakot öltenem.. és minimum kikötöznöm magamat előtte, ezzel megelőzve az esetleges baleseteket. Na de nekem nem szabad most ilyenekre gondolnom! Mert ezekkel a gondolatokkal a fejemben, rossz irányba terelhetném a hangulatunkat.. és én nem akarom Őt újra elszomorítani.
Emiatt is mondtam azt, hogy nem megyek el mellőle.. itt maradok mellette, egészen addig a pillanatig, míg fel nem épül teljesen. Vagy legalább addig semmiképpen nem megyek sehová, míg el nem alszik. Az alatt az idő alatt simán haza ugorhatok összedobni valami normális kaját.. Mert nem élhet ezen a förtelmes büfés koszton! Még csak az kéne.. Szóval, majd haza megyek azután, hogy elaludt.. de nem most. Bár, ha jobban meggondolom, akár még gyorsan el is végezhetek egy terhességi tesztet, azalatt, míg a Drágám a nyugtatók hatása miatt alunni fog.  Jó volt viccelődni Vele. Legalább  a humorérzéke sértetlen maradt. Ez is valami. És az ajka..  Szerencsére annak a kívánatos ajkának sem esett baja. Így, ha mást nem is, de legalább kedvem szerint csókolhattam Őt.. és még Ő sem  tiltakozott a kényesztető csókok ellen. Jó, hogy nem.. Az lenne a furcsa, ha panaszkodna miattuk..
Aztán csak égnek emeltem a szemeimet, mikor azt állította, hogy mennyire fájna neki, ha bajom esne. Igazság szerint efelől szemernyi kétségem sincsen. Hisz amennyire szeretjük mi egymást.. simán előforduhatna, hogy a végén még a nagy aggódalmaskodás miatt történne Vele valami. Ezért is próbáltam nyugtatgatni, csillapítani Őt, hogy semmi ilyesmire nem kerülhet sor, mert én itt leszek.. és egy ehhez hasonló helyre, mint a korház még a vérszívók se teszik be a lábukat. Vagy mégis..? Á, nem hiszem! Csak nem..
- Elég legyen ebből! Nem lesz semmi bajom! Itt leszek.. és még ha haza is megyek egy rövid időre, akkor sem engednék be senki ismeretlent az otthonomba! Előszöris azért, mert van annyi sütnivalóm, hogy leessen, hogy ha egyszer behívom őket, akkor legközelebb is ugyanúgy rám törhetnek.. És a te lakásodba meg alapból nem tudom őket behívni, hisz, ha jól tudom, az az ingatlan a te neveden áll - magyaráztam neki egy apró, ám annál magabiztosabb mosollyal az arcomon. Úgyhogy aggodalomra egy szál okunk sincsen. Persze nem vettem számításba azt az aprócska bakit, miszerint mi történne akkor, ha mondjuk.. a vérszívó a szemem láttára nyírna ki valakit, ha nem invitálom Őt be a hotelszobámba. Na de az nem történhet meg! Nem, nem és nem! Úgyhogy nem is szabad rá gondolnom! Azzal csak annyit érnék el, hogy felstrapálnám magamat és bevonzanám a bajt.
Mosolyogva hallgattam a szavait, miközben a csókjaimat dícsérte.. és összehasonlította azt a puszijaimmal. Ha ilyeneket beszél, csak még többet fogom csókolni.. ígyis alig bírom ki, hogy ne teperjem le itt helyben.. na de azt tényleg nem tehetném meg Vele. A végén még miattam törne el egy újabb csontja.. Csúnya gondolataim elterelése céljából aztán ismét az ajkára hajoltam, hogy újból megcsókolhassam.. ha már annyira odavan érte.
Észre sem vettem, mit mondtam.. csak akkor, mikor ez neki is feltűnt és újból rákérdezett. Arra volt kíváncsi, hogy honnan tudom én azt a farkasos dolgot.., miszerint a farkasok harapása halálos a vérszívókra.
- Ó, hogy azt - legyintettem mosolyogva, közben gondolatban ismét lejátszódtak előttem barátnőm szavai. Olyan jó, hogy Ő is itt van nekem.. Amit Warren nem akar elmondani nekem(, hogy megvédhessen), azt Patiból könnyűszerrel kiszedhetem. Bár, ezt nem is kellett kiszednem belőle.. mondta, ő magától is. - Patitól tudom, mert képzeld ő is vérfarkas lett! Ő még régebb váltotta ki az átkát, mikor egy részeges ellen védekezett.. - meséltem neki, bár ennél a pontnál kissé elborzadtam. - A lényeg, hogy ő talán még nálad is többet tud a dologról. Jelenleg például, csak azért került közelebb egy vámpírhoz, hogy kiszedhessen belőle néhány információt a fajtájukról! Bár, nem igazán rajongok az ötletért, dehát.. őt az ember nehezen tudná lebeszélni valamiről.. amit egyszer a fejébe vesz, azt véghez is viszi - kuncogtam a markomba, hiszen Pati már csak ilyen. Egy hiperaktív, cserfes, barátságos lány, aki mindenkivel megtalálja a közös hangot. Velem ellentétben.. ő rajong a nagyközönségért és a nyüzsgő életmódért. Emiatt is vált egy sikeres énekesnővé, bár ezen nem is lehet csodálkozni. Gyönyörű hangja van.
- De.. ami azt illeti, talán létezik valaki, aki még nálad is jobban szereti a párját.. - kezdtem el tiltakozni a szavaiban, közben huncutul az ajkamba harapva. - Én!! - mutattam végül magamra büszkén, majd ismét az ajkára tapadtam. Dehát mit tehetnék, ha úgy vonzott a közelsége, mint ahogyan a méheket a virágpor..? Vagy mint ahogyan az alkoholisták vágynak az italra..? És egyéb hasonlatok.
- Na igen.. a kajáról meg is feledkeztünk.. hála Neked, aki ilyen ügyesen elterelted a figyelmemet - mondtam kissé korholóan, bár, nem igazán bántam, hogy megtette.. És az ezután elhangzott kérdéseire, már csak ismételgetni tudtam önmagamat. - Nem, Szívem, nem megyek sehová és nem is hagylak itt, ígérem!! - néztem mélyen a szemébe, hogy a tekintetemből is kiolvashassa, hogy komolyan beszélek. - És ha már ezt is ügyesen kitárgyaltuk, végre rátérhetnénk a lényegre - kuncogtam fel a fogalmazásmódom miatt. - Mit szeretnél..? Enni, inni vagy pihenni? - kérdeztem meg kerek perec tőle, hogy mit akar, mert semmit nem szerettem volna rá kényszeríteni.. és mindháromra szüksége volt, legalábbis szépen sorjában.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 22, 2013 2:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Igazából feleslegesek voltak Katie próbálkozásai. Én tudtam magamról, hogy bármit is mondana vagy ígérne, ugyanúgy aggódni fogok. Ha nem lehetek mellette, még esélyem sincs hogy próbáljam megvédeni, de nem lehetek mindig mellette, most pedig főleg nem, és most nem is érne velem semmit, hiába lennék ott, maximum csalinak mennék el.
- Nem is mondtam hogy nincs annyi sütnivalód - ráztam a fejemet komolyan, még mielőtt rámsütné hogy lehülyéztem, vagy efféle. - De a jó szívedre könnyen hathatnak... csak féltelek, Katie... - mondtam védekezőn. - Igaz hogy most még nem tudsz hozzám behívni vámpírt, de... ha hozzám költözöl, akkor be fogod tudni hívni őket, mert ráírattatom a neved a tulajdonlapra, mint társtulajdonos - jelentettem ki, határozottan, és nyugodtan, mert nem szeretném ha ebből vita alakulna ki. Azt akarom, hogy ami az enyém, az az Övé is legyen, amilyen hamar csak lehet. Mindenemet meg akarom osztani Vele. Kezdtem a szívemmel, és a következő a ház lesz.
S csókja csak még biztosabbá tett benne, hogy ez így a jó. Közös életet szeretnék Vele, és azt akarom, hogy mindenem az Övé is legyen egyben. Persze a ház még egy könnyebb lépés ebben, hisz tud róla hogy van. De van még sokminden más, amiről viszont nem tud... és amiket viszont nem most fogok elmondani, mert... Nem azért mert nem bízok Benne, hanem mert nem bízok abban, hogy velem maradna, ha tudná... és most visszatartani sem tudnám, hogy elmagyarázzam a dolgokat, mert épp fekvőbeteg vagyok... és belepusztulnék ha elmenne... A múltam sötétebb titkait nagy körültekintéssel kell adagolnom Neki... főleg ha akarok még Tőle ilyen csókokat kapni, mint az imént...
- Pati vérfarkas?? - meresztettem ki megrökönyödve a szemeimet, amint Katie ezt elmondta... s nem tudtam hová legyek döbbenetemben... - Hááát ez szuper. Nagyon tudunk valamit... Ő farkas, Te farkas, én kutya... még valaki..? - töprengtem el, hisz... azért ez már tényleg nem semmi. Ebben a világban már senki sem ember egészen? Hihetetlen... mint egy perverz mese...
- De ugye neked, aki annyira szeretsz engem, sosem jutna ilyen ostobaság az eszedbe? - kérdeztem komoly ábrázattal, mert ez a Pati nekem sosem volt annyira szimpatikus, mint Katie-nek... féltem Tőle a barátnőmet... itt az újabb bizonyíték, az a nő veszélyes. A végén még Katie-t is belekeveri valamibe, és a végén én szívok a zseniális ötletei miatt, mert baja esik Katie-nek...
Nehéz volt ugyan úgy észnél lenni, hogy Ő folyton újra és újra megcsókolt, de nem mintha kifogásom lett volna... csak én kicsit jobban aggódtam Szerelmemért eközben, mint Ő saját magáért.
- Figyelemelterelésben jó vagyok, de Te is - pusziltam meg a kezét, és nem is engedtem kicsúszni az ujjaim közül. Habár a szemeiben nem láttam okot rá hogy kételkedjek, de a ma történtek után... azok után extrán féltettem Őt, és erről most igazán nem tehettem... Féltem hogy Őt is bántani fogja valaki...
Először elgondolkodtam a kérdésén... mit kellene először... gondolom az evés-ivás sem lenne egy hátráltató dolog az állapotom ismeretében, meg úgy hogy itt ül mellettem az ügyeletes dokim. De nehéz lett volna figyelmen kívül hagyni, hogy a fejem lüktet, ahogy a sebeim is, tagjaim szinte mindegyike a pihenésért áhítozott, a mozdulatlanságért, amivel eddig is oly eltökélten feszegettem őket, és most már elegük volt... És végülis Katie azt ígérte itt marad...
- Azt hiszem.. jobb lenne inkább pihenni kicsit - vallottam végül be.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Vissza az elejére Go down
 

Kórterem

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» 63. kórterem
» Kórterem
» 13. kórterem
» 313-as kórterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •