A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Édes Álom Cukrászda

Tündér •• akinek nem adtak valódi szárnyakat
† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls, Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
planning to graduate from college
† Humor :
mm, of course

Lorelai S. Gilmore ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Nov. 29, 2012 7:53 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
- Ja, hát persze - sóhajtottam. - Minden ilyen dolog mögött egy pasi áll.. - forgattam meg a szemeimet. - Ezért sem kérek már belőlük - kuncogtam a markomban, majd tovább ettem a sütimet. - Főleg azokból van elegem, akik annyira nagyképűek, hogy az már fáj.. - itt személy szerint Kolra céloztam, de nem akartam kimondani és hozzátenni, hogy ő egy ősi vámpír. - A többi pedig a féltékenység miatt visz a sírba.. - tettem hozzá, ekkor már egészen másvalakire célozva.
- Ez is isteni -mutattam a gyümölcsös felé, aminek már majdnem meg is ettem a felét.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Nov. 28, 2012 4:36 pm
- Egy srác. De eléggé megváltoztak már a dolgok azóta úgyhogy nem vagyok biztos abban, hogy ez az egész jó ötlet volt. De inkább hagyjuk, majd kiderül. - Mosolyodtam el és végig gondoltam a dolgokat. Valószínűleg Caroline tudja, hogy benne volt a kezem. Idő kérdése és Tyler is fogja. Vagy nekem kell lépnem, hogy ne higgyen Carolinenak vagy fel kell adnom a reményt, hogy valaha is vele leszek.
A gondolataim leforgása alatt már meg is ettem az első sütim felét, majd gyorsan bele is kezdtem a másikba. - Ez fantasztikus.

† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
mm, of course

Kedd. Nov. 27, 2012 3:01 pm
- Igen? És miért jöttél ismét vissza? Mármint, ne értsd félre, de mi vonzott ennyire a városban? A barátok, egy pasi vaagy valami egészen más..? - kezdtem el találgatni a variációkat, majd egy pimasz mosoly kíséretében rá is kacsintottam.
- Köszönöm - mondtam én is, miután a pincér letette elénk a rendelt sütiket. - Remélem ugyanannyira finomak lesznek, mint amilyen jól kinéznek - kuncogtam, majd először a gyümölcsös sütit vettem kezelésbe.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Alex Hepburn- Under
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
William Cortez Lestwick *.*
† Humor :
Agyleszívó

Sarah Lestwick ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Nov. 26, 2012 6:26 pm
Pearl
Tovább hallgattam Pearlt, és isten bizony, az volt a szerencsém, hogy viszonylag erős idegzetű vagyok, és nem kezdtem el ismét zokogni... NA meg évszázados gyakorlatom van abban, hogyan tűntessem az az érzelmeket a testem minden négyzetcentiméteréről, vagy vegyek fel egy másik kifejezést, így csak hallgattam az egyébként megható meséjét... Aztán visszatért Noahra. Láttam rajta a zavarát... Hát igen. Hiába születtünk egy korszakba, neki kimaradt százötven év, meg soha nem élt túl erkölcstelen életet, szóval talán furcsa neki, hogy a mai világban akár ő is kezdeményezhet. Mégis... azt hiszem, hogy mondhatjuk, a barátnőm teljes mértékig belezúgott ebbe a pasiba.
- Azt hiszem, igazad van - túrtam bele a hajamba. Nem, nem fogom elmondani, hogy nekem egészen mástól van görcsbe a gyomrom, mást akarok, mást érzek... Szóval igen. Én mást szeretek, ami nem is nagy baj. - Pearl, gondolkodtál már azon, hogy te lépj? Úgy értem, hiába várod, hogy a férfi lépjen, amikor a többségük olyan alamuszi, hogy jóformán a kedves, emberi arcomtól is megijednek? - nevettem fel.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Nov. 26, 2012 5:14 pm
- Hát én se régebb óta, habár gyerekkoromban megfordultam itt párszor. - Emlékszem, hogy milyen céllal érkeztem ide. Megszerezzem Tylert és cserébe akár a varázserőmről is lemondok. De most már változtak a dolgok. Az erőm fontosabbá vált. Legalábbis azt hiszem.
- Köszönöm. - Mondtam, mikor elénk rakták a megrendelt sütiket. - Akkor lássunk neki. - Vigyorodtam el, majd egy nagyot nyeltem mielőtt belekezdtem az első habos sütimbe.

† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
mm, of course

Vas. Nov. 25, 2012 6:54 pm
- Nem, csupán alig pár hete tartózkodom a városban - feleltem a kérdésére, és ez az idő elég is volt ahhoz, hogy elegem legyen a természetfelettiekből, tettem hozzá magamban. - Hát te?? Mióta boldogítod a lakókat a jelenléteddel? - tettem hozzá humorosan. Vajon neki is van valami része a természetbeli világból, vagy azon kevesek közé tartozik, akik normális emberi életüket élik a városban? Ha van egyáltalán olyan...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 24, 2012 8:50 pm
- Biztos vagyok benne. - Vigyorodtam el, majd miután leadtuk a rendelésünket helyet foglaltunk egy asztalnál. Talán most következne az a bizonyos kínos csend amikor egyikőnk sem tudja, hogy mit mondjon? Hiszen azt hiszem a süti témát kifogyasztottuk, de valamit muszáj volt kérdeznem, mert nem rajongtam a csendért.
- Régóta élsz már a városban? - Kérdeztem mosolyogva. Igaz, hogy gyerekkoromban megfordultam erre és láthattam ha itt élt már akkor is, de nem emlékezhetek mindenre.

† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
mm, of course

Szomb. Nov. 24, 2012 6:00 pm
Ezuttal nem foglalkoztam azzal, hogy ismét kinevetett, inkább vele együtt nevettem, hiszem olyan régóta nem kacagtam már ennyit.. az utóbbi időben kb olyan komoly lehettem, mint a vakbélgyulladás. - Szuper - vágtam rá, mikor rámutatott 3 habos sütire. Azok is finomak lehetnek.. - Akkor már csak meg kell rendelnünk őket - jegyeztem meg, közben a kiszolgálóhoz fordulva. Miután mindketten feladtuk a rendelésünket, helyet foglaltunk egy asztalnál, hogy a lehető legkényelmesebb pozicióban tudjuk majd a sütiket bekebelezni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 24, 2012 11:35 am
Ahogy próbált valami durcás grimaszt bevágni még jobban kacagni kezdtem. Fura az utóbbi napokban megváltoztam meg nem is. Barátságos maradtam amennyire lehet, de azért már jobban odafigyelek a dolgokra és az emberek viselkedésére.
- Akkor én pedig azokat. - Mutattam három habos sütire amiknek az ízét már rögtön éreztem a számban. De még valahogy Violetet mindig nem sikerült kivernem a fejemből. Remélem, hogy minden rendben van vele és lehetőleg sikerül nem megölnie valakit.

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Gillian H. Andrews ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 24, 2012 10:04 am
( Vivienne )

Kérdésére nagyon halványan mosolyodtam el. De már nm volt titok, hogy egyikünk sem tudatlan. Tisztában voltunk azzal, hogy melyikünk micsoda.
- Gyere. Ezt ne itt beszéljük meg. A lakásomban... amúgy is kezdünk sokan lenni - mondtam neki apró kis mosollyal. - Fizetem én! - utaltam a forró csokikra, és miután kézhez kaptuk a számlát, úgy is tettem, ahogy mondtam.
- Menjünk. - mondtam neki barátságosan.

- Harmony lakása ;; Hotel -

† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
mm, of course

Pént. Nov. 23, 2012 10:35 pm
Tettetett éljenzésem látszólag annyira jól eshetett neki, hogy sehogy sem bírta visszafolytani a kacagást. - Hé - vettem fel a durcás arcomat, de hiába, nem bírtam sokáig, pár perc múlva ismét mosolyra görbült a szám széle. - Na de most komolyan - mondtam, közben próbáltam komolynak os tűnni, már amennyire lehetséges volt az adott helyzetben. - Szerintem először ezt, ezt éés ezt próbáljuk ki - mutattam egy gyümölcsös, egy csokis és egy vaniliás sütire. Ugyanis ezek tűntek a legínycsiklandóbbaknak számomra. Furcsa, olyan régóta nem mosolyogtam már ennyit, mint ebben a pár percben.. talán mégis van esélyem normális Kol-mentes életet is élni ebben a kisvárosban??

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Nov. 23, 2012 4:58 pm
Rory

- Még szép. - Vigyorodtam el. Aranyos volt a lelkesedése. Ahogy felemelte a kezét kicsalt belőlem egy halkabb kacajt próbáltam visszafolyatni amennyire csak lehetett, de még így is elég hangos volt azt hiszem.
Kedves lánynak tűnt és nem éreztem, hogy vámpír lenne vagy esetleg vérfarkas szóval már ez is egy jó pont volt. Ha már nagyon muszáj vegyülni ezt a két fajt kihagynám. Habár egy kivétel van. Tyler. Vagy már ő sem az. Magam sem tudom.
- Amióta csak megszülettem. - Mosolyodtam el, majd azon kezdtem gondolkozni, hogy melyikekkel kezdjük legelőször.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Nov. 23, 2012 3:03 pm
Sarah

Én magam is meghatottan figyeltem, ahogy Sarah meghatódik, s szemeiből lassanként könnyek buggyannak elő. Csodálatos látvány volt ez... egy anya könnyei... engem is meghatott, s ha Lucy nincs a karjaim közt, és nem játszik épp vidáman a karkötőmmel, biztos én is elsírom magam. Sarah a barátom, és anya vagyok, mint Ő. Át tudtam érezni, mindent ami Őbenne végbemehetett.
- Ugyan... - ráztam meg lassan a fejem, mikor Sarah a könnyeit kezdte el törölgetni. - Az a szép amit érzel, meg amit teszel... - mosolyodtam el lassan, és zsebemből egy zsebkendőt nyújtottam barátném felé. - A hormonjaid pedig... jobb ha hozzászoksz hogy ilyeneket váltanak ki belőled, mert még ezt fogják csinálni pár hónapig. És igen, olyan lesz, és... persze, nehéz kivárni hogy végre meglásd, és megfoghasd, de aztán sok-sok évig mást sem kell majd tenned, csak szeretned, szóval... megéri várni. Azt hiszed már most alig bírod hogy várnod kell, de hidd el, ez még semmi, na, amit majd az utolsó hónapokban érzel... az lesz csak aztán nagy. Akkor már tényleg pattanásig feszülve fogod várni, hogy jöjjön már - kuncogtam fel, és emlékeztem... milyen nagyon fantasztikus érzés volt, amikor Lucy megszületett... 150 év... 150 évet várni rá... majdnem három emberöltő... de megérte, istenem, de még mennyire, végtelenül megérte.
Amikor Sarah ismét Noaht említette, egy kérdés képében, hát azt hiszem nem is kicsit belepirultam a dologba, pedig még nem is feleltem semmit.
- Háát... az nem kifejezés. Persze tudom, nem illik, de... ohh, ha látnád, remegne a lábad - nevettem fel halkan. Igen, bennem volt az a régi érzés hogy nem illik ezt, de hát... 21. század... most már illik, hozzá kéne már szoknom.. - Nagyon jóképű, és erős, és nagyon... úriember. - Mikor észbe kaptam hogy mily mértékben kezdek ömlengeni, picit próbáltam visszafogni magam. - És Lucy is nagyon kedveli, ugye kicsim? A doktor bácsi kedves - néztem mosolyogva Lucy-ra, aki bólogatni kezdett, és mosolygott, de inkább foglalkozott tovább a karkötőmmel, a beszélgetés most nem érdekelte.

† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
mm, of course

Csüt. Nov. 22, 2012 10:28 pm
Teljesen fellelkesültem, mikor belement az ötletembe. - Szuper, akkor ma degeszre fogjuk tömni magunkat - nevettem fel, áldásomat adva a tervre. - Már alig várom - emeltem meg a kezem megjátszott éljenzéssel. Hát meg kell hagyni részben ezért is érkeztem a városba, hogy új barátokra leljek, valamint hogy felkeressem a régieket. És ez a csaj rendkívül kedvesnek és aranyosnak tűnt, olyannak akivel könnyen barátságot lehet kötni, feltéve hogy nincsenek hátsó szándékaid.. hiába túl paranoiás vagyok mostanság, folyton csak a természetfelettieken jár az eszem.. vajon neki van valami köze hozzájuk? - Stacey - ismételtem meg a nevét elmosolyodva. - Készen állsz? - kacsintottam rá pajkosan.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Nov. 22, 2012 4:04 pm
Barátságos lánynak tűnt. Ebben a városban azt hiszem ezt felírhatom ritkaságnak. Mindenkinek megvan a maga kis bosszúhadjárata amiért személyisége nem mindig van tele pozitív tulajdonságokkal.
- Ez egész jól hangzik. - Mosolyodtam el az ötletén. - Akkor felét te felét én? Mert én mindegyiket meg akarom kóstolni, te nem? - Nevettem fel vele együtt. Nem gondoltam volna amikor ideindultam, hogy partnerre lelek az édesség fogyasztásban. Bár arra azt hiszem mindenkit rá lehet venni. - Stacey. - Mutatkoztam be én is.

† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
mm, of course

Csüt. Nov. 22, 2012 2:30 pm
Látszólag nagyon belemerült a gondolataiba, ugyanis eléggé zavartan nézett rám, mintha nem tudná, mit feleljen. - Ezzel egyet tudok érteni .. - sóhajtottam fel a hatalmas választékra meredve. - Annyi finomság van és én mégsem tudom megkóstolni az egészet.. - húztam el a számat kelletlenül. - Dee, rendelhetünk különbözőket és majd megkóstoljuk egymásét is. Feltéve, ha nem akarod az egészet megrendelni egyszerre - vicceltem el a dolgot. - Úgy már párral előrébb leszünk - nevettem fel végül. - Mellesleg, Rory vagyok - mutatkoztam be egy széles mosollyal az arcomon.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Nov. 21, 2012 8:26 pm
Rory

Már egy ideje ácsorogtam a pult előtt, de még mindig nem igen sikerült választani. Merengésemből egy hang ébresztett fel.
- Óóó, szia. - Felfordítottam a fejemet miközben elmosolyodtam. Kicsit kínosan éreztem magam, hiszen alig tudtam odafigyelni arra, hogy mit is kérdezett, mert túlságosan elterelték a figyelmem az édességek. - Nem, nem igazán. Legszívesebben mindegyikből ennék egy picit. - Fordultam vissza a pulthoz és reménykedtem, hogy jó kérdésre válaszoltam.

† Chatkép :

† Keresem :
The bad teacher
† Kedvenc dal :
So Cold
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
mm, of course

Szer. Nov. 21, 2012 8:08 pm
(Rory lakása)

To Stacey

A nagy nézelődésben annyira magával ragadott a hely varázsa, hogy kénytelen voltam közelebbről is szemügyre venni a cukrászdát. Nyámi, mindig is imádtam az édességeket, és ez azóta is így van. Rögtön a pulhoz tartottam, hogy felmérjem a kínálatot. Már a látványukra összefutott a nyál a számban. Megnyalva az alsó ajkam próbáltam választani közülük. Azonban ekkor feltünt, hogy van valaki mellettem. Egy szőke csajszi, és szemmel láthatólag ő is pont azon töri a buksiját, amin én.
- Helló - köszöntem felé barátságosan. - Te tudsz választani?? - kérdeztem rá felkuncogva, a választék felé mutatva.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Nov. 21, 2012 7:00 pm
Harmony;;

Oké,szóval akkor tudja,nincs semmi baj. Éreztem én rajta,és azt is, hogy valami nincs rendben vele,mert nem olyan mint egy normális ember. Olyan mint egy túlbuzgó angyal. Vagy nem is tudom...
-Ritka,igen. -mondtam motyogva,és bólintottam egy nagyot.
-Nem lennék túl indiszkrét,ha megkérdezném,hogy te mi is vagy valójában?! Mert nem tudom eldönteni.. -sóhajtottam,egy féloldalas mosoly keretében,majd ismét beleittam a forrócsokimba.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Nov. 21, 2012 5:25 pm
(Violet háza)

Nem siettem idáig. Furcsa pedig már nagyon az ínyemre lett volna valami édesség. Leparkoltam, majd a kocsikulcsot a táskámba hajítva beléptem a cukrászdába.
Körbenéztem, majd előre lépkedtem a pulthoz, hogy megnézzem mi esne leginkább az ínyemre. A számban teljesen összefutott a nyál ahogy megláttam a különféle édességeket. Azt már biztosan tudom, hogy ha választanom kell biztosan többet fogok egynél.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Alex Hepburn- Under
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Agyleszívó

Hétf. Nov. 19, 2012 6:31 pm
Pearl
Figyelmesen hallgattam Pearlt, ahogy a testemben lezajló változásokról beszélt. Ő egészen biztosan megérti ezt, hiszen ő maga is édesanya, és... És már én is. Nem számít, hogy még nem foghatom a karomban, de itt van bennem, és növekszik, és hamarosan majd tényleg megfoghatom és a karomba zárhatom már. ÉS a francba is, annyira várom! Ez a vágy lassan teljesen eluralkodik rajtam, főleg Pearl szépséges, és könnyfakasztó beszéde után. Igen, könnyezem... Mert ahogy ő mesél, ahogyan elragadtatva mondja, hogy bármi is történt, neki Lucy és Anna a legfontosabb... És ahogy átragasztotta rám a várakozás örömét... Akartam. De nem úgy, mint egy csinos férfinyakat, vagy egy csodálatos ruhát emberkoromban, hanem csak... Szeretni akartam. Már most megóvni mindentől, aztán nézni, ahogy felnő, bepótolni, amit az én szüleim nem tehettek meg. Vagyis, erre nem leszek képes. Apát nem tudok adni neki, de ott lesz neki Eyal, mint a legnagyszerűbb nagybácsi a világon. Keresztapának viszont mást szántam neki. Azt a barátomat, aki ilyenkor sem hagyott el engem, és aki tudom, hogy mennyire büszke lenne, ha valóban ilyen közel engedném az életemhez. Gabe.
- Bocsáss meg, csak... Ez annyira szép! ÉS a hormonok, na azok tényleg rakoncátlankodnak - jegyeztem meg mosolyogva, miközben letöröltem a könnyeimet. Oké... Azért ezt speciel utálni fogom.- NA meg... Ó, istenem, Pearl, érezni akarom! A karomban tartani, és megadni neki a világ összes szeretetét. Hiszen ismerem már azt... A pénz nem számít, az bármikor eltűnhet, de ha szeretem... Akkor olyan lesz, amilyen szeretném, hogy legyen - töprengtem, majd hirtelen bevillant nekem, hogyan beszélt Pearl arról a gyerekorvosról. Hm... határozottan furcsa.
- Na és mesélj csak erről a Noahról. Jól néz ki? - kacsintottam rá.

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Kedvenc dal :
Botladozva ♌
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♌
† Hobbi & foglalkozás :
Nagyszájút játszani ♌
† Humor :
scary ♌

Gillian H. Andrews ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Nov. 19, 2012 2:55 pm
Vivienne

Nem akartam másra kitérni, mert az utolsó szavai eléggé célzatosak voltak. Legalábbis én úgy éreztem ki belőle. Merthogy... Mystic Fallsban élünk. És tudunk egyets mást erről a hülye helyzetről, ami kialakult ebben a városban.
- Azért... eléggé ritka az olyan ebben a városban, mint te vagy. - sóhajtottam és végignéztem rajta. - Ember vagy. - tettem hozzá, nagyot nyelve.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Nov. 18, 2012 1:48 am
- Jól teszed, én is így voltam ezzel - bólogattam mosolyogva, bár persze engem másféle érzelmek is csalogattak a doktor felé, de... valahogy nem tudtam eldönteni hogy vajon helyesek-e azok az érzések vagy sem.
- Én is szeretem a várost. Furcsa, de másodszorra is épp úgy az otthonom lett mint először, sok-sok éve. - És a gondolataimban ott úszott a tény, mennyire különös, akkor is egy gyermekemmel jöttem, most is így vagyok itt. Hisz Anna felnőtt... és már jól megvan az anyja nélkül is. Ezúttal Lucy a felelősségem, és... csak fohászkodhatok az égiekhez, hogy Őtőle ne szakítsanak úgy el, mint Annától anno.
Meglepődötten néztem Sarah szemeibe, hisz ilyen beszédet még nem hallhattam tőle. Egész más volt... de ez a változás mosolygásra késztetett. Tipikusan úgy beszélt akár egy kezdő édesanya. Akiben formálódnak az érzések a születendő gyermeke iránt... Fontos volt, és szép ez az időszak...
- Tudod... akkor, sok éve, mikor átváltoztattattam Annát... képtelen voltam elviselni az érzést hogy ha nem teszem, meghal. Sem az elvesztését, sem a magányt nem viseltem volna el. Sosem szerettem úgy senkit mint a gyermekeimet, és ez minden jó anyával így van. Tudom hogy sok vámpír nem ért velem egyet, de a mi létünk sem kell hogy egyenlő legyen a vérontással. Én... mióta kijutottam a kriptából, nem öltem embert, és boldog vagyok így. Mióta más mód is van hogy éljünk, nem ontottam egy ember vérét sem. Csak a lányaimnak szentelem az életem, és boldog vagyok. - Persze ha a gondolataim valósággá lehetnének, ember lennék, én is, Anna is, és Lucy sosem szerezne tudomást a "mesevilágról", de mivel ez nem állt hatalmamban, maradt nekünk a látszat, az az élet, amiben "mintha" emberek lennénk, és emberien élnénk, családdal, szeretettel.
- Most hogy nő benned is egy élet... átértékeled majd az életed, mert Ő kerül az élre. Kétszer fogsz mindent átgondolni, előbb Őérte, aztán magadért. Vámpírok vagyunk, az érzéseink erősebbek, intenzívebbek. Ha minden jól megy, akkor jobban fogod szeretni mint valaha bárkit - mosolyogtam Rá, s közben néztem hogy Lucy lemászva a székéről, átsétál hozzám, és kéredzkedik fel az én ölembe. Felvettem Őt, és a lábamra ültettem, s így most Ő is innen nézegette Saraht.
- A terhességed most tarthat ott, amikor a hormonjaid a leginkább kezdenek pezsegni, és az érzelmi világod kialakul a kicsi felé... ez fontos időszak. Irigyellek is érte, mikor én itt tartottam Lucy-val, abban a hitben voltam hogy együtt halunk majd meg a kriptában. De talán épp ezért kezdtem olyan mélységesen szeretni. Meghaltam volna vele. És sokáig azt is hittem hogy halott... Majdnem 150 évig hittem... és még az sem lett volna elég hogy kiheverjem, elfelejtsem... vagy ne szeressem. Mikor megtudtam hogy mégis él bennem, életem legcsodásabb ajándéka volt, Anna mellett persze. Hidd el, hatalmas ajándékot kaptunk, hogy ebben a formánkban is, anyák lehetünk, mint emberkorunkban és emberi állapotunkban. Sohasem lehetne ennél nagyobb kincsünk. Nincs vér, ami felérne ezzel a mély gyönyörűséggel - mondtam meggyőződve, hisz az én szívemben ez volt. Nem tudtam Sarah mit gondol, hogy érzi, hisz minden vámpír más, ahogy minden anya is, de abban biztos voltam, ha akarja, akkor fogja is tudni örökké szeretni a gyermekét, ahogy védelmezni is, és minden rendben lesz velük. Bíztam ebben.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Alex Hepburn- Under
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :
Agyleszívó

Vas. Nov. 18, 2012 12:11 am
- Noah Clever? Megjegyzem a nevét, egészen biztos, hogy inkább rá bízom a gyerekem, mint valami antivámpiristára. Egyébként igen, szeretnék maradni, ameddig csak lehet. Furcsa, de Mystic Falls majdnem képes pótolni a hazámat. Persze nem azért... Hanem mert évszázadok óta először érzem, hogy van valakim - magyaráztam. Igazából soha nem beszéltem neki Eyalról, mert a magányos, magának való ragadozó szerepébe, aki nem öl, de megront és megcsonkít, nem illik bele az érzelgősség. Sőt, soha nem voltam az a fajta. Inkább csak az a nyavajgós, hisztizős fajta, aki szeret, de nem tudja, hogyan. A francba... Mi van, ha nem fogom tudni szeretni? - Annyira új ez nekem, Pearl! Igazából soha nem értettem, hogy miért változtattad át Annát, amikor te nem akarsz az a vérbeli gyilkos lenni. Sem manipulátor, mint én. De azt hiszem, már tudom, mert soha nem éreztem még ilyen mértékű szeretetet, mint most őiránta. Pedig még alig tudok róla valamit, és már most millió dolgot szeretnék megélni vele!

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 17, 2012 2:54 pm
(Ne haragudj,hogy nem írtam,csak nem láttam,hogy te írtál.:S)

Harmony;;

-Nem is túlzottan szeretem őket. -egy picit megvontam a vállam,majd folytattam. -..De van egy-két olyan,ami hihetetlenül jól meg van csinálva. -mosolyodtam el.
-Hát igen,de csak mert azt szeretném hogy Liz boldog legyen,és hogy a kicsi ne apa nélkül nőjön fel. -mondtam úgy,mintha ez az egész dolog teljesen természetes lenne..
-Az ok egy kicsit húzósabb. Szívesen mesélnék róla,de ami azt illeti,nem lehet. -motyogtam, kissé lesütve a fejemet. Ha tudnám,hogy tud a természetfelettiről,már régen kikotyogtam volna neki,a szokásomhoz híven.
-Csak annyit,hogy elég sok rossz dolog történik mostanság. Akár egy igazságon alapuló horrorfilm. -mondtam ki egyszerűen, egy pillanatra elmerengve a dolgokon, amiket az újságok cikkeiben olvasni és a híradóban látni lehet...

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 11:02 pm

Édes Álom Cukrászda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
13 / 16 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Similar topics

-
» Édes Álom Cukrászda
» Sweet Dreams cukrászda