Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kis erdei tó

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Aug. 13, 2014 5:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Lesújtóan fújok egyet, ahogy lekutyáz. Na szép.... aztán helyesbít, amiben már én is megnyugszom. Én sem voltam még senki farkasa, ergo mindkettőnknek új a helyzet.
Két első lábam a két vállára helyezem, megnyalom az arcát, majd beleszimatolok a levegőbe. Állat szagát érzem a levegőben, méghozzá egy nyúlét. Könnyű préda egy bambafejű tapsifüles más körülmények közt is, nem még akkor, ha egy vérfarkas és egy vámpír együttese érzi meg őt.
Megbököm Gwen kezét az orrommal, és szememmel az illat irányába vágok, miközben ott tükröződik képemen a kérdés, vajon mit szólna egy vadászathoz? Övé a vér, enyém a hús. Mindketten jól járnánk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 12, 2014 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Csak szemeimet forgatom önelégült kifejezését látva, de eszemben sincs visszavonni, amit mondtam. Különben is tudja magáról, hogy nem hagyja hidegen a nőket, miért pont én lennék kivétel ez alól? Egész ijesztő látvány, ahogy kivillantja a fogait, ám úgy sejtem, ebben szintén nincs semmi fenyegető. Ha majd rám akar ijeszteni, semmi kétségem nincs afelől, hogy észre fogom venni.
Kérdő tekintetét látva értetlenkedni kezdek. Végiggondolom, mit is mondtam az imént, amire így reagálhatna, majd elnézően mosolyogva válaszolok.
- Nem számít.. - rázom meg közben a fejem. Nem akarom elrontani ezt az estét, így inkább arrébb csusszanok és oldalának dőlök.
- Sosem volt kutyám.. - terelem el a témát még mindig szórakozottan. Aztán mielőtt magára vehetné, hogy lekutyáztam hozzáteszem. - Farkasom van.. - jelentem ki teljesen egyértelműen, szándékosan használva a birtokos jelzőt, de nem azért, mert birtokolni akarom. Sokkal inkább azért, mert olyan magától értetődő, hogy velem van. Meg merem kockáztatni, hogy hozzám tartozik..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 12, 2014 9:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Látom, hogy elneveti magát, és én is felhúzom fogamat az ínyemen, ami a farkasoknál a nevetés jele. Jóleső nyöszörgéssel hagyom, hogy megdögönyözzön, majd kissé öntelt pofával veszem tudomásul, hogy gyönyörűnek talál. Naná, hogy az vagyok. Ez csak magától értetődik. Emberként is bejövök nála. Farkasként... oké, kissé más a helyzet. Ha valaki vonzónak talál egy állatot az illető általában orvosi eset, de persze ez a helyzet teljesen más.
Nyújtózom a jókorát a kezei alatt, majd felülök, és megrázom magam. Felkapom a fejem be nem fejezett mondatára, és örülök, hogy annak idején azt mondták, nyitott könyv a tekintetem, mert nyilván látja benne a kíváncsi kérdést. Nos, hogy is fejezte volna be a mondatot?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 12, 2014 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Amint elszáll minden aggodalmam, kifejezetten jól érzem magam. Egyáltalán nem érzem úgy, hogy más lenne, vagy bármi változott volna. Szívesen fogadom közeledését és a maradék negatív érzésem is eltűnik. Játékosan nyalja meg kezemet, majd elvágódik a fűben, amit nem bírok ki nevetés nélkül. Ujjaimmal sűrű bundájába túrok, előbb nyakánál, majd hasánál, és csak néhány perc múlva szólalok meg.
- Egy pillanatra azt hittem, hogy.. - harapom el a mondat végét. Tudja anélkül is, mivel fejezném be, nehéz lenne kimondanom. Lassan telepedek mellé, a pillanatnyi komorságomat ismét felváltja a kíváncsiság.
- Soha nem hittem, hogy valaha testközelből láthatok farkast.. Ez elképesztő, de gyönyörű vagy.. - simítok végig rajta újra és újra. Ebben a formájában azt hiszem használhatom rá ezt a szót, míg emberként egészen más jelzőkkel illetném.
- Egy idő után elég frusztráló lesz, hogy csak én beszélek.. - nevetek fel még mindig jókedvűen. Persze, ha akarja megérteti magát velem, ezt nem kétlem. De szeretem, mikor beszél hozzám..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 12, 2014 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Leguggol hozzám, így egy szintre kerül a szemünk. Az övében mit látok? Óvatosságot, kis gyanakvást, ugyanakkor bámulatot. Na igen, nem mindennap látni nyilván olyat, amikor valaki emberből állattá lesz egy szempár tekintetének kereszttüzében.
Nekidörgölőzöm Gwennek, aztán barátságosan megnyalom a kezét, mintegy jelezve, hogy nyugi, már minden rendben. Eszem ágában sincs őt bántani...Szinte kikövetelem, hogy beletúrjon a bundámba. Én magam is kíváncsi vagyok, milyen érzés lehet ez. Az elmúlt tíz évben magam voltam minden átváltozásnál. És senki nem érintett meg ilyen formámban.
Felnyüszítek halkan, már-már követelőzve, majd levetem magam a földre, hanyatt vágódva, és felkínálom a hasam is némi vakargatásra. Érzem, hogy csillog a szememben a jókedv. Remélem kedvet kap némi közös vadászatra. Van annyi nyúl ebben az erdőben...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 12, 2014 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
A látvány semmihez sem fogható, borzongatja minden porcikám, újra és újra összerezzenek. Nem mozdulok ténylegesen, ahogy azt ígértem neki. Nem közeledem, azzal csak megzavarnám, és nem hiányzik, hogy megmarjon. Legszívesebben fel-alá járkálnék, de az sem jelentene megoldást, így csupán kínlódását próbálom kizárni. Fogalmam sincs, mennyi lehet az idő, de teljesen ránk sötétedik, mikor arra leszek figyelmes, hogy az átváltozás a végéhez közeledik. Vagy már be is fejeződött, csak a reakcióiból tudok ítélni, az viszont egyik percről a másikra változik meg. Ott állok tőle néhány méterre, ő pedig.. A farkas pedig, mintha ellenségnek nézne. Látom, hogy mered égnek a bundája a hátán, miután élesen beszívja a levegőt.. Nem ismer fel, bennem pedig megszólal a vészcsengő. Az idegességtől ujjaim automatikusan szorulnak ökölbe, de nem hátrálok. Eszemben sincs, pedig tudom jól, hogy figyelme rám összpontosul. Most kéne futnom, amíg még megtehetem, de a szemében látott gyűlölet a vámpír iránt kizökkent. A szívem hevesen ver, tudom, hogy túl sokáig húztam, így már talán esélyem sincs elmenekülni. De én nem látom benne az ellenséget.. Ha elindul felém, ha nekem ugrik, már tudni fogom, hogy rossz döntés volt megbíznom benne. El fogok tűnni, felszívódom egy időre. Reggelig legalábbis, amíg el nem bújik a hold. A rémületet és keserűséget talán látja rajtam... Meg sem próbálom elrejteni..
- Én vagyok.. Gwen.. - szedem össze magam annyira, hogy megszólalhassak. Bár valószínűleg teljesen mindegy, mi hagyja el a számat, egy farkas, aki ösztönlény, nem fog azzal foglalkozni, ha csak a vámpírt és az ellenséget látja bennem. De nem ez történik. Lassan indul el felém, mozgásában semmi fenyegető, így nem tettem semmit. Óvatos volt, már-már félénk, ebből sejtettem, hogy ismét velem van. Ő. Chriest. Folyamatosan tekintetét keresem, és mikor meglátom benne az értelmet és azt, hogy tudatánál van, elönt a nyugalom.
Hozzá hasonlóan én is lassan mozgok, nem akarok indokot adni az ösztöneinek arra, hogy felül kerekedjenek rajta. Leguggolok hozzá, közelről is szemügyre veszem, de egyelőre nem érek hozzá, pedig bundája selymesnek tűnik.. és tükröződik rajta a hold fénye, ahogy a szemein is megcsillan, én pedig elbűvölten figyelem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 12, 2014 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Nem tudom, Gwen vajon hogyan reagál a változásomra... sem időm, sem energiám nincs rá, hogy őt figyeljem, és ha nem jelen körülmények közt lennénk meg is lepődnek ezen. Most azonban lefoglal a fájdalom, szinte megsüketít, megvakít, úgy érzem órák telnek el, míg végre a gyötrelem csillapodik, majd elmúlik.
Feltápászkodom fektemből, de ekkor már négy lábra, és végigtekintek magamon. Igaz, sokat nem látok, csak négy mancsot, karmokkal. Csak akkor hagyom abba a szemlélődést, mikor valami különös, vad illat vág az orromba. Vámpír! Ellenség! Ezt mondja bennem az ösztön! Ölni, gyilkolni, vért ontani, míg csak lehet!
Felvetem a fejem, és már meg is látom. Ott áll, felőle jön az illat... az ellenség illata. A pusztulásra szánt ellenség illata.
A két hátsó lábam izmai megfeszülnek, ugrásra készen, de ekkor felismerek egy másik illatot is. Ez is felőle jön... és ez az illat nagyon ismerős. Az ugrás megtorpan, mielőtt egyáltalán elkezdődhetne, és ebben a pillanatban az ösztönt felülírja bennem a tudat. Már tudom, ki áll előttem...
Lassan sétálok felé, hogy ne rémisszem meg, majd mikor már előtte állok, ráemelem a szemem. Remélem, felismeri a farkasban is az ember Chriestet.

 Kis erdei tó - Page 10 27yglj

Néhány másodpercet hagyok neki, hogy megszemléljen, majd a lábának hajtom a fejem gyengéden, mintegy hízelegve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 11, 2014 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Ebben a mostani csókban több van, mint vártam. Sokkal több érzelem és talán egy kis aggodalom is. Nem mondtam ki nyíltan, de érezhette rajtam. Most kapóra jön, hogy ő húzódik el hamarabb, én lehet, hogy nem tudnám elszakítani magam tőle. Téveszme ugyan, de jó volna azt hinni, hogy egyetlen csókkal megóvhatom a fájdalomtól. Ez mégsem így történik. Még csukva vannak a szemeim, mikor arra utasít, hogy maradjak, ahol vagyok, nekem pedig eszem ágában sincs vitába szállni vele. Most nem. Hatalmasat nyelek, mielőtt újra megkeresem a tekintetemmel. Tőlem néhány méterre áll, majd borul térdre. Émelyítőek a reccsenések, melyek visszhangoznak fülemben minden egyes csonttörés után. Felzaklat a látvány, nem tudom leplezni. Minden egyes kiáltására összerándulok és megborzongok. Elképzelem, milyen lenne átélni mindezt, de tudom, hogy rosszul viselném, még a gondolatba is belesápadok. Ebben a pillanatban rettentően örülök, hogy én nem farkasnak születtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 11, 2014 9:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Megcsókol, olyan forrón és gyengéden, hogy a vágy azonnal elkap, de a körülményekre való tekintettel ki is huny bennem azonnal. Ugyanakkor élvezem a csókot, mert odaadást érzek benne... és ez mindennél boldogabbá tesz.
- Maradj itt... - szakadok el aztán tőle, levegő után kapkodva, és hátrálni kezdek. - Azt hiszem, kezdődik - állok meg egy fa tövében, aztán felnézek. Az égen már halványan látom a fák takarásában a Hold korongját.
Egy másodperc.... egyetlen kihagyott szívdobbanás... aztán egy reccsenés, ami úgy hangzik a csendben, mint egy puskalövés. Felordítok, és térdre esem, mikor mindkét vállam egyidejűleg kifordul a helyéből. Megkezdődik az átváltozás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 11, 2014 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Az új információk után nagyon remélem, hogy egy bundás bestia sem meri erre venni az irányt, míg tart a telihold. Azt is elég nehéz lesz elviselnem, hogy előttem fog gyötrődni és én semmit nem tehetek ellene. Nem hogy még akkor mit éreznék, ha nekiugrana egy másik vérszomjas farkasnak.
- Bízom benne, hogy nem tévednek erre. Nincs kedvem szétrúgni a fajtársaid seggét.. - próbálom elviccelni a dolgot. Nem igazán vagyok annak tudatában, mikor is kezdődik el az átváltozás, vagy mikortól nem célszerű a közelébe mennem, így kissé tanácstalanul állok, végül csak megkockáztatom, és úgy tűnik jól teszem, mert ő is közelebb lép hozzám.
- Hé.. Itt leszek veled.. - mosolyodom el bátorítóan és nyaka köré fonom karjaimat. Kissé lehúzom magamhoz, míg én felfelé hajolok, hogy kérésének eleget tehessek. Ez abszolút nem egy óvatos csók, benne van minden, főként a szenvedély, ami kettőnk között mindvégig lángol. Most talán még erősebben, hiszen minden porcikám beleremeg ajkaink játékába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 11, 2014 8:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Ha egy másik farkas teliholdkor téved ide, komoly küzdelemre számíthat - válaszolok Gwen kérdésére. - És ugyanúgy nem tanácsos nekem sem másik farkas területére lépni. Vagyunk olyan bölcsek, hogy ezt betartjuk. Kevesen vagyunk már a fajtámból, senkinek nem fűlik a foga az élet-halál harchoz - dobom le magamról a felsőt, aztán gombolgatni kezdem a nadrágomat is.
- Nem kell érezned semmit - csóválom aztán a fejem, és annak ellenére hogy tudom mi vár rám néhány perc múlva, elnevetem magam. - Nem folyékonyan jelöltem területet. És neked a holdhatást sem kell érezned. Elég, ha én érzem - komorodok el, és felsandítok a lombokra. A napfénynek már csak halvány vonalát látni az égen. Fél órán belül leszáll a sötétség.
- Csókolj meg, kérlek - suttogom lefulladó hangon, és odalépek Gwen elé. - Néhány óráig nem lesz módom rá, hogy ezt kérjem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 11, 2014 8:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Még mindig nem éreztem úgy, hogy ezzel hibát követek el. Jó érzés, ha mellette lehetek, nem kell azon agyalnom, hogy hová tartozok és ebbe minden egyes pillanat beletartozik. Eddig legalábbis így volt. Nem tudom, hogy másképp fogok-e viszonyulni hozzá farkas alakjában. Azt hiszem ez rám nincs olyan hatással, mint a fakasokra, ha vámpírokkal akadnak össze. De persze ez csak feltételezés, hisz nem álltam még szemtől szemben egy átváltozott farkassal sem.
Nem mondtam ugyan, de tudom, hogy nem lesz gond, én bízom benne.
- Máskor, ha leinnád magad, kerüld el a motorodat.. - ölelem át a derekát, ahogy elindulunk. Nem felejtettem el ezt a kis akcióját, de arra ügyelni fogok, hogy miattam többé ne történjen ilyen.
- Éreznem kellene valamit? - szagolok a levegőbe, miután lekászálódtam mögüle. Végülis az ő területe.. - Szóval más farkas teliholdkor csak akkor jön erre, ha bajt akar.. Mennyi ennek az esélye? - vonom fel a szemöldökömet. Igazság szerint nem sok kedvem van összeakadni egyetlen vérengző vadállattal sem. - Gyorsabb vagyok, ráadásul tudok vigyázni magamra.. - rázom meg a fejem jelezve, hogy én aztán nem fogok elmenekülni, ha idetéved egy másik farkas. Legalábbis eddig nem szándékozom..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 11, 2014 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
(hotel)

Hajtottam a motort, ahogy lehetett. Ahogy a nap egyre lejjebb ért a maga járta útján, a változás ott bizsergett egész testemben. Olyan volt ez, mint mikor a mágnes vonzani kezdi a vasat. Mások számára persze láthatatlan volt, de a testem-lelkem úgy hangolódott a telihold éjszakájára, mint egy régi hangszer.
Kissé távolabb álltam meg a tótól, mindössze a víz csobogását lehetett hallani, a leveleken pedig át besütöttek a lemenő nap vörös sugarai.
- Elvileg ez az én területem - szállok le a motorról, és kezem nyújtom Gwennek, hogy lesegítsem - megjelöltem. Nem úgy, ahogy gondolod - rázom aztán vigyorogva a fejem. - Más farkas nem téved ide. Ha mégis, a lakókocsim megtalálod. Gyorsabb vagy, mint az én fajtám... ha baj van, rohanj oda. Biztonságos.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 14, 2014 10:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Szóval most már nemcsak szexisten és vacsora vagyok, hanem páncélos lovag is, aki elűzi a csúnya mumusokat? - kérdezem egyre szélesebb vigyorral, majd átfonom két karomat a derekán, és homlokának döntöm a sajátomat.
- Nem fogod megbánni, ígérem -súgom, mikor azt mondja marad, aztán a hátam mögé bökök. - Induljunk. Aztán felderítem a hűtőm tartalmát, és meglátjuk, mit tudok belőle kerekíteni - fogom meg aztán a kezét, szinte teljesen természetesen, és így indulunk vissza a lakókocsihoz.

(folyt. ott)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 13, 2014 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Elnézően mosolyogva nézek rá, de nem kérek bocsánatot a viselkedésemért. Vagy legalábbis szóban nem, ha elég szemfüles kiolvashatja a szememből, miért húzom el a számat. A megszokottól eltérni veszélyes, ezt már tudom, azt is, hogy az új dolgok nem mindig rosszak. De talán nem ártana, ha kicsit visszafognám magam a múltat illetően.
- Nem gondolom, hogy bunkó vagy.. - rázom meg a fejemet, közben a homlokom ráncba szalad. De azt hiszem nem vagyok elég meggyőző, így magamat is meglepve folytatom. - Melletted nincs időm agyalni, előzöd a mumusokat, és ez tetszik... - sóhajtok fel. Tegnap este is gondtalannak éreztem magam, egészen furcsa ennyi stressz után.
- Szívesen maradok - bólintok végül, látva mennyire lelkes. Tegnap éjjel még nemet mondtam az ajánlatára, de hiába is tagadom, élvezem, hogy itt még véletlenül sem terelheti el rólam semmi a figyelmét. Nem kényszerít semmire, és talán ez a legvonzóbb benne. - Talán téged még a hirtelen hangulatingadozásaim sem készítenek ki... - nevetek fel kényszeredetten. Legalábbis eddig jól bírta a kiképzést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 13, 2014 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Kissé elvetted az önbizalmamat - dörmögöm, majd megenyhülten nézek rá. - Hát, én kérlek. Én nem a múltad vagyok... hanem a jelened. És bármit is gondolsz rólam, nem vagyok bunkó - lépek oda hozzá, immár magam is felöltözve, aztán belenézek a szemébe.
- Nos... programom lenne - mosolygok újra. - Gyere el velem a lakókocsimba. Maradj itt éjjelre. Készítek neked vacsorát, de az erdőben mindig van néhány kiránduló is, ha arra vágynál. Éjjel pedig azt csinálunk, amit te akarsz. Megismételhetjük azt, amit az elmúlt percekben, de akár beszélgethetünk is, ha arra támad kedved.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 13, 2014 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Mindig is a szélsőségeket kedveltem, most pedig ismét egyik végletből esek a másikba. Olyan gyengéden beszél hozzám, semmi erőszak nem látszik rajta, én pedig ráébredek, hogy alig néhány másodperce ismét a régi, gőgös önmagam voltam. Tudom, hogy nem igazodik ki rajtam, de talán azzal jár a legjobban, ha meg sem próbálkozik vele. Én pedig majd igyekszem csiszolódni.
- Nem vagy eléggé biztos magadban? - vigyorodom el. Igazság szerint minden bosszúságom ellenére is jól érzem magam a társaságában. Hogy miatta, a környezet miatt vagy egyéb tényező miatt érzem-e így, arról fogalmam sincs. - Jól érzem magam veled. És még sosem kértek engem... Igazából semmire.. - ismerem be és igyekeztem úrrá lenni zavaromon. Vagy legalábbis nem emlékszem rá, legtöbbször konkrét utasítást kaptam, akármilyen cukormázba volt vonva.
- Szóval.. Sikerült mély benyomást tennem rád? - követem roppant elégedetten pillantását a víztükör felé, ami egyre inkább hullámzik. A szél is feltámadt időközben. Csak nem vihar közeleg?
- Menjünk vissza.. - kérem most én lágy hangon. Azt egy szóval sem mondom, hogy itt akarnám hagyni, csak nincs kedvem elázni, bár valószínűleg mindegy, mert már így is vizesek vagyunk. - Vagy van esetleg más terved?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 13, 2014 12:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Ezúttal én vagyok kissé megbántva. Lefröcsköltem, tréfáltam vele, próbáltam kiengesztelni mikor megsértődött, ő meg úgy viselkedik, mint egy hercegnő. Az ilyesmit én sem igazán szeretem. Ennek ellenére még mindig nem akarom, hogy menjen. Miért? Egyszerű a válasz: mert jól érzem magam vele. Akkor is, ha jelenleg dühös, és morog.
- Azért maradj, mert én kérem - mondom aztán lassan. - Azt hittem, jól érzed magad velem. Akár hiszed, akár nem, hosszú idő óta te vagy az első lány, akitől nem akarok szabadulni, miután... - vonok vállat egy apró mosollyal, és a víz felé intek, jelezve ezzel, mi a mondat befejezése. - Vagy talán máris rám untál?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 12, 2014 3:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Nem értem miből gondoltam azt, hogy annyiban hagyja a dolgot és ezzel vége is a sztorinak. Egyértelműen nem az a fajta, aki belenyugszik abba, hogy az enyém az utolsó szó. Halk szusszanással fordulok felé, mikor a fehérneműmet már felvettem. Egész rövid ideig értetlenül nézek rá, kell az idő, hogy szavai eljussanak a tudatomig, mert már valóban feldúlt vagyok. Ám mikor ez megtörténik muszáj hangosan nevetnem.
- Ennek az egészneksemmi értelme.. - nézek rá, ezzel kibújva a többi kérdése alól. Én nem ítélkezem, maximum következtetést vonok le, de a kettő nem ugyanaz. De természetesen sérti önérzetemet az ő szemszöge, és a véleménye, amit szent meggyőződéssel hangsúlyoz.
- Ugyan miért maradnék? - hajolok le a nadrágomért. Lehet, hogy nem volt a legokosabb döntés elhajigálni idefelé a felsőmet, most majd keresgélnem kell.. Hiába szeretem mutogatni magam, félmeztelenül nem óhajtok végigszambázni a városon. - Mondj egy indokot.. - kérem a szemébe nézve. Ismét játszom, bár a szabályok némiképp változtak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 12, 2014 12:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Furcsa módon egyszerre tűnik haragosnak, megbántottnak, és eltűnődőnek. Nem értem, hogy miért, és kissé bambán nézek utána, ahogy kimászik a vízből. Csak akkor kapok észbe, és követem őt, mikor már a ruháit húzza magára.
- Várj! - fogom meg a karját, de nem erőszakosan, inkább finoman. - Úgy gondolod, ítélkezem feletted és a viselt dolgaid felett? - kérdezem. - Látod, te is ítélkezel. Úgy ítéled meg, hogy megítéllek téged - mosolygok. - Pedig nem. Csak elmondtam a dolgokat az én szemszögemből, ennyi. Megbántottalak talán? - komorodom el aztán. - Nem akartam, hogy megharagudj. És azt sem, hogy elmenj - teszem hozzá. Különös, mintha most nem is az a nő lenne, aki alig tíz perccel ezelőtt önfeledten adta át magát nekem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 11, 2014 3:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Hiába szabadkozik, már elkönyveltem magamban úgy, hogy nem ért meg engem. Pedig nem olyan nehéz dolog. Elemezget, találgat, de nem ismer eléggé ahhoz, hogy véleményt mondhasson.
Egyszerre lettem kissé távolságtartó és rideg is vele szemben.
- Sok minden változott, de tudom, mit akarok. Meg is kaptam. - nézek végig rajta jelentőségteljesen. - Akaratom ellenére vámpír lettem, de én magam nem változtam. Tetszik vagy nem, önző maradtam, és még mindig átsétálnék bárkin azért, hogy érvényesítsem az akaratomat. De a múltamat nem akarom háborgatni. Túlságosan szeretem ahhoz az életemet, hogy megpróbálkozzak eleve halálra ítélt bosszú szövögetésével.. - forgatom meg a szemeimet. Hiába ismerem azt a férfit, aki mindenért felelős, tisztában vagyok vele, hogy nem vett el tőlem egyebet, csak az emberségemet.
- És most, ha megbocsátasz.. Lehet, hogy te nem tartasz tőlem, de én nem akarom feszegetni a határaimat. Egyelőre. - nyomatékosítom szavaimat gesztusaimmal. Túlságosan beengedtem az életembe, azt hiszi ismer, pedig annyira sosem nyílok meg senki előtt.
Még mindig bosszús vagyok ugyan, de közelebb lépve végigsimítok állának ívén, majd szája vonalán, aztán némileg nyugodtabb hangon szólalok meg.
- Ha majd felnyílik a szemed, és rájössz, hogy többet akarsz, keress meg, megmutatom az én világomat. - Nem búcsúzom, az nem az én szokásom. Különben is, az olyan véglegesnek hat.. A part felé indulok, hogy összekapva a ruháimat felöltözhessek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Júl. 11, 2014 9:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Ahelyett, hogy elgondolkodna szavaimon, és megnyugodna, még megbántottabbnak tűnik. Sőt, egyenesen dühösnek.
- Igazad van - vonok vállat. - De én nem azért mondtam, hogy ítélkezzek. Kijavítom az előző véleményemet. Te azt hiszem, egyszerűen nem tudod eldönteni, igazából mit akarsz. Menekülni akarsz a régi életed elől, de hiányoznak annak az áldásai. Össze vagy zavarodva. Ráadásul vámpír lettél, kétszeresen sem könnyű a helyzeted. Holott nem látod a megoldás kulcsát. Már nem vagy emberi lény, nem kötnek emberi törvények. Bosszút is állhatsz azon, aki elől menekülsz, sőt, meg is ölheted. És elveheted mindazt, ami az övé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 10, 2014 9:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Nem látom jelét, hogy tartana tőlem, pedig sosem tűrtem el, ha gyerekesen viselkednek vagy bánnak velem. Nem is rejtegetem a bosszús énemet, a karomat összefonom a melleim előtt, és erőt veszek magamon, hogy ne szóljak közbe. Szerencsére sikerül megállnom, hogy ne veszítsem el a türelmemet.
- Fogalmam sincs, hogy mondhatsz úgy véleményt, hogy csak az érem egyik oldalát ismered - rázom meg a fejem lemondóan. A skatulya itt is megvan. Egyáltalán nem szeretem, ha úgy nyomja rám valaki a bélyegzőt, hogy alig tud rólam valamit.
- Gyerekkoromban mindent megéltem, amit elmondtál, ami neked szép. De egy idő után már nem elég. Én akartam változást, jobbat és többet, mindent, amit csak megkaphatok. Megkaptam. Mindent, amit kiejtettem a számon. Az emberek pedig rajongtak értem. Mindenki, aki nem ért fel hozzám, engem akart... - emlékszem vissza, milyen is volt az életem alig egy hónappal ezelőtt. Kissé fájdalmas emlék, de a mocskot, ami közvetve az én kezemhez is tapadt, már nem bírtam elviselni.
- Mondhatod, hogy a pénz nem boldogít, de azért jó ha van.. Én nem nevezlek nincstelennek. Van egy világod, egy értékrended, amiben az enyém nem fér el, és én elfogadtam. Te szabad vagy, én sosem voltam rab, de szabad sem vagyok.. - rántok vállat. Nem tudok elvonatkoztatni a tényről, hogy rám igenis vadásznak. Nem véletlenül akarom magam mögött hagyni a fényűző életet. A valóság csupa lemondás.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 10, 2014 8:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Két-három méterről nézem vigyorogva, ahogy szemmel láthatóan bosszúsan közeledik felém, és mikor odaér, megcsóválom a fejem.
- Nem találod viccesnek? - kérdezem, majd lassan bólogatni kezdek. - Azt hiszem, tudom már mi a te bajod. Te eddig egy aranykalitkában éltél, és fogalmad sincs az igazi életről. Hiába vett körbe pénz és csillogás, ha közben rab voltál. Én mindig szabadon éltem, spontán, és itt az idő, hogy te is megtanuld, milyen valóban élni. Vándorolni szabadon, cél és kötöttség nélkül. Mérni az időt a nap állásából, vagy épp megfürödni a záporban, és nézni a felhőkön átszökő szivárványt és napfényt. Néha csak lefeküdni az erdőben, érezni a föld és az avar illatát...Ez az élet igazi szépsége, és nem a vagyon. Lehet engem nincstelennek, koldusnak nézni, de ha így élsz, ahogy én, egy idő után olyanná válsz, mint az acél. Itt belül - ütök finoman a mellkasomra. - Mert mindaz, amit látsz, igazán szép. És az igazi szépség mindig erőt ad - simítok végig az arcán. - Hát még mindig úgy gondolod, hogy nem volt vicces, hogy lefröcsköltelek?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 09, 2014 8:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Nem vagyok gondoskodó, félreértés ne essék.. Nem is azért simogatom le vizes kezeimmel a vért a mellkasáról, mert bűntudatom lenne, amiért megharaptam.. Egyszerűen azt élvezem, hogy egy remekbe szabott férfitesten simíthatok végig újra és újra.
- Nekem tetszik.. - mosolyodom el automatikusan. Mostanra sikerült csak teljesen megnyugodnom, a légzésem nem kapkodó, sokkal inkább nyugodt, annak ellenére is, hogy itt van a közelemben.
- Igyekszem úgy élni, hogy ne legyen mit megbánnom. Ez pedig minden volt, csak nem hiba... Lehet, hogy máskor is igényt tartok rád.. - nem magyarázom túl a dolgot. Ő is tisztában van a képességeivel, és.. ami azt illeti, már én is.
Nem számítok rá, hogy a következő pillanatban arcomba szökik a víz, így csak az utolsó előtti másodpercben fordulok el. Még így is sikeresen beterít. Meglepetten pislogva fordulok vissza felé, miközben kisöpröm szememből a vizet.
- Szerinted ez vicces? - kezdek el felé úszni bosszúsan. Ezúttal nem használom ki vámpír gyorsaságomat. Úgysem tud hová menekülni, bár könnyen meglehet, hogy eszébe sem jutna ilyesmi.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Vissza az elejére Go down
 

Kis erdei tó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Erdei kis bár
» Erdei tisztás
» Erdei tábor
» Erdei viskó
» Erdei Menedék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Külterület :: Mocsár-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •