Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kis erdei tó

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 09, 2014 9:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Lustán, kissé még kábultan hagyom, hogy lemossa rólam a saját vérem nyomát, aztán értetlenül nézek rá. Megjelölt?
- Oh... - reagálok aztán csak ennyit, mikor megértem, és szélesen elvigyorodom. - Nem számít. Egy-két óra alatt elmúlik - vonok aztán vállat, majd félrebiccentem a fejem, így nézek rá.
- Remélem, nem bántad meg. Látod, jó egy vérfarkasfiú, hogy minden igényedet kielégítse - pimaszkodom, és vizet fröcskölök rá jókedvűen, majd máris biztonságos távolba úszom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 8:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Hördülését hallva mosoly terül szét az arcomon, ebből és megroggyanó térdeiből arra következtetek, hogy neki is legalább annyira kielégítő volt, mint nekem. Egy pillanatra elgondolkodom, hogy sikerült neki egész testemet pillanatok alatt egyetlen hatalmas erogén zónává változtatnia, végül azzal magyarázom, hogy a vámpírlét előnye ez is, ahogy a halhatatlanság és a gyorsaság. Végülis egészen ésszerűen hangzik. Minden esetre el kell ismernem, hogy akár egész álló nap elhenteregnék vele...
Légzésem egyre lassul, már csak pihegek halkan. Lustán nézek rá, aztán amint megérzem, hogy kihúzódik belőlem, lekászálódom derekáról. Nem húzódom el tőle, vizes kezemmel mosom le mellkasáról a vércsíkokat, egészen nyakáig, ahol nem csak a harapásom nyoma díszíti bőrét.
- Megjelöltelek.. - húzom el a számat, a lilás foltot tanulmányozva, bár biztos vagyok benne, hogy ez is fel fog szívódni rövid időn belül. Gondolom a gyógyulási folyamat része.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 6:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Belemar a vállamba, már szinte fájdalmasan, de most, a közelgő kéj pillanatában még ez a fájdalom is jólesik.
Nem is kell sokáig várnom, hogy az ő teste szinte íjként feszüljön meg, csaknem elemelkedik a sziklától. Teste belső izmai ritmikusan megfeszülnek merevségem körül, és ez számomra is meghozza a megkönnyebbülést.
Felnyögök, ő pedig már szinte már-már sikoltásszerűen jut el az élvezetbe, aztán lábam megremeg, és örülök, hogy némileg tart a víz, mert félő, hogy összeroskadnék. Nem tudom, mikor volt utoljára ilyen jó valakivel. Hogy vámpír mivolta, vagy az én kiéhezett mivoltom tette-e ezt nem tudom, de nem is kerestem rá a választ.
- Igen... nekem is... - emelem fel aztán a fejem, hogy belenézzek a szemébe, majd lassan kihúzom magam a testéből.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 3:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Addig akarom húzni a perceket, amíg csak bírom. Nehezen fogom vissza magam, minden szempontból. Nőiességem vadul lüktet, csípője már a végjátékot diktálja. Hajába markolva húzom közelebb, vállát szorítom, olyan erővel, hogy ujjaim végei elfehérednek. Szavait hallva már nem tudok és nem is akarok tovább gátat szabni az élvezetnek, hagyom hogy teljesen magával ragadjon a hév. Olyan mélyen furakszik testembe, amennyire csak lehetséges. Hátam ívbe hajlik, csupán a vállaim érintik a támasztékom. Egész testemen jóleső, bizsergető érzés fut végig, mely az ölemből indul. Érzem magamban, hogy lüktet, és ahogy rejtett izmaim rászorítanak ő is megadja magát. Szinte egyszerre nyögünk fel, bár az én hangom már-már sikoltásba vált. Levegő után kapkodok, és rövid ideig egész testemben remegek, mégis összeszedem magam annyira, hogy meg tudjak szólalni.
- Ez annyira.. - csak belekezdeni tudok, a szám ki van száradva, és az igazat megvallva azt sem tudom, hogy fejezzem be a mondatomat. Nem is nagyon erőltetem meg magam, hogy sikerüljön, helyette Chriest izzadt testét szorítom magamhoz és próbálom csillapítani zihálásomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Követelőző szavaira csak megrázom a fejem, mintegy elnéző mosollyal, mintha azt mondanám nem lehet, értse meg... Kicsit olyan, mint egy mohó kisgyerek, aki fagyi után áhítozik.
Az éhség tüze kihuny a szemeiben, megelégszik azzal, hogy lenyalja a rajtam maradt vért, majd magához húz egy forró csókra, és érzem saját vérem fémes ízét a nyelvemen. Közben a víz már szinte forr körülöttünk a szenvedélytől, és nem kell sok, hogy megérezzem, teste csakhamar megadja magát a kielégülésnek.
- Gyere... - biztatom lihegve, és szorosan lehunyom a szemem, hogy kitartsak még kicsit, legalább addig, míg ő be nem lép a felhők közé. - Gyere... nem bírom... - tördelem a szavakat halkan, levegő után kapkodva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 2:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Teljesen elvesztem a kontrollt, mindössze attól, hogy csípőjével egyre erősebben és gyorsabban szegez a sziklának. Ez és a vére nyújtotta élvezet annyira intenzív, hogy teljesen elkábulok tőle. Nem fogom vissza egyik énemet sem. A bennem élő nő a kielégülésért, a vámpír pedig a véréért sóvárog. Tompán hallom rekedtes hangját, ahogy figyelmeztet, én pedig egy utolsó korty után elszakadok nyakától. Zihálva veszem a levegőt, legalább olyan erőteljesen szívom magamba, mint ahogy az előbb még a fogaimat mélyesztettem belé. Elégedetten vizsgálom meg nyakát, ahonnan a vér még szivárog, gyötör az illata, de igyekszem ellenállni.
- Mindet akarom.. - nyöszörgöm hátravetett fejjel, túl közel van a kísértés, nem vagyok biztos abban, hogy ellen tudok neki állni, míg el nem kezd gyógyulni...
Testem feljebb kúszik a sziklán kemény lökéseire, a víz pedig vadul hullámzik körülöttünk. Kezemet visszavezetem a nyakára, oda, ahol az előbb még haraptam és kezemmel törlöm le a vért, kicsit el is maszálom a bőrén. Kedvem lenne újra rávetni magam az ütőerére és addig szívni, míg csak van benne élet, de ehelyett inkább lefoglalom a számat, lehúzom magamhoz, hogy száját csókolhassam. Nem érdekel, hogy a saját ízét érzi nyelvemen, vagy ez, vagy nem fog tudni leállítani. Testem így is megfeszül, vele ellentétes irányban mozdulok, szinte vonaglok. Nem kell már sok ahhoz, hogy remegve adjam meg magam a kielégülésnek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 11:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Visszamosolyog rám, és halkan nyögdécsel néhány szót, amit csak nagyon nehezen jut el a tudatomig a mámor ködén át. Mikor felfogom, mit kér, vadabbul és keményebben kezdek el mozogni, majd felhördülök, ahogy csípőjével körözni kezd. Látom, ahogy felveszi a kesztyűt kérésemre, arca változni kezd, én pedig engedelmesen emelem fel a fejem, hogy nemsokára megérezzem fogait nyakamban. Halkan szisszenek egyet, mert ő sem fogja vissza magát, a gyönyör elveszi az eszét. Nem látom ugyan, de érzem, hogy vérem a mellkasomon is végigfolyik, összekeveredve a vízcseppekkel és az izzadtságommal.
- Óvatosan... - lihegtem, és mikor elszakad tőlem, belenézek a szemébe. - Máshová is kell a vérem - teszem hozzá kajánul, és mondandóm alátámasztására keményen lökök rajta egyet. De mindeközben már érzem, hogy lassan, de feltartóztathatatlanul közeledik affelé a bizonyos pont felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 6:03 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Újra és újra felnyársal, teste ütközik az enyémmel. Erősen szorítom, minden egyes szilaj lökésénél rekedt nyögés hagyja el ajkaimat. Kapaszkodom a vállába, körmeimmel cifrázom a bőrét, míg állának ívén fogaimat futtatom végig, többször is. Lehetetlenség betelni az érzéssel, hogy kitölt, ölem minden perccel csak forróbb lesz. A puszta látványa, az érzet, ahogy minden mozdulatánál megfeszülnek izmai kezeim alatt.. Teljesen a hatása alá von. Nem tudok nem visszamosolyogni rá, holott tudom, sokkal többet kivesz belőle, mint belőlem. Ezért is igyekszem úgy tartani csípőmet, úgy körözi vele, hogy neki is jó legyen.
- Itt.. erősebben - kérem elfúló hangon. Nem vagyok törékeny, hogy vigyáznia kelljen rám és az összes szenvedélyét magamnak akarom. Hiába vagyok bódult kissé, forró levegővételét érzem bőrömön, ahogy kapkodóvá válik. Szívverése is tovább gyorsul, mígnem eljut a tudatomig, mit is kért. Fejem megemelem, hogy csillogó szemeibe nézve megbizonyosodhassak arról, valóban jól hallottam. De nem várok több biztatást, hívogató nyakára tapasztom a számat.. Fogaim pillanatok alatt törnek utat, hogy átmetszhessék a puha bőrét és finom vére elöntse a számat. Nagy kortyokban, mohón nyelem, ezzel egyszerre mozgásom is szakaszossá és vadabbá válik. Érzem, ahogy a víz hullámai testemet nyaldossák, azt is ahogy végigfolyik rajtam a kárba vesző vére, ami valószínűleg a vizet is megfesti.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 08, 2014 1:09 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Úgy érzem az első másodpercekben, hogy alig tudok mozdulni benne. Rám szorul, körülölel, és néhány pillanatig gondolkodom, hogy okozok-e neki fájdalmat, de a sóhaja meggyőz róla, hogy ugyanúgy élvezi, ahogyan én is.
Aprókat mozdulok, gyönyörrel tölt el a puszta nyöszörgése is, aztán hajamba túr, tarkómra tapasztja kezét, a csípője pedig úgy mozdul, hogy akadálytalanul és teljesen megtölthessem. Engem pedig nem kell biztatni rá....
Elhúzom a fejem a szájától, rámosolygok fáradt-boldogan, reszketve a vágytól, lágyan ringatom magam, hogy minden mozdulattal egyre feljebb sodorjam őt a mámor felé vivő úton.
- Jó.... jó így? - lihegtem rekedten, majd különös ötlet jut eszembe. - Harapj meg... - kérem lágyan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 9:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Hagyom, hogy vigyen, amerre akar, az egyetlen, ami fontos, hogy biccentve jelzi, megértette kérésemet, így önfeledten adhatom át magam a szenvedélynek. Nagyon könnyen és hamar a rabja leszek, folyamatosan mozgatom a csípőmet, kissé még szűknek érzem magam neki, de ez nem tántorít el attól, hogy újra mozduljak. A hátam hamarosan hidegnek nyomódik, egyik kezemmel megtámaszkodom rajta és feljebb tolom magam, hogy még egyszerűbben hozzám férjen. Hátravetett fejjel hagyom, hogy nyakamat becézze, fel-felnyögök forró nyelve érintésére. A szikláról a kezem karjára helyezem, hogy végigcsúsztatva testén megállapodjon tarkóján. Felé billentem csípőmet, érzem ujjai szorítását a bőrömön, arcomon egy fél pillanat erejéig mosoly terül szét, mielőtt újra felnyögnék. Férfiassága testem mélyén egy ponthoz simul, melynek érintésére tarkóját simító ujjaim hajába marnak. Másik kezemet pedig egészen fenekéig vezetem, hogy minden centijét magamba erőszakoljam, ezzel keményebb mozgásra késztetve őt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 8:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Ajkamba harapok, ahogy megérzem jóleső simogatását ezúttal az izgalmamon, csak egy tompa nyögés hagyja el a számat. Az őrületbe kerget minden érintésével, a puszta lényével is, úgy érzem magam, mintha most először érintenék nők, és olvadnék fel a puszta érzékiségben.
Csak biccentek, válaszként a befejezetlen mondatára, és a következő pillanatban megérzem, ahogyan testébe fogad. Néhány másodpercre mozdulatlanná válunk, aztán lassan lépegetni kezdek vele a vízben, így, összeforrott testtel, mígnem hátát az jókora, sima sziklának tudom támasztani.
Mozogni kezdek, lassan, szinte centiről centire nyomom meg a testébe, és húzódik vissza, közben nyakára hajolok, hogy finom, puha bőrét ajkammal kényeztessem. Nem kell megkérdeznem, jó-e neki így, halk nyöszörgése megadja a választ szavak nélkül is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Jóleső nyögés hagyja el ajkaim ívét, ahogy végigsimít rajtam. Lábaimat szemérmetlenül tárom széjjelebb, felhevült testem körül ismét hűvösnek érzem a vizet. Ujjaim haját szántják végig, hideg vízcseppek szóródnak róla a bőrömre, amitől a hideg is kiráz.
Hangos félbeharapott sóhajok közepette élvezem kényeztetését, ám ennél már többre vágyom. Jóval többre. Sosem voltam szégyenlős, nem most fogom elkezdeni, így mikor ismét meghallom kínlódó, vággyal teli hangját, kissé lazítok combjaim szorításán. Férfiasságán többször is végigsimítok, miután mohó markom körbefonja, de ennyivel sem elégszem meg.
- Állíts le, hogyha... -szinte már utasítom, de szándékosan nem fejezem be a mondatot, azt hiszem érthető mire gondolok. Vámpírrá válásom óta nem voltam férfival, így nem tudhatom mennyiben reagálok másként az intenzív élvezetekre. De ebben a pillanatban nem is érdekel más, minthogy magamba vezessem. Ismét szorosan fűzöm csípőjére lábaimat, az elégedett nyögésemet pedig hagyom tüzes csókjába veszni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 7:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Végre-valahára... Ezúttal nem húzódik el, nem incselkedik tovább. Mintha csak ennyi... ez a mozdulat és ez a csók kellett volna ahhoz, hogy átszakadjon a gát. Legalábbis lábait felemeli, hogy csípőm köré kulcsolja, és szinte kézzelfoghatónak érzékelem a vágyakozását.
Megfogom kezét, a nyakam köré emelem, jelezve, hogy kapaszkodjon belém, aztán ujjaimmal utat találok két lába közé, gyönyöre központjáig, és finom mozdulatokkal simogatni kezdem.
- Akarlak... - nyöszörgöm neki izzó hangon. - Itt és most akarlak. Ne várakoztass tovább...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Minden mozdulatom arról árulkodik, hogy eszem ágában sincs semmit elkapkodni, pedig vérem hevesen zubog végig az ereimen. Vágyódásom már kézzel tapintható. Kissé talán tartok attól, hogy kiüt rajtam a természetem, pontosabban a fajtámé, ha teljesen elveszítem a fejem, és nagyon afelé hajlik a dolog. Csábítgatjuk egymást, érzem, hogy még mindig ketten játsszuk ezt a játékot.
- Nem vagyok ehhez hozzászokva.. - ismerem el óvatosan, hiszen annak ellenére, hogy megkaptam mindent, mindig volt valami, ami ütközött az elképzeléseimmel. Most viszont egyedül ő szabhatna gátat nekem. Tőle viszont szabad utat kapok, immár sokadjára. Nem tétovázom hát, mikor felém fordul és szenvedélyesen számra tapad. Kutakodó kezeit érzem végigsiklani testemen, míg én szorosan hozzá tapadok, ő közelebb húz. Nyakát ölelve húzom lábaimat derekáig, még a víz is segítségemre van ebben. Még az is élvezetet nyújt ebben a pillanatban, hogy nőiességem szinte már fájón lüktet, ám a csókot nem szakítom meg. Kifulladásig tart.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 7:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Ahogy hátrasimítom vizes hajam, Gwen lassan közeledni kezd felém. Nem ér ugyan hozzám, marad köztünk némi úgymond "vízüres" tér, egészen addig, míg a hátam mögé nem settenkedik, és a hideg víz ellenére végigfut rajtam a forróság, ahogy megsimogatja a lapockámat, majd előrenyúl, és a mellkasom, meg hasam kockái kapják meg a régen áhított érintést. Gyötrő közelségben áll meg az izgalmamtól, én pedig már ennyitől is levegő után kapkodok. Játszani tud a kislány, az már szentigaz...
- Nem kell megigézned semmire - mormolom, és felsóhajtok keze érintése nyomán. - Miért tennéd, ha anélkül is állok szolgálatodra? Minden létező téren - teszem hozzá, majd hirtelen megfordulok, és máris rátapadok az ajkára, hogy forrón csókolni kezdjem. Érzékelem forró nyögését, mikor kezem a fenekére tapad, és nekiszorítom csípőjét a sajátomnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 1:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Meg vagyok én áldva a farkasokkal. Ismét belebotlottam egybe, akinek a teste puszta látványa is lázba hoz. Semmi sem kerüli el figyelmemet, azt is pontosan meg tudnám mondani, hogy melyik izmai feszültek meg, mikor fejest ugrott mellém a tóba. Merész húzás ez, hisz nem olyan mély a víz, még az én lábaim is leérnek, ami azt jelenti, hogy neki is a mellkasáig ér csak a víz. Már épp készülném felemelni a kezem, hogy ne terítsen be a csobbanása után a víz, de semmi ilyesmire nincs szükségem, nem leszek annál vizesebb, mint amilyen eddig lettem.
- Nem, nem menekülnék.. - értek egyet vele. Azt hiszem a kémiát kettőnk között az első perctől kezdve érezzük, én pedig olyan fajta vagyok, hogy ami - jelen esetben, aki - vonz, annak csak ideig-óráig vagyok képes ellenállni. Egy idő után muszáj megkapnom, mert magaménak akarom. Ahogy most őt is.
Közelebb megyek hozzá, az apró hullámok megtörnek testemen, de nem simulok hozzá. A víz szépen közénk préselődik. Kacér mosollyal nézek fel rá, aztán mutatóujjamat végigvezetem kulcscsontjának ívén, fel a vállaira, közben meg is kerülöm, tenyeremet lapockáira tapasztom. Felágaskodva a füléhez hajolok, közben karjai alatt átnyúlva a mellkasát és hasát simítom végig. Muszáj érintenem testét, és egyelőre játszadozásra vágyom. Hogy teljesen elveszítse az eszét..
- Kedvem lenne megigézni téged, hogy azt tehessek veled, amit csak akarok.. - súgom közel a füléhez. - De azt hiszem, te minden szempontból készséges vagy.. - feszítem teljesen hátának melleimet, és újra borzongás fut végig rajtam. De ezt már nem a hűvös víz teszi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 10:37 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Nézem, ahogy megszabadul minden ruhájától, és belefeledkezem tökéletes teste látványába. Szinte nyálcsorgatva bámulom, csak a hangja zökkent ki a mélázásból. Akkor viszont szélesen elmosolygom magam. Bárhogy is igyekszik titkolni, hallom, hogy ő is vágyik rám.
Megszabadulok hát én is a még rajtam lévő utolsó ruhadarabtól, és szinte perzseli a bőrömet az a pillantás, amivel ő méri végig a testemet.
A következő pillanatban egy fejessel landolok a tóban, prüszkölve felbukkanok, és rávigyorgok Gwenre.
- Nem olyan nagy ez a tó, hogy versenyezni tudnánk - válaszolom. - És azt hiszem, nem is nagyon akarnál menekülni előlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 6:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Kitartóan mentem előre, igyekeztem a hallásomra hagyatkozni. Bár azt nem tudtam megállapítani, milyen messze lehet a tó, amiről beszélt, a víz játékát erőteljesen hallottam. Közben néha hátrasandítottam, hogy megbizonyosodjak arról, követ engem. Csak némi apró nesz árulkodott arról, hogy a nyomomban van. Sikerülhetett eléggé felfokoznom a hangulatát, hiszen csaknem zihált, mire utolért engem, mikor megálltam gyönyörködni a tó szépségében. Valóban apró, de a vize tiszta, a fényei pedig annyira vonzóak, hogy a menet közben kigombolt farmeremet semmi perc alatt lerúgom magamról. De ennyivel nem elégszem meg, követi minden egyes ruhadarabom, amit szép kupacba halmozok a parton. Lassan és megfontoltan igyekszem a vízbe, mely simogatja minden porcikámat, amit csak elér. Kellemesen hűvös, de nem hideg, mégis megborzongok tőle. Kezeimmel a fodrozódó víztükrön játszadozom, majd mikor már derékig belegázolok, visszafordulok felé. Kihívóan nézek rá, viszont kétlem, hogy könyörögni kellene neki, hogy kövessen. Már ennyiről is mennyire kíván.. Majdnem felnyögök, mikor szemrevételezem testét, de igyekszem megállni és kihívással palástolni a saját vágyam.
- Bármikor leúszlak.. - egészen addig hátrálok a vízben, míg hajam vége a vízbe nem ér.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 12:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Chriest lakókocsija)

Egyszerre érünk Gwennel a tó partjára, és a melegtől meg a vágytól lihegve nézek rá. A napfény átszűrődik a lombokon, megtörik a víz tükrén, és ezer apró fényfolttal a félmeztelen testét. Egyszeűen elmondhatatlanul varázslatos látvány.
- Ússzunk... - javaslom, aztán nem törődve azzal, vajon mi lesz a reakciója, ledobom a nadrágom, mígnem ott állok egy szál bokszeralsóban, a vágy tagadhatatlan jelével. Merészen a szemébe nézek, mintha csak azt mondanám, most ő következik... és azt hiszem mindketten tudjuk, mi lesz ennek a vége.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 07, 2014 12:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 Kis erdei tó - Page 11 J79l5c
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Vissza az elejére Go down
 

Kis erdei tó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 Similar topics

-
» Erdei kis bár
» Erdei tisztás
» Erdei tábor
» Erdei viskó
» Erdei Menedék

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Külterület :: Mocsár-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •