Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Steven Hyde lakása

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 03, 2012 4:34 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Tudom, és nagyon köszönöm. Azt hiszem biztosan kijelenhetem, hogy még soha senki nem volt ilyen kedves velem. - Hozzábújtam röviden, majd felé másztam és egy rövidke csókkal illettem ajkait, majd szépen lassan haladtam lefelé a nyakán.. a mellkasán és a hasán.
Végül férfiasságát a számba véve érzékien kezdtem őt kényeztetni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 04, 2012 1:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Már azt hittem, azt mondod, hogy soha egyik orvos sem ápolt veled ilyen bensőséges viszonyt. - vigyorodtam el, de nem sokáig, ahogy még a levegő is bennem akadt. Egy pillanat alatt váltott helyzetet, és mondhatni, helyszínt is, hogy egy hatalmas nyögés szakadjon ki belőlem.
- Te jóságos.. isten.. - lihegtem máris, és megfeszülő testtel túrtam a hajába, élvezve ezeket a pillanatokat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 06, 2012 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Ahogy a számba vettem a férfiasságát szinte el is hallgattattam amitől egy mosoly kúszott az arcomra. De nem tartott sokáig hiszen folytattam kényeztetését immár kezeimmel is egyre intenzívebben.
Pár perc múlva kezeimmel abbahagytam, majd a lehető legmélyebbre próbáltam fogadni a lüktető férfiasságát. Ezt jó párszor megismételtem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 4:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Csak nyögni voltam már képes. Semmi egyébre nem, mert amit művelt velem.. hát nem tudom, hogy volt-e olyan nő ebben az életben aki így el tudott volna engem varázsolni. Neki sikerült, ezt el kell ismernem. Bravúrosan csinálta... egy ideig megkérdőjeleztem, hogy nem-e boszorkány? De ami bizonyos, hogy valami földöntúli erő áramlott belőle..
Felnyögtem, majd hörgő hang hagyta el a torkomat.. - Most... most engedj el.. én azt hiszem, hogy ... elmegyek... - suttogtam hevesen, érezvén a mámor közeledtét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 07, 2012 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Nem sok férfival csináltam ezt, de jól esett, hogy örömet okozhattam neki. Valahogy boldoggá tett az, hogy ő jól érzi magát.
Igaz, hogy csak pár alkalommal csináltam, de az pár alkalom és bőven elég volt ahhoz, hogy megtanuljam hogyan is kell ezt jól csinálni.
Mikor megszólalt, hogy engedjem el sem engedtem el még egyszer elmélyítettem a számban és csak utána hagytam abba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 12:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Elégedett sóhajtás, és tőlem már csak ennyi telt... ezután már robbannom kellett.. méghozzá hevesen adva ki magamból azt, amit elért nálam, és a párnára ejtettem hátra a fejemet, ahogyan az orgazmus lüktetett testemben..
- Csodálatos vagy... kis boszorkány... - lihegtem elvigyorodva, de még verejtékesen, és felhúztam őt magamhoz hogy megcsókoljam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 1:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Orgazmusától egy önelégült vigyor kúszott az arcomra. Nekem is jól esett, hogy örömet okozhattam neki.
- Nem nevezném magam boszorkánynak. - Mondtam nevetve, majd viszonoztam a csókját, miközben a kezemet az arcára simítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 12:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Akkor mégis minek neveznéd magadat? Én boszorkánynak, erről nem nyitok vitát. - vigyorogtam és úgy feküdtem, hogy a mellkasomra ölelhessem. - Vagy... van más titkolnivalód, amit én még nem tudok? - kérdeztem feszülten. Nem tudtam, hogy ember-e... ha erre a kérdésre meglepődöttséggel válaszol, akkor igen. Ha viszont megfeszül a teste, mert valószínűleg ideges lesz, akkor tudom, hogy... valami természetfelettihez van szerencsém.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 1:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Hát akkor nevezz annak. - Mosolyodtam el és közben köröket kezdtem rajzolni a mellkasára. Jól esett a közelsége és ezzel együtt minden egyes érintése.
- Lehetséges, hogy van. - Néztem fel rá alsó ajkamba harapva. - De nem hiszem, hogy készen állsz arra, hogy elmondjam. - Mondtam immár egy hatalmas vigyorral az arcomon. Nem tudtam, hogy elmondjam neki mi is vagyok ezért inkább csak ilyen félválaszokat adtam. Lehet ha megtudja, hogy vérfarkas vagyok kiugrik az ágyból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Boszorkány! Én édes boszorkányom.. - becéztem, ahogyan azt mondta, hogy nevezzem annak nyugodtan és pici kedves gúnyolódással meg is tettem, ahogy a fenti ábra mutatja.
A szavai hallatán azonban felültem, és kíváncsian néztem rá.
- Mondd, hogy nem vámpír vagy! - néztem rá megrökönyödve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Azt hiszem tök felesleges kertelnem arról, hogy mi vagyok. Azt hiszem attól retteg maximum, hogy vámpír vagyok ami hála az égnek nem vagyok.
- Hát nem igazán. Ha nagyon szeretnéd tudni vérfarkas vagyok. - Én is felültem, hogy így nézhessek a szemébe. Reményeim szerint nincs vérfarkas fóbiája.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 4:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Bambán meredtem rá. Nem vámpír, máris jó pont. Velük soha nem szűrném össze a levet, még a legrosszabb rémálmaimban sem, undorodom tőlük, ez van.
Nagyot nyeltem aztán. - Vérfarkas? - kérdeztem vissza és végignéztem rajta. Erre egyáltalán nem gondoltam volna. Egyáltalán... a testemben valami memozdult, valami kényszerű cselekvés, hogy most menjek, de nem... ennél most nagyobb volt bennem a maradás iránti vágy. Jó volt vele lenni.
- Miért nem mondtad el? - kérdeztem lágyan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Megvártam míg valamennyire sikerül neki felemésztenie a dolgot. Lehet, hogy jobb egy fokkal mintha vámpír lennék, de azért még ennek sem örül annyira.
- Tudod elég hülyén hangzott volna, ha úgy mutatkozom be, hogy: Helló a nevem Brynn ja és úgy mellékesen vérfarkas vagyok. - Próbáltam megértetni vele. Talán nem kellett volna elmondanom. Lehet, hogy csak szimplán tartanom kellett volna a számat. De valamiért meg akartam vele osztani ezt. Magam sem tudom miért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 5:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Hé, hé! Egy rossz szót sem szóltam. Vagy úgy láttad, hogy rosszat gondolok? - kérdeztem tőle búskomor ábrázattal.
- Nem vagy hibás abban, hogy mi vagy ki vagy. De ezek szerint... öltél már embert. - mondtam, bár kérdő tekintettel. Tudtam én, hogy hogyan működik. De mégis...!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 6:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem, nem dehogy. - Ráztam meg a fejemet és elmosolyodtam. Még mindig megértő volt velem amire azt hiszem páran nem igazán lettek volna képesek.
- Igen öltem. - Sóhajtottam egyet. - Nem tudom, hogy szándékos volt-e vagy sem.. Egyszerűen megtörtént. Szükségem volt erre. Így szinte minden nyavalyám eltűnt egy kivételével. - Mondtam picit elhalkulva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Furcsa lehet vérfarkasnak lenni. - gondolkodtam el. - Biztosan nagyon különlegesnek érzed azt az erőt magadban, nem? - sóhajtottam fel és a szívére csúsztattam a kezemet.
- Ne aggódj... ezt is orvosolni fogjuk. - csókoltam meg kedvesen. - Holnap a rendelőben kezdjük.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Egy idő után már hozzászokik az ember. Habár eleinte tényleg elég furcsa tud lenni. - Nevettem fel picit keservesen, majd lenéztem a kezére.
Gyengéden visszacsókoltam, majd óvatosan hozzábújtam. - Rendben van. - Mosolyogtam rá halványan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem irigyeltem a fajtádat soha. Azt a borzalmat, amit át kell élnetek, mikor átváltoztok... - rázott ki a hideg, és felsóhajtottam. Bele is halnék, asszem. Még hogy csontokat törni, hogy átváltozzunk? Nem volt ép az, aki ezt az egészet kitalálta.
A mellkasomra húztam, de ekkor eszembe jutott még valami. - Az a pasas is... vérfarkas volt?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 16, 2012 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem nevezhető éppen kellemesnek a dolog, de meglehet szokni egy idő után. Vagyis inkább elfogadod azt a tényt, hogy ezen túl kell esned. - Magyaráztam el neki, hogy miképpen is zajlik ez az egész.
Jól esett, hogy a mellkasára húzott ezáltal el is mosolyodtam. - Igen az volt. Ő mondta el nekem mi is vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 17, 2012 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- És milyen érzés... átváltozni? Tényleg nem tudjátok hogy mit tesztek abban a pillanatban? - kérdeztem kíváncsian, a hátát cirógatva egyfolytában.
- Szóval ő is.. legalább volt aki magyarázott erről az egészről. - suttogtam. - De nektek ugye nincs kényszeretek arra, hogy.. öljetek?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 17, 2012 4:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Az első a legrosszabb. Utána fokozatosan csökken a fájdalom. És eleinte nem emlékeztem semmire. Fogalmam nem volt, hogy mit csináltam. Az egész este ki esett. De ő ott volt mellettem és megtanított arra, hogy hogyan uraljam ezt az egészet. Most már emlékszem minden egyes estémre. - Mosolyogtam rá. - Nem nevezhető kényszernek. De olykor amikor még nem sejted, hogy mit csinálsz előfordulhat, hogy megölsz valakit. Lehet, hogy csak egy állatot de előfordulhat egy-egy arra mászkáló embert is. - Nyakába csókoltam, majd szorosan hozzábújtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 19, 2012 6:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Engem ennek az egésznek a gondolatától a hideg ráz. -mosolyogtam nagyon halványan de szorosan átöleltem őt újra, és sóhajtozni kezdtem. Nem tudom hogy ki képes ezt átélni. Túlélni, ha pontos akarok lenni. Nekem egyértelműen nem menne, ha minden sejtésem helyes.
- Aludj, jó? Én majd őrzöm az álmodat. - mondtam kis pimaszsággal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 20, 2012 2:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Akkor azt hiszem én jobban bírom a fájdalmat, mint te. - Vigyorogtam rá, majd játékosan kiöltöttem rá a nyelvemet. Nem kívánom ezt senkinek. Na jó talán pár embernek.. De ez már egy teljesen más kérdés. Nekem már nem jár akkora fájdalommal ez az egész szóval kezdem élvezni.
- Aranyos vagy. - Gyorsan megcsókoltam, majd a fejemet a mellkasára hajtottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 22, 2012 5:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Tudod, a munkám során sokakat láttam már, akiknek igazi fájdalmai voltak. És a szívem szakadt meg értük, mindannyiukért. Ekkor támadt fel bennem az, hogy vérrel kell gyógyítanom őket. Vámpír vérrel. Így menthetem meg őket. - suttogtam elmerengve a saját múltamon és a haját simogattam még mindig.
- Pihenj csak... - suttogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 22, 2012 5:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Ha jól érzékelem, hogy múlt időben beszélsz akkor már nem csinálod.. ugye? - Néztem fel rá picit aggódó tekintettel. Nem szívelem a vámpírokat, de érhető az ő nézőpontja is. Segíteni akart. És nem bírta végig nézni azt, hogy ha valaki lassan és nem igen múló fájdalommal gyógyul meg. Teljesen megértem. Nem ítélem el. Egyáltalán nem. Miért is tenném? Azok után, hogy ilyen kedves velem? Hülyeség lenne. Senki sem lehet tökéletes.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Vissza az elejére Go down
 

Steven Hyde lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Steven Tonkin
» Dex lakása
» Hyde S. Duncan
» 1887, Hyde Park, London
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •