Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Steven Hyde lakása

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Éreztem felfutó kezeit a mellkasomon, és a hasamon, de cseppet sem zavart ez a simogató érzés. Éppen ellenkezőleg: bizsegett tőle a bőröm, és ezt az érzést úgy imádtam, ahogy van.

Aztán amint elszakadt tőlem, a tekintetébe néztem, és megértően elhajoltam tőle. - Csak... semmi többre. Most nem. Mondtam neked hogy nem szoktam egy éjszakára használni egy nőt. Téged sem foglak. - simogattam meg az arcát kedvesen. - Csak ha eljön az ideje.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 25, 2012 10:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Némileg meglepett ez a válasz, dee... Kellemes meglepetés.
- Helyes válasz. - mosolyogtam fel rá - Ugyanis én is letértem erről az útról. - közöltem, de leginkább csak saját magam megerősítésére. Nem is, mert nem volt szükségem megerősítésre. És ez jó érzés volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Hát majd én visszaterelgetlek arra a helyes útra. - nevettem kis pimaszkodással, és elléptem tőle, hogy ne vegyen tolakodónak. Mert tele a világ ostoba férfiakkal, akik kihasználják a nőket. - Ami biztos, hogy.. én még akarok találkozni veled. Akár holnap, akár holnap után. Vétek lenne, ha ennyinél abbamaradna, nem? - mosolyogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

- Én is szívesen találkoznék még veled. - Mosolyogtam - Igen, szörnyű vétek lenne! - Vigyorogtam.Ettől az ötlettől vezérelve, átsétáltam a nappaliba, és kerestem valami papír félét. Találtam is egy jegyzettömböt, no meg egy tollat, és felfirkantottam a telefonszámomat.
Peiper A. Miller
30 625 2934

- Mostmár a számom is megvan. Innentől a te döntésed. - Mosolyogtam fel rá, miután becsúsztattam az inge zsebébe a papírt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 11:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Jókedvűen mosolyogtam ahogy feltalálta magát és amint a zsebembe csúsztatta a saját telefonszámát, egy kis ideig képtelen voltam elszakítani magamat a szemeitől. Valami különleges volt a lányban. A temperamentuma, a kisugárzása úgy vett le a lábáról, mint egy romboló. De jó értelemben persze.

- Keresni foglak. Ki nem hagynám! - mosolyogtam rá kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 1:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Helyes. Én pedig várni foglak. - Mosolyogtam bájosan.

- De már tényleg későre jár. - Grimaszoltam. Jó lett volna még maradni, reggelig is beszélgetni. De majd' bealszok a fáradtságtól.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 8:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Bátorításnak vettem az első mondatát, de mikor folytatta, én is az órára pislogtam, és feleszméltem, hogy igaza van.

- Óh, bocsáss meg. IGazad van! Hazavigyelek? - kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 26, 2012 9:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Öhm, egy fuvar jól jönne a Mikaelson villához, ugyanis ott parkol a kocsim. - mosolyogtam fel rá. Uhh te jó ég, mi még a bálról jöttünk el! Most esik itt le, hogy még báli ruhában vagyok, és a kocsim is ott parkol még, amivel Kollal mentünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 9:31 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nos, nem tudom, hogy mennyire lenne szerencsés neked, ha ilyenkor vezetnél. - jegyeztem meg. - Állapodjunk meg abban, hogy hazaviszlek, és holnap reggel átmész a kocsidért. Elvégre... addig nem nyugszom meg, míg fel nem sétálsz a saját verandádon. - kacsintottam rá jókedvűen, már felsegítve rá a kabátját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Mikor ilyenkor? - mosolyogtam fel rá. Aranyos volt - Rendben, akkor vigyél haza. - kuncogtam. Ez az elképesztő aggódás... Általában ez ki szokott akasztani, de valahogy, most annyira nem is zavart. Pedig pont az orvosok szoktak kiakasztani a legjobban! De nem, Ő most nem számít orvosnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 27, 2012 9:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Ez a beszéd! - nyitottam ki neki az ajtót kedvesen, és kinyitottam a kocsim ajtaját is. - Azért majd közben mutasd az utat! - kacsintottam rá.

- Peiper háza
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 09, 2012 1:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
(Kórház)

Kinyitottam a lakásom ajtaját Brynn előtt, és mosolyogva segítettem le a kabátját. - Mivel kínálhatlak meg? A bár nyitva... - böktem a szememmel a konyha felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 09, 2012 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Lovagias arra már rájöttem, most még csak rátett ezzel egy lapáttal. - Rád bízom a dolgot. - Mosolyogtam rá miközben beljebb lépkedtem a fejével mutatott irányba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 10, 2012 7:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Gyere! - mutattam beljebb, megfogva a vállát, hogy ezzel ösztönözzem a konyha irányába, de a mosolyomat nem tudtam levakarni a képemről. Tetszett ez a lány. Azt nem tudom hogy Ő mit tervez velem, de a "Carpe diem" mindig is meghatározta az életemet. Csak.. nem szerettem a nőket kihasználni.
- Van víz. Ásvány meg sima. Whisky, vodka. Melyiket kéri a jókislány? - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 10, 2012 2:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Felnevettem ahogy megfogta a vállamat természetesen ez egyáltalán nem volt ellenemre. Kedves volt velem ami nagyon is tetszett. Ki tudja, hogy mi sülhet ki még ebből az egészből. De hogy jó.. Azzal már most tisztában vagyok.
- Hát mivel nem vagyok annyira jó kislány.. Indítsunk a whiskyvel. - Vigyorogtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 11, 2012 7:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Jó választás! - kerítettem elő két poharat, és teletöltöttem az aranyságra folyadékkal, hogy elé toljam.
- És mesélj magadról. Azon kívül hogy fáj a szíved. Annak az okát még úgyis kiderítem. - mosolyogtam rá bíztatóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 11, 2012 2:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Amint felém tolta a poharat elkezdtem játszadozni vele. Miután úgymond kiszórakoztam magam felhajtottam az egészet és elmosolyodtam.
- Hát mit akarsz tudni? - Kérdeztem felvont szemöldökkel. Remélhetőleg nem olyan kérdést tesz fel amivel zavarba hozhat. Bár manapság az már lehetetlen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 12, 2012 6:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Elgondolkodtam. Volt valami amire kíváncsi voltam vele kapcsolatban. Mégpedig az hogy a pszichológia tanulása végett láttam rajta valamit a rendelőben.
- Kire gondoltál, mikor megkérdeztem, hogy kaphattál-e el valakitől valami betegséget nemi úton? - fogalmaztam nagyon szépen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 13, 2012 6:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Lehajtottam a fejemet és megköszörültem a torkomat, mert a kérdésre akaratom ellenére ugrottak be emlékek. Minden vele eltöltött perc, mintha egyszerűen újra játszódott volna a fejemben.
- A legelső barátomra. Ő volt az első akire gondoltam. - Néztem végül nagy nehezen újból a szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 15, 2012 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Kíváncsian vizslattam az arcát, és nagyot nyeltem. Húha, itt valami van a háttérben... és ez megrémisztett.
- Talán bántott? Nem volt jó vele? Mit tett? - kérdeztem folyamatosan, de nem tolakodóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 15, 2012 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem nem bántott. - Mondtam egy halvány mosoly kíséretében. - De inkább váltsunk témát. - Sétáltam oda mellé annyira közel, hogy szinte majdnem egybeolvadt a testünk. Nem tudom ő, hogy volt vele, de nekem nagyon tetszett a helyzet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 2:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem akartam benned rossz érzéseket kelteni. De tudni akartam, hogy mi a baj. Mi volt abaj. - javítottam ki magamat, majd kettőnk közé néztem. Nem mintha olyan sok hely lett volna a testünk között, hiszen szorosan odaállt mellém.
- Öhm... mit is szeretne a kis beteg? - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 3:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Egyáltalán nem keltettél. - Suttogtam az ajkaira. - Csak nem igazán szeretek a múlttal foglalkozni, hiszen úgy se tudsz rajta változtatni szóval mit görcsöljön rajta bárki is. - Mosolyodtam el.
- Hát én csak jól akarom érezni magam. Azon kívül rád bízom magam. - Haraptam az alsó ajkamba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 6:46 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Érdekesnek hangzottak a szavai. Jó felfogásra vallott az, amit mondott. Óh, de még mennyire! Máris tetszik nekem... még jobban, mint eddig...
- Gyere közelebb.. - suttogtam a szemeibe, és magamhoz vontam hogy csókolni kezdjem őt. Egy éjszakás kaland? Megeshet... de ez most annyira nem is izgat..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 2:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Kicsit talán meglepődtem a lépésen, de egyáltalán nem zavart engem. Sőt nagyon tetszett ez az egész. Vigyorral az arcomon csókoltam vissza és haját is picit összeborzoltam.
Tarkóját megfogva húztam oda magamhoz, hogy minél közelebb érezhessem magamhoz.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Vissza az elejére Go down
 

Steven Hyde lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Steven Tonkin
» Dex lakása
» Hyde S. Duncan
» 1887, Hyde Park, London
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •