Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Steven Hyde lakása

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 12:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Ezt nem mondanám.. - mosolyodtam el kínosan, szorosabban ölelve át őt. - Nap mint nap vannak bonyolult esetek.. és akkor muszáj vérhez nyúlnom. Nem tehetek mást. De a te esetedben nem tudom, miért nem jutott eszembe. Talán tudtam hogy nálad nem használna, hisz' vérfarkas vagy. - suttogtam a mennyezetre meredve. Eléggé érdekes volt erről mesélni neki. Nagyon furcsa, és különös...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 23, 2012 1:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Szóval még mindig használja.. De akkor most ítéljem el? Nem nem fogom. Én megöltem egy embert és ő mégis ugyanollyal szemmel néz rám. Ő meg habár nem a legtökéletesebb módon, de életeket ment. Ami jó emberré teszi attól függetlenül, hogy milyen eszközökhöz folyamodik. - Megértem, hogy miért csinálod. - Bújtam szorosabban hozzá és a nyakába csókoltam. Nem támogatom ezt az egészet, de nem szólok bele az életébe. Ha ő így akarja.. Én elfogadom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 24, 2012 7:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Örülök neki. - suttogtam a fülébe halvány mosolyagással. Nem értettem hogy miért elítélnivaló sokak szemében amit csinálok. Életeket mentek. Megakadályozom a természetes szelektálódást? Hogy elhulljon a gyengébb, és átvehesse a helyét valami hatalmasabb? előfordulhat. De mindannyiunknak joga van a jó élethez. Erről nem akarok vitát nyitni, kész, slussz és passz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 25, 2012 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Na de akkor most már tényleg jó éjt. - Rávigyorogtam, majd egy gyors csókot leheltem az ajkaira és szorosan hozzábújva csuktam be a szemeimet.
Nem kellett sokáig várnom míg magával ragadt az édes álom. És azt hiszem ezt neki köszönhetem. Közelsége valahogy felettébb megnyugtató volt számomra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 2:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Nem történt semmi furcsa az éjjel. Azt hiszem, percek múltán aludtam el Brynn után, némi gondolkodás után. Szorult hely a fejemben Peipernek is, mert vele feltétlenül beszélnem kellene. De most.. egyelőre össze kell szednem a gondolataimat hozzá.
Egy ásítással tértem magamhoz, és lassan nyitottam ki szemeimet, hogy körülmérjem a szobát. Brynn még mindig itt volt. A teste nekem adott meleget, és arckifejezésén mosolyognom kellett. - Gyönyörű.. - suttogtam halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 26, 2012 10:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Eleinte mintha elkezdődött volna valami álomszerűség, de aztán már csak sötétség, majd a reggel világossága térített észhez. Kinyitottam a szememet és örömmel tapasztaltam, hogy még mindig itt van mellettem és a karjai között tart.
Szavai édes zeneként hatottak a fülemre. Hozzábújtam, majd felnéztem és jólesően mosolyogtam rá. - Jó reggelt, Mr. Tökéletes. - Nyomtam egy gyors puszit ajkaira aztán inkább vissza is feküdtem a mellkasára.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 27, 2012 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Úgy bújt hozzám mint valami kiscica és elnevettem magam, de csak halkan, hiszen mindketten álmosak voltunk még.
- Mr Tökéletes? akkor te mi vagy? Miss Tökéletes? - vigyorogtam rá, és kedvesen megcsókoltam a feje búbját. -Jól aludtál? - kérdeztem tőle csendesne, a vállát cirógatva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 28, 2012 12:13 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Úgy gondolod, hogy megfelelnék erre a címre? - Néztem fel rá közben álmoskásan pislogtam párat. Még mindig nem igazán voltam ébren. Legalábbis a tudatalattim még határozottan húzta a lóbőrt.
- Igen jól aludtam. És te? - Olyan jól esett ölelő karjaiban ébredni. Az egész olyan megnyugtató. De pont erre volt most szükségem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 28, 2012 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem, nem gondolom. - pimaszkodtam. - Senki sem tökéletes. Én se vagyok. - kacsinttotam rá majd felültem és egy sóhaj kíséretében az ingembe bújtam.
- Nagyon jól aludtam. No, keljünk fel. Öltözz fel, reggelizzünk meg valahol és mehetünk a kórházba. - vigyorodtam el. - Nagyon szeretném már látni a vizsgálatok eredményét. Nehogy valami komoly szövődmény legyen... - néztem rá kissé rémülten. Még csak az kellene, te jóságos isten!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 10:08 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Számomra eddig az vagy. - Vigyorogtam rá, majd mikor felült egy ideig csak néztem. Semmi kedvem nem volt még felöltözni, de tudom, hogy muszáj lesz.
- Rendben. - Nyújtózkodtam egyet, majd én is nekiálltam öltözni és amikor megláttam kicsit rémült tekintetét odaléptem hozzá, hogy egy csókot nyomjak az arcára. - Ne aggódj annyit. Minden rendben lesz. - Simítottam végig az arcán, majd folytattam az öltözködést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 30, 2012 2:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- De vajon meddig? - sóhajtottam. - Nem vagyok a tökéletesség mintaképe, ami azt illeti. Éppen ellenkezőleg.. - ráztam a fejemet. Már ott megbukik a dolog hogy vért itatok a betegeimmel. Akiket tegnap délután kellőképpen elhanyagoltam.
- Jól van, akkor.. - kezdtem el gombolni az ingemet, és a nadrágomba is belebújtam. - A kórházban ha lehet, próbáljuk meg nemn letámadni egymást, jó? - kacsintottam rá, áthúzva őt a konyhába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 01, 2013 9:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem kell ez miatt aggódnod. Nekem tökéletes vagy amíg ilyen maradsz velem. - Mondtam vigyorogva és játékosan megböktem az orrát. Lehet, hogy nem tökéletes mások szerint, de számomra jelenleg az. Ez az ami számít.
- Megpróbálom visszafogni magamat. - Vigyorogtam továbbra is miközben az utolsó ruhadarabokat is felhúztam magamra, majd követtem őt át a konyhába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 02, 2013 7:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Helyes. Bajban leszek, ha letámadsz. - vigyorogtam. Nem mintha nem szívesen tenném őt magamévá a rendelőben, de ott az orvosok jönnek-mennek. Veszélyes az ilyesmi. Nagyon veszélyes.
- Omlett megfelel? - néztem rá a hűtőből fordulva vissza felé, és rákacsintottam, már tojásokkal a kezemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 03, 2013 5:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Megígérem, hogy nem csinálok semmi olyat amivel bajba kerülhetnél. - Mondtam egy vigyorral az arcomon. Egyáltalán nem gondoltam komolyan, mert igen szívesen csinálnék vele pár dolgot itt-ott, de nem akarom tönkre tenni az életét szóval visszafogom magam.
- Tökéletes. - Mosolyogva kezdtem figyelni ahogy elkészíti a reggelit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 04, 2013 9:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Fogadni mernék, hogy nem láttál még reggelit készítő pasast. - kacsintottam hátra rá, és felvertem pár tojást, majd sajtot reszeltem, és pár zöldséget, majd ezeket mind egy serpenyőbe öntöttem.
Volt bennem egy apró feszültség, hogy mi fog történni a leletek felbontásakor... de reméltem, hogy semmi vészes. Nem bírtam volna elviselni ezek után hogy bármi komoly történjen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 05, 2013 1:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Hát ehhez egészen idáig nem volt szerencsém. - Teljes figyelmemet rá irányítottam. Életemben először maradtam ennyi ideig egy pasinál. Általában ha hozzámegyünk már hajnalba lelépek, ha pedig hozzám akkor pont fordítva történik az egész. De sose szoktam bánni. Most viszont bántam volna.
Annyira jól éreztem magam vele, hogy teljesen elfelejtettem miért is találkoztunk. Nem is érdekel már igazából, hogy mi lesz az egésznek az eredménye.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 4:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nos, csak ácsorogsz ott, vagy meg is kóstolod? - kérdeztem tőle egy széles vigyor kíséretében, mikor elkészült a kaja, és elé toltam a tányért, legalábbis odatettem a pultra, hogy ha akar, ehessen.
- De a feszes hátsómat is nézheted éppen, ha neked az esik jól - vigyorogtam rá még szélesebben, és megkóstoltam az omlettet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 07, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Közelebb lépkedtem a pulthoz, majd a kezembe véve egy villát az első falatot a számba is vettem. Meg kell mondanom, hogy igen jól sikerült. Bár valószínűleg nem én vagyok az első nő az életében akinek reggelit készít. Biztos van benne tapasztalata már.
- Ez nagyon finom. - Mosolyogtam rá. - Hmm, szóval azt csinálok amit akarok csak diszkréten, nem de? - Kérdeztem alsó ajkamba harapva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 09, 2013 8:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Nem vagyok nagy szakács. De ezek szerint ennyihez még én is értek - kacsintottam rá pimaszkásan, és még egy falatot ettem, de majdnem félrenyeltem a falatot, mert nevetnem kellett.
- Brynn, diszkréten bármit lehet... - vigyorogtam rá szemérmetlenül, és végigmértem őt. Szép test, és okos is. Ritkán van ilyen párosítás egy nőben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jan. 10, 2013 2:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Fogadni mernék, hogy még sok máshoz is. - Mondtam miközben jóízűen eszegetem falatról falatra és végig arcát fürkésztem.
- Megígérem, hogy jó kislány leszek a kórházban. - Emeltem ki az utolsó szót. - De utána már semmit nem mondhatok. - Kacsintottam rá egy vigyorral az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 5:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Hm, ezzel arra kell következtetnem, hogy nem akarsz engem itthagyni. - vigyorogtam rá, de nem szemrehányóan. Tetszett nekem a szituáció, az még csak jobban, hogy eltereli a gondolataimat Peiperről és a gondjaimról.
- Na... szólj, ha készen vagy! Egy falatot sem akarok látni a tányérodon! - néztem rá úgy, mintha az apja lennék.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 12, 2013 11:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Hát nem terveztem. - Pirultam el picit és zavaromban lesütöttem a szemeimet. Nem tudtam most ránézni. Annyira furcsa volt ez az egész számomra. Még soha nem akartam egy sráccal se tovább maradni egy éjszakánál.
- Igen is, értetettem. - Mondtam kacagva, majd szépen lassan kezdtem elpusztítani a tányéromról a kaját.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 8:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- És aztán talán nem ártana valami emberi külsőt varázsolni magadra. - vigyorogtam, ahogy végignéztem a rakoncátlan hajtincsein és kissé lenge öltözetén. Így biztos nem lépek ki vele a házból, mert már az autó előtt elkapom... megint.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
- Most mi a baj a külsőmmel? - Néztem végig magamon mikor az utolsó falatot is megettem a tányérról. Lehet, hogy kicsit kihívó vagyok, de majd most megtanulja, hogyan is kell visszafognia magát. - Így megyek, ha tetszik ha nem. - Lehet, hogy picit gyerekes volt, de játékosan kiöltöttem rá a nyelvemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 15, 2013 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Megforgattam a szemem, de kizárólag is mókásan, és megráztam a fejem. - Te nő, te nő, te nő... - vettem elő a kabátját, és odadobtam neki.
- Nincs vita, ezt akkor is felveszed! Nincs még olyan jó idő, a feneked pedig befagy! - néztem rá tettetett dühvel .
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Vissza az elejére Go down
 

Steven Hyde lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

 Similar topics

-
» Steven Tonkin
» Dex lakása
» Hyde S. Duncan
» 1887, Hyde Park, London
» Eva lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •