Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Pandora Krauser Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 28, 2015 12:08 am
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
Pandora Krauser

KOR » 30-32
FAJ » boszorkány
PLAY BY » Evan Rachel Wood
STÁTUSZ » foglalt
FOGLALKOZÁS » rendőrnő és leendő anyuka
VÁRJA » én, én, én ♥
KAPCSOLATUNK » Talán te vagy az egyedüli a világon, aki képes engem elviselni. Sőt, lehet némileg megszelídültem melletted. Még egyetemi éveink alatt ismertelek meg, te művtörit tanultál, én pedig egy igazi gyík voltam. Aztán megláttalak és valamiért elkezdtem edzeni és a szemeim is rendbe rakattam. Bár aztán közölted, hogy önbizalom-hiányos kis kockaként is bírtál, mert mindig megnevettettelek, a dolog vége az lett, hogy jött két öltönyös fickó, hogy szeretettel várnak minket Quanticoban az FBI akadémiáján kiképzésre. Ott jelentetted be, hogy valójában boszorkány vagy és hogy mit is jelent ez. Elég szépen berúgtam azután, hogy elkezdted magyarázni a többi fajt is. De legalább megtudtam, hogy régi walesi családból származol, a felmenőid között pedig akadnak szép számmal warlockok és boszorkák. Úgy tíz éve nyáron mertelek először megcsókolni, utána pedig bemutattál a családodnak. Nyolc éve pedig házasok vagyunk. Az esküvőnk után telepedtünk le újra Chicagoban, rendőrök lettünk, hevesek és büszkék. Bár nem egymás társai voltunk, lehet ez volt a legjobb. Mert nem biztos, hogy ilyen sokáig bírtuk volna cérnával a babaprojektet. De sikerült. Te pedig alig egy hónap múlva megszülöd a fiúnkat. Elfogadtam, hogy valószínűleg a te örökséged az övé is lesz. Ultimátumot adtál. Kilenc napom volt hazatérni, miután megbosszultam a volt társam igazságtalan halálát. Lassan 11 napja nem hallottál felőlem és megígérted, hogy következményei lesznek, ha nem érkezem időben.

Imhol, egy csodálatos nő, kinek a férje egy igazi bunkó néha. Csábító hirdetés, mi? Pb-nek fejben nagyon erősen Evan Rachel Wood sejlett fel, de ha korrumpálni akarsz, hozz nekem vörös hajú nőket! Várlak! ♥
Vissza az elejére Go down
 

Pandora Krauser

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Pandora Krauser
» mrs. krauser --
» ... Krauser
» Vaughn Krauser
» Vaughn Krauser

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •