Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Vaughn Krauser

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 1:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Vaughn Miles Krauser


személyes információk

becenév » Vaughn, Krauser, ha másként szólítasz lelőlek.
születési idő » 1982.11.20.
születési hely » Chicago, IL, USA
kor » 33
play by » Jake Gyllenhaal
foglalkozás » Rendőr

faj » Ember
család » Van egy apám, egy anyám, egy nővérem, egy öcsém és egy fura nő, aki a fiamat várja.

a felszín alatt »
Bal kezében stukker, a jobban valami papír, a szájában cigi, a fogai közül válogatott szidalmakat szúr majd feléd. Meglehetősen mocskos a szája, fenyegették már meg párszor, hogy szappannal lesz kimosva. Bár mostanság leginkább csak a nője mondja neki ezt. Undok egy jószág tud lenni, ha bal lábbal kel fel és maradjunk annyiban, hogy a bal keze és a bal lába a domináns. A gyárkémény hozzá képest egy környezetbarát valami. Az egészségével nem törődik túl sokat, tudja, hogy a hivatásában a halálozási ráta önmagával és a csillagos éggel határos. Hivatalosan nem kimondottan haragtartó, kivéve ha árulást érez az erőben, mert akkor fuss az életedért. (Igen, te Moretti, szedd a virgácsaid.)
Ahhoz képest, hogy nem az az alak, akivel reggel elsőként találkozni akarsz, főleg ha még nem itta meg a kávéját, az őrző-védő ösztönei simán köröket futnak a házőrző kutyákéra. Talán pontosan ezért is örül mélyen belül, hogy gyereke lesz. A felesége is a rendet szolgálja, szóval ne lepődj meg, ha fogadást köt veled, hogy tuti valami balhé kellős közepén szül majd meg.

user információk »

Név » the lagomorph
Kor » 24
Multik » első kari!
életem lapjai »
- Most, komolyan, muszáj ezt? - néz rám a feleségem, miközben felhúzom a kabátom az előszobában.
- Szerinted autóba ülnék, ha nem lenne az? Ha én nem cakkozom ki azt a ringyót, akkor senki. - horkantok egyet, mire drága nejem megforgatja a szemeit. Vérszemet kaptam. Mennem kell és kész. Lassan mindenórás, nekem itt kellene lennem, de végre megkaptam a várt fülest. Szembe kell néznem Morettivel. Csak és kizárólag akkor nyugodhat a társam békében, ha megteszem. Hiába próbált a neje és a lányuk is lebeszélni, én tipikusan az az ember vagyok akit fogsz, felhúzol elé egy falat és addig ront neki, amíg át nem jut rajta vagy szét nem töri a koponyáját.
- Na idefigyelj, Vaughn Miles Krauser. Ha nem vagy itthon kilenc napon belül, akkor utánad megyek és satuba fogom a fütykösöd és hárfázni fogok rajta. Értve vagyok? - lép hozzám közelebb életem asszonya, amire nem bírok elnyomni egy alattomos, ám igen elégedett vigyort. Ó, hogy én mennyire szeretem ezt a nőt.
- Vettem, értettem. - csókolom meg, majd sarkon fordulok és a kocsiba vágom magam.

Mystic Falls határába érve valamiért feláll a szőr a hátamon. A zsaruszenzoraim jól működnek. Az egyetemen találkoztam először természetfeletti lénnyel. Igen, a feleségemmel, boszorkány. Én fizika-informatika szakon voltam, ő művészettörténeten. Végül, mindkettőnket betoboroztak az FBI kiképzőiskolájába, de a kapcsolatunk miatt inkább hazaköltöztünk és egyszerű rendőrök lettünk. Az egyszerű persze nagyon relatív. Én nyugodtan és őszintén mondhatom, hogy a feleségem egy boszorkány, a poligráf meg sem rezzen tőle. Újra otthonra, családra és barátokra leltem. A vér szerinti családom hallani sem akar rólam. Én pedig most állok itt, mint f*sz a lakodalomban, hogy helyre hozzak... mit is? A lelki világom? Jogos bosszút álljak? Túl sokat nem lehetek itt, mert utánam jön a nejem és jaj nekem. Lássuk be... stikában papucs vagyok.

Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Vaughn Krauser Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Pént. Dec. 25, 2015 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Vaughn! Smile
Mondanám, hogy számomra te vagy a zsaruk tipikus példája és megtestesítője, de... tudod mit, mondom is, mert így van, a lapod, kinézeted, mindened alapján el sem tudnálak másnak képzelni. Megvan a sajátos stílusod, de akárhogy is, nekem egyáltalán nem volt visszataszító, sőt, nagyon is meg tudom érteni, miért indítottál hajtóvadászatot. Csak aztán nehogy bajod legyen belőle, sokkal rosszabb teremtmények munkálkodnak ebben a városban, mint néhány boszorkány, esetleg egy-két bűnöző. A dohányzásról meg szokj le, nem kell az neked, hogy tönkretedd magad miatta vagy hogy idő előtt elpatkolj és esetleg ne lásd felnőni a kisfiadat. Bár, szerintem neked nem igazán lehet megmondani, hogy mit csinálj. Wink
Menj, foglald le a nevedet és az arcodat, aztán nyomás a játéktérre. Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Vaughn Krauser

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vaughn Krauser
» Adam C. Vaughn
» ... Krauser
» mrs. krauser --
» Pandora Krauser

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •