Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 03, 2016 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Általánosságok

Név: Titok. Nem mondom el. BIBIBÍÍÍÍ.

Kor: Hamarosan 25.

Foglalkozás (mit tanulsz/dolgozol?): A helyi televíziós csatorna szociális média menedzsere vagyok.

Érdeklődési kör

Milyen hobbijaid vannak? 1000 yardos távolba nézés, indoktalanul sokáig ébrenlét, délutáni szundikák, rengeteg kockulás.

Mióta űzöd őket? Komolyabban is foglalkozol velük? Az első hármat születésem óta, az utolsót 7 éves korom óta. Átkozott GameBoy...

Hogyan tudsz a legjobban kikapcsolódni? Belekapaszkodok egy sörbe, sóhajtok egy nagyot és kizárom a külvilágot.

Melyik a kedvenc filmed, filmes műfajod? Sok kedvenc filmem van. Túl sok. Inkább nézzük a műfajokat. Sci-fi, horror minden mennyiségben, thrillerek, fajsúlyosabb drámák. Vígjátékok és romantikus filmek kíméljenek.

Ki a kedvenc színészed/színésznőd? Jake Gyllenhaal (duh..), Robert De Niro, Lee Pace. Meryl Streep, Tilda Swinton, Amy Adams.

Ki a kedvenc íród? Vavyan Fable. Pont.

Milyen könyveket szeretsz? Sci-fi? Krimi? Fantasy? Oknyomozó? Valahol ezen a vonalon.

Melyik a kedvenc sorozatod? Mr. Robot, The Librarians, Supernatural, Doctor Who. És itt bevallom hősiesen, hogy a Vámpírnaplókból életemben egy percet sem láttam...

És sorozatszereplőd, párod, kapcsolatod? ... Ne menjünk bele. :'D

Kedvenc énekesed/zenekarod, zenei stílusod? Fall Out Boy, Five Finger Death Punch, In Flames, Disturbed, Soil, A Perfect Cirle, Tool... A legelső a bűnös rajongásom, amúgy totális metálfejű tudok lenni. Kivéve amikor nem meditációs zenére nézek 1000 yardosakat.

Szeretsz sportolni? Mit? Nem. Amúgy szeretek biciklizni. De többet sem.


Személyiség

Szerinted melyek a legjobb tulajdonságaid és miért ezek? Visszakézből tudok valami hajmeresztőt reagálni, nem sok félelemérzet szorult belém, diplomatikus vagyok konfliktushelyzetben és megjavítok bármit.

A legrosszabbak? Túl sokat káromkodom?

Vannak különleges szokásaid, rigolyáid? GYŰLÖLÖM A GOMBOKAT. De tényleg, ha a fejemnél van a paplanhuzat gombos része sikítok.

Mi tudja a legnagyobb örömet szerezni neked és mi az, ami kihoz a sodrodból? Öröm? Ha kapok egy sört. Düh? GOMBOK.

Mit változtatnál meg magadban legszívesebben? Lehetnék egy kicsit bátrabb szociális helyzetekben, mert gyakran túlszorongom a dolgokat.

Milyen állat lennél? Pembroke Welsh Corgi


Szerepjátékkal kapcsolatos kérdések

Mikor fedezted fel az FRPG világát, mióta játszol? 13 éve talán? Nem emlékszem pontosan. Akkor még csak szöveges alapú volt, nem voltak pb-k meg ilyenek. A jó öreg csillagozós, tildejeles rendszer hajnala lehetett az.

Hogyan bukkantál rá a szerepjátékokra? Nem tudom, őszintén. :'D Bekötötték hozzánk a netet és BUMM. Így lettem szj-s.

Milyen oldalakon fordulsz meg szívesen (real-life, fantasy, stb.) Real-life elsősorban. Nem nézek elég sorozatot, hogy be tudjak illeszkedni egy-egy világba.

Mit szeretsz a legjobban ebben a világban? Hogy Jake lehet az avim?

Milyen játékokat van általában leginkább kedved kijátszani, mit szeretsz ezekben? Én a rövid reagos, nagyon cselekménydús dolgok híve vagyok. Ahol 5 reag alatt ég a város és nézel ki a fejedből, hogy mi? Az az én műfajom.


Jövőkép

Hogyan képzeled el a jövődet? Mit szeretnél csinálni, hol szeretnél élni, kikkel szeretnéd körülvenni magad? Anyagi stabilitás, jobb egészség. Családról meg ilyenekről nem igazán álmodozom jelenleg.

Milyennek látod az 5/10/15 évvel későbbi önmagadat? Nem Magyarországon élek, van egy házam, biztos munkám és egy corgim.

Mit tanácsolnál a kisgyermeknek, aki voltál? Moss fogat, használj szájvizet, járj ki gyakrabban szórakozni és ne próbálkozz öngyilkossággal.

És a mostani önmagadnak? Mi az a tanács, amit szívesen megfogadnál, de valamiért nem tudsz eleget tenni neki? Kapaszkodj meg a zsebeidben és húzz el külföldre dolgozni.


Megjegyzés (bármi, amit el szeretnél mondani): Szeretem a sajtot.
Vissza az elejére Go down
 

Vaughn Krauser

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Vaughn Krauser
» Adam C. Vaughn
» ... Krauser
» mrs. krauser --
» Pandora Krauser

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Egyéb :: User-ismertetök :: Kérdőív usereknek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •