Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Ápr. 05, 2016 7:41 am
Ugrás egy másik oldalra

Pandora Krauser

[You must be registered and logged in to see this image.]
31 év
Evan Rachel Wood
Mystic Falls
Boszorkány

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Ami engem és a küllememet illeti, a szemem színe tükrözi az ég kékjét. Már ennek segítségével is könnyedén hívom fel magamra a figyelmet, szinte lekötöm mások pillantását. Gyakorta mondják, hogy tekintetem olyan a napsütésben, mintha belelátnék a veséjükbe. Arcomon minden olyan vonás fellelhető, amely utal a nőiességemre. Mosolyomkor apró gödröcskék rajzolódnak ki orcáimon. Ajkaim közepesen teltek, szeretem őket kiemelni élénk színekkel. Talán az alkatommal nem állná mmeg a helyem egy milánói kifutón, de ennek ellenére is formás és hosszú lábakkal áldott meg a természet. A hajam vörös, a nap sugarai alatt szinte lángol. Olyan, mint a leglángolóbb tűzrakás. A bőröm világosabb a megszokottnál, a járásom pedig tükrözi azt, hogy honnan származom. Próbálok kecses lenni, de mivel férfiak között nőttem fel, néha nem tudok a legnőiesebben viselkedni. Ruhatáramban éppen annyira találhatóak farmerok és pólók, mint a csinos, nőies ruhák.
Az élet mindig zajlott körülöttem. A személyiségem megköveteli a minimális figyelmet, az egyhangúságot ki nem állhatom. Szeretem, hogy ha a zajlanak a dolgok körülöttem, de már hozzászoktam, hogy nem mindig lehetek a figyelem középpontja. Nagyon céltudatos és soha meg nem hátráló típus vagyok, aki hol ártatlan, védtelen kislány, hol komoly felnőtt, hol pedig igazi végzet asszonyává változik... sosem tudhatod, mit fogsz ki. Inkább jobb, ha óvatos vagy velem. Magacs természetem végett nehezen hagyom magam, és mindig megtalálom azt, amit vagy akit szeretnék. Amit magaménak akarok tudni, azt megszerzem.
Vicces személyiségnek tartom magam, hiszen ki nem állhatom a komoly helyzeteket, mindig próbálom oldani a feszültséget.

Becenév
Dora
User neve
L.
Titulus
the beloved one
Foglalkozás
Rendőrnő
Születési hely
Hol születtél?
Születési idő
1985. október 11.
Család
néhány információt pötyögj le a családodról, néhány információt pötyögj le a családodról

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.


Vissza az elejére Go down
 

mrs. krauser --

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ... Krauser
» Vaughn Krauser
» Pandora Krauser
» Pandora Krauser
» Vaughn Krauser

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •