Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 30, 2016 3:04 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 23, 2016 11:35 am
Ugrás egy másik oldalra
 Doreah Mercury foglalt *-*
nomen est omen

kor 16-17 éves

faj nagyon kezdő boszorkány

Szerepkör Lányom

play by  Gabriella Wilde (alkuképes)

foglalkozás -

várja Én, de szerintem mások is lecsapnának rád.

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Ha bárki azt mondaná, hogy van egy lányom, akkor könnyű szerrel kinevetném, hiszen tényleg voltak kalandjaim, de arra mindig is ügyeltem, hogy ilyen botlást ne kövessek el, hiszen nem vagyok éppen tipikus apa jelölt. Mégis csak a pokol ura vagyok, aki éppen úgy döntött, hogy hosszabb időre inkább a földön nyaral. Természetesen ennek nem mindenki örül, de neked meg pont kapóra jött, hiszen édesanyád meghalt. Régóta nem láttam már azt a nőt, hiszen nem jelentett semmit se számomra és ezt ő is tudta, ahogyan azt is, hogy úgyse találhat meg, mert a pokolba visszaköltöztem a kiruccanás után. De aztán a fülébe jutott, hogy itt vagyok, így mielőtt még a halál angyala érte jött volna, azelőtt még a mágia segítségével megtalált és egy levélben leírta neked, hogy ki vagyok és merre találsz.
Neked pedig feltett szándékod, hogy megkeress, mert nem akarsz állami intézetbe kerülni, illetve mindig is érdekelt, hogy mesékből, amiket anyád mesélt mik igazak rólam. De ha ez nem lenne elég, hogy csak úgy be akarsz toppanni minden értesítés nélkül az életembe, akkor még ott van az is, hogy nagyon nem hasonlítunk egymásra. Én ördögi vagyok, te pedig túlzottan angyali és kedves. Nem is értem, hogy miként létezhetnek ennyire angyali teremtések, számomra talán már túl bosszantó is ez a viselkedés, de téged meg nem olyan fából faragtak, aki az ártatlanságát, a jó szándékát és a kedvességét csak úgy másra cserélnék. Mintha csak pont azért léteznél, hogy az én tökéletes ellentétem legyél és még inkább felforgasd az életemet a létezéseddel és a stílusoddal. Vajon mi lesz, akkor ha beállítasz és azt mondod, hogy a lányom vagy? Hmm, ki tudja...

|| A név és a pb is alkuképes, de az angyali természetből nem engedek! Fontos, hogy ő tényleg túlzottan angyali, semmi rossz nem létezik benne, ami miatt sokan naivnak gondolják, de nem az! A tinédzserkori terhességet és hasonlóak is értelemszerűen így mellőzzük. :033: Kérdés esetén pm-ben megtalálsz! Nagyon várom a hölgyeményt, ahogyan Maze és Laura is! :mer:


Vissza az elejére Go down
 

Doreah Mercury

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sierra Mercury
» Doreah szobája
» Sierra Mercury
» Faith Mercury
» Faith Mercury

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •