Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Erin és Klaus szobája

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem ráztam meg a fejem, egyáltalán nem feleltem a kérdésére semmilyen reakcióval, helyette folytattam tovább... nem akartam most abbahagyni, most elengedni. Már nem, egyszerűen csak nem ment volna.
A fenekéről viszont levettem a kezeimet, és felnéztem a szemeibe. Ha nem lett volna "akadályozó tényező", nyilván rá is mosolygok, de nem... csak a szemeit akartam látni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
A kezei a fenekemet fogták át, szinte bilincsbe vonva ezzel. Mintha olyan nagyon szabadulni akartam volna.... És a tempót érzékelve tudtam, hogy már nincs sok időm hátra a beteljesülésig.
- Erin... - ziháltam nyöszörögve. - Mindjárt... ha nem akarod a szádba, akkor.... engedj el... - motyogtam utolsó józan eszemet összeszedve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Két kezem a hátsójára siklott, belemarkolva a feszes testrészbe, és lehunyt szemekkel folytattam tovább kényeztetését, de ezúttal már nem gonoszkodtam: hagytam, hogy jöjjön, aminek jönnie kell... lassítás nélkül kezdtem bele ezúttal, továbbra is a fenekén tartva mindkét tenyeremet, és megpróbáltam éreztetni vele, hogy ne is próbáljon csak úgy eltűnni a számból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Egyszerűen tökéletes volt, amit csinált. Ezer év tapasztalata... ezzel nem kelhet versenyre semmilyen mai lány.
Kipattant a szemem, mikor kiengedett a szájából, de máris megnyugodva hunytam vissza, és felhördültem, ahogy szinte teljesen eltüntem az ajkai között, majd a tempó kissé lassúbbra váltott. Pontosan tudta, mivel őrjítsen meg. Olyan tökéletes beleérző képességgel emelte-ejtette gyönyörömet, hogy már csaknem könyörögtem neki a befejezésért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Nem reagáltam. Szavakkal legalábbis nem, hiszen ahhoz túlzottan élveztem én magam is ezt a szituációt, hogy csak úgy abbahagyjam a kényeztetését.
Mindkét kezemmel odasiklottam, ajkaimmal gyorsabb ritmust véve fel, néha teljesen kiengedve őt a számból, hogy másodpercek múlva már olyan mélyre engedjem, ahogyan arra csak képes lehettem. Ezer év alatt ezt sem igazán hagytam ki az együttlétekből, ezért mondhatni, pontosan tudtam, mikor kell megállnom, ha úgy adódik. De most nem kellett megállnom. Csak bolondítani akartam egy kicsikét, ezért néha szánt szándékkal lelassítottam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Igen... - helyeseltem - azt hiszem, nem csal a memóriád - motyogtam, hogy aztán felsóhajtsak, és hátam a csempének döntve élvezzem, ahogy a szájába fogadott.
- Ki vagyok én.... hogy ellentmondjak neked? - tördeltem, szapora lihegésekkel, a haját simogatva. - Erin... szeretlek - nyitottam ki a szemem, hogy ránézzek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Ravaszkás mohóság csillant meg tekintetemben, ahogy valószínűleg a mosolyomban is, és mikor felállt, még mindig nem hagytam fel a simogatással, így bámultam fel a szemeibe.
- Ha jól emlékszem, így még sosem jutottunk a végére. Most viszont... nincs választásod, így lesz és kész. - makacsoltam meg magam. Hiába erőltettem a memóriámat, mindig csak az ugrott be, hogy ezután együtt folytattuk tovább.
De nem teketóriáztam sokáig, még egy pillantás a szemeibe, és ezután már a szám közé fogadtam őt, hogy rögtön meg is mozdítsam nyelvemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 4:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Heves, vad csókot váltottunk Erinnel, és ez már nagyon hiányzott... nagyon jól esett, tagadhatatlanul is.
Épp közölni akartam, hogy ha nem vette volna észre, már állok, de aztán helyesbített, én pedig apró kis nevetéssel talpra vergődtem a kádban.
- Ahogy a kisasszony kívánja - mosolyogtam, Erin hajába túrva kedvesen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Akkor azt hiszem, kitaláltam, mi lenne az. - mosolyodtam el szelíden, tovább simogatva őt, és mivel ő hátradőlt, nekem kellett odahajolnom hozzá, hogy csókolni kezdjem vad tűzzel, és mohó szenvedéllyel, miközben kezem egyre gyorsabb tempót diktált.
- Állj fel! - jött ki belőlem a parancsoló szó.- Mármint... te magad állj fel. - tettem hozzá, mielőtt kibukott volna belőle, hogy ő már áll.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Arra gondolsz, amire gondolom, hogy gondolsz? - vigyorogtam el magam, és lehunytam a szemem, ahogy marokra fogott. - Jó irányban halad a gondolkodással, hölgyem - sóhajtottam, és kényelmesen hátrahajtottam a fejem a kád szélére. - Már mintha halványabban lenne az a dögös nő a lelki szemeim előtt...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Először csak felvontam a szemöldököm, mert az istenért sem akart leesni, hogy mégis miről van szó, és mit akar ezzel mondani, miközben lehúzta a kezemet a víz alá.
- Most arra gondolok, amire gondolom, hogy gondolsz? - mozdítottam meg a kezemet nagyon lassan, miután kézre fogtam férfiasságát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Szóval dögös - biccentettem. - Az veszélyes egy férfira nézve. De tudod... - fogtam meg Erin kezét, és szintén a víz alá húztam - ha miközben erről a dögös nőről beszélünk, és nekem valami más emlék jut az eszembe... biztos még csak a halvány árnyalatát sem fogom érezni a kísértésnek - suttogtam Erin szemébe nézve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Hm, ezt a mozdulatot ne ismételje meg, mert ha mégis, ma már nem fogjuk elhagyni a hotelszobát. - utaltam arra, amikor benyúlt a víz alá, de ekkor már fel is sóhajtottam.
- Eléggé dögös nő. Igaz, annyira nem, hogy a férjét ne lehessen levenni a lábáról. De arra minden magamfajta nő képes. Még igéznem sem kellett. - mondtam, majd kíváncsian húztam fel a szemöldököm. - Mi jutott eszedbe?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Elárulok valamit - nyúltam a víz alá. - Én is nagyon szeretem ahhoz, hogy csak úgy hagyjam szegényt megrángatni - motyogtam, olyan ártatlan szemekkel nézve Erinre, mint egy óvodás. - Na és mondd... ez a barátnőd legalább csinos? Csak mert... van egy jó ötletem... ha túl féltékeny lennél esetleg - súgtam halkan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Tőlem nézheted is, ha akarod. Nézd csak végig. Igazából azt remélem, hogy ha te ott vagy, eltereled a figyelmét arról, hogy meg akarjon tépni. - mosolyogtam kacérkodva, majd elégedetten elmosolyodtam.
- Nem is vártam mást. Bár nem, nem tépnék én semmit. Ahhoz túlságosan szeretem. - viszonoztam a csókját, majd kuncogva elszakadtam tőle. - Ne vizezz össze. - simogattam meg az arcát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Eszerint régen sem voltál épp apáca típus - vigyorogtam. - Nos, igazából nem tudom, mit vársz el tőlem. Hogy lépjek közbe, és akadályozzam meg ha neked esik, vagy hogy élvezettel nézzek végig egy vámpírpankrációt? - tettem le a szivacsot, majd nagyon nyújtóztam.
- Csak vesse. Alaposan pofára fog esni - mondtam nemtörődöm módon. - Félek, ellenkező esetben nekem nem a hajam lenne megtépve - hajoltam oda, és évődve megcsókoltam Erint.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Megvontam a vállamat. - Irónikus voltam, mikor a barátságunkról beszéltem. - nevettem el magam. - Hm, a legelső. Elszedtem a férjét. Igaz, csak egyetlen éjszakára. És még életben is hagytam. - rántottam a vállamon. - De csakis azért, mert annak a nőnek rém irritáló feje van. És az a látvány, amikor szétdurran a méregtől... minden pénzt megér. Azóta nem kedvelnek itt túl sokan, de. sosem érdekelt, ha nem szeretnek. - vonogattam a vállamat. - Viszont a nőszemély még tartozik nekem egy hajtépéssel. Ezzel az az egyetlen probléma, hogy ha ő megtép, nem biztos, hogy tudom türőztetni magam. - sóhajtottam. - De amire készülj fel, hogy ki fogja vetni rád a hálóját. - kacsintottam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Csodálkozva felvontam a szemöldököm, ahogy Erin a kád mellé guggolt.
- Hű de nagy barátnők lehettek - mondtam elismerően. - Elárulod, mi a fenét csináltál vele? A pasiját szedted el, a vagyonát, vagy az életét? - csutakoltam magam lassan. - Imádom a történeteket, ahol gonosz vagy.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Én nem is akarok fürdeni. - mondtam mosolyogva, majd besétáltam, és miután végigpásztáztam a testét, mint általában szoktam, leguggoltam a kád mellé és megtámasztottam az államat.
- Élvezni fogod az itteni napokat is. Igaz, nincs olyan temető itt, mint Párizsban, de jól fogsz szórakozni. Szerintem a szórakoztást fél óra múlva el is kezdheted. Az a nő, akit az előbb említettem... valószínűleg amint meglát, megtép. - vigyorodtam el, belelógatva a kezemet a vízbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Halkan felnevettem, és kiszóltam Erinnek.
- Gyere csak - mondtam. - Úgyis akkora ez a kád, mint egy medence. Van hely benne bőven. Bár a te illatod az előbb összehasonlíthatatlanul jobb volt, mint az enyém - simítottam végig vizes hajamon. - A bolgár kényelmet már most szeretem - indítottam be a pezsgőfürdőt a kádban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Erin szobája -

Hallottam a víz csobogását, és erre elmosolyodtam. Becsuktam az ajtót magam mögött, elégedetten tettem le a táskáimat Klaus cucca mellé, majd bekopogtattam a fürdőszoba ajtaján.
- Nos, vagyok olyan jókislány, hogy ide is engedélyt kérek. Hátha beengedsz. - beszéltem normális hangerővel, hiszen tudtam, hogy meghallja.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Egy pillanatig bambán csodálkoztam Erin után, miszerint vannak itt még ismerősei, majd ahogy elment, bementem a fürdőbe - lényegesen egyenesebb útvonalon - és egy kád jó forró vizet engedtem, igaz, előtte a hideg vizes csap alá tartottam a fejem. Újra levetkőztem, és nagy sóhajtás kíséretében szálltam be a kádba. Ritkán esett még valami olyan jól, mint most a meleg víz.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 2:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Engem nem zavar. De igazad van, talán majd másokat fog. - fúrtam egy pillanatra az orromat a nyakába, és elmosolyodtam.
- Ez a program máris jobban tetszik! - engedtem el. - Akkor most áthozom a holmijaimat... és ha végeztél a fürdéssel, bemutatlak a legjobb barátnőmnek. - vigyorogtam, az utolsó két szót enyhe iróniával mondva. Igen, a "legjobb barátnőm" jelzőt csakis gúnyból ragasztottam arra a szerencsétlen nőszemélyre. De tehetek én róla, hogy nem tudott vigyázni a férjére. Igaz, bizonyára megpróbál majd visszavágni, és kelleti majd magát egy picikét Klaus előtt. De ha sikerrel jár, megeszem a kávéscsészét is.
- Mindjárt jövök.

- Erin szobája -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 2:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Igen, persze hogy akarom - bólintottam. - És amíg te átpakolsz... én engedek egy kád vizet. Tényleg megizzadtam - éreztem meg a .... hogy is mondjam... nem épp makulátlan úriemberhez méltó "illatomat".
- Igy megfelel? Aztán... elmehetnénk járni egyet. Megmutathatnád nekem az országodat... a várost.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 29, 2012 2:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
- Így legalább lehet veled beszélni. Ha még mindig seggrészeg lennél, valószínűleg most még mélyebben lennénk, mert a részegekkel valamiért sosem találom meg a közös hangnemet. - sóhajtottam, majd félrebillentett fejjel elgondolkodtam.
- Csak ma éjjelre vettem ki azt a szobát, tudtam, hogy úgyis megbeszélünk mindent. - jelent meg végre egy nagyon kis pimaszság az arcomon. - Holnap leadom a kulcsot, és ha nem akarsz minden áron külön szobába küldeni, akkor áthozom ide a holmimat még most. Ha te is akarod. - ismételtem meg.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Vissza az elejére Go down
 

Erin és Klaus szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

 Similar topics

-
» Klaus szobája
» Klaus szobája
» Klaus szobája
» Delena szobája / Farrah szobája
» Mystic Falls - Grill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Bulgária :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •