Share | 

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
Chatkép :

Keresem :

i'd give anything to hear it one more time that the universe was made just to be seen by my eyes
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆
Humor :
◆ honey, i'm raw and have fangs ◆

A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

- Én nem bánnám, ha más véget érne. - Jegyeztem meg motyogva és amikor kérte felemeltem a karjaimat. Az anyag, amit éreztem... ismerős volt. De hogy honnan, azt nem tudom. Jelenleg nem is akartam foglalkozni ezzel, csak megfogtam Klaus kezét és hagytam, hogy vezessen.
- Körülbelül még másfél percig tudok nyugodtan sétálni, utána kérdezősködni kezdek. - Jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

A poszt írója Klaus.Mikaelson
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Megfeszült a teste. Nyilván vannak kétségei, nem bízik bennem teljesen. De most komolyan, ha ártani akarnék, akkor elhurcoltam volna idáig? Azt megtehettem volna akár a szobámban is. Noha a tekintetét nem láttam jelenleg, de biztosra vettem, ha ha nem így lenne, hát sütne belőle a bizalmatlanság. Annál nagyobb volt a csodálkozásom, mikor némi hezitálás után vetkőzni kezdett.
- Ne kísértsd a sorsot, édesem - léptem a háta mögé, hogy segítsek kibújni a ruháiból. - Kissé későbbre terveztem a dolgok ezen részét. Ha most nem tudok uralkodni magamon, más véget ér a dolog. Lesz meglepetés, csak... közel sem akkora - súgtam a fülébe hátulról, de nem tudtam megállni, hogy ne csókoljam meg érzékien a vállait, majd gyorsan kibújtattam a még rajta lévő szoknyából.
- Emeld fel a kezed - mormoltam lágya, majd elővettem a ruhát, és vihargyorsan ráhúztam, hogy két lépésre távolodva szemügyre vegyem a látványt.

[You must be registered and logged in to see this image.]

- Egy perc türelem - tettem hozzá, és én is ledobtam a felsőmet, hogy egy egyszerű kenderingbe bújjak, majd megfogtam a kezét.
- Gyere. Majd vezetlek - indultam el vele a fák között.

Chatkép :

Keresem :

i'd give anything to hear it one more time that the universe was made just to be seen by my eyes
Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:14 pm

Ha eddig gyanakvó voltam, akkor most triplán azzá váltam. Nem láttam semmit és még le is kellene vetkőznöm, hogy egy másik ruhát vegyek fel? Könyörgöm mondja már el, hogy mit tervez! Nem szerettem a tudatlanságot, egyszerűen megőrjített ez az egész, főleg, hogy az idegállapotom amúgy sem volt a legjobb a birtokomon történtek után. De meg kell próbálnom moderálni magam.
- Miért? Mire készülsz? - Belülről az alsó ajkamba haraptam, amikor azt kérdezte, hogy bízok-e benne. Nos ez eléggé relatív fogalom ha mindent összevetve nézünk, de gondolom ő is így érez az irányomba.
Nagy levegőt vettem és kezdésképpen levettem a bőrdzsekimet, de mivel teljes sötétség uralkodott előttem, ezért úgy gondoltam, hogy ledobom a földre, aztán pedig lesz, ami lesz. Kibújtam a felsőmből is, aztán hátulra nyúltam, hogy félig lehúzzam a szoknyám cipzárját, majd arra fordultam, amerre Klaust sejtettem. - Segítesz? - Kérdeztem kissé már kacérkodva.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:05 pm

Rámosolyogtam Tatiára, ahogy egy-két gyanakodó pillantás után lehunyta a szemeit, én pedig bekötöttem a kendővel. Próbaként elhúztam néhányszor a tenyerem az orra előtt, de nem érkezett reakció.
- Remek! - állapítottam meg, majd megköszörültem a torkomat. - Nos.. lenne itt még valami. Le kéne vetkőznöd. Nem teljesen, a fehérnemű maradhat - tettem hozzá gyorsan. - És nem leszel meztelen, mert... mert egy másik ruhát kéne felvenned. Majd én segítek benne. Ugye még mindig bízol bennem? - hajoltam hozzá közel, olyan közel, hogy a leheletem a fülét érte.

Chatkép :

Keresem :

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Humor :

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 7:01 pm

Az erdőbe jöttünk és érdeklődve bámultam ki az ablakon, valamint néhányszor összevontam a szemöldökömet is. Elképzelésem sem volt, hogy mire készülhetett Klaus az erdőben, pedig én mindig minden eshetőséggel számolok. De most semmi ötlet, semmi... egyszerűen kihagyott az agyam.
Amikor megálltunk kiszálltam a kocsiból, de el kellett nevetnem magam Klaus szavain. Beköti a szememet? - Most ugratsz? - Kérdeztem somolyogva, de mivel láttam az arcán, hogy nem viccel, ezért sóhajtottam egyet. Hát legyen... ha ezt akarja. - Jól van, rendben. - Megforgattam a szemeimet, aztán pedig lehunytam őket.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 6:56 pm

(Klaus szobája)

Kiszálltam a kocsiból, majd kinyitottam Tatiának is az ajtót, aztán elnéztem a bokrok között a tisztás irányába.
- Jól van - bólogattam. - Most be fogom kötni a szemedet. Nem akarom, hogy idejekorán meglásd amit kettőnknek terveztem. Szeretném, ha csak akkor látnád meg, mikor előtte állunk, de mivel felsejlik a fák között, hát... mondjuk ezt óvintézkedésnek - vontam vállat. - Bízz bennem, rendben? Nem akarok semmit... csak örömet szerezni neked - vettem elő egy kendőt a zsebemből.

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2013 6:14 pm

Az elkövetkező két nap lázas munkával telt. Még éjjel is... fáklyák fényénél. És bizony még nekem is, mert sűrűn kellett ott teremnem valahol, és élénken magyarázni, mit hogyan készítsenek el. Néha bemásztam a kocsiba, aludtam egyet, míg a hibridek szanaszét dőltek a fűben, mint a tekefigurák, hogy az addig pihenők váltsák fel a fáradtakat. De az eredmény... az eredmény magáért beszélt. Mert az elképzelésem kezdett valóságot ölteni. És két nap múlva, mikor a holtfáradt hibridek bejelentették, hogy elkészültek, magam is fújtam egy hatalmasat.
- Tökéletes - jártam körbe a művüket. - Jobb nem is lehetne - biccentettem, mire szemmel láthatóan kiengedték a válluk közé behúzott nyakukat. - Rendben van. Menjetek. Pihenjetek, vadásszatok. Momentán már nincs szükségem rátok. Előbb még takarítsatok fel a környéken - intettem. - Holnap ha idejövök, nem akarok egy elhagyott fejszét sem meglátni, világos? - vágtam be magam a kocsiba. Tudtam, hogy itt minden rendben lesz. Volt azonban még valami, amit el kellett intéznem...

(pláza)

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2013 5:45 pm

(Mikaelson villa, Klaus szobája)

Mire kiértem az erdőbe, már várt egy egész csapatnyi hibrid. Sőt, nemcsak ők. Az utasításaimnak megfelelően megvettek mindent, amire csak szükség volt. Tökéletes. A teherautók már nyilván elmentek, látszott a nyomuk a tisztás magas füvében, az elemek pedig ott álltak lepakolva egy halomban.
A hibridek a közeledtemre felfigyeltek, és mikor kiszálltam az autóból, fel is keltek, apró meghajlással üdvözölve.
- Remek - néztem végig rajtuk. - Gondolom, nem kell hosszasan magyaráznom, mi lesz a feladatotok - vettem elő egy rajzot a zsebemből, és a "vezető" kezébe nyomtam. - Ezt kell megépítenetek. Még jó, hogy vámpírok is vagytok, ergo elő a gyorsasággal. Két nap alatt készen kell, hogy legyetek - intettem a tisztás felé. - Ide akarom, hogy elkészítsétek. Menjetek pontosan a rajz alapján. Nem lesz nehéz dolgotok Nem érdekel, hogy dolgoztok, váltásban, vagy végkimerülésig. Nem érdekel semmi, csak az eredmény. Nem mentek sehová, nem mozdultok innen, még vadászni sem fogtok, míg nem jelentitek nekem, hogy elkészültetek - emeltem ki egy jókora ládát a csomagtartóból, ami tele volt véres tasakokkal. - Ez az ellátmányotok. És hogy minden tökéletesen menjen, ez eljövendő két napban én is itt leszek. Itt alszom a kocsiban. Ha bármit elcsesztek, meghaltok. Valami kérdés? - néztem végig rajtuk, de csak lesütött tekinteteket láttam. - Helyes. Lássatok hozzá! - parancsoltam, és csakhamar megtelt a tisztás nyüzsgő alakokkal. Fejsze süvített a levegőben, kalapács kopogását lehetett hallani, fűrészek siklottak, gyaluk forgácsolták a fát.

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
Chatkép :

Keresem :
my only hope for happiness

Kedvenc dal :
Hobbi & foglalkozás :
⊂ i'll be a little doctor
Humor :
⊂ like a dead man's humor

A poszt írója Elena-Gilbert
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 25, 2013 6:56 pm

Néptelen tisztás

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Néptelen tisztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
15 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 9 ... 13, 14, 15

Similar topics

-
» Tisztás terület
» Tisztások és környékük