A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls - Grill

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 15, 2013 10:02 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14
-Csak egy szavadba kerül és lelépek.-Mondtam neki. Nem volt az a túl kedves lány ami nem igazán tetszett
főleg, hogy én sem a bunkó oldalammal mutatkoztam. Egyre több szellemet kezdtem látni ami meg
rémített engem.
-Francba-Húztam le az italomat.
-És miért vagy ilyen morcos Bailey- Kérdeztem tőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 15, 2013 9:07 pm

Matt

Meglepődtem, hogy ilyen nyíltan beszél vagy hogy egyáltalán tud arról, ami ebben a városban folyik. Meg kell mondanom, nem néztem ki belőle. Sem azt, hogy elárulja, sem azt, hogy észreveszi. Vagy... Honnan is tud róla?
- Honnan tudsz a természetfelettiről? - néztem először rá, aztán körbe. Nem vitás, voltak körülöttünk páran, és érzékeltem is, hogy nem egyszerű emberi népség. De, neki ez nem feltűnő.
- Van... - próbáltam annyiban hagyni. Nem tudom, eddig milyen tapasztalatai vannak a boszorkányokról, nem akartam esetlegesen ráijeszteni, de azt hiszem meg kell bíznom benne. - Boszorkány vagyok.. - rántottam vállat és vártam a reakcióját.
- Úgy emlékszem, hogy még jövök neked egy itallal - böktem a biliárdasztal felé. - Szóval eszem ágában sincs hagyni..

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
aaron dorne

she is a living fire, such as I have never seen; incidentally, a fire that, despite everything, burns only for him. At the same time she is extremely tender, brave, intelligent, and sacrifices everything, or if you prefer, acquires everything by sacrifice.

† Kedvenc dal :
you don't own me - grace ft. g-eazy
† Tartózkodási hely :
∬ whitmore
† Humor :
∬ painful

Bailey Thea Buzolic ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 15, 2013 8:20 pm
Liam

Mikor kijelentettem, hogy kólát kérek a mellettem nem messze ülő srác felnevetett. Szinte már reakcióból felé kaptam a fejemet és összevont szemöldökkel néztem rá.
- Ööö, nem. - Még mindig furcsán néztem rá mikor helyet foglalt mellettem, de különösképpen nem érdekelt.
- Bailey. - Fogtam meg gyengéden a kezét.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 15, 2013 8:03 pm
Molly

- Hát nincs velem semmi furcsa dolog. Én nem vagyok természet feletti lény, mint mások sima ember vagyok. Te neked van valami képességed? - Ahogy elnéztem, szerintem igen. Elég jól kijövünk egymással, szóval bátran mertem tőle kérdezősködni.
- Rendben maradhatunk itt, de az én vendégem vagy. - Mosolyogtam rá újból.

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 15, 2013 7:18 pm
David

A pultos lerakta elém az italomat, így biccentettem felé egyet. Borzasztóan udvarias voltam, pedig legszívesebben átugrottam volna a pultot, hogy az ütőerére tapadjak és a Grill vendégserege előtt végezzek vele és akinek nem tetszene, az szintén így járna. Látszik, hogy elvesztegettem egy kis időt, hiszen egy jó darabig nem gyilkoltam közvetlenül, de vissza fog állni a régi rend. Nehogy már biztonságban legyenek az emberek a városban, még a végén azt fogják hinni, hogy nyugodtan járkálhatnak és boldogan ugrálhatnának örömükben.
Összehúztam a szemöldökömet, így néztem a mellettem ülő férfira. - Ismerjük egymást? - Kérdeztem rá, mivel nagyon is úgy beszélt, mintha nem ez lenne az első találkozásunk. Nekem mégsem rémlett a pasi arca, bár nem is haltam bele az erőlködésbe, hogy felidézzem az esetleges emlékét. - Világosíts fel, ha igen, mert tudod nem emlékezhetek mindenkire, akivel az életem során találkoztam. Túl sok arcot kellene megjegyeznem, a többségük viszont elhanyagolható. - Megvontam a vállamat. Most már kíváncsi voltam, hogy ki ez a pasas. Valószínűleg az egyik hasonmásommal keverhetett össze, amit nagyon, sőt, elmondhatatlanul utáltam. Tehetek én arról, hogy a világnak nem volt elég egy belőlem és létrehozott még két ugyanolyan külsejű nőt, mint én?

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 15, 2013 5:48 pm
Bailey

Nem messze egy lány ült le mellettem és kolát kért amin mosolyogtam kicsit hangosra sikeredett.
Rám nézett én pedig rá.
-Óh bocsi csak ritka a Kola szó erre fele-Megfogtam az italom és közelebb kúsztam.
-Remélem nem bánod-Mutattam a mellette levő helyere.
-Liam vagyok-Nyújtottam a kezemet.

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Kedvenc dal :
Olly Murs - Dance with me tonight
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :
Van ám, csak győzzed hallgatni :D

David Winchester ÍRTA A POSZTOT
Pént. Feb. 15, 2013 1:57 pm
Tatia

Az első pohár után rövid szünetet tartottam, hogy ne ártson már meg olyan hamar az alkohol. Épp emeltem volna a számhoz a következőt is, amikor egy hangot észleltem a közelemből. Pontosabban gészen közelről, mintha mellettem ült volna. Picit ingerültebben fordultam feléje, de abban a pillanatban, ahogy eljutott a tudatomig, hogy kit is látok a döbbenet és a düh keveredése ült ki az arcomra. Katherine? Mit keres ő itt? De a hangneme egyáltalán nem arról árulkodott, hogy ő lenne az.. különben nem szólított volna meg ennyire normális hangnemben.
- Igen.. - feleltem végül röviden és velősen. - Te pedig túl nyugodtak tűnsz, az utóbbi találkozásunk végkimeneteléhez képest - jegyeztem meg egy ravasz mosoly kíséretében.

Farkasboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :
aaron dorne

she is a living fire, such as I have never seen; incidentally, a fire that, despite everything, burns only for him. At the same time she is extremely tender, brave, intelligent, and sacrifices everything, or if you prefer, acquires everything by sacrifice.

† Kedvenc dal :
you don't own me - grace ft. g-eazy
† Tartózkodási hely :
∬ whitmore
† Humor :
∬ painful

Bailey Thea Buzolic ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Feb. 14, 2013 6:38 pm
(Bailey lakása)
Liam

Egy ideig csak céltalanul bóklásztam majd mikor megláttam a Mystic Grill feliratot valahogy nem volt kedvem tovább sétálgatni és bementem.
Amint beléptem tudtam, hogy ide majd többször kell benéznem. Már a billiárdasztal meggyőzött erről a tényről. Régen mennyit játszottunk.. Bár lehet már kijöttem a gyakorlatból.
A bárpulthoz sétáltam, majd helyet foglaltam az egyik széken. - Egy kólát kérnék. - Mondtam a csaposnak mosolyogva.

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
mind is in DISTURBIA
† Tartózkodási hely :
mystic falls ❞
† Hobbi & foglalkozás :
killing is my speciality ❞
† Humor :
raw ❞

Tatia Petrova ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Feb. 14, 2013 6:40 am
David

(Charlotte birtoka ;; Nappali)

Ismét a Grillbe jöttem. Hogy miért? Fogalmam sincs. Valószínűleg azért, mert itt olyan embereket láthatok, akik gondokkal küszködnek. Emberek, az életük összesen néhány évtizedből áll és mégis mennyi nyűgük van. Akkor mit szóljanak a vámpírok? Nekünk se könnyebb, sőt, sokkal nehezebb.
Beléptem az ajtón és egy pillanatra megálltam. Voltak szép számmal, így legalább nem teljesen kihalt az egész helyiség. Tökéletes, hátha találok valakit, akit megehetek.
A bárpultoz sétáltam, csábosan rámosolyogtam a pultosra és leadtam a rendelésem. Leültem az egyik székre, aztán magam mellé pillantottam, ahol egy férfi úgy csúsztatta le az alkoholt a torkán, mint más a vizet. Na, ez érdekes!
- Csak így egyedül? - Kérdeztem rá ahhoz képest eléggé normális hangnemben.

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Kedvenc dal :
Olly Murs - Dance with me tonight
† Tartózkodási hely :
Whitmore College
† Hobbi & foglalkozás :
vámpírölés, tanár
† Humor :
Van ám, csak győzzed hallgatni :D

David Winchester ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 13, 2013 10:37 pm
Tatia

/David lakása/

Bevallom nem volt nehéz dolgom ráakadni arra a Grillnek nevezett szórakozóhelyre, sőt ha akarnám, se tudnám kikerülni, olyan helyen állt. Beléptem a helyiségbe, majd rögtön a bárpulthoz léptem, hogy minél előbb leöblinthessem a torkomat valami erős itallal. - Egy brandyt, de duplán - fordultam a csapos felé, közben elhelyezkedve az egyik bárszéken. Ezek az érzelmek... áá, ez már túl sokk nekem. Amint a kezembe kaptam a poharakat, az egyiket rögtön ki is üritettem egy mozdulattal.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 13, 2013 7:24 pm

Matt

- Háááát.. - húztam el a számat és nyakamat nyújtogatva tekintettem ki az ablakon. - Azt hiszem, ez az időjárás minden, csak nem hívogató, szóval inkább maradnék a melegben... - állapítottam meg. Téli, hóeséses este... Gyönyörű, de inkább vagyok a bentről csodáló fajta, mint az, aki megtapasztalja. - Addig, mesélhetnél valamit magadról... - mosolyogtam rá kedvesen. Elvégre elég jól kijövünk egymással, játszottunk, ittunk, mégsem tudok róla semmit azon kívül, hogy Mattnek hívják és itt dolgozik.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 13, 2013 7:02 pm
Miután eljöttem, pontosabban finoman utalt rá az exem, hogy menjek el, kicsit ideges voltam.
Gondoltam leiszom maga. Amerre mentem szellemek jöttek utána és én próbáltam, nem
rájuk nézni. De tudták, hogy látom őket.
Egyre több okom volt az ivásra. Mostanában nem is vadásztam, ami furcsa volt tőlem.
Besétáltam és kértem egy italt és ledöntöttem magamba.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Feb. 13, 2013 6:56 pm
-Hát nem tudom nekem mindegy. Ha itt akarsz maradni nekem úgy is jó. - Néztem a szemeibe és elgondolkoztam egy kicsit, majd újra visszatértem a világba. Ha el akar velem valahova menni, akkor én azt szívesen megteszem és örömmel töltöm az időt az ő társaságában.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 11, 2013 9:23 pm
- Ez még nem változtat a tényen, hogy igazam van.. - forgattam a szemeimet. Na igen, tipikusan az a fajta vagyok, akinek ha a szervezetébe minimális alkohol kerül, azonnal kötözködni kezd.
- Rendben.. - bólintottam rá, talán túl hamar. De azt hiszem semmi félnivalóm nincs. - Mire gondoltál? Van konkrét ötleted is? - kortyoltam újra a narancsléből.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Feb. 11, 2013 7:18 pm
-Hát nem tudom talán azért, mert megérdemelted. Jól csináltad, szóval a siker mindig csak feldob.. maradjunk abban, hogy nem direkt veszítettem. - Mosolyogtam rá és gondolkozni kezdtek.
- Hamarosan lejár a ,,műszakom és nincs kedved valahova elugrani?

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 10, 2013 7:50 pm
- Engem nem zavar, ha te mást iszol... - kezdtem volna ellenkezni. - Te tudod.. - hagytam végül annyiban a dolgot, bár a végére elmosolyodtam. - Köszönöm! - fogadtam az italt és jólesően belekortyoltam. Határozottan jobban esett, mintha még egy kör tömény marná a torkomat.
- Nem kellett volna direkt veszítened. Elviseltem volna, hidd el.. - forgattam a poharat mosolyogva az ujjaim között.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Feb. 10, 2013 10:12 am
-ha továbbra szeretnék gonoszkodni akkor most kérnék még valami alkoholt, de nem akarom rád erőszakolni, szóval akkor én is narancslét iszok. - Kikértem a narancslét és elé toltam.
-Hát, akkor igyunk a mi kis győztesünkre. - Emeltem fel a poharam és ittam meg az italnak a felét. Már nagyon jó barátságba keveredtem Mollyval és ez nekem nagyon tetszett..

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 9:15 pm

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
14 / 14 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14

Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls utcái