A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jún. 27, 2013 10:00 am
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Igazad van. Nem teszem meg - biggyesztettem le az ajkaimat. - De csak arra való tekintettel, hogy te még vámpírként is fontos vagy nekem. A hasonmás vérvonalba tartozol. Emberként, vagy vámpírként, egyre megy. Na meg persze, a szép, közös múltunkra való tekintettel nem - fontam össze a két kezem a tarkómon.
- Nem bántom a családodat. Egy ideje már mintha felétek sem mentem volna, ha ez nem tűnt fel. Vagy ha mentem is, segítő szándékkal tettem. Arról nem én tehetek, hogy te nem éltél ezzel.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
■ the place where nothing bad happens
† Hobbi & foglalkozás :
■ i'll be a little doctor
† Humor :
■ like a dead man's humor

Elena Gilbert ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Jún. 27, 2013 9:50 am
- Hát persze. Az igézett nők biztosan örömmel mondanak ilyesmit - vontam egyet a vállamon, majd az utolsó néhány mondatát hallva felkaptam a fejemet, és úgy néztem rá, mintha maga a sátán ült volna le mellém.
Nagyon nagyot kellett nyelnem, így mértem őt végig, és rázni kezdtem a fejemet.
- Ezt nem fogod megtenni. Ismerlek, ilyet nem teszel meg - súgtam, de már magam sem tudom, hogy kit akartam ezzel meggyőzni. - Mi kell még neked ahhoz, hogy végre békén hagyd a családomat?

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Jún. 27, 2013 9:45 am
- Nagyra becsülöm a teljesítményemet? - vontam fel a szemöldökömet. - Nyilván joggal. Ezer év alatt számolni sem tudom, hányszor hallottam, hogy tökéletes vagyok az ágyban - hunyorogtam jókedvűen Elenára. - Emlékeim szerint te sem távoztál tőlem csalódottan - tettem hozzá, majd széles, aljas vigyorra húzódott a szám.
- Azt hiszem, a napokban meglátogatlak titeket. Megigézem Salvatorét, hogy viselkedjen végre vámpírhoz illően. És ha majd ő gyilkolni kezd, te sem fogod sokáig megállni, hogy ne tedd - hajtottam fel a kávémat.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 9:37 am
- Mondj akármit... hogy ha választanom kell a gyilkolás és a családom között, akkor az utóbbit választom - mondtam ezt már határozottan. Nem akartam még egyszer átélni azt, mikor Damon úgy nézett rám a plázás hírek után, mint valami véres rongyra, akivel mindenki feltörli a padlót. Nem akartam ezt a tekintetet még egyszer. Igaz, most Delena nincs itt, hogy végignézze.
Valami negédes mosoly jelent meg az arcomon, természetesen színtiszta kényszerérzetből. - Az életben vannak más jó dolgok is, mint az, hogy lefekszel olyannal, akit nem szeretsz, de vonzódsz hozzá. A gyerekeidet látni, látni ahogyan mosolyognak, járni tanulnak, vagy éppen először beszélnek... azok tényleg jó dolgok. Te viszont túlontúl nagyra becsülöd magadat és a teljesítményedet - legyintettem.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Jún. 27, 2013 9:31 am
- Neked lehet Damon - vigyorogtam el magam - sőt, becézgetheted is, ahogy jólesik, nekem Salvatore marad, és kész - vontam meg a vállam. - Szóval öltél már - állapítottam meg. - És ne mondd, hogy nem esett jól. Tudod, mi a baj veletek? Hogy elvárások alapján éltek. Én pont azért vagyok szabad, és független, erős és hatalmas, mert nem érdekelnek mások. Ha élet kell, elveszem. Ha hatalom kell, elveszem. És nem érdekel, kin vagy min kell keresztülgázolnom ezért. Tudod, kis hasonmás, te túl sok örömöt tagadsz meg magadtól, pedig sok jó dolog van, ami vár még rád az életben. Meg volt is már... kétszer - vigyorogtam el magam, hogy megértse, arról beszélek, amikor ő meg én egy mámoros éjszakán egymásnak estünk.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 9:23 am
- Damonnek hívják! - bukott ki belőlem már hevesebben, miközben egyre nagyobb kétségbeesés indult el a bensőmben, ahogy a fejem harcolt az ösztönöm ellen, és tudtam, tudtam, hogy nekem, az én akaratomnak kell erősebbnek lennie. Nem pedig Klaus szavainak.
- Ő talán nem tudná meg. De én tudnám - mondtam valamiért rekedt hangon. - Öltem már embert. Nem akarom még egyszer megtenni... ti Tatiával ezer éve úgy éltek, hogy nem törődtök mások életével. De én nemrég még ember voltam... nekem gyerekeim vannak, és van valaki, aki csakis miattam, miattunk képes megállni, hogy ne öljön meg senkit. Ha ő képes rá miattunk, akkor én is képes vagyok rá miattuk.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Jún. 27, 2013 9:19 am
- Na tessék - vetettem magam hátra a székben, egy amolyan "ezt nem hiszem el" arckifejezéssel. - Látod, Salvatore máris mit tett veled? Ugyanolyan leszel, mint ő. Egy vámpír, aki nem kóstol bele az emberi vérbe, haszontalan. Higgy nekem - hajoltam közel Elenához - minél jobban megtagadod magadtól, annál nagyobb lesz a kísértés. A végén az őrület szélén fogsz állni. Bár csak hallomásból tudom. Sosem aljasodtam odáig, hogy megkíméljek néhány emberi életet. És ha attól félsz, hogy Salvatore megtudja, ígérem, én nem fogom elmondani neki.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 9:13 am
- Hm - bukott ki belőlem csupán ennyi. Nem volt jogom Tatiáról beszélni, hiszen annyira azért nem ismerem, de talán a vérvonalunk miatt, vagy valami, talán Petrovaként ő sem a hatalomra vágyik. Vagy nem is tudom. Nagyon tág a lehetőségek tárháza.
Felsóhajtottam, de ahogy meghallottam a vadászat szót, hatalmasat kellett nyelnem. A mellkasom rögtön égni kezdett, hiszen eszembe jutott a múltkori kis baleset a plázában. De a fejem rögtön tiltakozásba kezdett.
- Nem ölök embert - bukott ki végül belőlem nagyot nyelve.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Csüt. Jún. 27, 2013 8:59 am
Elkapott egy halvány köhögőroham. Valahogy mostanában nem volt túl jó dolog a családot emlegetni előttem...
- Attól én messze vagyok - morogtam. - Mellesleg, lehetek szerelmes, attól még mindig én vagyok az Első hibrid! - telt meg a tekintetem büszkeséggel, és a mellkasomra csaptam. - Ha eljön az időm, hogy uralkodjak a világ felett, Tatia lesz majd a királynőm, aki az oldalamon ül - ittam bele a kávéba. - A szerelem nem változtatta meg a céljaimat. Sőt, mondok neked valamit. Ha akarod látni, milyen is vagyok valójában, gyere el velem vadászni. Most. Én még például sosem láttam, te hogyan ölsz. Talán tudok jó ötleteket adni. Hogy hogyan játssz a prédával, mielőtt kioltod az életét.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Csüt. Jún. 27, 2013 12:20 am
- Hát, akkor válaszd a gyűrűt - kortyoltam bele a kávémba, miután a tejszínhabbal jól eljátszadoztam, majd végignéztem rajta, különösképpen az arcán, és hirtelen nevetnem kellett tőle, bár talán ez hangosan nem bukott ki belőlem. Jó ég, hogyan juthat el Ő idáig? Mindig azt bizonygatta, hogy őt nem enyhíti meg semmi. És tessék. Tatia megtette. Nem mintha zavarna, mert nekem is ott van Damon, és Damon is... hogy is mondják? "Emberibb", mióta velem van... de Klaustól ez már durva.
- Mondták már neked, hogy kissé... bomlik az image-ed? - vontam fel a szemöldökömet. - Tudod, nagyon édes, hogy szerelmes vagy, meg minden, de... ahhoz képest, ahogy Damont szoktad gúnyolni, amiért családja van... te is abba az irányba haladsz - billentettem oldalra a fejemet.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 11:07 pm
- Tökéletes, na ja - forgattam a szemeimet. - Ugye nem baj, ha én nem ájulok el Tökéletes Salvatorétól? - kérdeztem, aztán átvettem Elenától az ékszert amit felém nyújtott.
- Szép. Illik hozzád - mondtam, és visszanyújtottam. - De Tatiához nem illene. Tudod, a mi kapcsolatunk... fogalmazzunk úgy... nem hétköznapi. Mi gyűlölve szeretjük egymást. Ma még szeretjük, holnap talán már a pokolra kívánjuk. Valami mást akarok adni. Egy gyűrűre gondoltam - böktem ki. - Nem akarom elvenni, még mielőtt szívni kezdenéd a véremet - tettem hozzá. - A gravírozás viszont jó ötlet. Az ő neve, meg az enyém. Tatia, és Nik. És az évszám... 1013. A közös történetünk kezdete. Azt hiszem, ez talán tetszene neki.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 11:45 am
- Hm, ha ő vén szamár, akkor te mi vagy? Aggastyán? - kérdeztem szemtelenül. - Damon tökéletes. És... nekem soha nem kellene más. Legyen akár fiatalabb, akár öregebb - forgattam meg a szemiemet. Az ilyen kis viszályok kettőnk között részemről nem változtatták az érzéseket, csak... na jó, néha tényleg kezelhetetlen vagyok.
- Hm... - kezdtem el gondolkodni, miközben egy kis tejszínhabot kóstolgattam a kávém tetejéről. Nem ismertem Tatia ízlését. Azt se tudtam, hogy mit szeret.
- Gondolom, ékszert nem akarsz venni. Márpedig... az szerintem egy tökéletes ajándék, megspékelve egy kis gravírozással... miután Oliver meghalt, és Damonnel próbáltuk megoldani a gondjainkat, miközben Delena úton volt, adott nekem egy medált... egy szív alakú, nyitható medált, amibe az "Igaz szerelem" volt gravírozva, és... volt benne egy közös képünk - nyúltam a nyakamba, amikor eszembe jutott, hogy mit hadoválok itt, ha meg is mutathatom.
- Ez az - nyújtottam felé.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 11:40 am
- Elárulok neked egy titkot - hajoltam kissé közelebb Elenához. - Ennek egyetlen oka van. Salvatore majd' kétszáz éves. Vén szamár. Te meg fiatal vagy. Generációs problémák - vigyorogtam. - Lehet, valami fiatalabbat kellett volna választanod - tettem hozzá szemtelenül, majd megkavartam a kávémat, amit időközben kihoztak.
- Ha ma ráérsz, viszonozhatnád a csábító fehérneműt - mondtam aztán. - Valamit vennék Tatiának. De még fogalmam sincs, hogy mit. Valamit, amiről tudni fogja, hogy.... hogy fontos nekem - fejeztem be aztán a mondatot.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 11:29 am
- Már megint a Petrovák... tudom, hogy te büszkélkedsz a legtöbb Petrova ereklyével, nem kell mindig rávilágítani - jegyeztem meg egy kis grimasszal, majd felsóhajtottam, ahogy a probléámára kérdezett rá, márpedig hogy mi a viszály oka Damon és köztem.
- Lényegtelen - legyintettem. Mikor legutóbb elmondtam neki, hogy a férjem elutasított (igaz, az nem egy alkalmat foglalt magába), megcsaltam Damont. - Mondjuk úgy, hogy... míg én néhány dologban szeretek komolytalanabb lenni, ő... gondol mindenre, és... nekem ez nem tetszett - sóhajtottam fel.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 11:25 am
- Nem, nem az - mosolyogtam elégedetten, mikor a nő elsietett a rendelésekkel. - Csak tapasztalat. Továbbá azt se felejtsd el, hogy ismerem Tatiát, és Katerinát is. Ahogy az ízlésüket is. Te is a vérvonalba tartozol. Gondolom, nem különböztök mindenben - dőltem hátra elégedetten.
- Elmondod, mi ez a nagy összezörrenés Salvatoréval? - húztam ki egy szívószálat a tartóból, és szórakozottan piszkálni kezdtem.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 11:22 am
Leültem az egyik asztalhoz, amint átértünk a kávézóba, és meglehetősen lesokkolódva néztem Klausra, ahogy kitalálja, én mit rendelnék. "Erre befizetek." - gondoltam magamban, kíváncsian várva, hogy ebből mit hoz ki, de a lehető legjobban én lepődtem meg, mikor kitalálta azt, ami pont az én szájízemnek való.
- Ez ledöbbentő... - dőltem hátra kissé sokkolódva.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 11:17 am
- Nagyszerű - nyitottam ki az ajtót, és előreengedtem Elenát, majd lassan átsétáltunk a kávézóba.
- Én egy kávét kérek - néztem az asztalnál megjelenő nőre, mikor leültünk, aztán Elena felé pislogtam. - Várj, kitalálom. Habos, extra cukorral, tejszínnel és csokireszelékkel a tetején - mondtam félrebillentett fejjel. - Eltaláltam?

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 11:15 am
- Nézni szabad - vigyorodtam el az arcán. Igazából megkönnyebbülést jelentett az, hogy látszólag nagyon odavan Tatiáért, és ezért nem úgy néz rám, mint régen. Az mindig bezavarta a fejemet, és mindig csúf vége lett, már ami a házasságomat illeti. De úgy tűnik, ennek a szakasznak végre vége azzal, hogy ő (talán sikeresen, és végleg) elkötelezte magát Tatia mellett.
Átvettem tőle a bankkártyáját, bár jobb szerettem volna saját zsebből megvenni, de... akkor meg azt hallgathattam volna, hogy miét nem fogadom el.
- Oké, most már itt is vagyok - montam alig két perc múlva, a szatyorral a kezemben és visszanyújtottam neki a kártyáját.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 11:10 am
- Na végre - mondtam elégedetten, mikor rábólintott egy kávéra, és épp indultam kifelé, amikor Elena hangja megállított. Visszafordultam, és ahogy megláttam a kezében azt a semmi kis akármicsodát, nagyot kellett nyelnem.
- Azt hiszem... Salvatore helyében nem haragudnék sokáig - motyogtam, aztán elfordultam. - Tessék, vedd meg, ha akarod, csak kérlek, ne lóbáld sokáig a szemem előtt - morogtam, és átnyújtottam a bankkártyámat. - Vedd úgy, hogy ezzel hozzájárulok a kibékülésetekhez.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 10:55 am
- Persze, persze. Álmodik a nyomor - mondtam méltatlankodó mosolygással, miközben arrébb sétált, majd magam is a kávézó felé néztem.
- Rendben. Egy kávéban benne vagyok. De csak azért, mert úgy nézel rám, mint egy gyerek. És ennek nem lehet ellent mondani. De előtte még... - köszörültem meg a torkomat, visszafordulva a fehérneműk halmaza felé, és felemeltem valamit. - Nos, egy férfi szava döntő az ilyesmiben - mutattam felé. Elég gáz, de... hát na, ha Klaus van itt...

[You must be registered and logged in to see this link.]

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 10:53 am
- Ezt fájlalom - sóhajtottam, aztán elsétáltam a bugyik halmazától. - De szívesen megnézem rajtad őket, ha kedved lenne felpróbálni ezeket is - pimaszkodtam, aztán a szemközti kávézó felé intettem. - Még mindig nemet mondasz egy kávéra? Beszélgethetnénk. Csak hogy lásd, képes vagyok rá. De ha azt akarod, hogy lekopjak, el is mehetek - vágtam olyan arcot, mint egy sértett kisfiú. Tatiánál mindig bejött. Talán Elenánál is.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 10:51 am
- Nem tudom, miért csináljuk. Talán így üzen a tudatalattink, hogy ideje új fehérneműt vásárolni - vontam egyet a vállamon mosolyogva, majd felsóhajtottam, és teljes mértékben ledöbbentem, ahogy a fehérneműkhöz sétált, és felemelt egyet. Most tényleg ő fog segíteni nekem, hogy bugyit vegyek? Persze, férfi. De Damon ízlése azt hiszem, hogy... más. Mondjuk abban talán jogos, hogy a férfiakat beindítja ugyanaz.
- Oké, de én a férjemet akarom beindítani, nem téged - vettem ki kuncogva a kezéből a semmi ruhadarabot, és visszatettem a helyére.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 10:47 am
- Mondd, miért jó ez nektek, nőknek? - fordultam szembe Elenával. - Tudjátok, hogy a másiknak van igaza, de dúltok-fúltok, duzzogtok, hogy aztán menjetek, és kiengeszteljétek a férfit. Ezt egyszerűen nem értem meg - csóváltam a fejem, aztán zsebre vágtam a kezem.
- Szóval neked is jó legyen, de neki is - sommáztam a mondandóját, és kimondatlanul is értettem a lényeget. - Mit szólsz ehhez? - emeltem fel kaján vigyorral egy csipke-csoda bugyit, és két ujjam közé fogva meglóbáltam az orra előtt. - Engem beindítanál, ha ilyenben látnálak.

† Chatkép :

† Keresem :
■ the way for humanity

† Kedvenc dal :
back home
† Tartózkodási hely :
† Hobbi & foglalkozás :
† Humor :

Szer. Jún. 26, 2013 10:43 am
Kicsit elgondolkodtam. Valószínűleg az lesz a legjobb, hogy ha hazamegyek, én kérek bocsánatot Damontől, és nem várhatom, hogy ő jöjjön oda hozzám... mert most én vagyok a hunyó. De... naaa!
- Ezzel az a problémám, hogy... mivel ki kell engesztelnem a férjemet, neki akarok venni valamit. Vagyis... magamnak, de úgy, hogy neki tetsszen, vagyis az ő kedvéért - kezdtem bele ostoba magyarázkodásba. Nem akartam nyíltan kimondani, hogy éppenséggel a fehérneművásárlás kattog a fejemben. Azt meg nem Klaus előtt fogom lefolytatni.
- Oké! Bocs - reagáltam csak ennyit a gyerektémára. Bár az feltűnt, hogy kissé... furcsán beszél, vagy inkább erőltetetten... de nem volt jogom beleszólni.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Jún. 26, 2013 10:36 am
- Ez is az új életed része? A gyors szemléletváltás? - érdeklődtem, mikor Elena kijelentette, hogy nem tetszik neki a ruha. - Az előbb még csillogott tőle a szemed. De legyen, ahogy akarod. De akkor válassz magadnak valami szépet. Szeretnék neked adni valami ajándékot. Mondjuk úgy, hogy... a további jó viszony alapjaként - vigyorogtam, aztán letettem a láncot a kezemből.
- Ugyan már! - fintorogtam. - Csak valami ékszert kerestem, és épp ez akadt a kezembe. Én nem Salvatore vagyok, aki egy szakajtónyi gyereket képes összehozni. Már bocs - tettem hozzá.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 9:13 am

Üzletsor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next