A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Mystic Falls - Mosoda

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 18, 2014 1:01 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
My Mother Me

Hm, határozottan jó ötlet volt ide jönnöm.. esett le a felismerés, amikor először beleméjesztettem szemfogaimat a férfi  nyaki ütőerébe. Ez egyszerűen mennyei! Semmi drog, semmi pia, sem más, ez aztán egészséges életet ért, az tény! Ritka ilyet találni e mai világban. Kár, hogy ma pont itt kötött ki.. élhetett volna még pár évet. Na de hát, ez van, így járt. Én túl éhes vagyok ahhoz, hogy megkíméljem az életét! Legalábbis az első gondolatom az volt, hogy megölöm, amit ki is viteleztem volna, ha nem csendül  fel az az ismerős hang a hátam mögül.. Annak a nőnek a hangja, aki a világra hozott engem, azé a nőé, akit képtelen vagyok anyának nevezni. A gúnyos hanglejtése hallatán viszont mégis meggondoltam magam, így végül elhajoltam az ínyencségem nyakától, majd megígéztem, hogy felejtsen el mindent és tünjön el innen. Elvették az étvágyamat..
- Nocsak, megint összefutunk? - emelem meg szépen ívelt szemöldökeimet, miközben szembe fordulok vele. - Pedig, reménykedtem, hogy elég nagy a város, ahhoz, hogy elkerüljük egymást.. - kezdtem egy reménykedő kislány hangszínén, bár valljuk be, az a lány már réges régen kihallt belőlem. Úgyhogy néhány perc múlva odabiggyesztettem még egy 'sokkal inkább rám valló' megjegyzést: - Na jó, hazudtam. De ez mellékes. A lényeg az, hogy összefutottunk. És így végre elárulhatod azt is, amit az előző találkozásunk során nem mondtál el. És ezuttal az igazságot akarom hallani! - szakadt fel belőlem a sértődött fél, az a valaki, aki csak az 'anyám' társaságában képes kitörni belőlem. Na nem mintha azért akarnám tudni, hogy összehozhassam a drága családtagjaimat - felfordul a gyomrom már a gondolatára is -, sokkal inkább azért, mert JOGOM van tudni, rajta kívül még ki az, aki nem törődve semmivel és senkivel, többszáz éve magamra hagyott.

◯ Zene: Dear Mama by the Blaxy Girls
◯ Megjegyzés:Remélem, tetszik!!  

©
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Jan. 13, 2014 3:56 pm
A mosoda... egy unalmas szeglete a városnak, ahová olyan emberek járnak ruhát mosni, vagy társalogni, akik túlontúl elfoglaltak, vagy önmagukhoz méltatlannak tartják, hogy otthon mossák ki a szennyesüket. Ehelyett persze mindenki számára kiteregetik őket, és mivel a másik is ilyen életmódot él, szinte mindennapi látvány a koszos bugyik meg alsógatyák látványa. Hová süllyedtek az emberek! Ez a mindent önállóan intézzünk dolog elég iszonyú, a régebbi korokban csak fogadtak egy szolgát, aki mindent elintézett helyettük, és minden jó volt úgy, ahogy volt. De legalább itt lehet találni mindig egy-két kósza embert, akit meg lehet zabálni, aztán lenyúlni a ruháit, hisz ki tudja, mikor lesz rá legközelebb szükségem, hogy rejtőzködjek. Férfiruhák, szűk felsők, hippistílus, vadóc lány...mindenből van, amit csak akarok. Már előre mosolyogtam a helyzetemen, ám amikor beléptem, ez a bizonyos felsőbbrendűségi mosoly egy pillanat alatt hervadt le az arcomról, amikor megpillantottam a lányomat. Életemben egyszer láttam őt, de megjegyeztem... Talán jobb lenne elmenekülnöm, de az nem lenne méltó hozzám. Nem, egyáltalán nem lenne méltó, ez már egyszer biztos. Pedig ő még nem vett észre, el volt foglalva a tökéletesen kiválasztott áldozatával, és még eltűnhettem volna... ehelyett odaléptem hozzá, elővéve a legbájosabbnak ható mosolyomat.
- Helló - köszöntöttem úgy, hogy hangomban cseppnyi bizonytalanság sem volt. -Szép munka. Hasonlóképp csináltam volna én is, noha még lenne hová fejlődnöd - kacsintottam rá. Enyhén gúnyos voltam vele... úgyse szeret, én meg nem fogok erőlködni, mi amúgy sem vagyunk olyan elcseszett család, mint a Petrovák, akik titkon imádják egymást. Mi azok vagyunk, akik valószínűleg sosem kedvelik majd meg a másikat. Megismerni persze szívesen megismerném, de az a magányos típus vagyok, nem kell nekem egy lánygyerek. Legalábbis mindig ezzel a tudattal nyugtattam meg magamat, amikor néhanapján eszembe jutott az évszázadok során...

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Dec. 15, 2013 10:56 pm
My Mother Me

Azt, hogy hogyan is kerülhettem én a mosodóba, nehéz lenne megmagyaráznom. Előszöris azért, mert mindig is utáltam ilyenféle helyekre járogatni.. Ide általában csak olyan emberek szoktak eljárni, akik túl lusták ahhoz, hogy mossanak saját magukra. Na nem mintha én olyan kis házias lennék, sőt egyáltalán nem voltam az. Én eddig úgy áltam a dolgokhoz, hogy inkább ígézek meg egy öreg nénikét, minthogy betegyem a lábamat a város közmosodájába. Fúúj.. És most mégis itt vagyok, beteszem a lábamat erre helyre. Hát, nem irónikus?! Dehogynem! Mindenesetre annyira nem bolondultam meg, hogy mosni jöjjek, hanem sokkal inkább kajálni. Csak simán ismerős  illatokat éreztem és úgy döntöttem, hogy követem a nyomokat. Mert ha itt szúrok ki pár ínyenc falatot, az tuti nem szúr majd szemet senkinek, mondjuk mindez attól is függ, hogy kit szúrok ki.
Hm, milyen gonosz vagyok, hogy mindenhol a zsákmányomat keresem. Gúnyoros mosoly kúszott az ajkamra, miközben magabiztosan beléptem az épületbe, hogy pillantásommal a jelenlévőket fürkészve. Nyámi, fincsii.. nyaltam meg az alsó ajkam, kiszúrva egy ínyencséget.. 26 körüli, izmos, barna hajú, zöld szemű, kissé öntelt képű ficsúr lehetett, mindenesetre az illata csak úgy vonzott magához.. és már ott is teremtem előtte. - Ne sikíts! - ígéztem meg, majd a nyaki ütőere fölé hajoltam, hogy minél hamarabb a számban érezhessem a fincsi vérét. Hm, rossz ötlet volt pont a sarokban levő mosógépet választania, ez tény, mert ebből a szögből szinte senki nem vehet minket észre.

◯ Zene: Dear Mama by the Blaxy Girls
◯ Megjegyzés:Remélem, tetszik!!  

©

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Wendy C. Palmer ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Dec. 24, 2012 9:37 am
- Biztosan most engedték ki a pszichiátriáról. Igen, csakis erről lehet szó. - bólogattam szaporán, majd nagyot sóhajtottam, és úgy döntöttem, elvette a kedvem a vacsorától. Hát, ideje lesz máshová betérnem.

Sikátor

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Dec. 21, 2012 5:14 pm
-Démon vagyok-Suttogtam lágyan. A lány kissé értettlenkedve nézett rám láttam még a testes dolgon agyal.
-Nos igen ez az eredeti testem, de ha megölsz akárkit megszállhatok-Kacsintottam rá.
-Lehet téged is-Tettem még hosszá.
-Nos egyél én nem zavarlak, vagy még is-Nevettem fel jó hangosan. Miért jár egy vámpír a mosódába arra még mindig nem jöttem rá.
Elég energiám lett így csak rá néztem a lányra és elmentem onnan.
-megúsztál bébi-Kacsintottam és leléptem.

[Utcák]

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Pént. Dec. 21, 2012 4:07 pm
Olyan szinten forgattam a szemeimet, hogy tényleg úgy nézhettem ki: én most ölni fogok, méghozzá ezt a kretént, amiért itt piszkál engem. Nem látott még igazán dühös, nem mellesleg éhes vámpírt!
De csak összehúztam a szemeimet, és kíváncsian néztem rá. - Hogy... mi van? Újabb testet szerzel, ha ezt... megölöm? - kérdeztem bamba ábrázattal, de ezúttal már nem ment a röhögés. Ez se normális, annyi szent. Mégis ki lenne ő, hogy csak úgy új testet szerezzen?

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Dec. 19, 2012 7:50 pm
Fel ciccegtem.
-Mit érsz vele el?-Néztem rá és mosolyogtam.
-Megölöd ezt a testet szerzek másikat!-Mondtam neki ismét megsimítva. Láttam rajta, hogy éhes és feszült és persze azt is, hogy nőből van. Ezt a fajt soha nem lehet kiszámítani legyen az vámpír vérfarka, boszorkány akár mi a nők a legveszélyesebbek. Mázli, hogy a vámpíroknál nem jön a havi kis meglepetés mert még inkább elviselhetetlen lett volna.
-Nincs kedvem!-Mondtam arra, hogy elmehetek, mert lesz oly kegyes és elenged. Soha nem értettem a vámpírok féle "Most még van egy esélyed" című slágereit. Ezért csak mosolyogtam és tovább húztam csinos kis agyát!

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Szer. Dec. 19, 2012 6:18 pm
Mintha csak direkt az idegeimmel akart volna játszani. Ami nem is lenne meglepő, nyilván erre találták ki szerencsétlen idegsejteket. De hogy én beverem a fejét a betomba, az is biztos, velem ne szórakozzon!
- Most még elmehetsz... ha nem, akkor magadra vess, mert esküszöm, az összes csepp véredet kiszívom a testedből. - sziszegtem feléje.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Dec. 18, 2012 7:17 pm
-Elment a kedved a látványtól-Nevettem fel. Felkészült vagyok mióta Lucy hasba szúrt. Sátánon felnevettem.
-Nem ő csak a főnököm-Mondtam, majd még jobban fel idegesítsem ismét megsimogattam az arcát
-Hajrá vadász nehogy éhes maradjon a kicsi pocakod-Húztam fel egyik szemöldököm és fintorogtam ironikusan.
-Vámpírlányka-Suttogtam bele egészen közel arcába, majd elhúztam azt.

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Kedd. Dec. 18, 2012 5:45 pm
- Úgy nézek én ki, mint akit érdekel, hogy ki a fene vagy?! Ne nevettess, magasról teszek rá, még ha te magad vagy a megtestesült sátán is! - fintorogtam, és elrántottam arcomat, ahogyan simogatását éreztem arcomon. Hát nem király? Mindig megzavarja valaki a vadászatomat. Ilyen ez a város. Mintha mindenkinek ilyen remek lenne az időzítése.
- Nem vagyok a szivid! Most már a nyelvedet fogom fenyegetni! - bökdöstem a mutatóujjamat az arcába, de gyorsan lecsitultam, ahogyan megláttam a karót a zsebében. Jellemző... nehogy legyen egy jó napom!

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Dec. 16, 2012 4:09 pm
"Kitöröm a nyakad"Ezen jót nevettem.
-Úgy tűnik kis kegyed nincs tisztában azzal ki is vagyok-Mondtam megsimítva az arcát. Majd közelebb hajolva elfeketedett a szemem és vissza. Mosolyban törtem ki.
-Inkább vigyáz nehogy én döfjek beléd karót szívi-Villantottam meg finoman kabát zsebemben a karót. Hálaistenek több volt nálam, mint amennyit a boszorkánynak tudtam adni.
-Dühöngj csak én azt szeretem- Démoni erőm ettől nő.

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Vas. Dec. 16, 2012 3:49 pm
- Jól látod, morcos vagyok! Mégis mi legyek, miközben itt megállsz mögöttem, és rontod a levegőt? - fintorogtam, hiszen éreztem a vére illatát. Cseppet sem volt hívogató. Ha egy sima huligán lenne, talán bele is kóstolnék, de még azoknak sem ilyen fanyar a vérük illata.
- Most húzz el innen, különben kitöröm a nyakadat. - sziszegtem elé halkan hogy mások ne hallják meg. - Hallod? Takarodj... - mondtam neki újra, de volt bennem egy sejtés, hogy nem adja olyan könnyen fel.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Dec. 14, 2012 6:22 pm
-Morcos a kicsike?-Néztem rá mikor megfordult össze csücsörített ajkakkal. Hirtelen fel nevettem imádom, ha egy lény mérges nekem csak jobb hiszen erősebbé tesz. Úgy tettem, mint aki el mereng egy darabig.
-Az nem fontos, vámpír csaj!- Suttogtam közelebb hajolva. Majd kacéran rá kacsintottam.

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Pént. Dec. 14, 2012 6:01 pm
Nem voltam az az ijedős fajta, de amikor hallottam a fülemben egy nem várt hangot, felkaptam a fejemet.
- Mi van? - kaptam felé a fejemet és a hideg kirázott az egész jelenségtől. - Ki vagy te egyáltalán, hogy csak így idejössz? - néztem rá indulatosan.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Dec. 13, 2012 3:40 pm
[utca]

Fel bosszantott az a kis boszorkány és mikor eltűnt élveztem a nyugalmat elindultam és a mosodánál megláttam egy csinos lányt egyből látszott, hogy vámpír. Bementem hát és láttam éppen áldozatott keres háta mögé mentem és belesúgta a fülébe.
-Megéheztél szépségem- Reméltem megijed és tudtam a vámpírok soha nem tudják megálapítani mi is vagyok így örültem neki.

† Keresem :
my whole world ≫

† Tartózkodási hely :
seattle ≫
† Hobbi & foglalkozás :
joking ≫

Csüt. Dec. 13, 2012 6:37 am
Nem volt túl sok kedvem csak úgy otthagyni Dimitrit, de bevallom, hogy kissé megijedtem a dologtól. Már túlságosan megérintett közelről... azt a részemet, amely ember volt. Nekem van olyan részem? Mindegy.
Beléptem a mosodába, és körülnéztem. Itt mindig akad valami finom falat. Már most korog a gyomrom.

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Játék az élettel...
† Humor :
Végtelen

Nevil Turner ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Júl. 16, 2012 11:02 pm
( Előzmény: Előző oldal)

Nem tudom meddig tarthatott ki az utolsó szál, de egy darabig biztosan. Nem siettem. Hová a fenébe rohanjak? Aztán csak összeszedtem magam, felszedtem a késemet, a zsebemből kitúrt pólómmal letöröltem a vért, akárcsak a nyakamról ami azóta már régen beforrt és bevágva a kukába úgy, félmeztelen léptem be a mosodába.

Beérve nagyot néztek. Na de soha nem voltam egy szégyenlős fajta, ezért kinyitottam a saját gépemet, és kivéve a már tiszta cuccokat, úgy, vizesen, betoltam a sportáskába. Hopp egy póló gyorsban, egy tiszta, nem baj ha még vizes, magamra rángattam és egy gyors kacsintás az érméskiscsaj felé kiléptem az ajtón. Azt hiszem egyszer majd még benézek.

(Park)

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Játék az élettel...
† Humor :
Végtelen

Nevil Turner ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Júl. 16, 2012 11:00 pm