Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls utcái

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 5:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Mystic Falls utcái
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 6:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
/Gilbert-ház/
Az utcára érve már biztos voltam benne, hogy baj van. A tekintetem minduntalan az emberek nyakára tévedt, a szememet pedig iszonyatosan sütötte a nap. Még szerencse, hogy készült lenyugodni. Azt hiszem, ideje lerendeznem a dolgaimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Beértem az utcákra, már nagyon éhes voltam...Megláttam egy lányt, aki valamiért furcsán viselkedett..Csak nem?-kérdeztem magamban, és már gonoszan nevetni akartam, mikor odamentem hozzá.-Csak nincs valami baj?-kérdeztem mosolyogva-Ez , a nap tudod, nagyon zavaró.-mondtam nevetve-Örülök a találkozásnak. A nevem Eyal Lestwick.Becenevem Mr.Ripper, én vagyok a császár.-kacsintottam rá
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
És akkor szembejött velem az a vámpír, aki a múltkor annyira meg akart halni. Úgy tűnik, tényleg kár lett volna érte.
- Ja, ez a kurva nap, kedves vámpírkám - jegyeztem meg gúnyosan. Nagyon ideges voltam a naptól meg az éhségtől. - Látom a húgod sikerrel járt, és felesleges lett volna megölnöm téged.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Mondtam én...Látom, hogy valami zavar téged, és nagyon ideges vagy.-mosolyogtam el gonoszan-Had hívjalak, meg egy ebédre.-mosolyogtam
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 9:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Láttam a gonosz vigyort az arcán, ami semmi jót nem sejtetett. Sőt, ami azt illeti ijesztő volt, és egyáltalán nem akartam vacsorázni. Legalábbis emberileg nem.
- Katherine megölt - suttogtam. - És tudom, hogy lehetek még életben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Katherine? Nem ismerem, de ha csaj akkor már jó csaj lehet.-nevettem-Értem, értem...Akkor ezzel azt akarod mondani, hogy vámpír lettél.-suttogtam fülébe.-Pont jó...Ideje ebédelni.-csaptam össze a kezemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 9:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
- Nem, még nem - ráztam meg a fejem. Emlékszem, hogy megy a dolog, de még nem fejeztem be az átváltozást. - Még nem ittam embervért. De nem tudom, akarok-e. Elena, az unokahúgom... Ő nem örülne a dolognak. Azt hiszem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Inkább meghalnál, mint hogy élvezd az életet?-kérdeztem kicsit dühösen-Nézz rám...540éves vagyok, Sexy, császár.-nevettem-Na meg persze, az jobban ártanál vele a szeretteidnek, ha meghalnál.-mosolyogtam, most egy kicsit együttérzően
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 17, 2012 10:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
- Vegyél rá, hogy változzak át! - fakadtam ki. - Kényszeríts, vagy akármi, de nem fogok átváltozni, csak mert a családom gyászolna. Épp elég vámpír kavarta már fel az életüket - mondtam. Az igazság az, hogy féltem attól, ami következik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 10:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Nem kell kétszer mondani.-mondtam, és megragadva karját húztam be egy sikátorba..Épp arra jött egy ügyvéd féleség szóval elkaptam..-Nem mozdulsz, nem ordítasz, néma leszel.-igéztem meg az embert..Majd beleharaptam, és jócskán szívtam a vérét.-Te jössz!-mondtam parancsolóan
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 11:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Igazából úgy álltam ott, mint egy darab kő, olyan mozdulatlanul figyeltem, ahogy megigézte a fickót, majd a vérét szívta. Aztán azt mondta, én jövök, én pedig megbűvölten indultam el a fickó felé, a nyakán folydogáló vércsíkot figyelve. Tudom, mit kell tennem. Félretéve a józan eszem, fogaimat - amik még normális méretűek voltak - belevájtam a nyakába, és hagytam, hogy a meleg, forró vére a számba spricceljen. Nem volt többé keserű vagy undorító, hanem mézédes nedűvé vált, ami egy pillanat alatt csillapította iszonyatos szomjúságomat. Még, még, még! Kell, rémesen kell, magamhoz akarom venni mindet! Fogalmam sincs, hol járhattam, amikor éles fájdalmat éreztem a számban, és hirtelen ellöktem magamtól.
- Mi a franc? - kérdeztem a kezemet a számra tapasztva. Már nem fájt, de valami nem volt rendben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 11:04 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Karbatett kézzel, néztem hogy mit csinál.-Na Jenna? Finom volt?-kérdeztem egy gonosz mosollyal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 11:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
- Köcsög - löktem a falnak. Az éhség már elmúlt, de az indulatok nem. - Mit csináltál velem? Hogyan fogok mutatkozni napközben?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 11:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Mi van? Csak nem felidegeskedtünk.-nyomtam a falhoz.-Megízlelted a vért, és most már nem fogsz meghalni! Köszönd meg szépen...Bár keresned kell egy boszorkányt, hogy csináljon napvédő gyűrűt.-mosolyogtam rá
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 3:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
- Fogadok elégek, ha kimegyek a napra - jelentettem ki. Emlékszem a történetekre, amiket Mirandával hallgattunk. Aztán megint egy kérdés ötlött a fejembe. Éhes voltam, már megint. - Ehetünk még? - kérdeztem mohón.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 4:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Persze hogy ehetünk.-mosolyogtam,és véres szájjal megcsókoltam.-Egy kis íz hogy feldobja a hangulatot.-nevettem,és egy egy új áldozatot haraptam meg,majd jennának adtam.-Tessék.Egyél kicsike.-simogattam haját,és közben még egy csókért magamhoz húztam jennát.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 5:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Szinte észre sem vettem, és máris egy újabb áldozatot lökött elém, akire készségesen rá is vetettem magam. Most nem fájt már a fogam, így nem is esett nehezemre annyit inni, amennyit akartam. Nem sokkal később a fickó már élettelenül esett össze előttem. Ekkor odaléptem Eyalhoz, és lenyaltam az ajkán maradt vérnyomokat. A pólóm csupa vér volt, de nem érdekelt. Klausnak igaza volt a vérrel meg az extázissal kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 5:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Nocsak, úgy látom nagyon belejöttél.-nevettem, és majd levettem pólóját, és széttépve beledobtam a kukába, majd elégedtem. Levettem az ingemet, és ráadtam.-Még sem mászkálhatsz így.De én igen.-nevettem
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Elmondhatatlanul hálás voltam, amiért rám adta az ingét. Elvégre nem lenne túl bizalomgerjesztő látvány egy véres blúz.
- És most? - kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 11:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Most, ha szeretnél feljöhetsz hozzám, és tanítok más dolgokat is.-suttogtam ajkaira.-Mit szólsz?Szeretnéd ezt a testes meztelenül látni?-kérdeztem nevetve, és végigmutattam magamon
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Júl. 18, 2012 11:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
- Tudod - billentettem félre a fejemet egy gúnyos mosoly kíséretében. - Nem egy tapasztalatlan tinilányka vagyok, aki még alig látott férfitestet az életében. De téged... Kár lenne kihagyni - vigyorogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 19, 2012 10:07 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
-Na, én is erről beszélek.-kacsintottam rá, és megfogva fenekét magamhoz húztam, és egy apró csókot nyomtam szájára.-Akkor menjünk.-mosolyogtam,és elindultunk/folyt Eyal lakása/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 3:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Nem volt kedvem semmihez, csak egy kiadós sétára volt szükségem. A fejemben össze-vissza kavarogtak a gondolatok. De most komolyan Sean mit eszik abban a másik nőben?-tettem fel magamban a kérdést egy párszor.
Ahhoz képest, hogy már alázott meg egy párszor ez azért túl tett a többin. De nem is akartam ezen törni az agyamat. Csak sétáltam céltalanul. Néha-néha megnéztem egy két kirakatot, de semmi nem keltette fel az érdeklődésemet. És még azt hinné az ember, hogy itt minden nap történik valami érdekes és izgalmas dolog. Végülis kitudja mit hozok még ki ebből a napból? Akár még érdekes is lehet...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Júl. 26, 2012 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Egy kis időre még felszívódtam a városban, miután Tatiával összeszűrtem a levet. Hátha a drága első haverja, Klaus elfelejti az ügyet és holnap reggel a fejemmel a nyakamon tudok magamhoz térni.
Csak kóvályogtam a sötét utcák között, elhagyatott csöveseket kutatva, de egy sötét utcában csak egy sötét hajú nőt láttam meg. Vérfarkas. Ha valamit, ezt a szagot semmivel nem keverem össze. Milyen csinos pedig.. és mégis a fajom ellensége! Nem hoz nekem mostanság szerencsét senki.
- Mi üldözött késő este az utcára, kicsi lány? - termettem ott mögötte, de egyenlőre érdeklődve kérdeztem. Nem kellett a vére.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls utcái

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls Jégpálya
» Mystic Falls sikátorai
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls - Grill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •