Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls - Grill

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- A legjobb kislányoknak tűnő csajok általában egy leopárdot rejtenek - nyugtáztam, miután a kicsavarást említette. Nem mondom, szívesen megtettem volna én is, sőt, akár három napig ki sem engedem a szobámból, de a feleségének biztosan feltűnne a hiánya. Hjaj, ezt tényleg komolyan kezdem sajnálni.
- De azért valld be, hogy... - hajoltam oda hozzá, egészen közel az arcához, hogy a leheletem érintse arcának a bőrét. - Jólesik, ha egy másik nő is férfiként tekint rád, és nem a nejed - pislogtam rá kihívóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Nekem mondod? Elena pont ilyen. Külsőre egy ártatlan fiatal lány, de kettesben... hát ki tud belőle szabadulni a vadmacska - vágtam kissé bárgyú és élveteg pofát visszaemlékezve a múlt éjszakára, majd kissé megköszörültem a torkom, ahogy Mila közelebb araszolt.
- Hát persze, hogy jólesik az ilyesmi. Mindaddig, míg megmarad verbális szinten, és innen nem megy tovább -adtam tudtára finoman, hogy hiába próbálkozik. Közben kissé feszengtem is. Jó, hogy le nem fogdos...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Egy újabb sóhajtás részemről. Ha AZ az életük mindenki igényének megfelel, hát biztos is, hogy nem éppen megcsaláson jár az esze. És ez becsülendő benne, mert ő is simán megtehetné, ha a neje megtette egyszer. De talán ezért is ugrott most a szememben ekkorát ez a férfi.
- Bocs - hajoltam el tőle mosolyogva. - Eszem ágában sincs a város szeme láttára bármit is tenni, hogy rohanjanak a kicsi feleségednek köpdösni, hogy megcsalod - csóváltam meg a fejemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Tudod, ennek két része is van - magyaráztam. - Egyrészt, már a Klaus dolgot is alig élte túl a házasságunk. Nem akarom azt a néhány hetet ami akkor volt újra átélni. Másrészt meg... tényleg és szívből szeretem Elenát. Miért ácsingóznék akkor más nő után? - tártam szét a kezem, de azért én is végiglegeltettem a pillantásom az ő domborulatain. Istenem, ez azért még nem bűn.
- Ha ma estére parti kell, fogd meg magadnak őt - mutattam óvatosan a férfi felé, aki még mindig fél percenként nézett Mila felé. - Eléggé érdekled, ahogy látom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Egyszer talán megértem a szerelem kérdését és érzését. Egyelőre még nem megy - ráztam meg a fejemet, persze biztosan úgy volt, ahogyan ő mondta. Csak az a kérdés, hogy vajon... meddig időálló egy ember-vámpír kapcsolat? Na mindegy, ez nem az én dolgom. De azért az tetszett, ahogy a dekoltázsomat vette szemügyre.
- Máshol is ilyen szép vagyok - kacsintottam rá pajzán pillantással, de aztán követtem a pillantását. - Nos, mivel te meggyőzhetetlen vagy, és ezt meg is értem, hát... megfogadom a tanácsodat, a pasast illetően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Tedd azt. Kellemes szórakozást hozzá - vigyorogtam, majd elé csúsztattam egy darabka papírt. - Felírod nekem a címed és a számod? Ha a városban maradsz, felkereslek. Mindig jó látni a régi ismerős arcokat - dobtam aztán újabb pénzt a pultra, az italok árát, és míg összeszedtem a kajás csomagokat, meg felvettem a dzsekimet vártam, hogy befejezze az írogatást.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Odatartott nekem egy papírt, és felsóhajtottam. - nem tudom, velem mennyire jársz jól. De talán a nejed nem örülne nekem - kacsintottam rá, felfirkálva a számomat és a címemet is. - Tessék! - csúsztattam a mellkasán lévő zsebébe, hogy miközben visszahúztam a kezemet, leheletfinoman végigsiklott a mutatóujjam a mellkasán és egy kissé lejjebb is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Kösz - biccentettem, mikor kabátom zsebébe dugta a papírt, aztán tényleg zavarba jöttem, mert csak a hülye nem vette volna észre a finom mozdulatot, amivel "véletlenül" végigsimított rajtam, ennek ellenére igyekeztem közömbös képet vágni.
- Elena és a kicsik már biztos otthon vannak, mennem kell - fogtam meg a kajás dobozokat. - Örülök hogy találkoztunk Mila. És kellemes szórakozást - vetettem még a férfi felé egy pillantást, majd kaján vigyorral a képemen kivonultam a Grillből.

(Damon és Elena háza)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Viszlát, szépfiú! - sóhajtottam nagyot, miután kisétált. Damon Salvatore... évtizetekkel ezelőtt nem úgy tűnt, mint aki képes lesz megjavulni. Erre tessék... a fene a hűségbe, és minden egyéb emberi kötelezettségbe!
Újabb sóhaj. - Kérek még egy whiskyt - szóltam oda a srácnak, és amint megkaptam, átsiklottam az idegen férfi mellé, hogy oda dobjam le magamat.
- Nos, ha már úgyis olyan jól elszemezgettünk egymással... a nevem Mila. CSak hogy tudd kihez kötni a szempárt - mutatkoztam be neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Csendben iszogatva füleltem a páros beszélgetését, és alig vártam, hogy a pasas lekopjon, hogy végre beszélhessek a lánnyal. Noha a férfi sem szívlelte túlzottan Niklaust, valahogy úgy döntöttem, túl kis pont ahhoz, hogy vele is foglalkozzam ilyen téren.
Nem kellett sokáig várnom, a férfi hamarosan távozott, és alig fél perccel később a lány máris mellém huppant. Nem egy szívbajos, szemérmes teremtés, az tény.
- Hello Mila - nyújtottam kezem, és megszorítottam az övét. - Az én nevem Mikael. Meghívhatlak valamire?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Fogalmam sincs, miben reménykedtem. Idősebb volt az átlagnál, és úgy éreztem, ez nemcsak a külsejével van így, hanem ő magával is. Mert... nem volt fiatal, ezt a jelenlétén éreztem.
- Köszönöm, de itt a saját whiskym... Mikael - ízlelgettem a nevét. - Ez milyen eredetű név? Mostanság nagyon furcsa nevekkel találkozom ebben a városban.,
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 5:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Skandináv név - válaszoltam. - Északi, egészen pontosan viking, ha annyira érdekel - intettem én magam egy újabb ital után. - Nos Mila.. nyilván tudod, mi vagyok, ugyanúgy, ahogy én is tudom, te mi vagy. Ebből kifolyólag hallottam a beszélgetésedet Damon Salvatore-val. És örömmel hallom, hogy hasonlóan sokakhoz, te sem vagy Klaus barátja. Vagy tévednék?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Sejthettem volna a pillantásodból, hogy nem én érdekellek - sóhajtottam, mikor Klaus felől érdekődött, és az iránta táplált szimpátiámról.
- Nem, nem kedvelem őt. Bár még sosem találkoztam vele személyesen, de elég nekem azt tudnom, hogy mit szenvedett el Tatia őmiatta - vontam egyet a vállamon. Szemmel láthatóan nem szívlelte ő sem azt a férfit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Tévedésben élsz - jegyeztem meg. - Tatia miatt nincs olyan, aki ne szenvedett volna. A múltban éppúgy, ahogy jelenleg - néztem a bárpultot mogorván. - De ez most nem számít. Tervbe vettem egy találkozót vele is, és azt hiszem, lesz miről beszélgetnünk - mosolyogtam el magam. - De a lényeg... Klaus. Valami azt súgja, jelen helyzetben akár még szövetségesek is lehetünk. Vele ugyanis nekem is van elszámolni valóm.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 6:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Hm, valóban? - néztem rá érdeklődőn, mikor azt mondta, hogy akár szövetségesek is lehetnénk. Meglepne az engem, mert ő meg gyűlöli Tatiát. A szavaiból legalábbis ezt szűrtem le... méghozzá nagyon nem kedveli.
- És mondd csak, miért van neked elszámolnivalód vele? - kérdeztem eléggé kíváncsian.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 6:08 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Mondjuk úgy, hogy a mi történetünk ezer évre nyúlik vissza - nevettem fel röviden. - Többet ne akarj tudni. Alig ismerlek, miért mondjam el neked a legmélyebb titkaimat? - kérdeztem. - De ajánlok valamit. Egy egyezséget. Szövetkezz velem Klaus ellen. Ha így teszel... vagy tesztek Tatiával egyetemben, leszek olyan jó, hogy életben hagylak titeket. Ha ellenem fordultok, nem lesztek hosszú életűek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 6:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Tatiáról nem én döntök. Csak azt tudom, hogy valamivel és valamiért szeretne bosszút állni Klaus-on... azt hiszem. Ezt már néhány hete mondta. Azóta ki tudja, mi minden változott meg? - sóhajtottam hatalmasat.
- Bár az életemet meg szeretem, így... gondolom, nem lenne szép halálom - fintorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 6:19 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Nem, biztos lehetsz benne, hogy nem lenne szép halálod - nyugtáztam. - Azt mondom, menj el Tatiához. Említsd meg neki a nevem, és nézd meg, hogy reagál. Akkor majd lesz róla némi fogalmad, kivel is állsz szemben - kértem egy újabb italt. - Ez persze nem fenyegetés, csak azt akarom, hogy légy tisztában a tényekkel, és az erőviszonyokkal. Mondd meg Tatiának, hogy azt üzenem, megkíméletem az életét, két feltétellel. Egy: segít nekem Klaus elpusztításában. Kettő: vagy eltűnik innen egy másik városba, vagy itt marad, de vigyáz, hogy soha ne kerüljön a szemem elé. Ha igent mond, én állom a szavam. Erről híres vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 16, 2012 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Csak bólintottam egyet, méghozzá igencsak határozottan, mert... nem úgy tűnt, hogy packázik ez a pasi. Sőt, határozottan szavatartónak tűnt. De ezt meg is jegyezte a végén, hogy nem szegi meg a szavát.
- Rendben - köszörültem meg a torkomat. - És az egész játék erre ment ki? - utaltam a bámulásra, az iménti helyemre pislogva, amikor még Damonnel üldögéltem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 11:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Igen, erre ment ki - bólintottam, magamban kissé mulatva az arckifejezésén. - Ha egy kellemes éjszakára számítottál, sajnálom, rossz ajtón zörgetsz. Ilyen téren meglehetősen monogám életet élek - vontam meg a vállam. - Viszont úgy látom, te nem ez a típus vagy. Csodálom, hogy itt helyben nem másztál rá erre a Damonra, vagy kire. Még úgy is hogy tudtad, valaki másba szerelmes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 1:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Ó, te jó ég... - sóhajtottam hatalmasat, a monogám életvitelére utalva, közben már megforgatva a szemeimet is. Persze biztos izgalmas lehet aggszűznek és aggastyánnak lenni, de amíg nem muszáj ilyen életet élni (és egyáltalán nekünk miért lenne muszáj), akkor miért legyek az? Teljesen felesleges...
- Hm... inkább csak nehéz beletörődni, hogy egy olyan férfi, mint Damon, beköttette a fejét. Megcsalnia talán tényleg tilos a házasság szentségében a feleségét... de egy kis szórakozás, simogatás, és egyebek... nem a világ vége, főleg hogy nem is ő csinálta, hanem én vele. Ha ez a nejét zavarja, nos... van fogadóórám - vontam egyet a vállamon. - Bár nyilván nehezen nyírnék ki egy olyan nőt, aki Tatia arcával rendelkezik - sóhajtottam újabbat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 2:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Félő, hogy én nem - morogtam alig hallhatóan. - Szegény fiú. Életemben először láttam normális vámpírt, és te képes lennél néhány órányi boldogságért leteperni őt. Esetleg le is kötözöd, hogy mozdulni se legyen képes? - érdeklődtem. - Tudnék okot mondani, miért ne tedd, de nem feladatom beleszólni az életedbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 2:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Nos, eredetileg terveztem békén hagyni, most hogy így lepattintott és kisétált, de ez a lekötözés túlságosan is jól hangzik - vigyorogtam, persze felét sem gondolva komolyan, de vicces és igencsak izgalmas elképzelés volt ez.
- És miért ne tegyem? Esetleg két emberi kéz megpróbálja kikaparni a szememet? Nem félek az ilyesmitől - rántottam egyet a vállamon, és beleittam a whiskymbe. - Bár gondolom, ha ennyire monoton életet élsz, neked se nejed, se semmi, aki megzavarhatná ezt az idillt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 3:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Szerencsétlen fiú - ráztam a fejem arra amit a lány mondott. Simán kinéztem belőle, hogy nem habozik meg is tenni azt, amit mondott.
- Az én életem hosszú mese - jeleztem egy intéssel aztán, hogy nem fogom a magánügyeimet kipakolni előtte. - Tudom mi a feleség, és a család fogalma. A többihez viszont semmi közöd - mondtam tömören.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 17, 2012 3:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
- Szerencsétlen? Hm, én ebben nem vagyok biztos. Szerelem nélkül is tudnék számára olyat adni, amit a felesége egész életében nem lesz képes - mondtam nem kis pimaszsággal és önteltséggel. Na igen, nálam még nem volt reklamáció soha. A szerelem kérdése, meg... az már egy másik lapra tartozik.
- Húh... ha valaha voltál nős, a feleséged bizonyosan... beleőrült a monogám életviteledbe. Vagy akkor.. még nem ilyen voltál? - kíváncsiskodtam. Persze, nem az én dolgom, de ez a mondat soha nem hatott meg.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
18 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Mosoda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •