Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
A Grill parkolója

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 08, 2013 9:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Láttam, hogy arcára kiült a csalódottság. Hát valószínűleg én is ilyen lennék, ha valamit nagyon szeretnék elérni, de nem jönne össze. Nem mindig találhatjuk el, hogy a másikat mi érdekli.
- De legalább megpróbáltad. - Mondtam és valami mosoly félére húztam a számat. Már ez is valami, hogy megpróbálta. De azt, hiszem nem lenne túlságosan fair alku, ha az egyikünk nem kapna cserébe semmit. Semmi olyat, amit igazán akarna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 09, 2013 5:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Azért.. még megpróbálhatnád elcsavarni a feleségem fejét. Hidd el, remek szórakozás.. személyes tapasztalat. - kacsintottam rá úgy, mint valami cinkostársra. Mást kell találnom. Aki tud ajánlani egy boszorkányt... és az a boszorkány segíthetne feltámasztani a kislányomat. Mert rá a kelleténél nagyobb szükségem lesz.
- A nevem Christopher. És ha rajtam múlik, még hallunk egymásról. Két idős ősvámpír bármikor egymás segítségére lehet. - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 09, 2013 7:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Elhiszem, hogy remek szórakozás. A nőkkel szórakozni többnyire az, de akkor már nem, amikor már érzelmek felé kezd terelődni a dolog. - Nem szeretek a hölgyek érzéseivel játszani. Én sem szeretem, ha a sajátjaimmal játszadoznak. Az olyan nem fair. Bár köthetnénk egy olyasfajta alkut is, hogy később behajtom rajta a dolgot. De semmi nem garantálja azt, hogy nem fog rögtön lelépni, miután elvégeztem az alku rám eső részét.
- Carlos. És ebben teljesen biztos vagyok. - Ha nem is mostanában fogok róla hallani akkor pár száz év múlva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 10, 2013 10:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Elismerem, hogy az már nem jó húzás. - húztam el számat, majd eltettem zsebembe a kiürült cigarettás dobozt. Még hasznomra lehet, minek dobáljam kifelé? Féligmeddig megértettem ennek a fickónak a hozzáállását, hisz ha érzemlekről van szó, nagyon komoly és nagyon nagy sokkhatásokról lehet szó akár.. Erint ismerve, ő még a drámától se kíméli meg az embert, de sajnálatos módon nem olyan módon űzi, mint a tévében a hölgyek. Nem.. ő szó szerint drámát csinál.
- Sietsz valahová.. Carlos? - vontam fel szemöldökömet. - Egy ital mellett szívesen megismernélek. - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 10, 2013 11:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Soha nem lehet tudni, hogy egy hölgy mennyi idő után habarodik bele egy férfiba. Aztán pedig, ha rájön, hogy az egész játék volt.. Nos hát nem szívesen viselném egy női csalódottság következményeit. - A nők alapból elég vérmesek tudnak lenni és meg kell hagyni azért nekik is meg van a saját kis játékaik. Néha már ezek magukban is eléggé drámaiak. Mire képesek akkor, amikor tényleg van mögötte komoly érzés is? Valahogy nem akarom megtapasztalni egy teljesen idegen nő bosszúját, miután rádöbben, hogy csak játszottam vele. Bár addigra már nem is lesz annyira idegen.
- Én aztán nem sietek sehova. - Emeltem fel a kezeimet megadóan. Tényleg nem sietek sehova. Bár az előbb voltam benn egy italra.. De mit árthat még egy. Meg amúgy sem hiszem, hogy a szőkeség még mindig ott tartózkodna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 11, 2013 10:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Erin esetében a komoly érzésektől nem félek. - jegyeztem még meg, de mindazonáltal innetnől kezdve rá bíztam, hogy mit akar kezdeni. Nem fogom azt mondani, hogy kötelessége megtenni azt, amit kérek, mert nem tartozunk egymásnak semmivel.
Még mindig ismerősnek tűnt, de keverem.. valakivel. Hasonlít valakire. Őrjítő.
- Akkor talán térjünk be a Grillbe egy körre. - vigyorodtam el, és az ajtó felé böktem. Viszont nem szerettem, ha én megyek elől. Jobb szerettem mindig második lenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Május 11, 2013 11:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Sosem tudhatja az ember, hogy mikor ragadja meg a szerelem. - Bár kétlem, hogy bárkibe is belecsapna a villám amikor meglát és attól a pillanattól kezdve szerelmes lenne belém. Semmi ilyesmitől nem félek. Ezeknek a valószínűsége egyenlő a lehetetlennel. Meg mondjuk ő jobban ismeri az ex feleségét és annak reakcióit.. Meg érzelmeit.
- Menjünk. - Bólintottam, majd előrementem. Látszott rajta, hogy nem szeretne első lenni, mintha hátba szúrhatnám egy karóval vagy valami ilyesmi. Bár jobban belegondolva nem árt az elővigyázatosság.

| Hátsó boxok |
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 9:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
/Grill/

Amint kiléptem az ajtón, földre löktem Őt, s megálltam fölötte, elégtétellel nézve, s ez látható volt az arcomon is. - Mystic Falls tényleg dúskál a hozzád hasonlókban. - jegyeztem meg simán, végigmérve alakját, ahogyan a verbéna végett néha végigfuthatott testén valami fájdalomszerű görcs. - És nekem az a feladatom hogy elpusztsítsalak titeket mind egy szálig. Az Ötök egyike vagyok. Még rögeszmésebb vadász, mint a többi. - mondtam szinte a vérére szomjazva, majd karót vettem elő hátsó zsebemből.
- El akarsz búcsúzni még valakitől, vagy belevághatunk a közepébe? - sétáltam mellé, és mellkasára tettem lábamat, hogy így tartsam a földön.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Május 14, 2013 10:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Úgy rángatott ki magával, mint egy rongybabát. Ha nincs az a rohadt, tetves verbéna, széttörtem volna minden csontját, de így sajnos vajmi kevés ellenállást tudtam tanúsítani. Na jó, legyünk őszinték... szinte semmit.
Nyekkentem egyet, mikor nem túl kíméletesen a betonra vágott, és értetlenül néztem rá.
- Az isten szerelmére... - mondtam. - Mit ártottam én neked? Fel sem fogod, hogy az én fajtám sem mind olyan, ahogy te elképzeled? Miután megöltél, bele fogsz nézni a gyerekeim szemébe, és elmondod nekik, hogy az apjuk nélkül kell felnőniük? - ejtettem hátra a fejem, ami jókorát koppant a betonon. - Ha nem hiszel nekem, nyúlj a zsebembe. A tárcámban megtalálod a képüket - motyogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 6:29 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A szokásos szöveget hallhattam ezúttal is. Nem olyan minden vámpír, mint ahogyan azt én elképzelem, s ahogy a fejemben készítettem róluk képet. Ennél jobb trükk nincs? sosem vettem be.
- Nem hiszem hogy bármi jelentősége van a jóságnak a vámpírsághoz. Már csak azért se, mert legyetek bármily' különbözőek, akkor is csak vámpírok vagytok. S nekem az a feladatom, hogy mind egy szálig elpusztítsalak titeket, és bevégezzem a végzetemet ezzel, amit oly' sok elődömnek nem sikerült megtennie. - vigyorodtam el, bele a képébe de a gyerekeiről szóló résznél döbbenet suhant át arcomon, s felvont szemöldökkel hajoltam le, hogy matatva a zsebében megtaláljam az említett tárcát. Egy nő... három gyerek. Szép élet.. túl szép, hogy egy vámpíré legyen. - Hm. Felettébb érdekes. - jelentettem ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 8:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vadászok.... tipikus. Fafejű mindegyik. John Gilbert is az volt, tessék, már látni honnan örökölte Elena a makacsságát. Ezeknek aztán mondhat az ember bármit. A Grill dupla ajtaja is hamarabb megértené, és felfogná...
- Mi van ezen olyan meglepő? - morogtam, és megkönnyebbülve éreztem, hogy a verbéna hatása lassan, de múlik belőlem. Ez így jó... csak szóval tartani még egy kicsit. Csak addig, míg képes leszek villámgyorsan mozdulni. Vagy azért, hogy leszereljem, vagy azért, hogy elszeleljek.
- Mondtam, hogy nem vagyok olyan, mint a vámpírok általában. Szeretnek, én is szeretek, ennyi. Szerinted ha olyan vérmes gyilkos lennék, ahogy te ismered a magamfajtákat, lenne mellettem egy nő, és három gyerek? - tettem fel a nagy kérdést, és míg kissé elgondolkodott, örömmel éreztem, hogy most már képes leszek cselekedni. Nem, Damon Salvatore nem adja olyan olcsón a bőrét!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 15, 2013 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Tovább bámultam tárcáját, majd mikor úgy véltem hogy eleget láttam, egy sóhajtással hajítottam odébb, hogy még csak a szemem elé se kerüljön még egyszer.
Megforgattam ujjaim között a fából készült cöveket, majd elgondolkodva léptem odébb pár méterrel, de nem vészes távolságba mentem.
- Egy magadfajtának nem lenne szabad családot alapítani. Nem vagyok képesek másra, csak gyilkolásra. És ne mondd nekem hogy te mindig ilyen jófiú voltál. - szorult össze az állkapcsom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 9:00 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Most mi van, hallani akarod a komplett élettörténetemet? - nevettem fel keserűen. - Nem fogok végigmesélni majd' kétszáz évet. És mondok neked valamit... néha lehet, hogy az én fajtámban több a szeretnivaló, mint a tiédben. Ebbe még nem gondoltál bele, Kojak? - bámultam a kopasz fejére. Közben éreztem, hogy az erő egyre inkább visszatér bennem. Óvatosan, hogy ne vegye észre, megfeszítettem a testem izmait, mígnem olyanná váltam, mint egy rugó. Most már csak a pillanatra vártam, hogy félrenézzen, és hibázzon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 10:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Nem hinném, hogy így volna. - jelentettem ki ezt, majd felsóhajtva döntöttem úgy, hogy még odébb sétálok, és elmerengve próbáltam olyan érveket sorakoztatni, ami ennek a vámpírnak az életéért szólnak.
- Nincs semmi.. ami arra utalna, hogy neked annyira életben kellene maradnod. Mindannyian szörnyek vagytok. A gyerekeknek is jobb, ha inkább nem egy szörny neveli őket fel. - mondtam megvetően.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 16, 2013 10:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ez volt az a pont. Amikor megemlítette a kicsiket, akiknek talán nélkülem kellene felnőni, mert egy pszichopata úgy döntött, elöntött a harag, és ez mintha elűzte volna belőlem a verbéna hatásának utolsó morzsáját is. Úgy pattantam fel, mint akit valami ránthatatlan huzal rántott a levegőbe, hogy a következő pillanatban máris a gallérját szorongassam, eres arccal, az ínyem alól kibújt fogakkal.
- Ne merészeld még egyszer a szádra venni a gyerekeimet! - sziszegtem gyűlölettel telve, miközben erősen fogtam másik kezemmel a karját, hogy ne hadonásszon. - Mi bajod van velem, te szemét? Hát ennyire az ellenségednek tartasz? Jól van, legyen! De az én ellenségeimnek nincs könyörület - fintorogtam el magam, aztán hirtelen a háta mögé kerültem, és két markomba fogtam a nyakát.
- Utolsó kívánság? - kérdeztem jeges hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 17, 2013 7:40 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Kihaszálta figyelmetlenségem. Velem ez nagyon ritkán esik meg, de neki ezúton sikerült. Talán nem vagyok mkég ilyen hosszú idő után sem kiélezve minden rezdülésére. Ezen már felesleges gondolkodnom.
- Utolsó kíváncsiság? - ragadtam meg karját, hogy megpróbáljam valahogy lefejteni magamról, de olymi kevés sikerrel. - Az nincs. De meg fogod bánni, ha most megteszed.. te fogod bánni a legjobban. - sziszegtem dühösen. Hallottam már legendákat, hogy mivel jár ha valaki megöli az Ötök egyikét.. rémálmok, illúziúk, licérdek fogják őt kísérteni múltjából.. míg nem születik meg egy újabb vadász.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 17, 2013 8:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
- Ja persze - mondtam gúnyosan. - Jelzem, nem vagyok ijedős fajta. Mi a f*sznak kötöttél belém? Igy jártál, haver. Viszlát "odaát" - mondtam, és a következő pillanatban egy hátborzongatóan, iszonyatosan hangos reccsenéssel kitörtem a nyakát.
Úgy hullott a lábam elé, mintha minden csont kiszaladt volna a testéből hirtelen. Kopasz koponyája jókorát csattant a betonon, majd ott maradt mozdulatlanul heverve, én meg némán néztem a tetemet. Megbántam-e? Nem, a legkevésbé sem. Védtem a saját életem. Hogy ezzel elvettem az övét? Van ilyen. Nem az első, és nem az utolsó vagyok ezzel a történelemben.
- Na gyere... - nyúltam aztán a hóna alá, és bedobtam a kocsi hátsó ülésére. - Ne mondd, hogy még elrohadni is itt hagylak. Lásd, van bennem szív, meg lélek - ültem a volán mögé, és gázt adtam. Hová is vihettem volna, mint oda, ahol senki nem fogja keresni sem?

(erdő)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 22, 2013 5:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
|| Bárpult, asztalok ||


Természetesen elengedem a karját, amint kiérünk. Az ajtó becsukódik mögöttünk, én pedig a hátamat neki vetve összefonom magam előtt a karjaimat, és kíváncsian pillantok fel Haydenre. Várom, hogy vajon mi lesz a következő lépésre, hogyan képzelte tovább. Adok neki egy kis teret, hogy a kezében érezhesse az irányítást. Bár kérdés, hogy meddig. Köztudottan nem sokáig vagyok képes másokra bízni magam, és átengedni a gyeplőt. Az egyetlen, aki tud uralkodni felettem olykor, az Nik, mintha előtte mindenkinek fejet kéne hajtania, de tőle sem viselem könnyen, épp ezért van annyi összezördülésünk.
- Nos...? Mit szeretnél, édes? Hol folytassuk az estét? - Leengedem a karjaim, majd ellököm magam az ajtótól, és kicsivel közelebb lépkedek hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 6:10 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Csukódott a Grill ajtaja, s mivel úgy éreztem, hogy Rebekah jelenleg nem tart velem, ezért visszafordultam. Megpillantottam alakját, ahogyan az ajtót támasztotta, karjait a mellkasára fonta, minek következtében a homlokomra szaladt a szemöldököm.
- Nos, kedvesem.. - siklott kezem a vállára, ahogy én is közelebb lépdeltem felé, s mélyen, ravasz csillogással szememben néztem az ő tekintetét. Tükröződött benne minden. Most mintha kissé bántam volna hogy egy ilyen erős nő kezei közé csúsztam, de.. bánja a pokol..!
- Mehetünk az én hotelszobámba.. - húztam őt még közelebb magamhoz, majd apró csókot lehelve arcára, újra elváltam tőle, de csupán három centiméterre az arcától. Ott szólaltam meg újra. - Nem olyan fényes, mint a ti villátok... - siklottam ezúttal az állára, s odaleheltem könnyed csókot. - Semmi fényűzés, semmi pompa... - értem el végül a nyakához, és ott hintettem tele bőrét csókokkal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Május 29, 2013 3:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
A szemem végig pásztázta a férfi izmos testét még így ruhában is nagyszerűen kivehető volt az milyen is a férfi valójába, csillogó íriszei rám pillantotta nem tudtam magam türtöztetni a vágytól, hogy azonnal ne vessem magam és nyomjam neki a hideg nyirkos tégláknak. Nem volt még férfi aki így hatott rám vagy talán csak a múltban Alexander. Ahogy kezével vállaimat cirógatta a hideg is kirázta holt testemet.
-Egyből szobára vinnél kedvesem?-Mondtam csillogó tekintettel, nem bántam kijelentését hiszen ötlet magáért beszélt. Igaza volt, nem olyan, mint a mi szinte már kastélynak nevezhető Mikaelson családi otthonunk. Szerettem azt az épületet tágas terek nagy kád ahol megpihenhetek. Kínzásra éppen alkalmas pincék...hmm...szép kis otthon ez. Válaszomra várt a férfi és én pedig már nyitottam volna a szám, de ő csak tovább ingerelt és fűtötte tova a testem. Közelebb hajoltam szinte a szám súrolta az ő kerekded ajkát.
-Mire várunk még?-Kérdeztem, majd egyik kezemmel végig simítottam arcát kezem végig csúszott a nyakán, vállán egészen le a fenekéig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 7:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Amy *--*

750 évvel ezelőtt születtem Olaszországban. Nos a helyről sok mindent nem tudok mondani.... Szép és néha kicsit nyüzsgős is. Az olaszok nagyon sokat beszélnek, talán én is ezért születtem ekkora csőrrel.... ám ez a kedves, naiv kislány felnőtt és már nevet is változtatott. Chelsea, Chelsea, Chelsea, Chelsea mondogatom magamban ezt a pár kis szavacskát és a kezeimet tördelem miközben óvatosan kiszállok a parkolóból. Becsapom a bérelt kocsi ajtaját és a kulccsal be is zárom. Egy hangos jelzéssel adja tudtomra a műszer, hogy elvégezte a neki szánt feladatomat. Még mindig nem szoktam meg ezt az egészet.... kocsik... butaság! Annak idején még lejártuk anyámmal a lábunkat, hogy időben beérjünk piacra, most meg beülök a flancos kocsiba és már megyek is.
A Grill parkolójában lekaptam magamról a napszemüvegemet és a táskámba raktam. Elindultam a parkolóban, mikor egy számomra ismerős alakot láttam meg.
- Amy! Amy!- kiabáltam ezt a kis becenevet és futottam a a lány után, természetesen nem vámpírgyorsaságban, nehogy leleplezzem magam. Amanada Lusie Black-et még Toscanában ismertem meg. Szinte olyan mintha a soha meg nem született húgocskám volna. Külseje pont olyan mint az enyém.
Hosszú szőke haját most is a legjobb trendek szerint hordta és a divat iránti érzelmei is még nagyon erősnek bizonyultak.
- Amanda Lusie Black, hát így kell köszönni egy régi, jó barátnak?!- teszem fel a kérdést, majd mikor végre észrevett odamentem hozzá és megöleltem a kislányt.
Nagyon szeretem a Black családot! Egyikük sem tudja, hogy vámpír vagyok és mind elfogadtak. Jessica mintha a nővérem lenne és Lucy-ra vagyis Amy-re, meg a húgomként tekintek. Mit meg nem adnék azért, hogy ez a család ne úgy végezze, mint én! Örökös vérszomjjal....
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Fáradt voltam és éhes. Törte a lábam a magassarkú, és szorított a nadrágom is. A francnak kellett elköltenem majdnem minden pénzem erre a pár göncre.Hosszú utat tettem meg Mystic Fallsig, és nehezemre esett már az útra koncentrálni. Vámpír létemre nem szerettem volna senkit bántani, főleg nem egy autóbalesettel.
Körbenéztem, hátha látok egy táblát, ami alapján elindulhatnék, de semmi. Sehol egy hotel vagy panzió hirdető táblája. Végre megpillantottam egy éttermet. Mystic Grill. Ötletes név - gondoltam. Nem sok hasfájást okozhatott a névadónak.
Bekanyarodtam a parkolójába, és leparkolam a legelső helyre amit találtam. A táskámat magamhoz véve mélyet sóhajtottam, és kiszálltam. A jobb napokat látott kocsim ajtaját erősenbe kellett csapnom, hogy be tudjam zárni. Szar dolog lkaaa csóróság. Jut eszembe: köszi apa!
Már elindultam volna befelé, mikor egy ismerős hang a nevemet kezdte kiáltani. Megfordultam és nem hittem a szememnek!
Évek óta nem látott drága barátnőm futott velem szemben hatalmas mosollyal az arcán.
- Chelsea! Te jó ég! Ne haragudj, észre sem vettelek! - Mosolyodtam el, és ölelésre nyújtottam a karjaim. Csak remélni mertem, hogy ha megérzem az illatát, nem jönnek elő a szemfogaim, és változik át az arcom. Még mindig nehezen ment az önkontroll.
- Gyönyörű vagy, mint mindig te álnok kígyó! - nevettem egyet, és rákacsintottam. Megszokott volt köztünk az effajta cívódás. Mi tagadás, nem hazudtam. Chelsea lenyűgözően szép volt, mindig jó érzékkel választott ruhát magának. Irigyeltem tőle ezt a fajta leleményeséget.- Mit keresel te Mystic Fallsban?- kérdeztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Hát igen... erre nem is gondoltam, hogy majd neki is magyarázkodnom kell, pont, mint Chrisnek. De a férfit nem akartam most felidézni.
- Tudod csak járom a világot és itt kötöttem ki.- húzom ismét mosolyra a számat. Nem akartam, hogy megtudja az itt létem igazi okát. Hogy a vámpírvadász szerelmem után jöttem, akinek nem vallom be az érzéseim, mert félek, hogy nem tudnék vele maradni és fájdalmat sem akarok okozni soha többet, senkinek.
- De te sem panaszkodhatsz kislány! Jajj és te vajon minek lépted át ezt a poros kis határt? És nem mond, hogy itt van Jessica is, s még nem futottam vele össze...- csapom össze a kezem, miután befejeztem a mondatot. Annyira örülök ennek a családnak. Mindig is szuper volt látni, hogy a Black lányok ennyire összetartanak még annak ellenére is, hogy az apjuk olyan volt, amilyen.
- Na és mesélj, hogy van a papád? És Jess... jajj annyira örülök, hogy látlak!- jegyzem meg kis, majd ismét végig mérem a lányt. Külsőre semmit nem változott mégis valahogy érzem, hogy valami nagy gubanc lehet az életével, ha idejött a nővérével. Egy ilyen Mysticus helyre olyan lányt hozni, mint Jess... húha lesznek itt galibák.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 9:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Mindig is szerettem Chelseat. De azt is tudtam, hogy titkol valamit. Mintha egy vékony fátyol lengte volna körül, amin nem tudtam átlépni.
Én mindig nyitott könyv voltam számára, nem titkolóztam. De most mit válaszoljak? Jöttem odaállni a nővérem elé, hogy elmondjam, vámpír vagyok? Hogy a legutolsó információm ide vezet, ebben a virginiai kisvárosba, de hónapok óta azt sem tudom, él-e még? Hogy azért jöttem ide, mert ha a nővérem nem él már, mert megölték a fanatikus hajszában, amit anyánk gyilkosa után kezdett, akkor inkább leveszem a napgyűrűmet, és a felkelő nap elé állok, hogy elhagyjam ezt az árnyékvilágot?
- Köszönöm. Kedves vagy, mint mindig, il mia amica. - Mosolyodtam el. - Nem tudom Jess itt van-e, de ezt az információt kaptam róla. Remélem megtalálom. - Amúgy felejteni jöttem ide. Tudod, volt egy szakításom. Adam...hogy is mondjam? Véresen komolyan vette a szakításunkat.- Húztam gúnyos mosolyra a számat. Elképzeltem, ahogy szép szemei fennakadnak, aztán elterül az aszfalton, miután elmesélem, hogy vámpír vagyok és Adam is az...
De aztán elkomolyodtam. - Apa? Nem tudom. Évekkel ezelőtt elment. - Nem mertem a szemébe nézni. Tudta ugyan a múltunkat, de nem teljes mértékben. Azért az ember nem szaladgál vámpírokat és vérfarkasokat emlegetve az utcákon.
- Inkább ne is beszéljünk róla. - Tereltem el a szót egy nagy sóhaj kíséretében. - Figyelj, úgy látom te már jártasabb vagy az itteni életben. Nem tudsz véletlenül valami motelt, kiadó szobát, vagy bármit? - Kissé szégyenkezve tettem hozzá:- De nem túl drágán, ha lehet. Eléggé le vagyok égve. - Húztam el a számat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Május 31, 2013 9:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Nem is szerettem volna feszegetni a témát az apukájával kapcsolatban, de illetlen sem akartam lenni, hisz mégis csak az édesapja. Még ha egy utolsó szemét is az illető, aki nem érdemel gyereket.
- Igen, igazad van, semmi értelme ilyenekkel elrontani a kedvünket!- mondom neki beismerően, majd kicsit oldalra biggyesztem a számat.
- Van egy olyan érzésem, hogy nem ez lenne a kedvenc helye a nővérednek...- nevettem el magam. Hisz Jess sosem volt az unalmas városokban bándukáló kislány.
Amy és Jess egymás szöges ellentéte volt egymásnak... S most nagyon is érdekelne, hogy a két évvel idősebb leányzó vajon, hogy néz ki és belsőleg is mennyit változhatott az utolsó találkozásunk óta..
- Jajj drágám ezt annyira sajnálom.- simogatom meg együtt érzően a vállát, majd belegondolok abba, hogy vajon most velem és Christopherrel mi lehet a helyzet. Akarva s akaratlanul is mindig a férfi jut eszembe, de sajnos erről nem sokat tehetek.
- Igen én már itt élek pár napja, és képzeld sikerült kivennem egy gyönyörű kis lakást.- mondom majd mikor meghallom az utolsó mondatát ismét mosolyra húzom a szám. Mintha olvasna a gondolataimban.
- Minek neked motel?! Nem, nem Amy! Gyere és lakj nálam. A ház nem túl nagy, de van két fölös szobám. Nem kérek semmilyen "tagdíjat", csak a néhai segítségedet. - kaparászok a táskámba a kocsikulcsom iránt, majd ismét megszólalok.
- És talán ketten gyorsabban megtaláljuk majd Jessicát.- veszem elő a kulcsot és meghimbálom a szeme előtt.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Vissza az elejére Go down
 

A Grill parkolója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
6 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Az iskola parkolója
» Mystic Grill
» Mystic Grill
» Mystic Falls - Grill

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •