Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls - Grill

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 12:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
A szemem kitágult senki nem tudja mi így ránézésből.Elvettem a piát és lehúztam
-Honnan tudod?Karen...Karen..Freeman-Dadogtam.
-Te kivagy?-kérdeztem már féltve az életem hiszen nem vagyunk,mi démonok valami kedvelt társaság erre fele. Castiel úgy öntötte magába a piát,mint ha csak valami cukros lötty lenne nem értettem. A hajammal kezdtem itt babrálni és rettegtem már a mai este elúszott gondoltam magamban remélve,hogy a gondolataimat nem hallja legalább!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 1:02 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
-Onnan tudom, hogy minden angyal látja a a démonok valódi arcát, számunkra nem fedi el a test akibe belebújtál. mondtam a szemébe nézve részeges tekintettel, már kicsit dőlöngéltem a piától a széken. Elszóltam egy démonnak, hogy angyal vagyok, de közben tudomást se vettem erről a tényről, csak ittam tovább.
-És mégis, mit járatban vagy itt démonka? mondtam ezt elég vicces hangon és fel-fel nevetve, majd újra meghúztam a poharam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 1:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Egy angyal nekem végem van!Soha nem találkoztam még velük,de tudtam,hogy nem jó buli.
-Oké én most megyek-mondtam,de megfogta a kezem és marasztalt.Visszaültem és mondtam.
-Testvéremet keresem és ,de mit érdekel téged én veled ellentétben nem kotyogom ki a dolgokat-Mondtam majd dobtam egy csókot neki.
-És egy angyal mi járatban erre?-kérdeztem remélve,hogy majd az alkohol megteszi a hatását.
Majd szememet villantottam akaratlanul is.Figyeltem ahogy ott ül és issza magát,nem így képzeltem el egy angyalt azt hittem nagy szárnyaik vannak,bórtisznak ,legyezik egymást és szölőfürtöt zabálnak,bár lehet össze keverem a görög istenekkel ezt a képet.Ide jövök a városba és nem elég,hogy este nem foguk kivel rosszalkodni még angyalba is belefutok!Karen ezt jól megcsináltad
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 2:28 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Mosolyogva, részeg tekintettel hallgattam ahogy mondja. Az alkohol megtette a hatását szinte minden titkomat kiadtam egy démonnak akit inkább megölnöm kellett volna. Előtte még nem ittam alkoholt ezért nem is tudtam, hogy ez lesz a hatása, de már többe ezer éve nem éreztem magam ilyen jól. Ez a kis kikapcsolódás jól esett, de komoly problémáim lehetnek belőle.
-Isten parancsára jöttem a Földre, Mystic F...Falls-t kell "őriznem". mondtam ezt el neki de már kezdtem elég rosszul érezni magam.
-Figyelj démonka én most megyek, nem érzem valami jól magam és fogalmam sincs miért. mondtam ezt neki majd egy nagyot sóhajtottam és csak eltűntem, egy közeli hotelszobában jelentem meg ahol aznap az éjszakát töltöttem.

[Hotel]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 10:16 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
April és Jeremy

- Na igen, valóban vonzóbb egy zacsi jégnél - mosolyodtam el ismét, mikor Aprilre néztem. A srác kissé ellenségesen vizsgálgatott, miután sikeresen lebuktam előtte. Tudtuk egymásról, hogy tisztában vagyunk a helyzet komolyságával. Azt viszont nem tudtam, hogy April mennyire követi szemmel ezt az egészet. Azt meg pláne nem akartam, hogy faggatózni kezdjen. Jobb neki, ha nem tud semmiféle természetfeletti erőkről, meg a hókuszpókuszokról, amik körülveszik őt, meg az egész életét.
A kezdeti feszültséget azonban még April is észrevette, meg is próbálta oldani egy picit.
- Öhm.. Még be sem mutatkoztam.. Megan vagyok.. - mosolyodtam el, hogy Aprilt kisegítsem. Valószínűleg neki kellemetlen volt ez a szituáció, mert nem tudja azokat a dolgokat, amiket Jeremy és én nagy eséllyel igen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 11:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
(hotel, Klaus szobája)

Na végre, pontosan ez az. A tökéletes egyedüllét nem az én világom, a családomtól viszont már a falra mászom. Ez viszont így... társaság, mégis ismeretlenek. Ez jó. Ez kell nekem. Már csak néhány ital hiányzik a tökéletes közérzethez.
- Üdv. Egy pohár whiskyt. Méghozzá a legjobból - mondtam a csaposnak, egy bárszékre ereszkedve. - És rohadtul ne spóroljon vele - tettem hozzá, egy bankjegyet dobva a pultra, a sörcsap mellé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 12:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Jeremy,Megan/

A kezem még nagyon fáj és még vérzett egy picit újabb kötést tettem rá majd a véreset a táskámba tettem egy zacskóba.Mosolyogni kezdtem Megan mondatán aztán Jeremyre pillantottam akit láttam nyomaszt valami,ha alkoholba folytja a bánatát.
-Engem nem versz át..-rémítettem meg ezzel a mondattal mind a kettőjüket,persze nem tudom miért így folytattam.
-Valami baj van Jer hozzám bármikor jöhetsz.-Mosolyogtam rá kedvesen.
-Képzeld Jer,Megan nem rég jött és idegen vezetést kért.Mondtam neki,hogy ez a város nagyon biztonságos itt nem történhet semmi rossz.Jaj és meséltem neki apám régi dajka történeteiről a vámpírokról.-Mikor ki mondtam,hogy"Vámpírok"mind a ketten feszültek lettek próbáltam úgy tenni,mint aki nem látja ezért elkaptam a szemem és az órát vizslattam,Legszívesebben felordítottam volna,hogy"na jó mi folyik itt?",de jó modorom miatt nem tettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 4:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Kínos csend telepedett ránk amit egy pár perc múlva a másik lány bemutatkozása követett.
-Örülök Megan. -mosolyogtam-Gondolom nekem már nem kell bemutatkoznom, ha már April ennyit beszélt rólam neked. -vetettem egy pillantást April-re, majd az asztalon lévő félig üres poharamat bámultam.
-Rendes vagy, de nem hiszem, hogy ebben tudnál segíteni. -vágtam egy fintort és lehúztam a poharam maradék tartalmát.
Amikor April arról kezdett beszélni, hogy mit mesélt Megannak erről a városról egy kicsit kellemetlenül kezdtem érezni magamat. Ahhoz képest, hogy régen itt lakott nem tud semmit a városról, pedig a városlakók nagy része vagy természetfeletti vagy olyan ember aki tud az itteni dolgokról.
-Rossz dolgok mindenhol történnek. -jegyeztem meg csak úgy és intettem a pincérnek, hogy hozzon még egy kört.
-És hol fogtok lakni? -tettem fel a kérdést mindkettejüknek. Tudtam, hogy April apja meghalt, ezért gondoltam, hogy nincs nagyon hová mennie.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 4:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
|| Mystic Falls utcái||


Klaus



Ahogy sikerül megszabadulnom Christophertől, a szomorú szemű vámpírtól, betérek az első helyre, ahol a kikapcsolódás hangjait hallom. Mystic Grill. Hmm... a neve egész... semmitmondó. De a hely első látásra tűrhető. Sőt! Viszont a lényeg, hogy mielőbb szerezzek egy pohár... bármi erőset.
- Ugyanazt - huppanok le egy férfi mellé, akinek erős brit akcentusa van, és meghallva a rendelését számomra is nyerőnek tűnik. Nos... Mystic Falls kontra én 2:1. Az első pont neki, hogy Tylert nem találtam meg, pedig a villájukat elég hamar megleltem. Második pont a városnak, hogy rögtön az első sétámon eltévedek, és épp egy vámpírba botlom. És egy nekem, amiért legalább túléltem. Nem mintha nem számítottam volna rá. Előbb kell ahhoz felkelnie bárkinek is, hogy engem el tegyen láb alól.
- Elnézést... ismered Tyler Lockwoodot? - fordulok oldalra a korábban említett férfihez. Ez egy kisváros, nyilván mindenki ismer mindenkit. Szóval amíg Ty-ra várakozok, kideríthetek róla egy-két dolgot, ha már ő maga semmit nem volt hajlandó elmesélni. Még mindig alig tudom megemészteni, hogy az anyja a helyi polgármester. Nevetséges, hogy egy lakókocsiban csövező szerencsétlennek adta ki magát. De meg is fogja kapni még ezért a magáét.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 4:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Épp a harmadik pohár itallal igyekeztem elmosni a gondolataimat, mikor leült mellém valaki. Bánom is én, ki az illető, míg nem Tatia, vagy Erin az. Egyedül értük lennék képes most bármiféle összeszedett cselekményre, mindenki másért a kisujjam sem mozdítanám.
- Tylert? - morogtam, oda sem nézve a nőre, akihez az érdeklődő hang tartozott. - Ja ismerem. De nem vagyok információs szolgálat - tettem hozzá, és vetettem rá egy nem túl kedves pillantást. - Rajtam kívül ezt még ötven másik embertől is megkérdezhette volna itt - intettem újabb pohár ital után.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 5:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
A férfi még csak rám sem pillant, ami igazából nem üt szíven, de a vérem nem hagyja, hogy ennyivel letudjam a dolgot.
- Oh, értem. Nos... kösz a semmit - mondom irónikusan a szemeimet forgatva, nem mintha látná. Majd halkan hozzáteszem - S*ggfej - de ezt ő max csak akkor hallhatja meg, ha szintén vérszívó, vagy mondjuk fajtárs. És valójában az sem érdekel, ha meghallja, ő volt a bunkó.
Kicsit megemelkedem a székemen, és behajolok a pulton, hogy magamra hívjam a pultos srác figyelmét. Talán ő bőbeszédűbb lesz.
- Hé... bocs, ismered Tylert? - Gondolom költői kérdés, de valahogy indítanom kell. Egyébként lenne más kérdésem is, bár azt csak csendesebben teszem hozzá, amikor a pasi már elém ér. - Esetleg Klaust? - Igen, mondjuk nem ártana róla is kiderítenem ezt-azt. Bánatomra a srác épp a mellettem ülő alakra mutat a második név hallatán. Uh! A francba!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
April és Jeremy/

- Igen, hallottam rólad ezt-azt.. - ködösítettem sokat sejtetve, de nem szándékoztam többet a témához fűzni. Jeremy elég rossz passzban volt ránézésre és nem voltam benne biztos, hogy nem csak azért nem önti ki a szívét Aprilnek, mert én is itt vagyok. Arra viszont kiváncsi voltam, vajon engem minek gondol. Milyen lénynek. Abban biztos voltam, hogy nem vámpírnak, hiszen láthatta, hogy April vérére nem reagáltam. Mások is érzik rajtam a mágiát?!
- Valóban... Történnek... - értettem egyet.
- Nos April felajánlotta, hogy költözzek hozzá... - válaszoltam zavartan. Még most sem értettem a felém táplált hirtelen bizalmát, de kétségkívül jól esett.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 5:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Összeszorult a kezem a poháron a "seggfej" szó hallatán. De csak egy fintorral reagáltam le a dolgot. Mázlija van a lánynak. Ha nem ittam volna már keveset, most minden figyelmeztetés nélkül törném ki a nyakát.
A következő percben viszont elhangzott a nevem, és ez már némi érdeklődéssel töltött el, főképp mikor a pultos srác rám mutatott.
- Ha Klaust keresed, akkor nem kell tovább. Seggfej Klaus vagyok - vigyorogtam rá kegyetlenül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 5:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Upsz! Öngól. Hát ezt most benéztem. De mivel visszaszívni már nem tudom, és ha most angolosan távoznék, azzal csak még inkább magamra vonnám a figyelmet, így azt hiszem, az a legjobb, ha folytatom ezt a vonalat. Hiába áll - illetve ül - közvetlenül előttem őlordsága, Sir S*ggfej Klaus, nem fogok berezelni tőle... vagy ha mégis, azt nem fogom kimutatni. Le tudtam rázni Christ is, talán vele sem lesz nehezebb dolgom.
- Áh, szóval te vagy az az ős - a korcs jobban illene ide - aki sorra veszi el a barátaimat, hogy sereget toborozzon belőlük, aztán szemrebbenés nélkül beáldozza őket az első adandó alkalommal, mintha csak parasztok lennének a sakktáblán... - teszek egy egész konkrét megállapítást, és nem tehetek róla, hogy eközben gyűlölettől izzik a tekintetem. Legszívesebben felképelném, vagy mondjuk belerúgnék egyet. Sajnos nem tehetem. Eddig is utáltam őt, látatlanul is, de most hogy bemutatkozott, ez csak fokozódik.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 5:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Nocsak, milyen vérmes... szinte fújtat a dühtől, mint egy felidegesített macska. Képtelen voltam megállni, elnevettem magam.
- Ezek szerint jól éreztem. Te is olyan vagy, mint Tyler, Ben... és a sorstársaid - kerültem a zsúfolt helyre való tekintettel a vérfarkas szót. - Nos, én másképp fogalmaznék a helyedben. Jobb élettel ajándékozom meg őket. Nincs átváltozás, nincs fájdalom... ha csak ők maguk nem akarják. Ez már az ő döntésük, nem az enyém. Bár kétlem, hogy bármilyen hülye élvezné az átváltozás gyötrelmeit. Cserébe elvárok néha egy-két szívességet, mi van abban rossz? - vigyorogtam, majd végighúztam ujjam a lány karján.
- Egyébként, bemutatkozhatnál. Első a jómodor, ha még senki nem mondta volna ezt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 5:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Amíg én dühösen a fejéhez vágom, amit már elég rég óta tartogattam a számára, ő szimplán kinevet, ez azonban csak olaj a tűzre. Dühös vagyok, igen. Szerintem minden okom megvan rá. És szerencsére nyilvános helyen vagyunk, így kisebb az esélye, hogy a kirohanásomért megkapjam a magamét. A hülye magyarázatára csak magasba szöknek a szemöldökeim. Na persze! Az utolsó mondatánál viszont rajtam a sor, hogy elnevessem magam, miközben elhúzom a karomat.
- Te akarsz kioktatni jómodorból? Komolyan? Rémlik még, hogyan indítottál, amikor ideültem? Abban hol volt a jómodor? - vonom fel a szemöldököm ismét. De a túl merész szavaimtól eltekintve azért a lehető legtávolabb húzódom tőle. Bolond lennék, ha nem tartanék tőle, hisz tudom, hogy mennyit árthat nekem. De nem a félelem a legerősebb érzelmem jelenleg felé, így a dühömbe és a makacs természetembe kapaszkodom, hogy tartani tudjam magam.
- De igen, eltaláltad. Én is olyan vagyok mint ők. Hayley egyébként, Tyler... jóbarátja - mutatkozom be végül, kicsit elferdítve a valóságot Ty-jal kapcsolatban.
- És már ne haragudj, de... a döntés lehetőségét nem az átváltoztatásuk után kellene megadnod, hanem előtte. Akár hiszed, akár nem, vagyunk itt jó páran, akik a fájdalmat is el tudjuk viselni... cserébe a szabadságunkért. - Hisz akármit is próbál beadni nekem, a hibridek mind a rabszolgái, én pedig kösz, ebből nem kérnék. A pohamar elém kerül, épp jókor, mert kell a szíverősítő. Hamar kortyolok is.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 5:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
- Oké, akkor másképp fogalmazok. Erősebb vagyok nálad, és hatalmasabb. Vagyis... te mutass jómodort felém. Ellenkező esetben, nem sokáig leszek kedves, és elnéző - válaszoltam, csak a szemem villanása jelezte, hogy jobb, ha csakugyan nem sokáig húzza az agyamat.
- Hm, szóval Tyler "barátja". Szerencsés fickó. Bár nyilván nem lesz ellenére, ha kissé.... hogy is fogalmazzak.... kölcsönkérlek tőle - mértem végig a lányt tetőtől talpig. - Ez is majd mondjuk abba a szívesség-halmazba fog tartozni, amit emlegettem az imént - hajtottam fel a whiskymet. - Egyébként, nem szokásom megkérdezni a farkasokat, akarnak-e hibridek lenni. Ez nem óvoda, ha nem lennél vele tisztában. Igaz, seregnek sem mondanám. Még - nyomtam meg az utolsó szót. - De halljam, miért is olyan fontos neked Tyler? - pattant a hangom immár parancsolóan.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
jeremy,Megan/

Jeremyért aggódtam ismertem már annyira,hogy tudjam nem okés!Egy kicsit olyan parázos hangulat volt és éreztem a szempárokat akik rám tapadtak hátra fordultam és egy férfi merően bámult engem.
-Jó ez igaz,de én még nem tapasztaltam semmit apám is ezt mondta és valami gonoszra utalt mindig is,de nem értettem-nevettem,de ismét hátra fordultam miközben a férfi engem bámult még kicsit már rá paráztam a dologra ,de megráztam a fejem "csak képzelőtsz April"gondoltam.
-Igen fel ajánlottam,örülök a társaságnak! -mosolyogtam el nem tudom miért ,de Megan olyan bizalmat keltett bennem.
-Amúgy Jer bármikor szólsz felvidítalak-löktem meg vállammal ,hogy jobb kedve legyen.Kicsit féltem,hogy mit gondolna,ha tudná régen oda meg vissza voltam érte és a zavartságomat láttam megan is észrevett megrét igen mosolygott rám
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 6:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Ja, hogy most épp kedves és elnéző? Ha nem mondja, észre sem veszem. Kár tagadni, kezd egyre jobban megijeszteni. A hallottak alapján tényleg bármire képes, amihez csak kedve szottyan, határ csak a csillagos ég. Én pedig még élni szeretnék, és lehetőleg farkasként, így az elhangzottakra nem is mondok semmit, csak összeszorított fogakkal meredek rá. Sajnos tényleg erősebb, és nem csak tőlem, hanem bárkitől, akit csak ismerhetek.
- Én nem vagyok tárgy, hogy csak úgy ide-oda lehessen passzolgatni - szűrüm dühösen az összezárt fogaim között. Bármit is jelentsen nála ez a kölcsönvenni dolog, nem tetszik nekem, ahogy méreget.
- Épp ez az... nem veszed őket emberszámba. Csak rabszolgák, nem igaz? Nincs joguk dönteni magukról. Akkor vajon miért is kellene neked hálásnak lenniük? - Több barátomat is elvesztettem miatta. Ezt a témát nem tudom máshogy látni. Klaus egy könyörtelen féreg, aki másokban csak a hasznot keresi, nem ismer könyörületet, és magán kívül nem szeret senkit.
- Mint mondtam, Tyler a barátom... eljöttem meglátogatni - felelem látszólag unottan, mintha a válasz tényleg ennyire egyértelmű lenne. Persze ez nem a teljes igazság, de ha van valaki, akinek semmi joga beleütni az orrát a dolgainkba, akkor az Klaus.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 6:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
-Ezek csak idióta mesék. Ugye nem hiszel az ilyenekben?-kérdeztem felvont szemöldökkel terelve a témát, nehogy még a végén rákérdezzen, hogy igazak-e ezek a legendák. Elég pocsék hazudozó vagyok, kb az első pillanatban lebuktam volna. Észrevettem, hogy April kiszúrta az egyik őt figyelő férfit és nem is egyszer nézett rá.
-Igazából csak egy beszélgetőpartnerre lenne szükségem és egy kis friss levegőre. -tűrtem hátra April hajtincseiből egy párat amik az arcába lógtak, mondjuk ez figyelemelterelésnek is tökéletes volt. Talán így nem fogja annyira izgatni, hogy mennyien bámulják.
-És kiheverted már apád halálát?-kérdeztem komolyabb arckifejezéssel, csak utána kaptam a fejemhez, hogy mekkora bunkóság ezt megkérdezni. -Ne haragudj nem akartam felhozni ezt a témát. -húztam félre a számat mivel láttam, hogy kissé elkomorodott az arca.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
- Nem, tényleg nem vagy tárgy - szögeztem le. - Ha az lennél, nem tetszenél nekem ennyire - csúsztattam le kezem a bárszékre, és belemarkoltam a fenekébe birtoklóan. - Mert momentán nagyon bejössz nálam. Szép lány, szemtelen, és nagyszájú. Az ilyenek vagy a szeretőim lesznek, vagy meghalnak. Harmadik esélyt általában senkinek nem adok - hajoltam közel hozzá, mintha csak meg akarnám csókolni, és a szemébe mélyedtem.
- Több közöm van a látogatásodhoz, mint gondolod. Tyler hibrid, tehát a szolgám. És szeretem tudni, hogy a szolgáim mit csinálnak. Utálom a meglepetéseket. Azt már csak mellesleg jegyzem meg, hogy Tylernek nincs ellenére az átváltozása. Erősebb lett, tökéletesebb. Miért olyan baj ez?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
April és Jeremy

Egyre inkább feszélyezve éreztem magam a helyiségben. Már nem csak én, de April is felfigyelt az őt vizslató tekintetekre és jogosan, hiszen mindenféle köntörfalazás nélkül nézték őt potenciális célpontnak. Akárcsak engem vagy Jeremy-t, és ez egy cseppet sem tetszett. Jeremy is észrevette, hogy April egyre több figyelmet fordít a többi emberre és kifejezetten szereti megállítani a tekintetét egy férfin, aki egyre inkább a bögyömben van a viselkedése miatt. Szép kis elterelő hadművelet. - gondoltam elismerően. Ó szépfiú, ha tudnád, hogy April még mindig oda van érted... - mosolyodtam el gondolatomra, de gyorsan helyreráztam magam.
- Az lenne a legjobb, ha most mennénk. - vetettem fel az ötletet. Nem akartam ünneprontó lenni, de a lelkizős téma meg a veszélyes hely nem éppen jó párosítás... - Maradj Aprillel, én addig fizetek.. - címeztem Jeremynek. Úgy látszik ő tényleg tudja mi folyik itt, és ez még a hasznomra lehet, főleg, ha nem nyíratjuk ki magunkat a pincér egy ismételt baklövése miatt.
- Kint találkozunk... - indultam el a pult felé.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 7:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
- Petrova birtok -

Mivel csak ezt a szórakozóhelyet ismertem a városban, úgy döntöttem, ide jövök. Ismét. Nem mintha olyan sok szép emlék kötne ide. Itt futottam bele Mikaelbe. De valahol le kell vezetnem azt a feszültséget, amit az apám visszatérése okozott. Az egyetlen módszer, amit ismertem, és amit mondhattam volna neki az anyám elleni bosszújához, az... olyasmi volt, ami nekem is fontos. Vagy pontosítsunk. Aki nekem is fontos. És így már nem fogom megtenni, szenvedés ide, vagy oda.
Körülnéztem, de szinte azon nyomban megforgattam a szemeimet. - Húh, gyorsan megtaláltad a következő 'királynődet'. - mormogtam csak az orrom alatt, ahogy feltűnt Klaus és egy idegen nő kettőse. De ha neki ez örömet okoz... akkor tegye. Oké, ez nem volt ilyen egyszerű, de azért vagyok vámpír, hogy elfojtsam. Mellesleg... a vacsorám majd elfeledteti velem ezt a borzalmas látványt.
Fel is tűnt egy fickó. Egyedül üldögélt. Máris kipécéztem magamnak, és egy ravaszkás kis mosoly jelent meg az ajkaimon, úgy sétáltam oda mellé. - Szabad ez a hely? - kérdeztem tőle bájos mosolygással.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 7:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Ahogy Hayley válaszára vártam, épp szembefordultam az ajtóval, és a belépő láttán azonnal felcsillant a szemem.
- Erin... - intettem neki, de egy szemvillanás múlva ő már végig is mérte a terepet, hogy egy idegen fickónál állapodjon meg, az én arcom pedig úgy megnyúlt mint egy álarc, aminek elszakadt a gumija.
- Hát, ennyit a szerelemről, ugye? - morogtam keserűen, kíváncsi voltam, vajon meghallja-e a nyüzsgésben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 7:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
(Erin)

Megleptek Clarissa szavai, ahogy a kifakadása is. Tény, ami tény, nem erre számítottam, mikor az őszinte szó mellett döntöttem. különös volt, az érzés, mely bennem támadtak a szavai hallatán, melyeket a fejemhez vágott, talán... ez lehet a csalódottság? Természetesen az fel sem merült bennem hogy igaza lenne, hisz sem gyáva nem vagyok, se nem félek, ez meg csak egy nő, aki nem is ismer, és az ég-világon semmit nem tud rólam. És nincs is köze hozzám, nekem meg hozzá, így nem is baj hogy elment...
De nem keseregtem sokáig, inkább rendeltem még egy italt, és úgy döntöttem, nem foglalkozom bolond nőszemélyekkel.
Ellenben kis idővel később úgy tűnt talán mégsem menthetetlen a napom, mert egy idegen, de igen szép nő lépett mellém.
- Szabad - bólintottam, és biccentettem feléje. - A nevem John Gilbert. Meghívhatom egy italra a szép hölgyet? - emeltem meg felé a poharam.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
27 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 33 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Mosoda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •