Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls - Grill

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 7:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Akármennyire is volt hangzavar, Klaus hangja nem kerülte el a figyelmemet, de most körülményes lett volna válaszolni, legalábbis úgy igen, hogy közben ez a férfi rám mered, és gondolom, végiggondolja, hogy ide engedjen-e engem.
De úgy tettem, mintha körülnéznék, hogy ha ő nem engedi, hát találjak máshol helyet, de közben Klaus szemeibe néztem. - Nézz végig a partnereden. És próbáld elképzelni, milyen lenne engem mással látni... - suttogtam csak ennyit az orrom alatt. De nem tudtam, ő mit érezne. Talán rossz a hasonlat. Mindenesetre én visszanéztem teljesen ártalmatlanul a férfi szemeibe, és mosolyogva vártam a választ, amit meg is kaptam.
- Óh, köszönöm. Máshol nem is igazán látok helyet. - mondtam, továbbra is elbűvölő hangon, és leültem vele szemben. A nevén viszont megakadt a fülem... de egyelőre ezt nem akartam mutatni. - Erin. - nyújtottam felé a kezemet. - Eléggé furcsa, hogy vannak még udvarias férfiak ebben a városban. - hangsúlyoztam az utolsó szavakat, szinte szempillákat rebezsgetve. Na jó, volt benne valami olyasmi, hogy féltékennyé akarom tenni azt a beképzelt ősit.
- Egy whiskyt szívesen elfogadnék.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 7:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Na ha eddig nem voltam morcos, ezek után kimondottan az lettem. Erin, azzal a másik pasival... mintha én még a világon sem lennék. Néhány napja meg azt bizonygatta, hogy engem szeret.
- A francba! - vágtam nagyot a pultra, hogy megreccsent a fa, és még az sem érdekelt, hogy a körülöttem ülők megrezzentek. - Na halljam, mi a fenét akarsz Tylertől? - dörrentem rá Hayleyre mérgesen. - És ajánlom, ne szórakozz velem, mert most már piszkosul nem vagyok jó kedvemben! - villogtak rá a szemeim.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
(Erin)

- Örvendek Erin - mosolyogtam rá, és elfogadtam a felém nyújtott kezet, egy könnyed csókot leheltem rá. - Nos, én még az vagyok, merem remélni.
Intettem a pincérnek, hogy hozzon egy ugyanolyat Erinnek mint nekem. Egyelőre nem tudtam mit gondoljak a nőről, ismeretlen volt, azelőtt sosem láttam. De Clarissa után bárkit szívesen fogadtam, aki kedves és normális volt. Ő pedig egyelőre teljes mértékben annak tűnt. És ráadásul bomba jól nézett ki.
- Mit gondolsz, tegeződhetünk? Azt hiszem én vagyok az idősebb - néztem végig rajta figyelmesen, és igen, elég fiatal nőnek tűnt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Egy könnyed kézcsók. Igen, udvarias. És ember. A céloknak tökéletesen megfelel. Aki ismert, tudhatta jól, hogy idegen férfiakra akkor repülök rá, ha éhes vagyok. Most pedig a feszültség éhséget szült.
- Köszönöm! - fogtam meg a whiskyt, közben néha fél szemmel körülpillantva, nem mintha nem hallottam volna mindenhonnan minden egyes szót. Ez egy idő után őrjítő.
Hirtelen nevetni támadt kedvem, mikor azt mondta, hogy ő az idősebb. Ha ő azt tudná, hogy mennyire nem így van. De igaz, nem nézek ki húsz évesnek sem.
- Persze, természetesen. - bólintottam végül. - Eléggé... öhm... hogy is mondhatnám? Letörtnek tűnsz. És van itt egy másik pohár. - böktem az asztal egy oldalára. - Barátnő? - tettem fel a nagy kérdést. Érdekelt is engem. Ha le van törve, könnyebb becserkészni szép szavakkal. Igaz, eléggé nem ilyennek nézett ki. Mintha a szemeiben lett volna, hogy egy talpraesett férfi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 8:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
- Akkor hát, szia - emeltem fel újra a poharam, aztán szavára Clarissa ottmaradt poharára tévedt a tekintetem. - Letörtnek? Neeem, nem barátnő, csupán vannak az életben gondok, és úgy tűnik rossz hatással van rám a város. De nem akarlak untatni - mondtam inkább legyintve. Hát micsoda férfi lennék én ha egy idegen szépségnek állnék neki panaszkodni? Meg egyébként se vagyok panaszkodós típus.
- Na és neked van partnered? Csak hogy tudjam, miért szemezel azzal a pasassal ott nem messze - intettem fejemmel a pultnál ülő illetőre. Valahogy nem örültem volna ha egyszer csak nekem jön.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 8:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Ajkamba harapva mérlegelem a helyzetemet. Egyáltalán nem fényes. Az állás most nagyjából 50:1 Mystic Falls javára. Bár soha ne hagytam volna el Floridát. Most már mindegy, nem igaz? Ritkán szoktam megbánni a döntéseimet. Most sincs túl sok értelme keseregni. De ha megtalálom végre Tylert, elő fogom neki vezetni az ötletem, miszerint hagyja el ezt a nyavalyás várost, és térjen vissza velem a déli partra.
Próbálom letúrni magamról Klaus tolakodó kezét. Még nem tudom, hogyan fogom ezt kivitelezni, de meg fogok szabadulni tőle anélkül, hogy kárt tenne bennem. Meg én. Nem fog megkapni, nem leszek sem a csicskása, sem a szeretője, sem semmi, ami a perverz fejében megfordult. Ha elég erősen elhatározom, és ismételgetem ezt magamban, akkor talán tényleg így lesz.
Amíg ezek a gondolatok cikáznak a fejemben, nem tudom nem észrevenni Klaus és az érkező nő közötti kis színjátékot, ahogy a hibrid hangulatváltozását sem. Nem értem, hogy mi folyik itt, valami kis elcs*szett románc lehet köztük, de nem tudhatom. Mindenesetre eltárolom magamban a dolgokat, talán később még jól jöhet ez az apróság.
- Nos... ki kell hogy ábrándítsalak, mert nekem meg te egyáltalán nem jösz be - mérem végig most én is, és remélem, hogy nem ütközik ki nagyon szavaimból, hogy füllentek. Próbálok becsmérlőn tekinteni rá, de eltekintve attól, hogy úgy érzem, jelenleg senkit nem gyűlölök nála jobban, el kell ismernem, hogy jó pasi, a vak is láthatja. Ez azonban teljesen mellékes, a véleményemen vele kapcsolatban nem változtat semmit. Persze a második lehetőség, hogy meghalok, sem tetszik jobban.
- Nem tudom, mit akarsz még hallani. Tyler fontos nekem. Hallottam pár dolgot, azt hittem veszélyben van... meg akartam keresni - és ez az igazság... egy része. Az tényleg nem tartozik erre az őrült hibridre, hogy épp azt próbálom kideríteni, mit is érzek valójában Tyler iránt. Azt meg végképp nem kell tudnia, hogy feltett szándékom felszabadítani a hibridjeit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 9:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

;; John ;;


- Szóval nem. Értelek. Csak eleinte úgy tűnt, hogy... hát nem is tudom. -
próbáltam adni a szerény kislányt. Mindig így kezdődött. Ezer év alatt már igencsak felcsaphattam volna színésznőnek. Tutira lenne belőle diplomám. Sőt... hajthatnék az Oscar díjra. De ezek mind piti dolgok ahhoz képest, ami az enyém lehet.
Követtem a tekintetét, és végigmértem Klaust, és a bigét, akivel éppen cseverészett, de nem bírtam ki, nagy kortyot kellett innom a poharamból, hogy ne robbanjak fel. Az elfojtás csak nem akart menni.
- Volt partnerem. De talált mást. - böktem arra, már csak a fejemmel, és az indulataimon erősen próbáltam uralkodni. - Khm... a mai férfiak. - forgattam meg a szememet kényszeredett mosollyal. - Ez az én szerencsém. - suttogtam. Érdekelt is engem, hogy hallja-e... próbáltam leplezni azt, ami a fejemben keringett. Bár a szavaimon... lehetett érezni a mérhetetlen fájdalmat és féltékenységet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 9:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
- Áh, csak rossz napom van - legyintettem. Erinből valahogy egészen más sugárzott mint Clarissából. Ha eltekintek attól hogy mindketten szépek, elég másnak hatottak. Clarissa valahogy rávett hogy őszinte dolgokat mondjak, érzelmekről, és amiket gondoltam. Ám Erin egész más volt. titokzatosságot éreztem felőle, és valami erőt, ami eléggé borzolta a hátam, de ezt ellensúlyozta hogy ettől függetlenül is igézően szép volt.
Még egyszer végigmértem a férfit akit Erin, meg a mellette ülő nőt is. A pasas olyasmi kalibernek nézett ki... aki öt nőt fűz egyszerre, és elég simlis képe volt. Kapásból nem bíztam volna benne, és lehet ki is próbáltam volna ott némi verbénát, mert valami azt súgta, hogy nem "normális". A mellette lévő lány fiatal volt, és hasonlóan csinos mint Erin, de a nyomába sem ért különben.
- Hát, elég nagy barom ha számít a véleményem. Ha képes volt téged lecserélni, nem lehet túl nagy gógyija. De megnyugtatlak, nem minden mai férfi ilyen - mondtam komolyan, s bár volt bennem egy hang, ami a csábítás kisördöge lehetett, de nem zavart. Talán épp arra van szükségem most, és... talán neki is, hogy flörtöljünk egy jót. Abból baj nem lehet. - Tudod mivel tudnád a legjobban kiakasztani? Mondjuk ha féltékennyé tennéd valakivel - emelgettem meg a szemöldököm, és elvigyorodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Megan,Jeremy/

A nagy kapkodás nem tudtam hova tenni,de egyet értettem mindenkivel.Mikor Jeremy közelebb hajolt a szívem kihagyott egy ütemet.
-Ö..ö..köszönöm-dadogtam,mint egy idióta,de nem érdekelt.Tetszett az ötlet,hogy mennyünk ki friss levegőre amit Megan is nagyon akart.
-Ki soha nem fogom,de meg fogom tudni mi is történt és akkor a lelkem meg nyugszik-szomorodtam el majd mikor Jeremy sajnálkozva nézett rám meg fogtam a combját és a szemébe néztem.
-Ne kérj elnézést emlékszem a szüleid halálára én is vigasztaltalak tudom,hogy te is azt akarod-mondtam majd mikor Jeremy le pillantott a comjára ahol a kezem pihent gyorsan elkaptam.Nem értettem mi ez a nagy sietség,de benne voltam az ötletben egyre többen néztek minket,de nem értettem miért is. Fel álltam és vártam,hogy induljunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 10:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Amíg Megan elment a pulthoz fizetni próbáltam ügyelni arra, hogy mivel kevesebben lettünk senki ne ugorjon neki April-nek.
-Igazán nincs mit. Így sokkal jobban látszik az arcod. -mosolyogtam rá és még mindig próbáltam terelni a szót erről az egészről ami körülöttünk zajlott csak éppen April nem tudta, hogy mi miért történik.
-Hát akkor ha vigasztalódásra vágysz itt vagyok. Gondolom tudod hol lakom úgyhogy meg is találsz. -erőltettem továbbra is egy mosolyt az arcomra, majd amikor a combomra tette a kezét egyből odanéztem. Bár nem zavart csak percekkel ezelőtt még Anna miatt siránkoztam.
Amikor a szüleim jöttek szóba egy pillanatra átfutott az agyamon, hogy mit éltem át akkor és még most se érint valami jól. Egyszer pedig muszáj lesz túllépnem ezen.
-Akkor sajnos mással is vigasztalódtam. -utaltam ezzel a drogokra, bár fogalmam sem volt arról, hogy ő tud-e azokról az időkről. Észrevette, hogy egyből a combomon pihenő keze felé néztem és utána el is húzta onnan. -Ugyan már. Ne szégyelld! Baráti gesztus volt nem? -mosolyodtam aztán el és felálltam az asztaltól.
-És merre szeretnél menni? Én speciel a parkra gondoltam a rétre. Nyugis hely és ha gondolod átbeszélhetjük azt a pár évet amíg nem láttalak. -vetettem fel az ötletet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 11, 2012 11:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Jeremy/

Mikor az arcomra célzott ismét elpirultam úristen miket vált ki belőlem ez a fiú.Tudtam,hogy Jeremy mire céloz hiszen nem sokkal az után mentem el a városból miután beindultak az események.
-Igen,köszönöm a fel ajánlásodat jól esik.-mondtam majd néztem kedves mosolyát.A kezemre pillantottam ahol a rajta lévő Jeremytől kapott furcsa karkötőt csodáltam,majd miután kezemet elhúztam.
-Persze baráti..-mondtam a számat húzva,de mosollyal kísérve azt.
-Tökéletes fel ajánlás Mr.Gilbert legyen a park!-bolondoztam majd örültem ennek a kijelentésnek.
-Akkor indulhatunk?-kérdeztem hatalmas mosollyal és elindultam az ajtó fele.

[Folytatás,park]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 7:06 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
;; John ;;


Na jó, én értettem ahhoz, hogyan kell mosolyogni, és belül tombolni a méregtől, és a haragtól, de amibe belekezdünk, azt illendő mindig végig is játszani.
Már nem fordultam Klaus és a nőcskéje felé, csak Johnt hallgattam és az ötletére elnevettem magamat. Mennyire lenne szerencsés féltékennyé tenni Klaust? Egyáltalán nem tartunk ott. Ő az anyámat szereti, rólam még... hát igencsak mondhatjuk azt, hogy nem döntött. És ezután a közjáték után, hát... bízom benne, hogy megúszom élve, ha legközelebb találkozunk.
- És... kit tudsz ajánlani erre a célra... John? - ejtettem ki a nevét eléggé hangsúlyozva, mélyen és... hát mondhatjuk úgy is, hogy valami pimasz kis él is rejtőzött benne. Flört? Hát miért ne?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 2:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
|| Katie - Bocsáss meg a késésért, a sok hozzászzólástól nem láttam, hogy írtál.. Neutral ||

- Ugyan már, Katie! - legyintettem, és nagyot sóhajtottam, mikor elhagyta a száját az a mondat, miszerint szereti, ha bámulják. - Elnézésedet kérem. A feltűnési viszketegséged ellen nem tudok tenni. Megpróbálhatnám, de mégis mit érne az én szavam? Hiszen csak egy játékszer voltam a kezedben, drágám. Olyan vagy, mint az őseid. A többi Petrova. Ribanc. - sziszegtem, de a zsemébe se néztem, csak tovább ittam a whiskymet, amíg ki nem fogyott. Próbáltam lazán előadni magamat. Kevés sikerrel, úgy érzem. Láthatta rajtam azt az égő érzelmet, amit még éreztem iránta. A szerelmet, ami miatt utána jöttem. Csesszék meg!
- Nem? És mondj egy okot, hogy miért nem jó fenyegetni... - hajoltam közelebb az arcához. - A kiszemeltem mióta bánja, ha valaki durva eszközökhöz nyúl? - vigyorodtam el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 3:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Hayley-nek

- Ugyan már, ne kapálózz - mondtam, mikor mindenáron le akarta magáról fejteni a kezem. - Örülj, hogy itt van, és nem a torkomon. Az feleennyire sem lenne élvezetes - kacsintottam, majd mégis leemeltem róla a mancsomat, és egy újabb ital után intettem.
- Szóval a kis Lockwood - hümmentettem. - Nem is említette, hogy ismer ilyen szemrevaló farkaslányt. Öreg hiba... alkalomadtán meg is kapja a büntetését érte. De addig, míg megtalálod... nem lenne kedved velem egy italhoz? Vagy bármi máshoz, amire csak kedvünk támad - hajoltam közelebb Hayleyhez úgy, hogy Erin is láthassa. Ő ott édeleg azzal a pasival, aki - kinézetre legalábbis - a nagybátyja lehetne, vagy az apja. Akkor nekem nehogy már ne lehessen valaki mással édelegnem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 4:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Gyilkos pillantást vetek rá, amikor nagyjából megfenyeget, hogy ha nem hagyom magam, akár meg is ölne. Mivel az utóbbi opció tényleg nagyon nem lenne ínyemre, abbahagyom a ficánkolást, de szerencsére magától is elenged. Csak próbálja meg még egyszer rám tenni a mocskos mancsát, képes leszek felpofozni, vagy mondjuk betérdelni a legérzékenyebb pontját. Oké, tudom, nem lenne valami okos lépés, de amikor dühös vagyok, nem is vagyok túl okos. Sajnos. Na de komolyan ezért megbüntetné Tylert? Ugye csak viccel? Őrültebb, mint gondoltam. Ezért nem jó, ha valaki ezer évig él. Valahol az évszázadok során teljesen elhagyta az eszét.
- Már van italom... - emelem be a képbe közénk a poharam, mikor egész közel hajol. A pult miatt elhajolni nem tudok előle, ezért választom inkább az italt, majd bele is kortyolok, aztán egy pillanatra lehunyom a szemem, és élvezem, ahogy végigégeti a torkom. Lehet tényleg el kellene fogadnom még egy whiskeyt, vagy még kettőt, hogy olyan állapotba kerüljek, amiben ez a felállás már nem lesz olyan bizarr, mert attól tartok, nem szabadulok egyhamar Klaustól. Le is hajtom az italt, aztán idegesen elnevetem magam.
- Rendben, legyen még egy whiskey! De... Mondd, hogy nem ez a legjobb módszered egy nő elcsábítására - nézek közvetlenül a szemébe, és próbálok bátornak látszani, de az ideges vigyor még mindig ott virít az arcomon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 4:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
;; Erin ;;


- Mondjuk... mit szólnál hozzám? - kérdeztem vissza, közelebb hajolva közben hozzá.
Abban egyetértettem volna bármely mai fiatal nővel, hogy én mint "szuper pasi" már korosnak számítok, és nem annak a tipikus szépfiúnak, de ettől függetlenül nem tartottam magam egy rossz partinak. Panasz még sosem volt rám, sem anno, sem manapság, így nem tartottam magam rosszabb partinak mint amilyen akár az a bájgúnár lehet akivel "oda-vissza" játékot játszik Erin a pultnál. Látszott ami látszott, de nem volt ellenemre a "pótmegoldás" szerepe sem, az is lehet igen kellemes, ha másra nem, hát egy kellemes iszogatásra. - Nem tetszem, szép hölgy? Jó társaság vagyok, biztosíthatlak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 4:22 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
- Na ez a beszéd! - kiáltottam fel, és újabb italt kérve, és az egyiket Hayley elé toltam. - Tessék, szép hölgy - kacsintottam rá. A szemébe nézve láttam ott idegenkedést, félelmet, jó adag dühöt... de valami mást is. Hiába... a nőket mindig vonzza a veszély. És a magamfajta fickó meg pláne.
- Jobb módszereim is vannak a nők terén - suttogtam csábítóan. - Például... egy kellemes éjszaka ígérete. A képességeimre és tudásomra szex terén még soha senki nem panaszkodott - húztam oda magamhoz hirtelen Hayleyt, és belecsókoltam a nyakába.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 4:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
;; John ;;


Igaz, hogy megfogadtam magamban, hogy nem pillantok mostantól a bizonyos páros felé, de az isten se tudott visszatartani tőle. Nem vagyok kukkoló, de... az ujjaim olyan erővel kezdték szorítani a poharat, hogy kis híján elrepedt az üveg. Ó, Niklaus Mikaelson, egyszer gyere még az én házamba, és meglátjuk, ki marad alul! Mert ha dühös vagyok...
Megköszörültem a torkomat, és elfordítottam a fejemet onnan, hogy lehúzzam a whiskymet, a következő pillanatban a ravasz vigyorom pedig már ott is virított a képemen.
- Nos, John... egy szóval sem mondtam, hogy nem tetszel... - beszéltem suttogva, nem mintha érdekelt volna, hogy bárki hallja. Már kezdtem mást látni benne, nemcsak a vacsorámat. De régen is volt már, hogy szex után megöltem az áldozataimat... még Bulgáriában. - Sőt, ami azt illeti... örömömre szolgálna, ha máshol is... hát mondjuk úgy, hogy... megismerhetnélek. - mondtam úgy, hogy még véletlenül se érthesse félre, mire gondolok.
- De be kell vallanom, hogy örülnék, ha ezt a beszélgetést, és egyebeket... máshol folytatnánk. Már csak azért is, mert... kellemetlen a levegő. - kacsintottam rá. Hát igen... nehezemre esett ezeket mondani, de aki engem próbál féltékennyé tenni, az... ezt még végig kell gondolnom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 4:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Klaus mintha átkapcsolt volna udvarias üzemmódra, ami egyszerre volt meglepő, mosolyogtató, talán egy kicsivel szimpatikusabb is, mint az előző formában, de egyben ijesztő is. Azt, hogy elfogadtam az italmeghívást, úgy néz ki, beleegyezésnek vette, pedig egyáltalán nem annak szántam, épp csak próbálom kitalálni, hogyan szabadulhatnék meg tőle. És az, hogy stílust váltott, épp emiatt is rémísztő, hisz nyilván tőlem is ezt várja: hogy legyek kedvesebb vele. De ez nem így megy, főleg ha ismét betolakodik a magánszférámba, aztán még a nyakamra is hajol.
- Oh, hát elhiszem, hogy nagyon... hm... tehetséges vagy - fogalmazok egyszerűen, miközben ismét eltolom magamtól cseppet sem óvatosan, hisz az ő vadsága után már semmi értelme finomkodni.
- De én sajnos pocsék vagyok az ágyban - biggyesztem le az ajkam szomorúságot színlelve, és nem érdekel , hogy mit gondol emiatt rólam, a lényeg, hogy lerázzam valahogy.
- Szóval nem veszítesz semmit, ha kihagyod, hidd el! - Villantok egy bájosnak szánt mosolyt, aztán mondhatni reflexszerűen nyúlok a poharam után, és hajtom le egyszerre az italom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 4:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Elnevettem magam, és kifordultam a bárszékkel úgy, hogy ezúttal szemben legyen Hayleyvel.
- Elárulok valamit kislány - vigyorogtam rá. - Nincs "ágyban pocsék" nő. Csak ügyetlen, pancser férfi, aki nem tud a nőből istennőt varázsolni. Biztosíthatlak... én képes vagyok rá. Ugyan már, ne kéresd magad - fogtam meg a csuklóját már kissé keményebben. - Szexeljünk. Gyere el hozzám a hotelba. Meglátod, isteni jó lesz - keményedett meg a hangom és arcvonásaim. - Nem fogok hosszan könyörögni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
- Te... őrült... vagy... - hangsúlyozok külön minden szót, majd felszisszenek, ahogy elkapja a csuklóm. Egyre inkább kutyaszorítóban érzem magam, egyre kevésbé látok kiutat ebből a helyzetből, egyre idegesebb vagyok. Ennek nem lesz jó vége. A dühtől és a kétségbeeséstől lassan remegni kezdek. Félő, ha ez így megy tovább, a farkasom is előtör, és megmutatja magát. Persze nem úgy, mint az teliholdkor szokott, de ha eldurran az agyam, nem leszek ura magamnak, a tetteimnek.
- Magad mondtad, hogy milyen jó vagy a szexben, gondolom ezesetben bárkit megkaphatsz. Miért pont én kellek neked? - szűröm a kérdést a fogaim között, miközben a kezemet csavargatva próbálom kihúzni azt Klaus szorításából. Talán addig jó, amíg itt vagyunk, a Grillben. Addig nem sokat tehet, nem igaz? De miért nem veszi észre senki, hogy bajban vagyok? Miért nem segít senki? Ennyire tartanának Klaustól? Hová tűntek az udvarias pasik a világból, akik imádtak bajba jutott hölgyeken segíteni?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 5:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
- Mert mindig azt szeretem megkapni, akit nem lehet. Ez benne a kihívás - vigyorogtam el magam. - És mert nehogy már az a kis nyamvadt korcs Tyler megkapja azt, amit nekem nem akarsz megadni - sziszegtem, majd levettem a kezem, és lesajnáló arccal legyintettem.
- A magad fajta nők mind szajhák - mondtam megvetően. - Azt hiszitek, játszhattok a pasikkal. Ha nem, hát nem. Nem pazarlok több szót rád. Maradj akkor csak ágyban pancser nő - dohogtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 5:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
A szajha szó hallattán borostyánsárgán villan a szemem. Ez az a pont, ahonnan nincs már visszaút. Eldurrant az agyam, a farkasom nem bírta tovább. A szemem villanását követően fél pillanattal később már egy hatalmas pofon csattan Klaus arcán. Nem tehetek róla, nem vagyok már a magam ura, kihozta belőlem az őrületet.
- Nem én vagyok az, aki folyamatosan játszadozik másokkal, mások életével - sziszegem dühtől remegve. De amint kicsit kezdek észhez térni, már meg is bánom, amit tettem, és riadtan meredek magam elé.
- Sa.. sajnálom. Ez.. én csak... ez nem én voltam... - Ez a magyarázat meg elég idiótán hangzik. A francba! Igazából nem sajnálom. Cseppet sem. De nem akarok még meghalni. Tekintetem végigfut a helyiségen menekülőút után kutatva.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 5:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Egy villanás... egy mozdulat... és máris egy pofon csattant az arcomon. Nem volt ugyan túl fájó, de ez vért kívánt. Sőt, halált.
- Meg mertél ütni? - csikorgott a hangom, olyan emésztő haraggal, ahogy nagyon ritkán. Még Tatia sem volt talán képes így kihozni a sodromból. - Te kis kurva - hörögtem, felpattanva a székről, elkapva a karját.
- Na gyere csak szépségem - fogtam meg a karját. - Majd most megtanulod, kire emelj legközelebb kezet - löktem ki a Grill dupla ajtaján.

(Grill parkolója)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Nov. 12, 2012 5:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
(Erin)

Néztem hogy fordítja el a fejét az előbbi irányba, aztán vissza rám. És láttam hogyan porzott ki egy idő után a hapsi a kis nőcskével, akivel hetyegett nem olyan messze. Így mondhatni hogy "kettesben" maradtunk én és Erin.
- Ennek örülök. Én nem különben, szívesen megismerkednék veled, máshol is - biccentettem, ahogy suttogva kezdett beszélni. Vicces kis játék volt ez, de tetszett nekem, meg a nő is. Azért ilyen játékot még nem játszottam, és volt benne egyfajta... izgalom, ami a sima ismerkedősdiben nem szokott meglenni. Most még az se zavart hogy le kéne meózni a csajt, mielőtt belemegyek a játékba. Végülis míg a gyűrűm az ujjamon, és a verbéna a véremben van, az eszem pedig a helyén, nagy bajom nem lehet, a kemény játékokkal pedig soha nem is akadt problémám. A mai nap után meg főként nem lenne ellenemre ha valami vadat alkothatnék, akár így, akár úgy.
Kezem lazán az övére siklott, ja, egy kis finomkodás, de a tekintetem erősebb jelzést küldött, hogy nem a kezét akarom megkérni.
- Nos, ha gondolod, és a közelben laksz, folytathatnánk nálad is - javasoltam, viszonozva a mosolyát. Szívesebben mentem volna a Gilbert házba, de Mila esetleges jelenléte nem támasztotta volna alá a kellemes folytatású estét, ezért nem is akartam azt a helyet felajánlani.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
28 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 34 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Mosoda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •