Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mystic Falls - Grill

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Eyal

- Eyal, ne ellenkezz! Még most amúgy sem tudnám elmondani, ahhoz nyugodt környezet kell. Le kell higgadnom és erőt kell gyűjtenem. - sóhajtoztam. Lehet, hogy most ezzel megijesztettem, de mindegy. - Szóval menj csak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 08, 2012 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Letti


-Mihez? Mihez kell erőt gyűjtened?-kérdeztem halkan, és szemébe néztem-Kérlek mondd el, nem....nem fogom kibírni, hogyha itt titkolózol.-suttogtam ,és magamhoz öleltem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 11:51 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Kol

- Őrültek háza?! - Kérdeztem vissza, de számon ott bujkált egy kis mosoly. - Elég rossz. - Mondtam, és szabadon engedtem mosolyomat amit eddig vissza fojtottam. - Az én nevem Aurora. - Mondtam el a nevemet, miután Ő is elmondta az övét. Kol. Nem valami sűrű név az biztos, talán ha kétszer hallottam idáig életemben.
- Meglepetés koktél? Az nálad pontosan mit jelent? - Kérdeztem egy kis kíváncsisággal a hangomban, és hátradőltem a széken.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Dec. 09, 2012 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
- Aurora. Szép név - jegyeztem meg, miközben őt vizsgáltam a tekintetemmel. - És a meglepetés-koktél... Remélem sex on the beach - kacsintottam rá, majd rögtön ezután megjelent az arcomon az a huncut mosoly, amivel a legtöbb nőt sikerült levennem a lábáról. - Ha véletlen nagyon ízlene, örömmel hazaviszlek a kocsiddal. De ne aggódj, nem egy cseles autótolvaj vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 10, 2012 8:17 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Eyal

- Szó sincs róla, hogy itt dumáljunk meg mindent. És kérlek ne erőltesd rám, hogy most és itt mondjam el. - gyorsan kibújtam az öleléséből és felpattantam a székről. - Itt nem fogom elmondani, ez fix! - sóhajtottam és komolyan a szemébe néztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 8:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
[Hotel]

Odaértem majd csak leültem a pulthoz és rendeltem egy pohár whisky majd azt kezdtem el iszogatni. Elgondolkoztam azon, hogy már jó ideje a városban vagyok, de még semmit nem tudtam meg Rachel hollétéről. Már kezdtem feladni a reményt, hogy egyszer majd újra látom. Eszembe jutott a Lucy-val töltött éjszaka is, ami kicsit felvidított.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 9:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Logan

Amikor megérkeztem a szórakozóhelyre, rögtön észrevettem azt a vámpírt, akit nem régiben megakadályoztam egy táplálkozása során. Csak leültem mellé a pulthoz, láttam, hogy ő is felismert engem. Kíváncsi voltam mi lesz a további reakciója. Még mindig nem vagyok tisztában az italokkal, ezért csak azt mondtam.
-Csapos! Egy ugyan olyat mint ő. kértem a csapostól, ezzel csak még jobban felhívva magamra a vámpír figyelmét. Nem akartam bántani, de ha netán az életemre akar törni, szemrebbenés nélkül végzek vele.


A hozzászólást Castiel Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 12, 2012 1:27 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Dec. 11, 2012 10:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Kol

- Jöhet akkor az a meglepetés koktél. - Mosolyodtam el halványan arcát fürkészve. Vámpír volt. Ezt már az elején tudtam, max. csak nem említettem. Mióta túl vagyok az első átváltozásomon, azóta valahogy megérzem a vámpírokat. De ez nem azt jelenti, hogy most direkt bunkó leszek vele emiatt, főleg hogy már meggyűlt nem egyszer a bajom velük, és az nem éppen a kedvességemnek volt köszönhető.
- Csak nem egy úriemberrel van dolgom? - Kuncogtam fel igen csak halkan, és beletúrtam hajamba.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 1:41 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Castiel

Amikor újra megláttam az a különös férfit aki megakadályozott egy áldozatom lecsapolásában, feldühödtem, fogalmam sem volt, hogy micsoda és, hogy mire képes, de abban a pillanatban ezzel nem foglalkoztam. Csak ott ült mellettem és iszogatott, bármikor kitörhettem volna a nyakát, de ezzel felfedtem volna magam és még arra sincs garancia, hogy ez valami belehalna. Tudtam, hogy ő is felismert és, direkt hergelésből viselkedik úgy mintha mi sem történt volna, mivel bent nem tehettem semmit, rákérdeztem.
-Mi vagy te? És miért rontottál rám úgy azon az éjszakán? kérdeztem tőle elég ingerült hangon, de halkan. Kíváncsi voltam, milyen lény ez a férfi, mivel még sosem láttam, hozzáfoghatót.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 7:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Logan
-Hogy miért állítottalak le?! kérdeztem tőle komoly tekintettel. Én tisztelem az emberi életet, és ha tehetem meg is óvom. Örülj inkább, hogy még mindig élsz, ha nem lett volna sürgő dolgom, nem hagytalak volna életben. mondtam neki fenyegetően, célozva arra, hogy akármikor végezhetek vele ha akarok.
-Ha elmondanám mi vagyok, meg kéne öljelek, amit jelen pillanatban, nem áll szándékomban. már így is elegen tudják titkom és azok szinte egytől egyig az életemet akarják, szóval nem akartam gyarapítani ezt a kis csapatot. Ezek után csak meghúztam poharam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 9:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Castiel

A lenéző beszéd után csak még dühösebb lettem. Azt gondolja könnyedén végezni tudna velem, ami lehet igaz, de amíg nem tudom mi, nem nyugszom. Már sokfajta lénnyel találkoztam, de még egy olyannal sem ami erre képes, csak egy érintéssel elteleportálta az a lányt. Nem hagyhattam, hogy megússza a régebbi incidenst és a mostani lenézését, bár bent nem tehettem semmit, de arra gondoltam, hogy történjen is bármi, kint rátámadok és lecsapolom, ha már egyszer miatta kellett abbahagynom. Nem is szóltam semmit neki, arra gondoltam a tettek sokkal jobban ki tudják fejezni dühömet, mint a szavak. Csak iszogattam és vártam, hogy elhagyja a bárt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Dec. 12, 2012 11:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Logan

Csak iszogattam az italomat, biztos voltam benne, hogy készül valamire, de hacsak nem áll kapcsolatban azzal a két démonnal, nem tehet semmit ellenem. Már a harmadik pohár után abbahagytam az ivást, igaz nekem ennél még sokkal többek kell, hogy bármit is érezzek, de nem mertem megkockáztatni, hogy úgy járok mint múltkor. Ezért csak felálltam a pulttól és elhagytam a helyet. Nem volt kedvem hazáig sétálni, de azt se akartam, hogy más lássa a teleportálásom, ezért bementem a sikátorba.

[sikátor]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 10:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
[Mystic Falls utcái]

Be ültem a két új ismerősömmel a Grillbe megbeszélni a csatlakozásom.Mosolyogtam rájuk én is és mélyeket sóhalytoztam
- Szóval, hogy is legyen, akkor, vagy előbb rendeljünk valamit?? - Kérdeztem Scottot.
- Nem nagyon akarok már ilyen hamar falkához csatlakozni csak ez az egész egy picit érdekel. - A lány szemébe néztem és elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 13, 2012 10:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Castiel

Amikor elhagyta a bárt, én is utána siettem, nem hagyhattam, hogy csak újra lelépjen, bosszút akartam állni, velem nem lehet csak így bánni. Elég forrófejű vagyok, szóval nem gondoltam arra, hogy talán túl nagy falat lehet ez nekem, csak arra, hogy megbánja, hogy velem szórakozott. Csak követtem egészen a sikátorig, ott megállt egy időre, ekkor csaptam le rá.

[sikátor]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 3:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Scott, Patrick


[Mystic Falls utcái]

Beültünk és kérdésére én már is intettem a pincérnek.
-Már megvolt!-Mondtam vigyorral.
-Legyen egy coca-cola! És nektek?-Nem voltam az a nagy ívós és még idő se volt az iváshoz. Kicsit ellenkezett, hogy csatlakozzon-e, e vártam már azt a bizonyos igent!
-Mi nem erőltettünk semmit csak kevés normális vérfarkassal találkoztunk-Füllentettem picit, mivel igen is szeretnénk, ha minél előbb találnánk valakit. Majd Scottra pillantottam, egy kis biztatásért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 4:28 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
[Mystic Falls utcái]
Chloe, Patrick
Kértem a csapostól egy pohár whiskyt és azt kezdtem el kortyolgatni, eleinte kicsit ellene volt a a falkához való csatlakozáshoz, ami érthető, hiszen ez egy nehéz döntés.
-Tudod, a vadászok pont az ilyen farkasokat szemelik ki és vadásszák le, egy magányos farkas, nem húzza sokáig. mondtam neki komolyan, nem akartam ezzel ráerőltetni a dolgot, csak a tényeket mondtam el amit magam is megtapasztaltam.
-Mindegy, te mégis mi járatban jöttél a városba. tereltem el kicsit a témát, hiszen azért jöttünk ide, hogy kicsit jobban megismerjük egymást mielőtt döntene.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Kértem én is egy cola-t és elkezdtem iszogatni.
- Hát valójában ez elég diszkrét téma részemről..- Próbálta arra törekedni, hogy röviden és tömören mondjam el nekik, hogy mért is jöttem ide.
- Van itt egy lány akit megszeretném újra ismerni, már régen láttam, vagy beszéltem vele és tulajdon képen, ez miatt. Ő is egy vérfarkas, de még nem volt szerencsém találkozni vele. - Nyeltem a végén majd kortyolgattam tovább a cola-t.
- Ti mért jöttetek ide? A falka kiépítése miatt, vagy mi vonzott benneteket ide? - Tettem fel nekik én is egy kérdést.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 7:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Inni kezdtem és körbe néztem a grillben hát ez a város hemzseg a különböző lényektől.
-Igaza van a magányos farkasokat vadásszák le előbb, nem húznád sokáig-Vágtam fancsali képet.
-Nos..-Gondolkodtam egy pillanatra el mivel rukkoljak elő nem mondhatom el neki, hogy miért tértem vissza.
-Scott miatt-Mosolyogtam Scottra röpke kis hazugságig majd arcon pusziltam. Tudtam, hogy még nem akarja elmondani, hogy miért is jött és én nem akartam megelőzni ebben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 9:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Amikor Chloe azt mondta miattam jött a városba, ránéztem, gondoltam, hogy azért mondja, hogy én mondjam el ha majd akarom és ne ő. Puszija után rámosolyogtam majd én is elmondtam miért jöttem ide. Először nem tudta, hogy mi lenne a helyes, ha hazudnák vagy ha elmondanám, kockáztatva tervünket. Jó fazonnak tűnt és egy barátságot sem jó hazugságra alapozni, szóval elmondtam hát neki a tervem másik felét is.
-Igen, a városba farkasokat keresve jöttem, abból a célból, hogy falkát alapítsak és együttes erővel végezzünk egy vadászcsapattal akik farkasok lemészárolásával foglalatoskodik és ha ellenszegülsz nekik akár szeretteidet is célpontba veszik. mondtam el neki a teljes igazságot, kicsit visszagondolva arra a napra amikor anyám holttestét a földön találtam, ahonnan ez az egész kezdődött, ez az amiért itt vagyok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 14, 2012 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Hallgattam Scottot, ahogy meséli a történetet és válaszol a kérdésre, hogy mért jött ide. Ledöbbentem, amikor mondta, hogy mért van itt nem gondoltam volna hogy ezért.
-Hát rendeben ez jól hangzik, pár százalékkal legalább csökken annak az esélye, hogy levadásznak - nevettem majd folytattam tovább a mondani valóm.
-Rám bármikor bármiben számíthattok, szóval megyek és szívesen segítek nektek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 11:20 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Nagyon megörültem és hatalmas mosolyba kezdtem mikor közölte lenne a falkánk tagja.
-Ez nagyszerű hír-Mondtam rá nézve Scottra.
-És eztán mi lesz?-Kérdeztem szemöldögömet felhúzva. Ismét a Coca-cola-mal foglalkoztam és ittam ki a teljes poharat, majd
Eddig hárman vagyunk jól haladunk talán lesz még több is! Nagyon remélem és megtaláljuk minél hamarabb azokat akiket keresünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 11:58 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Letti

Sóhajtottam egyet, és elé álltam.-Akkor menjünk fel hozzád, vagy hozzám, és kérlek mond el.-mondtam halkan szemébe nézve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Mosolyodtam el, amikor történetem hallatára beleegyezett, hogy belép a falkába, így, hogy még egy farkassal bővült a falka, közelebb kerültem a célom eléréséhez és ez örömmel töltötte el.
-Szuper, akkor üdv a falkában és köszönöm, hogy segítesz. vállára csapva, mosolyogtam rá, majd lehúztam a poharamban maradt. Ezek után még iszogattunk és nevetgéltünk, kiderült, hogy egész jó fej a srác, az érdeklődési körünk is megegyezett, így hát egész jól kijöttünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 7:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Örömmel néztem őt, ahogy boldogan nevet, mert segítek neki. Nevettem velük együtt közben iszogatva.
- Tényleg és amúgy, hogyan találtatok egymásra? - Mosolyogva néztem rájuk és irigyelten is. Örültem annak, hogy megismertem őket, mert két jó fej vérfarkassal bővült az ismerőseim köre. Kár, hogy még csak őket ismerem már szeretnék több vérfarkast megismerni és csatlakoztatni őket a falkához, hogy segítsem Scottot, azért, mert nagyon megkedveltem őt és nagyon szeretnék segíteni. Én is nagyon ideges bosszú éhes lennék a helyében.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 15, 2012 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Vicces volt ahogy hátba veregeti a srácot, tudtam nem lehet baja, de még is olyan kis törékenynek tűnt a srác.
-Hát..-Pirultam bele a mondat kezdésembe.
-Egy iskolába jártunk és pár évre eltűntem a farkas gének miatt, de itt megtaláltam őt és...-Vettem egy pillantást Scottra.
-Beleszerettem-Mosolyogtam széles mosollyal. Soha nem gondoltam volna, hogy barátságunkból a szexhez és a járáshoz vezet az út. Bár többször mondhatnám neki mennyire szeretem, minden nap mondanám, de félek attól, hogy sokszor mondom.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next
Vissza az elejére Go down
 

Mystic Falls - Grill

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
34 / 40 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Next

 Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Falls parkja
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls utcái
» Mystic Falls - Mosoda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •