Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 6:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Nevethetnékem támadt. Értem én, hogy Klaus a hibridek gyöngye, a legelső mutáns a természetfeletti lények között, de azért ő sem gondolhatja komolyan, hogy akárki hatalmát fenyegetheti, főleg nem egy dühös, kétezer éves valamimicsodájét. Ez abszurd és szívesen le is törtem volna az önbizalmát, ha nem vág a képembe egy még jobb dolgot.
- Elfelejtesz valamit, Klaus. - Huppantam le én is a sírkőről és tettem felé pár lépést. - Bár tényleg én vagyok a teremtőtök, de mire Silas megtudhatná, hogy életben vagyok, addigra én már a világ másik felén fogom süttetni a hasamat. - Mondtam komolyan, de apró mosollyal. - Nincs szükségem még egy ostobára magam köré. És mindketten tudjuk, hogy tökéletesen félre tudok vezetni akárkit. - Egyáltalán nem terveztem a menekülést, míg azt sem tudom, mi fán terem ez a Silas, ám egy B-terv mindig jól jön. Nem is menekülés lenne ez... inkább egy kiruccanás.
- Szóval nekem nincs különösebb problémám... - Néztem Klaus szemeibe, amikor már közvetlenül előtte álltam. - Egyedül te vagy az, akinek baja származhat ebből az egészből. Nem hiszem, hogy készen lennél egy olyan háborúra, amit Mikael ellen kellene megvívnod úgy, hogy Silas és az anyád a hátvédje. - Pislogtam. - Vagy tévedek? - Kérdeztem burkolt gúnytól csöpögő hanggal.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Csak egy utálatos fintorral reagáltam Tatia szavaira.
- Nem várom el, hogy könnyeket hullass miattam. Egyrészt hiába várnám, másrészt neked sem lesz rá időd, kedvesem - mondtam. - Hogy engem gyűlöl Silas, talán megértem. Én vagyok, aki fenyegetheti az uralmát. De te sem fogod megúszni, még mielőtt tévhitbe ringatnád magad. És hogy mi oka lenne rád támadni? Csak hogy tiszta munkát végezzen. Te vagy a megteremtőnk. A te véred áldozatával jöttünk létre mi, Elsők. Tehát... mintegy puszta köszönetből fog megkeresni téged is. Amikor majd a te gyomrodba mártogat éppen szúrós, hegyes fegyvereket, meghallgatom, hogy fogsz sikítozni - morogtam. - Egyébként igen, azért kérdeztem. Bárki alakját képes felvenni. Olyan, mintha neki... nem is tudom - vakartam meg a fejem - nem lenne igazi teste -böktem ki végül.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 6:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
- Nos, bocsáss meg, ha nem nagyon hiszek el neked semmit a közeljövőben. Megtanultam, hogy nem érdemes. - Mondtam rezzenéstelen arccal, de Klaus-nak mégis igaza volt. Nem úgy tűnt, mint aki viccel, hiába hangzik szürreálisan ez a kétezer éves vámpír visszatér és nagyon dühös, sztori. Csakhogy a neve említésére felkaptam a fejem. Hallottam már legendákat Silas létezéséről, valami szerelmi kavalkádról, ami körülötte zajlott és arról, hogy bezárták egy sírba. Fura és a történet egyre furább lett, ahogy hallgattam Klaust.
- Miért nem lepődök meg, hogy Mikael és Esther keze is benne van a dologban? - Megforgattam a szemeimet. Hát persze, hogy a két díszpinty is ott volt, amikor Silas kiszabadult. Mert most már eléggé hittem abban, hogy így van. Miért mondaná azt Klaus, hogy tölgyfakarót szurkált belé, ha nem lenne igaz? Ennyire még ő sem bolondult meg.
- Úgy hangzik, mintha Mikael ismét háborút indított volna ellened és most van egy olyan szövetségese, aki még rajtad is kifog. - Lebiggyesztett ajkakkal figyeltem Klaust és nagy levegőt vettem. Mit csináljak én ezzel a helyzettel? Semmi közöm hozzá. - Milyen szerencse, hogy végeztünk egymással, így bele sem kell folynom ebbe az ügybe. Érdekes lesz külső szemlélőként figyelni a kis csatáitokat. Vagy hallani róluk... egyre megy. - Csaptam össze a kezeimet. Nem gondoltam volna, hogy valaha az életemben eljön az a pillanat, hogy kiszállhatok a Klaus-Mikael vetélkedésből. Legalább ennyi jó származzon abból, hogy Klaus-szal ismét nem jött össze a kettőnk kapcsolata.
- És holtbiztos vagyok benne, hogy Silas engem nem fog megkeresni. Mégis miért tenné? - Nem tettem én semmit az ellen a vámpír ellen, nem volt miért aggódnom. - De várjunk csak... ezért kérdezted, hogy én vagyok-e, amikor megláttál? Megjelent előtted az én alakomban? - Húzódott a számra negédes mosoly.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
- Úgy nézek ki, mint aki most mesét mond? - fintorogtam. - Mint már mondtam, az illető neve Silas. Vagy még nem mondtam? Mindegy - legyintettem. - Volt oly kedves meglátogatni engem New Orleansban, és néhányszor megmártani bennem egy fehér tölgyfa karót. Megérdeklődtem anyámat, hogy az ő keze benne van-e dologban... merthogy Mikaelé igen - csóváltam a fejem. - Anyám azt mondta, hogy Mikael alkut kötött Silassal, anyám meg Mikaellel. Meg sem vagyok lepve. Persze, drága jó apám megint kijátszott mindenkit. Úgy tűnik, még mindig nem mondott le arról, hogy holtan lásson engem. De ezúttal mással végezteti a piszkos munkát. Oh, és állítólag Silas kétezer évig feküdt valami sírban, ha jól emlékszem. Mikael rángatta vissza az életbe. Egyébként - ugrottam le a sírkőről - nem muszáj hinned nekem. Várd meg, amíg Silas téged is megtalál.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Kíváncsian vártam, hogy vajon ki az az új arc, akinek egyáltalán érdemes megemlíteni a létezését, de Klaus szavai hallatán csak egy ez most komoly?-nézéssel adtam tudtára, hogy ezzel nem igazán győzött meg. Ez a mese úgy hangzott, mint egy rossz tákolmány, semmi több. Fel is nevettem a végére.
- Komolyan? - Vontam fel a szemöldökömet kételkedve, megcsóválva a fejem. - Kétezer éves vámpír? Ezzel akarsz beetetni? - Sóhajtottam egyet. Ez még Klaus-tól is elég kisstílű volt. Én nem félek az ilyen gagyi meséktől, ezt tudhatná már nagyon jól.
- Ha tényleg létezik ez a nagy, gonosz csúnyaság, akkor mégis miért csak most jött elő, kétezer év után? Egyáltalán mi a neve? És nyugodj meg... ha attól félsz, hogy hirtelen felveszem valaki más alakját, mint egy rossz filmben, akkor az nem fog megtörténni. - Mondtam gúnyosan vállat vonva. Ezt a badarságot...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 5:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
- Megérintett. Úgy ezer évvel ezelőtt - rántottam egyet a vállamon, aztán kíváncsian néztem Tatia szemeibe.
- Szóval nem hallottál róla? Kétezer éves az illető. Vámpír, természetesen. Iszonyú erős, borzalmasan pökhendi, rohadtul nem bírja a képemet. Azt hiszem, ti ketten jól kijönnétek - biggyesztettem le a számat. - Ja, de mégsem. Szerintem eleve utálja a fajtáját. Azt is el is felejtettem, hogy tetszőlegesen veszi fel bárki alakját. Lehet, hogy te vagy. Vagy akár én - böktem magamra.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 4:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
- Úgy csinálsz, mintha engem valamelyik korban megérintett volna, hogy mit kellene csinálnom. - Sohasem voltam engedelmes kislány. Na jó, talán életem első tizenhat évében, de az az idő szerencsére gyorsan elrepült, utána meg már kit érdekel, hogy mit vártak el az emberek? Mindenki békén hagyhatott az unalmas kötelező teendőkkel és feladatokkal. Én nem erre a sorsa születtem, ám Klaus szavai azért megmosolyogtattak. Na igen... nem mindig olyan jó a kihívás? Még a nagy hibriden is kifogott a lényem, büszke vagyok magamra.
- Új nagykutya? - Kérdeztem érdeklődve és a térdeimre könyököltem. - Nem hallottam róla. Mit tudsz, amit én nem?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 4:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
- Pontosan ezért nem bírtam melletted - bólintottam. - Ha még nem mondták volna, nem szeretjük az olyan nőket, akik nem tudják, hol a helyük. Ezért imádtam a régi korokat. Nem volt ez a fene nagy egyenjogúság. Az asszonynak a tűzhely mellett volt a helye, meg a gyerekek körül - vontam vállat. - Meg aztán legyünk őszinték... jobban szeretem a minden téren alázatos, és engedelmes lányokat - vigyorogtam el magam, aztán a fejem félrebiccentve végigmértem Tatiát.
- Hallom, új nagykutya van a városban - váltottam aztán témát.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 4:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Elmosolyodtam. Ugyan már, engem akar sértegetni? Tudhatná, hogy lepereg róla,, főleg akkor, ha tőle hallom ezeket a szavakat. Ő sem különb nálam, sőt.
- Talán. - Vontam aprót a vállamon. - Vagy csak te éred be minden jöttmenttel. - Felvontam a szemöldökömet. Én nem voltam jó Klaus-nak, de már nem érdekelt... az biztos, hogy nem magamat hibáztattam amiatt, hogy elhagyott, azt meg főleg nem mondogattam magamnak, hogy biztos kevés voltam neki... nem, nem. - Valld be, hogy azért nem bírtam megint mellettem, mert bennem emberedre találtál. Senki más nem olyan, mint én... nem szállnak veled szembe, előbb-utóbb behódolnak neked, szinte a szolgáid lesznek. Én soha nem lennék erre képes. - Szélesebb mosolyt varázsoltam az arcomra. Nekem aztán mindegy, hogy hány nőt fog maga köré gyűjteni, csinálja, ha jólesik neki. Foglalkozzon velük, nekem nincs szükségem rá.
- Miért érdekel? Nem hiszem, hogy számítana, kivel osztom meg az ágyamat. - Támaszkodtam meg a hátam mögött a sírkövön.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 4:05 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
- Lehet, hogy igazad van - bólintottam, és néztem ahogy Tatia kényelembe helyezte magát. - Bár gyanítom a te társaságoddal volt a baj. Mert most is egyedül vagy, nekem viszont sikerült találnom helyetted valaki mást - ültem le én is vele szemben, és úgy méregettük egymást, mint a vadnyugat pisztolyhősei párbaj előtt. Bár ők nyilván nem sírköveken ültek előtte, hanem az ivó előtt álltak, miközben tűzött rájuk a vadnyugati napsugár.
- Veled vacsorázik? - vontam fel a szemöldökömet. - Érdekes fogalmazás. Nyilván ők szolgálják a desszert részt - téptem le egy szál füvet, és az ajkam közé dugva rágcsálni kezdtem.
- És mondd, találtál már valami szerencsétlent, aki átvette a helyem az ágyadban? Azért remélem felvilágosítottad róla, hogy ott megfordult már a fél város.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 3:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Aprót nevettem. Az ő városa... hogyne. Csak szeretné. De nem is volt ez lényeg, hadd higgye, hogy minden az övé és minden felett uralkodhat, elvégre Klaust ez élteti. Majd akkor fog nagyot koppanni, ha rájön, hogy igazából senki még csak nem is fog emlékezni rá, hogy ki ő. Ez az átka annak, ha máshová akarod átpakolni a székhelyedet.
- Rájöttem, hogy egyedül lenni sokkal jobb. - Megvontam a vállamat és félmosoly húzódott az ajkaimra. - Tudod... ha egyedül vagy, az nem jár semmi kötöttséggel. Önmagad lehetsz, nem kell mondanod és csinálnod semmi olyat, amit nem akarsz... - Számolgattam az ujjaimon az előnyöket, miközben közelebb lépdeltem az egyik sírkőhöz és leültem rá. Annak úgyis mindegy, akié, a föld alatt fekve nem zavarhatja, hogy én kényembe helyezem magam.
- Vagy lehet, hogy csak a társaság volt rossz eddig és azért díjazom most jobban az egyedüllétet. - Néztem a szemeibe felvont szemöldökkel. - Egyébként nem akartam itt megállni, de a zajok miatt azt hittem, hogy találok egy gyászoló férjet, unokatesót vagy valakit, aki velem vacsorázik. Ennyi az egész.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 3:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Kissé megkönnyebbülten leengedtem. Oké, ez tényleg Tatia. Ezt a lenéző, gunyoros, és megsemmisítő pillantást még maga Silas sem tudná eltanulni.
- Volt némi dolgom. Nem tudtam, hogy pont tőled kell engedélyt kérnem, ha vissza akarok jönni a városomba - nyomtam meg az utolsó szót. - Mi történt, hogy egyedül, magányosan? Keresel egy kiszipolyozni való nyomorultat? A nagy Tatia Petrovától nem vártam, hogy részegek, vagy drogosok, esetleg hajléktalanok véréig aljasodik le. Vagy már jobb neked itt egyedül, mert huzamos ideig senki nem bírja melletted? - vágtam zsebre a kezem, és érdeklődve néztem rá.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 3:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Klaus arcára pillantottam és elképedtem. Még ő fintorog? Nekem legalább jogom van hozzá, de neki... mindegy is, nagyon úgy néz ki, hogy ez már egy lezárt akta, amit nem kellene bontogatni, de a hiúságom nem hagyta, hogy szó nélkül elsétáljak "Mr. Mindenem a hatalom" mellett. Főleg, hogy neki nem is kellene a városban lennie, hanem jó távol, sok kilométerrel odébb kellene tengetnie a mindennapjait New Orleans-ban, nem pedig Mystic Fallsban. Amikor ő úgy döntött, hogy lelép, ez a város az én terepem lett, mivel körvonalazódott a fejemben egy olyan képlet, hogy mi még egy égtájon sem vagyunk képesek huzamosabb ideig meglenni egymással.
Meglepetten vontam össze a szemöldökömet. Kérdésére egyáltalán nem számítottam. - Értem én, hogy ez a hasonmás-dolog zavaró, de hogy te se ismerj meg, az azért már kicsit sértő. - Lemondó sóhaj hagyta el az ajkaimat és végignéztem rajta. - Ramatyul nézel ki. Ilyen fárasztó lenne az életed New Orleans-ban? - Kérdeztem kötekedve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 3:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Úgy belemeredtem a gondolataimba, hogy azt hiszem azt sem hallottam volna meg, ha felrobban a város. Talán ezért is rezzentem össze arra a hangra, amely oldalról érkezett el hozzám. Ráadásul nem is olyan messziről. És csak megadóan sóhajtottam egyet, mikor megláttam a hang tulajdonosát is.
- Drága Tatia - mormogtam. - Miért van, hogy mindig beléd botlik az ember, vagy vámpír? - forgattam a szemeimet fintorral az arcomon. Komolyan, ez a nő klónozva van? Igen, persze hogy van, futkos belőle még kettő, bár azok csak utánzatok. De úgy tűnik, mintha Tatia magához mérten lenne sokszorosítva. És a város minden pontján lenne egy belőle.
- Te... Tatia vagy, ugye? - ugrott aztán be egy kép a fejembe. Silas... aki jó néhány alakban állt már előttem. Remélem, nem ő lohol a nyomomban. Egyelőre nincs kedvem csatlakozni Ben Lockwoodhoz a másvilágon.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Temető - Page 8 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 3:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Erdei bár

Nem volt konkrét célom, csak a lendületem vitt előre. Át az erdőn, a fákon, a kriptákon, mindössze annyit vettem észre, hogy szinte kiértem a városból. Talán elkapok egy-két stoppost, aki egyáltalán nem számít arra, hogy valaki ráveti magát a nyakukra. De előtte megkergetem őket... fogócskázni volt kedvem, játszadozni az étellel még akkor is, ha anno anyukám nem ezt tanította nekem. Kit érdekelnek a régi tanok?
Megálltam egy pillanatra és körbenéztem. A temetőben voltam, aminek hatására elmosolyodtam. Általában itt szoktak gyülekezni a drogosok, nem? Lehet, hogy most is itt vannak és akkor nem kell tovább keresgélnem, itt is vacsorázhatok. Gondolataimat egy apró kattanás hangja zavarta meg, így rögtön a hang forrása felé kaptam a fejem és elrugaszkodtam a földről. Éppen a potenciális áldozatom csörömpölne? Mégis ki más csapna zajt egy temetőben? Nem a hangos bulikról voltak ismertek az ilyen helyek.
Futottam volna tovább is, ha nem látom meg, hogy kire hittem azt, hogy a vacsorám lehet. Megtorpantam és dühösen sóhajtottam egyet. Olyannak tűnhettem, mint egy óvodás kislány, akitől elvették a játékát, csakhogy a tekintetembe undor is költözött a tőlem néhány lépésnyire álldogáló férfi láttán. Klaus... egyáltalán mit keres ő itt?
- Meguntad a déli levegőt? - Kérdeztem cinikusan. Nem tudtam megállni, hogy ne szólaljak meg.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 24, 2013 2:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
(boszorkánytemető)

Szerencsére ebben az időszakban a temető néptelen volt, és kihalt. Morbid humorral élve, mondhatjuk, hogy szó szerint.
Leállítottam a kocsit a kapu előtt, majd kinyitottam a hátsó ajtót, és kivettem Ben tetemét, aztán a vállamra vettem.
- Gyere - mormogtam a tetemnek. - Szemét kis pöcs voltál életedben, de akkor is a hibridem voltál. Megérdemelsz annyit, hogy ne egy ezer éves temetőben rohadj el - léptem be vele a sírok közé, és addig jártam, míg találtam egy olyan kriptát, amelynek a tagjai - az évszámok alapján - már legalább jó száz éve kihaltak.

Temető - Page 8 6298598703_3f7f7c5281_www.kepfeltoltes.hu_

- Azt hiszem, ez megfelel - tettem le Bent a földre, míg markom egy-két roppanásával feltörtem a lakatot. A vámpírerőnek is vannak roppant előnyei....

Odabenn kellemetlen bűz fogadott, és iszonyatos por. Meg három csontváz, és a régi halál szaga. Lefektettem Bent az egyik üres helyre, aztán összekulcsoltam kezeit a mellkasán.
- Tény, hogy még ha pimasz is voltál, bátran haltál meg - hajoltam fölé, és szemügyre vettem békés arcát. - A barátnőd pedig meg fogja tudni, mi történt veled. Ígérem - vetettem rá még egy pillantást, aztán csendesen elhagytam a helyet. Nekem már nem volt itt mit tennem, csak hagynom Ben Lockwoodot nyugodni békében.
Betettem magam mögött az ajtót, visszaügyeskedtem a lakatot, hogy úgy tűnjön, mintha érintetlen lenne, és beletartottam fejem az őszi szélbe. Hogy éreztem-e valami sajnálatot a szívem mélyén? Igen, éreztem. De elnyomtam, mert hiábavaló és felesleges volt.

Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 11:48 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Meghallva a nevét, bólintottam egyet, majd ismét a tálbam levő alapanyagokra fókuszáltam. Időközben a tálban levő alapanyagok lángra lobbantak, abből tudtam megállapítani, hogy jó úton haladok a siker felé. Mindezt úgy álapítottam meg, hogy a szemem végig lehunyva tartottam.. és az egyik kezemet a tálba tettem, míg a másikat a földre helyeztem..
- Annabelle Johnson.. - mondtam ki hangosan is nevét, arra gondolva, hogy lehet, hogy nem elég ha csak gondolatban mondom ki. Nem tellett bele sok idő, és már éreztem is ahogy a testemen végigfut egy idegen bizsergés. És aztán elkezdtem mormolni az ismert latin szöveget.. közben beleszőve a lány nevét is, amit neki meg kell majd hallania. Mivel rövid ideig tartózkodott csak a túlvilágon, nem volt szükség átírni a szöveget sem, elég volt csak a rendes, normális sablont használnom a varázslathoz. Éreztem ahogy a kezem  a vérhez tapadt és a földhöz.. Éreztem a tiltakozást.. a fejemben ismeretlen boszorkányok szellemei szinte kiabáltak, hogy hagyjam abba. De én nem törődtem velük.. Nem, amíg az előttem levő lány ismét vissza nem nyeri a testét.. és fel nem támad régi valójában.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 20, 2013 10:05 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Crystal & Anna
- Annabelle Johnson... - suttogtam kissé keserűen magam elé. Azután pedig követtem tekintetemmel hogy mit csinál éppen. Fura érzés volt, hogy mikor előbukkant vére, nem éreztem vágyat rá, hogy megigyam. Halott vagyok és nem érzek semmit. Olyan borzalmas.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Sajnos, állítása szerint nem volt olyan hely, ami közel állt volna hozzá. Na mindegy, akkor majd mással próbálkozok. Ez amúgy sem akkora alapkövetelmény.. csak megkönnyítette volna a műveletet. De mivel csupán alig 2 hónapja halott, lehet hogy erre nem is lenne szükség.
- Rendben van, semmi baj! - mondtam végül nyugtatásképpen, majd leültem a földre törökülésbe, majd koncentrálni kezdtem, hogy a szükséges alapanyagok megjelenhessenek előttem. Egy tál.. és némi gyógynövény kell hozzá. Pár röpke pillanat múlva, mikor kinyítottam a szemeimet, már ott is voltak előttem. Remek. Hát nagyjából tudtam az elméletet, csak nem tévesztek el semmit.
- És légyszi elmondanád a teljes nevedet is? Az is szükséges, mikor szólítanom kell téged.. illetve a testedet - javítottam ki magam, közben kezembe véve egy kést, majd megvágva az ujjamat, csepegtettem a véremet a tálba. Miközben ezt tettem, magamban egy varázsigét mormoltam. A természetre erejére nem igazán számíthattam és valahonnan erőt kellett merítenem..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 2:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Crystal & Anna
- Nem emlékszem sok dologra a múltamból.  - mondtam kissé zavarodottan. - Sajnálom, de nincs olyan hely ami közel állna hozzám. - mondtam pár percnyi gondolkodás után. Anyám... De ő halott. Sosem volt olyan hely ahol huzamosabb ideig éltünk volna. Aztán Jeremy. Egyszerűen fogalmam sincs hol van. A Gilbert házban gondolom már hiába keresném. - Nincs. - ismételgettem inkább csak magamnak a szomorú valóságot. Közelebb léptem hozzá, azt mondta közel kell lennie hozzám. Magasabb volt, mint én, de ez most nem izgatott. Általában mindenki magasabb nálam. - Kezdheted, ha úgy gondolod. - lehunytam a szemeimet és vártam, hogy történjen valami.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 12:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Láttam, mennyire felcsillantak a szemei, mikor beleegyeztem a feltámasztásába. Na igen.. el tudom képzelni, miért. Elmosolyodtam köszönetnyilvánítása hallatán. Igaz még korai volt a hálálkodás, de.. azért jól esett. Legalább a modora megvolt. Hirtelen hatalmas kő esett le a szívemről, mikor meghallottam, hogy alig 2 hónapja halt meg és vált szellemmé. Ez jó.. mert akkor nem lesz túl nehéz dolgom.
- Rendben van - mondtam akaratlanul is elmosolyodva a cuki kis kölyökkutya képe láttán.
- Na akkor kezdjünk is hozzá.. gondolom már alig várod, hogy emberré válj - mondtam, közben gondolkodni kezdtem, hogy mi kell ahhoz, hogy a varázslat hatással járjon. - Talán, ha a testedhez közel lennénk, akkor könnyebb dolgom lenne.. Vagy ha esetleg van egy olyan hely, ami közelebb állt hozzád - javasoltam, mivel annyira még én sem voltam profi ebben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 12:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Crystal & Anna
Crystal. Nagyszerű. Amikor közli, hogy egy boszorkány felcsillantak a szemeim. Jajj kérlek add, hogy segítsen rajtam. Nem akarok életem végéig így maradni. Élni akarok. Élni akarok, azért akit szeretek. - Köszönöm. - nyugodtam le, mikor beleegyezik. - 1-2 hónapja haltam meg. - néztem magam elé bánatosan. Tulajdonképpen már nem is emlékszem hogyan, talán a sokk miatt nem emlékszem. Sok dolog kiesett a múltamból. - Köszönöm, hogy megpróbálod. - néztem rá kölyökkutya képpel
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 11:54 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
A kérdésemre válasz is érkezett.. Valami Anabelle szólt hozzám. Rögtön a hang irányába siettem, hogy szemtől szemben is láthassam a lányt. Egy újabb szellem.. na ne! Először Anastasia, most meg ő.. Vajon összesen hány olyan szellem él a városban, akik arra várnak, hogy feltámasszák őket?? Több százan?!
- Crystal vagyok. És igen.. ööö, én is az vagyok - mondtam kissé bizonytalanul, mivel ezek után már nyilvánvaló volt a számomra, hogy mit akar majd tőlem. És nem is kellett sokáig várnom a kérlelésére. Hamarosan el is hangoztak a szavai, melyekre először azt se tudtam, mit mondhatnék.
- Hát.. ez egy eléggé bonyolult varázslat, de .. esetleg megpróbálhatom - mentem végül bele, hisz a hülye fejem sosem tudna nemet mondani egy kis izgalomra. Hiába, mindig is imádtam feszegetni a saját határaimat.
- És mondd, mióta is vagy.. szellem? Mármint az érdekel, hogy mennyire lesz nehéz feltámasztanom téged - magyaráztam, hiszen ez is létfontosságú téma. Nem vagyok még olyan erős boszorka, hogy egy több ezer éve halott lényt csak úgy hipp hipp feltámasszak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 11:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Crystal & Anna
Egy szőke lányt pillantottam meg. Tényleg hallotta a hangomat? Talán egy újabb esély arra, hogy végre újra az élők sorát gyarapíthassam. - Én vagyok. Annabelle itt!  - pattantam le a kőről. - Hogy vagy képes látni engemet? Te is egy boszorkány vagy? - pislogtam, aztán megráztam a fejemet. Ezek mind nem fontosak. - Hozz vissza az élők közé kérlek!  - léptem eggyel közelebb hozzá. Szemeim kérlelően néztek rá. - Kérlek!  - suttogtam.
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Cheryl G. Cooper
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
new orleans, seattle
Hobbi & foglalkozás :
practising magic ❥ archery



A poszt írója Cheryl G. Cooper
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 12, 2013 10:53 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
/Középsuli/

A suliból jövet egyenesen a hotelszobám fele vettem az irányt. De mivel álmos nem voltam és így az alvás is nehezen ment volna, hát úgy döntöttem, hogy így estefele megjárom magamat. Így rögtön az átöltözés után, ismét visszaültem az autómba és elhajtottam valamerre. Nem túlzottan figyeltem az irányt, ezért is lepődtem meg, mikor hirtelen a város temetője előtt parkoltam le. Na jó, azt hiszem erről a szokásomról, hogy nem figyelem, merre tartok, mielőbb le kell szoknom.. vagy legközelebb még ennél is rosszabb helyen kötök ki. Vagy a temetőnél már nincsen rosszabb hely?! Egy fene.. ha már itt vagyok, maradok egy kicsit. Csak nem futok össze még egy szellemmel.. Apropó szellem! Még Anat is fel kellene támasztanom.. Á, na mindegy, majd miután hazaértem szólok neki.
Miközben kiszálltam az autóból és megkerültem azt, mintha egy hang szólalt volna meg a közelemben. Egy ismeretlen női hang.. Na ne, még csak ez hiányzott!
- Ki van ott? - kérdezem tanácstalanul. Remélem nem holmi vámpírba botlok bele.. mert még van ám a löttyömből, ha a szükség úgy hozná.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next
Vissza az elejére Go down
 

Temető

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 20 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 14 ... 20  Next

 Similar topics

-
» Temető
» Temető
» Temető
» Lake View Temető
» Pére Lachaise temető

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Külváros :: Temetö-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •