Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Régi kripta a vikingek korából

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 26, 2013 8:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Van fogalmad róla, hogy mit beszélsz? - néztem rá felvont szemöldökkel. Gyilkolászás, uralkodás, tömérdek vér... Nem tudtam volna elviselni egy olyan életformát, aminek ezek az alappillérei. És ezt Neki is nagyon jól kellett tudnia. Felvázolta azt az életet, ami a Miénk lehetett volna, akkor és ott. De nem, mégsem.. Tudta, hogy sosem mennék bele... Hiszen elköteleztem magam, és sosem tudtam volna ölni. - Van helyes út, Kol! De nem találod! Még csak nem is keresed!! Hát mi lett veled?? Ennyire nem változhattál meg.. Nem bújhattál ki a tulajdon bőrödből.. - leheltem elképedve. Ez.. Nem Ő..
- Annak akartál volna? Valami elcseszett vámpírkirálynőnek, akivel az oldalán leigázhatsz mindenkit? Ennyi volnék, egy szép dísz, amit mutogatni lehet? Hencegni vele? Mondd Kol, hová tetted az eszed? Az is elszivárgott a jóindulatoddal együtt? - hergeltem én is magam, bármennyire nem akartam. Itt az idő, hogy végre a sarkamra álljak, ennél rosszabb már úgysem lehet a helyzetem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 27, 2013 4:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Legszívesebben újra megöltem volna őt... Na jó, azt nem, de... az igazsággal szembesített, amit eddig még soha, senki nem tett meg, és ez feldühített. Kit érdekel, milyen voltam emberként?
- Én választottam ezt az utat, Freya! És tudod mit? Egy elcseszett vámpírkirálynőként is jobb lennél, mint egy halott libaként, aki azt keresi bennem, ami már réges-régen elveszett... Csak azért keresed bennem, mert azt szoktad meg. Ha már így ismertél volna meg, akkor nem lenne problémád ezzel - mutattam a holttest maradványaira. Na jó... tényleg morbid. És a csaj csak azért halt meg, mert úgysem hiányzott volna senkinek, ergo nem is kellett kutatóakcióktól tartanunk... Egyébként minden valószínűség szerint ártatlan volt. - Soha nem éreztem a te vérednél édesebbet... És soha nem bántam meg egyetlen gyilkosságot sem, a tiéden kívül. De most... már semmi keresnivalóm itt. Hazakísérhetlek, Allie? - fordultam vissza az előző partnerem felé. Féltem a sértésektől, amiket még valószínűleg a fejemhez fog vágni, mert tudtam, hogy ő volt az, aki mindig a legjobbat látta bennem, most pedig, még ha nagyítót vesz elő, akkor sem látna belőle semmit.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 28, 2013 1:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Csak hallgattam ahogy veszekednek semmit sem tudtam még tenni. Meredten néztem kolt és próbáltam kitalálni, hogy mit is akarhat Freya. Szerelmesek voltak még egymásba ez nyilvánvaló. Az első szerelem nem múlik el nyomtalanul.
-Persze!-Válaszoltam kizökkentve magamat a bambulásból.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 28, 2013 5:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Istenem, rázza már meg valaki a helyemben ezt a pojácát! Nagyon ráférne! Mit nem adnék csak egy pillanatért, hogy újra ember lehessek! Hogy egy hatalmasat lekeverhessek neki. Az sem érdekelne, ha utána a pokolba kerülnék, és végehosszat nem érő ideig kínoznának. Nem lehet ilyen nemtörődöm....
- Halott liba? - néztem rá fájdalmasan. - Én vagyok az a halott liba, akit Te öltél meg emlékszel? Akinek megölted a férjét, és elvetted tőle mindazt, amit csak adhatott és tudod mit?! Megbántam! Minden egyes veled töltött percet megbántam! Bárcsak ne történt volna meg! Inkább éltem volna boldogtalan házasságban... De ez.. - ráztam a fejemet elkeseredetten. - Te választottad ezt az utat, és senki nem nyitotta fel a szemedet, hogy mekkora ostobaságot csinálsz.. Klaus-szal is összerúgtad a port? És a családod?? Neked tényleg semmi sem szent.. - próbáltam hatni rá észérvekkel. Na nem mintha használt volna...
- Ha így ismertelek volna meg, garantáltan nem szerettem volna beléd.. - folytattam fojtott hangon, miközben végignéztem a pusztításán. - Sosem tudnék beleszeretni egy gyilkosba, mert nézz magadra! Az vagy! Ennek tetejébe, még kétszínű is... Azt mondod megbántad, hogy megöltél, mégis ha tehetnéd, újra a véremet vennéd... Milyen szerencse, hogy már nem tudod, ugye? - döftem a tőrömet még mélyebbre. Hagy érezze mennyire fáj minden egyes szava. - És gyáva.. Megfutamodsz, újra... - szóltam utána, mikor elfordult. - Ez az igazi Mikaelson hozzáállás, ne haragudj, már el is felejtettem. Mint a temetésem előtt... Ne hidd, hogy nem voltam ott, mikor a szeretteim körbezokogták a síromat.. Te nem voltál ott! - vádoltam. - Akkor is megfutamodtál! Mindig azt teszed, ha akadályba ütközöl! - adtam ki a dühömet és ha tudtak volna folyni a könnyeim, már arcomat áztatnák.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 28, 2013 6:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
El akartam menni, minél előbb itthagyni, de... megtorpantam. A szavai eljutottak oda, ahová eddig azt hittem, nem volt képes elhatolni senki, talán még Liz sem. Nem is igazán akartam, hogy megtegyék. Persze Freya mindig is kivételt képezett, hiszen amikor még minden más volt, ő volt az egyetlen, aki megértett. Aki ismerte a nézeteimet. Aki szentül hitt abban, hogy soha, még egy aprócska bogárnak sem lennék képes ártani. Teljesen jogos, hogy csalódott bennem. Nem ezt várta tőlem. A temetésén is ott lehettem volna, ha addigra nem húzom el a csíkot olyan messzire, ahol már senki nem találhatott meg engem a falunkból, és még a testvéreimnek is beletelt egypár évtizedbe, hogy rám bukkanjanak, visszatérve Európába.
Először, amikor visszafordultam, arra gondoltam, hogy ha nem is lehetséges, de megpróbálom újra megölni, amiért ilyesfajta érzéseket próbált előhívni belőlem, de az arckifejezése megakadályozott. Ismertem ezt a kifejezést, noha ezer éve láttam rajta utoljára, amikor kiderült, hogy férjhez kell mennie egy olyanhoz, akit nem is szeret. Mindig is erős lánynak ismertem, de akkor, reggel, amikor összefutottunk, tudtam, hogy nincs valami rendben. Ugyanez a kifejezés ült az arcán, és nem sokkal később már az egyik tó partján ültünk, fejét a vállamra hajtotta, és sírt. Azt hiszem, azon a reggelen változott meg bennem valami végérvényesen.
Egy pillanatig átfutott rajtam a gondolat, hogy odalépek hozzá, és átölelem, hogy megvigasztaljam, és még ki is nyújtottam neki a karomat, de aztán meggondoltam magam. Mit segítene az? Így is, úgy is gyűlöl. Ha képes lenne ölni a gondolataival, valószínűleg már egy jó ideje vele együtt kísértenék az éjszakában.
- Meggondoltam magam. Ugye egyedül is hazatalálsz? Nekem most... más dolgom van - közöltem Allieval, majd anélkül, hogy válaszolt volna a kérdésemre, már el is tűntem. Freyának abban volt a leginkább igaza, hogy a legtöbb esetben megfutamodok, ha akadályba ütközök.
/Mikaelson villa/
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Jan. 28, 2013 8:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Én már nem értettem semmit. Az egyik pillanatban még jó ízűen eszegettünk aztán már
szeretkeztünk végül azt néztem ahogy a halott barátnőjével veszekszik. Ez az én formám a pasikkal,
Lehet meg kéne húzódnom valahol.
nem is gondolkodtam csak elfutottam. Válaszolni sem volt időm Kolnak.

[Folyt valahol.]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 20, 2013 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Fenrir Vidarr


//Vandenberg birtok//

Kiskoromban sokat jártam erre, De annak már közel 140 éve. A sok emlék ellenére most is imádtam ezt a helyet. Az egyik ezer éves kripta lépcsőjére telepedtem. Egy dallamot kezdtem dúdolni, amit egykoron édesanyám dúdolt nekem. Emlékeztem arcra, hangjára.
Az emlékek vagy talán a tegnap esti "ereszd el a hajam" után, de megsajdult a fejem. Lábaimat kezemmel átkulcsoltam, és hagytam, hogy átjárjanak az emlékek.
Percek teltek el így, talán órák is, amikor megráztam fejem.
-Mégis, mi a fr@ncot csinálok?-kérdezem meg hangosan magamtól, majd felállok, és a kriptára meredek, melynek ajtaját valaki feltörte. Beléptem az ajtón, ahol megcsapott a poshadt levegő, így visszafordultam. De léptek zaja ütötte meg fülem. A pókhálós falnak vezettem hátam, s a sötétbe olvadva füleltem, s próbáltam rájönni, vajon kivel fogok pont itt összeakadni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 20, 2013 8:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Visszatértem oda, ahol néhány év híján ezer évig pihentem, hála Esther tartósító varázsigéjének. Hosszú volt az idő, nagyon hosszú, főképp azért, mert időközben a fiam a világ leghatalmasabb természetfeletti lényévé nőtte ki magát. De számomra ez kimaradt. Mégpedig emiatt ostorozom is magam, mert ott lett volnaa helyem mellette. És ahogyan ő is számtalanszor a szememre vetette már, meg kellett volna védenem őt Mikaeltől. Nekem kellett volna.
Felsóhajtottam, és dús hajkoronámba túrtam, miközben elzártam magam mögött az ajtót, de furcsa illatra lettem figyelmes. - Maga mi a fenét keres itt?! - kiáltottam el magamat torz tekintettel, ahogyan láttam egy nőt idebenn. Ki a fene ő, mit akar az én helyemen?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 20, 2013 9:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
A vicc az egészben, hogy én magam sem tudtam, miért kínoztam magam az emlékeimmel. Ez nevetséges. Soha nem fecséreltem el az időm arra, hogy a múltamon rágódjak. De most pontosan ezt tettem.
Szerencsére avagy szerencsétlenségemre, de nem maradtam sokáig egyedül. Csendben meghúzódtam a sötét sarokban, de ez nem bizonyult túl jó búvóhelynek.
Az ismeretlen férfi megszólalt, de nem telt túl nagy erőfeszítésbe, hogy kivegyem alakját a sötétből. A kérdésen egy pillanatig elgondolkoztam, majd megtiszteltem egy válasszal az illetőt
- Nosztalgiázom. Vagy mondjam azt, hogy szeretem a kriptákat?-hangom gúnyosan cseng, mert valahol zavart, hogy társaságot kaptam.
- Mellesleg maga mit keres itt?- kérdezem, hiszen épeszű nép, avagy ember nem bolyong erre.
- Egyáltalán mióta van itt?- kíváncsiskodom, pedig igazából hidegen hagyott mit csinál.
- Ha zavarja elmehetek. Bár ha így is lenne, akkor sem mozdulnék innen. - vonom fel szemöldököm, és egy öngyújtóval meggyújtok egy fáklyát.
Azt éreztem, hogy nem ember. És azt is, hogy nem mai darab. Ennek ellenére eszemben sem volt lakatot tenni csípős nyelvemre. Nem fogok meghunyászkodni.
- Talán kulturált módon is tudunk beszélni.- kezdek társalgásba, mintha visszamentem volna száz évet.
- Rose. - mutatkozom be végül, de mivel nincs hozzám közel, kezet nem nyújtok.
Kezdett érdekelni, hogy kivel hozott össze a sors.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Feb. 22, 2013 4:59 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Nem mondanám, hogy nagyon értettem, miért is dekkol itt. Nem voltam olyan, aki felkapja a vizet ilyesmikre, hiszen miért, szabad egy országban élünk, de róla sütött, hogy vámpír. Minden zsigerem arra ösztönzött, hogy meg kell őt támadnom, mert nem bírom a jelenlétét.
Végül nagy nehezen csak megköszörültem a torkomat, s úgy fordultam felé, nagy szemekkel pislogva. - Furcsa hely ez a nosztalgiázásnak. Hacsak nem Ön is egy ilyen helyről szabadult ki... - utaltam arra, hogy talán a kriptabéli vámpírok közül származik, akikről nem is olyan régen hallottam. De annak már több éve... és nem is maradt túl sok életben.
- Ez a kripta az enyém. - adtam választ arra egyszerűen, mikor megkérdezte, én mit keresek itt. - Bocsássa meg, hogy talán faragatlanul mordultam Önre az imént, de nem láttam még eddig, hogy bárki lett volna itt. - sóhajtottam fel. Nem szerettem, ha az én kis szentélyemet piszkálják. De ő nem tűnt ártalmasnak.
- Fenrir. Fenrir Vidarr. - biccentettem felé, miközben kezet nyújtottam felé. Meg kell bizonyosodnom, hogy tényleg vámpír. Talán csak az ösztöneim a rozsdásak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 23, 2013 3:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Tudtam, hogy hülyeség volt ide jönni, mégis vakmerő énemnek nem bírtam ellent mondani.
Kérdésére kissé gúnyosan válaszoltam, de ahogy láttam, nem zavarta. Elmosolyodtam, majd nekitámaszkodtam a falnak, és keresztbe fontam karjaim a mellkasom előtt.
-Még csak az hiányzott volna. Nem, még a kriptába zárásuk előtt elhagytam ezt a várost.-mondom egyszerűen.
-Csupán szép emlékeim vannak erről a környékről.-legyintek, de nem fejem ki bővebben, mert ez a saját magánügyem.
Nem kérdeztem kedvesen, mégis kedvesebb hangnemben kaptam választ, mint ahogy gondoltam volna, hogy kapni fogok. Ahogy láttam, nem mai darab, valószínű szorult még belé tisztesség. De sem előtt tartottam, hogy idegen. Még. És nem akarok már megint bajba kerülni a visszatérésem utáni második napomon.
-Óóó...Szóval ide volt bezárva. Hát, ez... Tudja. Sz@r ügy.-próbáltam kifejezni magam a legalkalmasabba, de erre illő szót nem találtam.
-Nem akartam megzavarni abban, amit itt csinál. Csupán érdekel ez a hely.-vonok vállat, majd bemutatkozom.
-Örvendek.-intézem el ennyivel, de nem mozdulok, nem nyújtok kezet.
-Tudom, hogy ezt nem illik, de nem vagyok az a kézfogós típus. Egy bizonyos eset óta inkább kétszer meggondolom, kivel mikor és mi célból fogok kezet. Remélem megérti.- idegen, s bár a kézfogás alapvető emberi gesztus a bemutatkozásnál, amióta egy jó akarom verbénás kezével fogta meg az enyémet, és szúrta át a tenyerem egy késsel, inkább nem kockáztatok. Hetekig nem akarok megint bekötött kézzel rohangálni.
-Ha megkérem, megtesz nekem valamit?-érdeklődök, s bevetem a jól bevált női titokzatosságot. Majd egy halovány mosoly kíséretében kinyögöm, hogy mit akarok. - Csak arra kérném, ne magázzon. Az stimmel, hogy nem én vagyok a legfiatalabb ebben a városban, s jó magam is ehhez a kórhoz szoktam, ahol még volt tisztelet, de jelen pillanatban zavar a dolog.
Halovány mosolyom, egyre barátságosabbnak látszik.
-Remélem nem veszed tolakodásnak a kérdést, de elmondanád, hogy gondoltad azt, hogy ez a te kriptád? Egy ilyen férfit, bolond, aki ide bezár. Mármint a nők egészen biztos, hogy sajnálhatják, hogy kihagytak az életükből egy olyan férfit, mint te.- jegyzem meg, s egyik szemöldököm a homlokom közepére szalad. Tény, ami tény. Nem egy kriptaszörnyetegről beszélünk, hanem Fenrir-ről. Már a neve is olyan régies. Vajon hány éves lehet? Tanakodom magamban, miközben reakciójára várok.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Feb. 24, 2013 8:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Tehát nem a kriptabéli vámpírok közül származik. Érdekes, akkor viszont nem értem, hogy miért vágyódik egy kriptába. Ez már megint olyasmi, ami az én fejemnek, vagy felfogóképességemnek nagyon sok. De... egyszer úgyis minden kiderül, talán kiszedek belőle többet is.
- Igen, rendkívül... kellemetlen ügy volt. - biccentettem, csupán ennyivel felelve arra, hogy szerinte szar ügy volt itt időznöm. De meglepett, hogy ő még nem rontott nekem, hiszen külön fajból származunk, egymás haragosai vagyunk, és még mégis beszélgetünk. Normál esetben azt hiszem, már kitéptem volna a szívét a helyéről, vagy felnyársaltam volna egy karóra.
- Öhm... értem. Rendben. - húztam vissza a kezemet, ahogyan erre nem reagált, és szépen elmagyarázta, hogy ha lehet, akkor elkerüli az efféle gesztusokat. Nagyon különös, ilyennel még sosem találkoztam. Nem mintha olyan sok alkalmam lett volna bárkivel találkozni, akik... hát, élnek és mozognak. Az egerek és a patkányok nagyon szépek voltak a majdnem ezer év alatt.
Majd jött az újabb sokk. Tegezzem őt... milyen furcsa és szokatlan kérés. Hozzá voltam szokva ember koromból, hogy mindenkit így kell kezelni. De változnak az idők... változom én is. változik a világ.
- Persze, hogyne. - bólogattam már ekkor és apró mosolyt engedtem meg magamnak. - Sajnálom, csak nemrégen tapasztaltam meg, milyen újra élni. És az én korom óta már változott egy-két dolog. - sóhajtottam fel, és ekkor végre rákérdezett, miért jöttem ide, miért vagyok itt, vagy mi az, hogy ez az én kriptám.
- Azóta feküdtem ebben a koporsóban... - böktem a már penészes darabra. - Mióta a vámpírok a földön élnek. Én vagyok a legerősebb vámpír édesapja. - adtam meg a választ neki. Kíváncsi voltam ,ezzel mit váltok ki belőle.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Feb. 25, 2013 3:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Hallottam már a kriptaszökevényekről, de jómagam nem tartoztam közéjük. Ez volt a szerencsém.
Miután kiderült, hogy ez az ő kriptája, még furcsább érzésem lett. És ez az érzés annyira befolyásolt, hogy még a kézfogást is mellőztem. A régi emlékekkel ezt az érzést összevetve áldom az eszem, hogy nem nyújtok kezet már mindenkinek.
Mivel voltam annyira modern, megkértem, hogy tegezzen. Így sem vagyok annyira fiatal, de nem akarom magam a kelleténél idősebbnek érezni. A női hiúság.
Összevontam a szemöldököm, majd köntörfalazás nélkül kérdeztem rá arra, ami fúrta az oldalam.
-Szóval maga a hibrid apja. Kicsi a világ.-jegyzem meg, s gonosz mosoly szökik arcomra.
Aztán elkezdtem összerakni a képet. Tény, hogy volt egy olyan sanda érzésem, hogy egy farkashoz van szerencsém, s sajnos, a rossz előérzetem most ezzel az információval be is igazolódott. Egy farkas. Koporsóban. A történet ezen része homályba vész, noha a család egész története a vámpírbirodalom irodalmába, akár egy dráma is bekerülhetett volna. Na, de, hogy egy farkas koporsóban? Egyáltalán hogy maradt eddig életben? Biztos, hogy egy boszi volt. Erre más aligha képes.
-Már megbocsásson a tolakodó kérdés miatt...-kezdem, s miután nagyjából belövöm a korát, újra lemagázom, hiszen ha én nem vagyok mai darab, akkor ő maga egy kövület- Az mégis, hogy lehet, hogy egy koporsóba zárták? Maga mégis csak egy farkas, és nem egy vámpír. Magának nem való a koporsó. Na, nem mintha a magam fajtának való volna.
Kérdőn felvonom a szemöldököm, majd azon kezdek morfondírozni, vajon eddig miért nem ugrott a nyakamnak. És én az övének? Az rendben van, hogy most már indokolatlanul nem ugranék a nyakának, hiszen mégiscsak idősebb s valószínű nyers ereje eltörpül az enyém felett, de akkor is.
-Viszont állapodjunk meg valamiben. Én nem esek a maga torkának, ha maga sem az enyémhez. Hiszen maga mégis egy vérfarkas, és mellé idős, s ezt megfejelve még a hibrid apja is. Lássuk be, ez a három számomra elég nyomós érv, hogy békén hagyjam. Maga pedig csak szimplán tartsa szem előtt, hogy nő vagyok, s tekintsen el a faji hovatartozástól. -mondom, s arcom olyannyira érzelemmentes, és kemény, akár egy szoboré. Az égadta egy világon semmi kifejezést nem sugall tekintetem sem, csupán sötéten izzik a sötétben.
-Egyébként meg. Láttam már rosszabb állapotban lévő kriptát és koporsót is. Sőt.-terelem a témát, s körbepillantok a helységben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Feb. 26, 2013 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Igen. Én vagyok a hibrid apja. - bólintottam szaporán, hogy felfogja, tényleg nem egy viccről van szó, és én vagyok az, aki a világra engedett egy ilyen szörnyeteget. Bár, nem. Én soha nem neveztem őt átoknak. A rossz nyelv, a nép nevezte őt annak. Mikael, akinek semmi köze hozzá, és egyszer még elszámolok vele, egyszer még viszonzom neki az összes pofont, mellyel a fiamat illette.
- Az a nő zárt engem koporsóba, aki megszülte azt a hibridet. Sajnálatos módon, túlzottan is kedvelt engem ahhoz, hogy végignézze, hogyan halok meg. - mondtam, némi iróniával fűszerezve a hangomat. Esthernek mindig is csak egy kaland voltam. Egy hosszabb időszakra elnyúló kaland, de nem bántam túlzottan. Csak azt bántam, hogy nem voltam ott a fiam mellett. Hagytam, hogy Mikael bántsa őt, és üsse, ha úgy cselekedett, ahogyan azt az ő törvényei nem engedik. Niklausban jelen volt a vérfarkas gén, sosem tudott olyan higgadt, olyan nyugodt lenni, mint azok a sima emberek.
Kérése meglepett. Ne öljem meg. Vagyis, ne essek a torkának, ahogyan ő fogalmazott. Jól van, megpróbálom, bennem lesz minden igyekezet, amit produkálni lehet eme téren, de hogy mennyire fog menni, az már más kérdés. - Rendben, nem öllek meg. És nem is próbálkozom rád támadni, ha ez megnyugtat. - nyeltem egyet, egy apró mosollyal, majd helyet foglaltam az egyik kövön, és bámészan meredtem a lányra. Nem mintha annyira lány lett volna még.
- Nem láttalak még itt. Talán... új vagy a városban? - kérdeztem kíváncsian.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Feb. 27, 2013 4:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Nem tudtam eldönteni, hogy örüljek, vagy rettegjek. Mégiscsak egy véreskezű és egyben enyveskezű vámpír-farkas ember apjáról beszélnünk.
Eszembe jutott egy kérdés, de nem akartam vájkálni a családi életébe. az, azért mégis fúrta az oldalam, hogy apaként, hogy engedhetett meg ilyet a fiának, mint ahogy az viselkedik. Aztán feltettem egy másik kérdést, s ezzel fény derült az elsőre kimondatlan kérdésem válaszára is.
-Szóval az az Esther nevű boszorka? Már bocsánat, a megfogalmazásért.-köhintek egyet, s megvonom a vállam. De, hát tényleg egy boszorka.
-Rendkívül kegyes gesztus. Ad magának egy örökkévalóságot, aminek egy részét egy koporsóba zárva tölti. Minő kegy.-nem állt szándékomban gúnyolódni, csupán a tény, hogy egy ilyen nő, ilyen döntéseket hoz, meglepett. Hiszen, neki mennyiből állt volna, bárkit maga mellé édesgetni.
-Hát, bár mondhatnám, hogy büszke lehet a fiára. De, sajnos ezt így nem merném kijelenteni. Legalábbis az én apám biztos nem lett volna büszke rá. Bár, ha ebből indulok ki, rám sem lenne az.-vonom meg újra vállam, s fanyar mosoly szökik számra, de amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan ment is.
Félre ne érts, nem akarom a családi életed becsmérelni. Csupán... Tény, ami tény. A családod, ha lehet őket annak nevezni, messze nem a legnormálisabb a földön.-mosolyodom el, miközben kezeimet a levegőbe emelve felveszem az " ez van" pózt. Elmosolyodtam azon, hogy nem akar megölni, majd én is feltelepedtem egy szikladarabra. Mégiscsak kényelmesebb így, mint állva. Meg, aztán ki tudja, még mennyi ideig ücsörgünk itt, és beszélgetünk.
Kérdésén elmosolyodtam.
-Most komolyan? Mennyi ideig feküdtél abban a koporsóban? Csak, mert ha úgy nézzük, ebben az időszámításban új vagyok. De ez a szülővárosom. Legalábbis 152 éve, még az volt. És ezen az erdős részen, alig maradt meg valami abból a környékből, ahol felnőttem. Szóval régi-új vagyok itt.-mosolyodom el, és vállat vonok.
- Viszont a város történetét egész jól ismerem. A régit jobban, mint a mostanit, de jó sok dolog terjeng erről a városról a világban.-mondom elgondolkodva.
-Nos, mivel valószínű nem vagy olyan fiatal, mint én, rákérdeznék valamire.-kezdek neki, amikor megfogalmazódik bennem egy kérdés.- Te mit tudsz a tündérekről? A te korodban is voltak efféle természetfelettiek, a szellemeken, boszikon, vámpírokon és egyéb fajokon kívül?
Komolyan elkezdett érdekelni ez a téma. Egyszer találkoztam tündérrel. De, akkor is, csak utólag tudtam meg, hogy kihez is volt szerencsém.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 3:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Teljesen tisztában vagyok azzal, hogy igazad van. - bólogattam, ezzel értve egyet abban, hogy a családom kissé furcsa. Bár nem is az én családom. Nekem csak a fiamhoz van közöm, a többiekhez éppenséggel semmi. Estherhez edig már csak minimálisan. Mert... ő Mikaelt választotta, nem engem. Sok-sok eset után rájöttem, hogy milyen, ha engem aláznak meg nők, és nem én őket. Mert én sem voltam egy agglegény típus.
- Tündérek? - emeltem fel fejemet, érdeklődve nézve, de csak rázni tudtam a következő pillanattól a fejemet.- Nem tudok arról, hogy... ők léteznének. Vagy talán mégis, nem tudom. Az én időmben vérfarkasok és vámpírok ólálkodtak itt. - suttogtam csendesen, majd újra felnéztem, bele egyenesen a szemeibe, s feltettem a nagy kérdést, ami már egy ideje fúrta az oldalamat. Még minidg jobb lenne, mintsem hogy egyedül menjek.
- mondd... lenne kedved velem tartani az alapítók báljára? - kérdeztem egy halvány mosollyal. Vérfarkas krédez vámpírt. Furcsa.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 01, 2013 4:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Bár semmi jogom nem volt más családját szidni. Minden családnak megvannak a maga hibái, s sajnos van olyan hiba, amin nem lehet változtatni. Nekem igazi családom soha nem volt. Vagyis de. Tizennyolc éves koromig. De azóta sem találtam meg a saját családom. Sőt, igazából nem is kerestem olyan embereket, akiket a családomnak tekinthetnék. Kat-et leszámítva. Közel egy évszázada ismerem már, s bár olyan mint a nővérem, ismerjük el, azért ez sem az igazi.
A gondolataimat elterelve a problémáimról, felvetettem a tündérek létezését. Hiszen Kat mesélt egyről, akivel találkozott. És már egyszer jómagam is összefutott egyel, mint utóbb kiderült. Ő viszont nem volt mai darab, így hátha többet tudhat róluk.
Kérdésem hallatán meglepődött, amin viszont én lepődtem meg.
-Ha jól számolom, és már megbocsáss...Közel ezer éves, ha nem több vagy. Én viszont százötvenkét év alatt már másodjára hallok a tündérekről. Ráadásul a barátnőm, és a drágalátos fiad féltestvére látta az egyiket. Amikor én találkoztam eggyel, csak később tudtam meg, hogy egy volt abból a fajból. Viszont előre figyelmeztetnélek, ha találkozol eggyel. Az igézés nem hat rá, a vérében verbéna lehet. Viszont a vére elképesztően vonzza a magunkfajtát.-adok egy rövid ismertetőt arról, amit tudok róluk.
Nem tudtam, mire gondol, de tekintete rosszat sejtetett. Majd mikor kinyögte, hogy mit akar, először elkerekedett a szemem, majd halkan felkuncogtam.
-Vá-vá-vá...várjunk. Tudom, hogy milyen egy bál, sokra jártam. Viszont lenne egy kérdésem?-kezdek neki, és közelebb sétálok hozzá.
-Miért nem Esther-t viszed?-érdeklődöm, hiszen tudom, mibe sodorhatom magam. Nem akarok egy olyan nővel rivalizálni, mint az.
-Nem akarok beleavatkozni a ti ügyetekbe. S lehet, hogy önző vagyok, de a saját életemet tartom annyira, hogy ne akarjak kikezdeni egy ilyen nővel, és ne rivalizáljak vele.-mondom egyszerűen, és még közelebb sétálok, majd egyenesen előtte megállok. Csupán egy lépés választ el tőle.
-De tudod mit? Nem érdekel, hogy egy másik nő mit gondol rólam. én tudom, hogy mit csinálok.-pukedlizek előtte, ahogy régen tanultam. Majd elmosolyodtam, mélyen szemeibe nézek.
-Örömmel leszek a partnered.-mondom, de továbbra sem mozdulok meg, csupán mélyen szemeibe nézek. Vajon miért pont engem választott? Egy vámpírt. Tényleg ennyire elveszett lenne ebben a világban?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 7:32 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Nem vagyok vámpír. - mondtam csupán ennyit. - számomra nincs jelentősége, hogy milyen egy tündér vére. - ráztam meg a fejemet, de nem ellenzően, csupán tájékoztatólag, hogy ez bizony így van, és nem tudok tenni az ellen, hogy engem érdekeljen valaha is az ilyesmi. - A tündérek mesebeli lényekként élnek a fejembnen... sok-sok mende-monda kering róluk, de eddig nem hittem, hogy léteznének., Most már... jobban ki fogom nyitni a szemeimet. - bólintottam egyet, majd egy kesergő mosoly bukkant fel arcomon.
- Esther valószínűleg a férjével megy. Tehát nem fogja érdekelni, én kivel vagyok. - suttogtam egélszen halkan, mert tényléeg... valahol a szívem mélyén ez nagyon megérintett engem. Miért nem lehetek én senki életében olyan fontos, hogy első legyek? Nem... ott van Esther életében Mikael. Jessica életében Andrew. De iránta csak vonzalmat éreztem.
Sikerült mosolyra fakasztania, és elvigyorodtam, ahogyan láttam, hogyan pukedlizik. - Ezt már jobban szeretem. Nem követem azt az elvet, hogy a nőknek mindenre rá kell bólintania, de ebben az esetben ez határozottan jobban hangzik. - nevettem már kissé feloldódottabban, majd nyeltem egyet.
- Akkor tehát... - hajoltam meg előtte, lassan és mélyen. - Ha el akarunk készülni időben, most ideje külön utakat választanunk, elkészülnünk, és megadnod a címedet, hogy hová mehetek érted. - lett már sokkal jobb a kedvem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 02, 2013 6:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Elmosolyodtam, de felfogtam. Egy farkast, hogy köthetne le egy tündér milyensége. Ez csak nekünk fontos. De azért jobb ha tud róluk. Ki tudj, mire képesek.
Felvetettem egy pár ellenvetést, majd vártam reakcióját. És ekkor megértettem valamit. Lélekben, valahol legbelül ős is olyan selejtes, és törött, amilyen én vagyok. Csak mind a kettőnkben van annyi tartás, hogy ezt a külvilágnak ne mutassa ki. Ez -bár lehet, hogy nekünk rossz-, a környezetnek még mindig jobb. Bizonyos értelemben. Például nem kell azon gondolkodniuk, hogy hogyan fejezzék ki a sajnálatukat.
Elővettem azt az énem, aki egykoron meghal. Azt, aki bálokra járt, aki mosolygósan olvadt be az elit emberek társaságába. Vajon álca volt, vagy valóság? Mitől változtam meg most? Olyan derűs vagyok, amilyen évtizedek óta nem voltam.
-Önálló döntés volt. Nem kellett a rábeszélés erejét alkalmazni.-kacsintok, majd egy mosollyal is megtoldom a mondanivalóm.
Nem is volnék nőből, ha már most ki nem találtam volna, mit fogok viselni. Elégetetten bólintottam, mikor kialakul bennem a tökéletes öltözék képe.
-Ha jól tudom, a Lockwood birtokon lesz a bál. Az egy köpésnyire van a Vandenberg birtoktól, ahol lakom. Mit szólnál, ha a helyszínen várnál rám? Vámpírsebességgel elkészülök, ígérem. Sőt...Nem csúfítom el magam nagyon, úgyhogy meg fogsz ismerni.- mosolygok pimaszul.
Kíváncsi leszek, ebből mi fog kisülni. Egy utolsó pukedli után egyet lépek hátra, és Fenrir már csak a porfelhőt láthatja, amit magam mögött hagyok. Igazi jó kilépő volt tőlem. Egy mosollyal arcomon, sétáltam végig a házhoz vezető úton, beleolvadva a sötétbe, akár egy démon.


Tálálka helyszíne, és folyt. köv.:
//Lockwood birtok-Előcsarnok//

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 06, 2013 6:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Erdő -

Berángattam őt ide, majd a falnak dőltem, és örültem volna, ha egy kiálló faág szúródik belé, de ez nem történt meg. Nem szeretnek engem az istenek, valamiért tűrnöm kell ezt a viselkedést tőle.
- Öhm... mégis... hogy gondolod azt, amit csinálsz? Mármint... mi az, hogy képes lennél bármit tenni velem, annak ellenére, hogy én sem vagyok egy senki? - vontam fel szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Márc. 08, 2013 4:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
[Erdő]

Elráncigált én meg elkaptam a kezemet és rá néztem miután a falnak vágott.
-Hmm fél a kicsike?-Kérdeztem, mjad gyengéd mozdulatta kicsavartam a kezét a földre terítettem, elsétáltam onnan és mosolyogtam.
-Démoni lelkem beléd tud szállni bármikor és megölhetlek és te úgy nem tehetnél semmit-Suttogtam nagy vigyorral a képemen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 5:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
- Nem, a kicsike nem fél. Csupán tájékoztatásul közlöm, hogy éppen most engedtem el a hajadat, és nem akarlak megölni. Szóval már megbocsáss, de... jelenleg éppen békülő szándékaim vannak, legfőképpen azért, mert nem ismerem a szándékaidat. - morrantam fel végül, majd összefontam karjaimat a mellkasomon.
- És mire vagytok még képesek? - vontam fel a szemöldökömet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Márc. 20, 2013 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Csak bambán bámultam rá és néztem hogy ennek most mi a baja egyszer meg akar ölni máskor pedig
békülni óhajt. Ennek elment az esze. A fejem zakatolt és a hajam még éget. Rossz, hogy érzek
fájdalmat.
-És, ha nem mondom el mi lesz rám mondasz egy ávákádábrát és meglendíted a pálcád?-Nevettem fel és
összekulcsoltam a kezemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 23, 2013 1:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Általában nehezen toreláltam, ha valaki kinevetett, de ebben a helyzetben mi mást tehettem volna? Mindaddig nem tudok a torkának esni, míg ki nem derül egy-két apróság, amit feltétlenül tudnom kell az ilyen akciókhoz.
- Öhm... csak akkor esem neked, ha nem tudom meg rögtön, mire képes egy démon. - vontam meg a vállamat. - Ninca varázspálcám, de békává változtathatlak. - billentettem oldalra a fejemet nevetséges arckifejezéssel.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 28, 2013 10:11 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
(Damon és Elena háza)

Ez tűnt most a legbékésebb helynek ahhoz, hogy idehívjam Delenát. Igazából... még nem akartam őt visszaküldeni. Leginkább azért, mert akkor meg a szülei lennének felháborodva, hogy azt sem engedtem, hogy elbúcsúzzanak tőle. Hát jó... értse már meg ezeket valaki! Értsen már meg valaki engem! A fiam életéről van szó... hogy őrültség-e, hogy a megölési kísérlet után most vissza akarom hozni? Nem kétséges... de akkor sem megölni akartam. Ahogyan Kol sem halott még véglegesen. Csupán pihen a koporsójában, hogy... aztán majd egyszer kihúzza belőle valaki a tőrt.
Elővettem a zsebemből a telefont, majd egy üzenetet írtam a fiatal lánynak. Mire meghalok, megtanulok sms-t küldeni... hurrá.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Vissza az elejére Go down
 

Régi kripta a vikingek korából

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

 Similar topics

-
» Régi boszorkánykripta
» Régi börtönök
» Régi raktárház
» Lockwood kripta
» Kripta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •