Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 05, 2012 8:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Pontosan. - Viszonoztam édes ajkai által adott csókját, majd magamra húztam a takarót és vigyorogva elterültem a kényelemes ágyában. Jó volt vele lenni. Boldog voltam vele. Akárhányszor is okoz csalódást. Nem tudok nem megbocsájtani neki. Habár egy idő után meg kell húzni a határt. - Szeretlek Tyler.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 05, 2012 6:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
-Ezt megértem. -mosolyogtam rá megértően és boldogan. -Akkor majd idővel.-nyomtam egy gyengéd csókot ajkaira, majd kikászálódtam az ágyból és magamra aggattam a ruháimat és az ágy szélére ültem, hogy úgy nézhessem őt. Nem tudtam szólni egy szót sem az örömtől, amit ő keltett bennem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 04, 2012 5:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Én nem tudom. Talán szépen lassan igen. De ez most is túl sok egyszerre. - Mondtam továbbra is teljes boldogsággal a hangomban mosolyogva. Egyszerűen csak szerettem volna annak örülni, hogy együtt vagyunk. Hiába csalt, meg.. A világon mindennél jobban szerettem. De ha még egy ilyen lesz. Nem érdekel, ha addigra már házasok leszünk. Végeztem vele..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 04, 2012 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
-Örülök, hogy nem neheztelsz rám.-mosolyogtam rá a legnagyobb örömmel. Hihetetlen volt, hogy már a menyasszonyomnak mondhatom. -És hogyan tovább? Szeretnél ideköltözni hozzám?-kérdeztem még mindig mosolyogva és megsimítottam az arcát. Örültem volna ha erre is igent mond, bár tőlem házat is vehettünk volna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 30, 2012 7:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Rendszerezni próbáltam a légzésemet de egy ideig csak kapkodtam a levegőért. - Te sem panaszkodhatsz. - Simultam hozzá mosollyal az arcomon. El sem hiszem, hogy már a menyasszonya vagyok. Ez egyszerűen hihetetlen.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 30, 2012 2:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Már nem bírtam tovább és szinte egyszerre ért minket el a gyönyör pillanata. Tehetetlenül dőltem el mellette az ágyban egy elégedett mosollyal az arcomon. -Csodálatos vagy.-mondtam még mindig levegő után kapkodva és erőt véve magamon egy lágy csókot nyomtam ajkaira, majd magamhoz húztam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 28, 2012 8:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Éreztem ahogy közeledik a gyönyör és láttam rajta, hogy próbálja minél tovább húzni a dolgot ezért én is így tettem. A legjobb lett volna ha ez a pillanat örökké tart.
Végül már egyikőnk sem bírta tovább és egyszerre léptük át a gyönyör kapuját aminek hatására egy hangosabb nyögés hagyta el a számat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Szept. 28, 2012 3:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Egy elégedett vigyor ült ki az arcomra amikor hallottam elégedett sóhajait és nyögéseit. Egyre jobban próbáltam diktálni a tempót, de éreztem, hogy hamarosan átlépem a gyönyör kapuját. Próbáltam minél tovább kihúzni, azt akartam, hogy a lehető legtovább tarthasson ez a pillanat és az érzés.
Soha senkivel nem éreztem magam így mint vele.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 27, 2012 7:33 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Nagy sóhajokkal és nyögésekkel jeleztem neki, hogy tevékenysége elnyerte tetszésemet. Bár mindig tudja mivel vehet le a lábamról túlságosan is ismer már.
Mindennél jobban szeretem Tylert a világon. Ő a mindenem és bármit tesz.. egyszerűen képtelen vagyok arra, hogy elengedjem. Egyetlen biztos pont az életemben. Nagy nehezen jutottunk el idáig és nem most fogom feladni. Mert hiszem, hogy van közös jövőnk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 27, 2012 7:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Ahogy lábait keresztezte a derekamon simogatni kezdtem a combját közben egyre csak vadabbul és hevesebben mozogtam. Közben végig csókolgattam a nyakát, majd áttértem formás melleire. Örültem, hogy megbocsájtott, de még mennyire..Mérhetetlen nagy hülyeséget csináltam és csodáltam, hogy még ezek után is megbocsájtott nekem, főleg, hogy ez már nem az első alkalom volt de az biztos, hogy az utolsó.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 27, 2012 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Lábaimat kereszteztem a derekán, hogy még jobban magamba tudjam fogadni eközben továbbra is hevesen csókolóztunk a szívem is ki akart ugorni a helyéről. Boldog voltam. Annak ellenére, hogy megcsalt. Olyan volt mintha már ezer éve lett volna az. De egyszerűen rá nem tudnék haragudni. Soha semmiért.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 25, 2012 7:11 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Egyre csak fokoztam a hatást, és gyorsabban és vadabbul mozogtam benne. Közben nem eresztettem ajkait és selymes hajába túrtam. Nem is értem, hogy akartam én egy másik lánnyal még ha csak alkohol hatására is, de egy baromi nagy hülyeség volt és mindennél jobban bánom és ez a gondolat nem akar nyugodni hagyni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 25, 2012 4:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Fordított a helyzetükön aminek hatására magam sem tudom miért, de felnevettem. Egy halkabb nyögést hozott ki belőlem, mikor belém hatolt majd tarkójánál fogva közelebb húzva viszonoztam minden egyes csókját. Egy örökkévalóságig vele tudnék lenni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 25, 2012 4:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Egy hirtelen mozdulattal változtattam a helyzetünkön úgy, hogy én kerüljek felülre. Továbbra sem szakadtam el ajkaitól és egyre vadabbul csókoltam, majd a testébe hatoltam. Felemelő érzés volt újra vele lenni, és meg kell hagyni, hogy most jobban is élveztem a dolgot mint máskor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Szept. 25, 2012 2:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
A nyögéséi hatására büszke vigyor ült ki az arcomra és csak fokoztam tevékenységem gyorsaságát. Minden együtt létet élveztem vele. Egyszerűen nem tudtam nem élvezni. Ez van ha az ember tényleg szereti a másikat. Erős de mégis finom kezeit megéreztem melleimen és ahogy markolászni, csókolgatni kezdte belőlem is kicsalt pár halkabb sóhajt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 7:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Fölém kerekedett és a mellkasomat kezdte csókolgatni, majd egyik kezével lassan kényeztetni kezdett odalenn.. Jóleső nyögéseket csalt ki belőlem. Isteni érzés volt. Már időtlen idők óta nem voltunk így együtt legalábbis nekem egy örökkévalóság volt. Miközben ő odalent munkálkodott kezeim a melleire siklottak amit gyengéden simogatni majd markolászni kezdtem és apróbb csókokat is nyomtam rá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Felül kerekedtem rajta és mellkasát kezdtem el csókolgatni, majd végül már teljesen megszabadítottam a felesleges ruhadaraboktól és újból az ajkaira tapadtam miközben kezemmel a férfiassága felé vándoroltam és egy vigyorral az arcomon gyengéden kényeztetni kezdtem. Azt akartam, hogy ez a pillanat legyen a legjobb. Örökké emlékezni akartam rá. Azt hiszem.. képtelenség lenne elfelejteni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 7:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
-Senki másé.- tettem még hozzá és amint elkezdte letépkedni rólam a ruhákat én sem tétlenkedtem. Nem nagyon érdekelt, hogy szétszakadtak a ruhái ha kell egy szekrényre valót veszek neki. Kívántam mindennél jobban és ez érezhető is volt.. Ez a pillanat soha az életbe nem válik megismételhetővé...A lehető legjobbat akartam neki. Főleg most, hogy igent mondott nekem és végre ténylegesen is együtt lehetünk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Te pedig az enyém. - Heves-vad csókok közepette forrtunk össze és eközben én elkezdtem letépkedni róla a ruhadarabokat nem törődve annak éppenséggel. Most ki akartam élvezni a pillanatot, mert ilyen azt hiszem nem lesz több az életemben. Legalábbis nem minden nap kérik meg az ember kezét.. Főleg nem az akit a világon mindennél jobban szeret.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
-Ennek örülök.-mosolyodtam el annak láttán ahogy könnyek szöktek a szemébe. A következő pillanatban már eldőlve az ágyon húzott magára ás csókolni kezdett amit kellő szenvedéllyel viszonoztam neki. -Az enyém vagy..-súgtam ajkaira, majd ismét visszataláltam hozzá és vadabbul kezdtem csókolni. Szerettem őt és örültem, hogy megbocsájtott de még mindig szörnyen éreztem magam amiatt a csók miatt és, hogy majdnem több lett belőle..De most csak a pillanatnak éltem..
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
- Boldogan. - Hevesen bólogatni kezdtem és ezúttal a könnyek az öröm miatt szöktek a szemembe. Nem érdekelt már senki és semmi csak ő és én. Ez pont így jó. Eldőlve az ágyon magamra húztam és szenvedélyesen csókolni kezdtem. Egyszerűen annyira boldog voltam. Mintha nem most vallotta volna be, hogy megcsalt.. De ami ennek a jó oldala.. Bevallotta.. Legalább elmondta és nem tartotta meg magának.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:35 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Hirtelen magához húzott és gyengéden megcsókolt amit ugyanolyan lágyan viszonoztam neki, teli érzelmekkel. -Akkor mit mondasz? Hozzám jössz?-szakadtam el ajkaitól és a két tenyerem közé vettem az arcát. Örültem neki, hogy nem lett vége a kettőnk kapcsolatának és most...most szavakba nem tudnám önteni mit éreztem.. Talán a legjobb kifejezés erre az, hogy: Boldog voltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Egyszerűen nem tudtam megszólalni. A szám is teljesen kiszáradt a hangom is elment és egyszerűen csak nagyokat tudtam pislogni.. Ez most az amire gondolok?! Egyáltalán nem számítottam erre, de mégis jól eső melegséggel töltötte el a szívemet. Mivel képtelen voltam szóbeli válaszra, csak magamhoz húztam és gyengéd csókot leheltem ajkaira. Szinte el is felejtettem, hogy mit mondott az elmúlt pár percben. Ha ez volt a terve meg kell hagyni jól csinálta.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
-Nálad jobbat nem is kívánhatnék..és ígérem soha a büdös életbe nem teszek ilyet többé. -mondtam és ugyanúgy térdelő pozícióba maradtam. A zsebembe csúsztattam az egyik kezemet és kihúztam belőle azt a kis díszdobozt. -Caroline...-kezdtem bele és megköszörültem a torkomat- Összekötnéd egy ekkora seggfejjel az életedet?-kérdeztem tőle egy halványabb mosollyal az arcomon kinyitva a dobozkát amiben egy gyémánt berakású jegygyűrű volt. Nem volt túl romantikus nem is ilyennek képzeltem, de most csak ennyi telt tőlem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Próbáltam magam azzal vigasztalni, hogy csak egy csók volt semmi több.. Most ha a csaj tényleg rá akart mászni azt ki lehet provokálni egy itallal meg főleg. Én is szeretlek.. Nem volt erőm kimondani egyszerűen csak magamban suttogtam el. Nagyot sóhajtottam majd megtörölve a szemeimet ránéztem. - Én sem akarlak téged. Nem tudlak gyűlölni ezért. Mert szeretlek. Mindennél jobban. Csak kérlek.. ezt ne tedd többé.. vagy ha nem vagyok elég jó akkor még most elmegyek. - Mondtam elcsukló hangon.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next
Vissza az elejére Go down
 

Tyler szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Tyler Lockwood
» tyler lockwood
» Tyler Lockwood
» Tyler Lockwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •