Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Amikor láttam, hogy elfordul tőlem és elhúzza a kezét a szívem szakadt meg. Hirtelen nem tudtam mit mondani...Csak álltam és néztem őt ahogy a kezeibe temette a fejét..Odamehettem volna megvigasztalni de most volt egy olyan érzésem, hogy nem kíváncsi rám. -Szeretlek...-mondtam azzal a sok felgyülemlett érzelemmel a hangomban-Nem akarlak elveszíteni. -léptem közelebb hozzá és megsimítottam az arcát.
-Bocsáss meg kérlek...-kérleltem- Ha kell adok időt...Csak téged nem akarlak elveszíteni.-térdeltem le elé és a combjára helyeztem a kezeimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Szavai úgy érintettek, mintha kést döfködtek volna a mellkasomba. Éreztem ahogy könnyek futnak a szemeibe amit próbáltam lenyelni, nem szabad elérzékenyülnöm ennyire.. Nem szabad.. De mégis túl fontos volt ő számomra. Elhúztam a kezemet és elfordultam tőle. Egyszerűen nem tudtam mit kellett volna reagálnom. Fájt, persze. Én kezdtem azt hinni, hogy minden rendben van köztünk erre tessék.. Leitatta.. Honnan tudjam, hogy nem tenné meg anélkül is? Itallal vagy anélkül meg van benne a vágy. Nem vagyok neki elég jó..
Továbbra is szótlanul ücsörögtem arcomat a kezembe temetve miközben a gondolatok cikáztak a fejemben.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 6:01 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Amikor leült az ágyamra nem sétáltam oda hozzá csak bezárva magam mögött az ajtót megálltam egy helyben. -Caroline...Figyelj..én egy baromi nagy hibát követtem el..-böktem ki elhalkuló hangon- Mielőtt bármit is mondanál hagy fejezzem be.-sétáltam aztán oda hozzá, hogy megfoghassam a kezét.
-Én..egy másik nővel voltam az este, de nem történt semmi.. Egyszerűen leitatott, de csak csókolóztunk és még történtek dolgok, de nem feküdtem össze vele..-ismertem be és egyre jobban kezdett kiülni az arcomra a bűnbánat és az aggodalom-Én csak téged szeretlek és senki mást....Csak téged.-ismételgettem a szavakat és teljesen kétségbe voltam esve mi lesz most.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Szept. 24, 2012 5:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
(Birtok)

Be kell vallanom váratlanul ért, hogy a hátam mögül jelent meg. Nem szóltam egy szót sem csak a szobájába mentem, majd ott leültem az ágyra és kíváncsian vártam, hogy most meg mi a fene fog történni. Remélem semmi rossz nem történt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Szept. 13, 2012 6:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
(Erdő-Vízesés)

Ahogy hazaértem lezuhanyoztam, majd felkaptam magamra az utcai ruháimat. Miközben csak azon agyaltam, hogy majdnem megcsaltam Carolinet..
Úgy döntöttem, hogy benézek valamelyik szórakozóhelybe és megpróbálom elnyomni a bűntudatomat és a gondolataimat.

[Morning Star Pub]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 09, 2012 12:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Miután felkeltem magamra kaptam az edző ruhámat, mivel régen nem voltam már futni ezért épp itt volt az ideje. Megfordult a fejemben, hogy futás után átmegyek Caroline-hoz, de aztán elvetettem az ötletet, majd talán holnap meglátogatom..


[folyt. Vízesés]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 31, 2012 10:23 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
[Birtok]

Beérve a szobámba egy kiadós zuhany után, szinte rögtön az ágyamba dőltem. Perceken belül el is ragadott magával az álom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 7:07 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Nehezen de sikerült felkelnem. Még fájt a fejem, de a tegnapi esténél minden jobb volt.
Összeszedtem magam és elszaladtam megmosakodni aztán tiszta ruhákat kaptam magamra. Most csak arra volt szükségem, hogy kiszellőztessem a fejemet így hát elindultam egy kiadós sétára.

[folyt. Vízesés]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 17, 2012 4:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
[Ősök villája]

Sikerült nagy nehezen hazavánszorognom, anyám is már aludt úgyhogy ő nem jelentett különösebb problémát. Beérve a szobámba lekaptam magamról a pólómat és rögtön az ágyba dőltem.
Egy ideig még a plafont bámultam, bár az is hullámzott az alkohol miatt... Nem sokkal később végül leragadtak a szemeim és elaludtam.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
Tyler szobája - Page 11 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:14 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Tyler szobája
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Vissza az elejére Go down
 

Tyler szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Tyler Lockwood
» tyler lockwood
» Tyler Lockwood
» Tyler Lockwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •