Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 26, 2013 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Előbb törném el én neki. -vigyorodtam el eléggé keserű arckifejezéssel. Aranyosnak találtam ahogy Caroline mérgelődik, de az ő helyzetében tényleg nem kéne ennyit idegeskednie.
-Ez az érzés kölcsönös, de szerencsére te nem vagy olyan szerencsétlen mint én. -vágtam egy fintort, majd halkan el is nevettem magam.
-Én próbálom kerülni a balhékat, de valahogy mindig sikerül belekeverednem valamibe. Vonzom a bajt. -sóhajtottam és az arcát kezdtem el simogatni, majd viszonoztam édes csókját.
-Szeretlek. -tapadtam ajkaira ismét mintha csak ezen múlt volna az életem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 26, 2013 9:57 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Hát abban a pillanatban eltöröm az összes csontját. Utána pedig gondolkodhat, hogy kibe köthet bele. - Morogtam, mint egy durcás kisgyerek. Még mindig ideges voltam hiába nem bírnám elviselni ha az én kislányomnak egyszer baja esne.. De hát ez a gyerek magának kereste a bajt. Ha nem kötött volna bele Tylerbe most nem lenne ilyen helyzetben.
- Nem is tudom mi lenne velem nélküled. Biztos beleőrülnék abba, hogy elveszítelek téged. - Lehajtottam a fejemet és a pocakomat kezdtem simogatni. - De most már nem csak miattam kell kerülnöd az ilyen balhékat. A lányod miatt is. Szüksége van rád és tudod jól, hogy nekem is. - Néztem fel újból és odahajolva hozzá gyengéden megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 26, 2013 9:21 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Felismerném, azt hiszem. Viszont a nővel már nem lesz alkalmad összefutni, mivel megharaptam és így nem húzza már sokáig, legalábbis reménykedem benne. Neked meg most nem kell felizgatnod magadat ilyeneken. Nyugodj meg! -nyomtam egy puszit a homlokára, majd ismét a plafont kezdtem el bámulni.
-Amint látod nem haltam meg. Nem is lehet olyan egyszerűen megölni, szóval ne aggódj egy darabig még biztosan boldogítani foglak. -vigyorodtam el. Kitudja lehet a következő ilyen ballépésemkor sikerül valakinek megölnie engem, de ez a jövő zenéje. Aminek meg kell történnie az meg is fog, de egy biztos, hogy soha nem fogom feladni, már csak Caroline miatt sem, érte minden megéri.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 11:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Ahogy hozzábújtam picit felszisszent ezért félénken el is húzódtam kicsit tőle, majd kisebb helyezkedés után közelebb húzott magához és így már bátrabban bújtam hozzá.
- De ha látnád őket még egyszer felismernéd nem? Mert csak fussunk velük össze akár a főtéren is, vagy bárhol. Esküszöm, hogy széttépem őket darabokra és nem érdekel, hogy hány ember lesz a szemtanúja a dolognak. Senki nem bánhat így veled. Mi az, hogy kettő az egy ellen? Majd megmutatom én nekik milyen az a kettő egy ellen. - Kezemet a hasamra helyeztem. - Kemény fából faragtak engem is és a kislányunkat is. Ezt már biztosan érzem. - Morogtam mérgemben. Annyira dühített ez az egész. Miért mindig őt találják meg az ilyenek? Annyira fel tudom magam idegesíteni az ilyeneken. Legszívesebben átharapnám a torkát annak a vérfarkas korcsnak. Az anyja meg hadd szenvedjen attól a ténytől, hogy elvesztette a gyerekét.
A gondolatba beleborzongtam. Mi lenne ha ez velem történne? Ne.. az én kis Heather-ömmel nem. Soha. Nem élném túl. A düh beszélt belőlem egyértelműen.. Nem gondolkodok tisztán. De ki tudna egy ilyen helyzetben?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Ahogy felmászott mellém az ágyra és óvatosan hozzám bújt, még annak ellenére is halkan felszisszentem. Bár már külsőleg nem látszott, de belül még mindig éreztem. Próbáltam kényelmesen elhelyezkedni, majd gyengéden magamhoz szorítottam.
-Fogjuk rá. -húztam fintorra a számat és kifújtam a tüdőmben felgyülemlett levegőt.
-Először egy mitugrász kis farkas utána pedig az anyja vagy kicsoda aki pedig vámpír. Mondjuk ez nekem még mindig eléggé zavaros.. Nem is emlékszem sok mindenre. Tudod milyen vagyok ha átváltozom..Teljesen kikapcsolok és elvesztem a fejemet.. -forgattam meg a szemeimet.
-Igazából azt hittem, hogy simán legyűröm azt a gyereket, de láthattad mi lett az eredménye. -néztem végig magamon mivel még mindig csupa vér voltam. -De a végén sikerült elintéznem.. Aztán pedig az a csaj kitörte a nyakamat és most újra itt vagyok. -vontam meg a vállamat, bár ez korántsem volt semmi.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 9:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Végig figyeltem az arckifejezését miközben végigolvasta a levelet, majd telefonját előkotorászva már pötyögni is kezdett. Gondolom, hogy neki de nem érdekel. Nem lehetek féltékeny egy olyan nőre aki már valószínűleg nincs az országban plusz nem is igazán szerette.. vagy nem tudom. Istenem nem kellene ennyit komplikálnom. Engem szeret és kész. Nem kell itt a fejemben idióta elméleteket gyártanom.
Miután végzett az sms-sel felmásztam az ágyra és óvatosan odabújtam mellé szemeibe mélyedve. - Jobban vagy már? - Kérdeztem teli aggodalommal a hangomban. Már nem nyöszörgött a fájdalomtól ami már egy jó pont volt. A másik pedig az, hogy nem köhögi fel a saját vérét. Kicsit megnyugodtam ettől, de még mindig nem tudtam, hogy ki tette ezt vele és ezzel a kérdéssel nem is bírtam tovább várni.
- Ki tette ezt? - Összeszorítottam a fogaimat, habár ebből még talán jobban látszott az, hogy ideges vagyok, mintha egyszerűen megemelt hangszínnel kérdeztem volna.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 9:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Amikor kivette a tasakot a kezemből akarva akaratlanul is egy savanyú vigyor ült ki az arcomra, mert végülis igaza volt.
-Hayley-től? -kérdeztem kikerekedett és teljesen ledöbbent ábrázattal. Azt hittem, hogy utál nem, hogy még levelet hagy nekem. Meglepő... Bár kitudja mi áll a levélben. Lehet most kapom meg az elmaradt letolást.
Érdeklődő tekintettel olvastam végig a levelet, de azt hiszem a végére teljesen komorrá vált az arcom...Elmegy... De mégis kivel, és minek? Nekem ez nagyon nem tetszett. Lehet, hogy megbántottam és Caroline-al vagyok, de attól még törődöm vele és nem akarom, hogy baja legyen. Előkotortam a nadrágzsebemből a telefonomat, aminek hála az égnek semmi baja nem lett a nagy dulakodás közben. Nem lett volna túl sok kedvem újat venni. Villámgyorsasággal sms-t kezdtem el pötyögni Hayley-nek.

Hayley! Megtaláltam az üzenetet, bár nem volt nehéz mivel szinte azonnal szembetűnt, de nem is ez a lényeg. Tudom, hogy megbántottalak és elhiheted, hogy borzasztóan sajnálom. Nem kalkuláltam bele a dolgokba akkor, hogy Caroline újra visszatér. Szeretem őt, de téged is még ha csak barátilag, de akkor is. Elragadott a hév és nem sejtettem, hogy ez lesz belőle.
Azt hiszem fölösleges is lelkiznem neked, egyrészt nem az én asztalom másrészt pedig elfogadom és megértem ha nem bocsájtasz meg, nem is várom el.
Mivel már megakadályozni nem tudom, hogy elmenj mert már valószínűleg nem is vagy a városban, ezért csak annyit tudok mondani, hogy siess vissza és vigyázz magadra!

Tyler


Megnyomva a küldés gombot az éjjeliszekrényre raktam a telefont és megdörzsöltem a homlokomat. Mi jön még, komolyan?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 8:55 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Rögtön az ágy felé irányítottam amire rá is dőlt, majd keresgélni kezdtem a vértasakot már egyre ingerültebben. Aggódtam érte, őrületesen. Valamennyire össze kell szednie magát, hogy elmondhassa ki volt. Tudni akarom. Darabokra tépem amint megtalálom. Eluralkodott rajtam a düh, majd mély lélegzetvétel után kicsit nyugodtabban kerestem tovább a tasakot amit meg is találtam.
Odaadtam neki és miközben ő kortyolni kezdte azt elvettem a papírfecnit és magamban olvasni kezdtem. Hayley.. Hmm.
- Hééé. Állj. Azt mondtad ebből csak keveset. Szóval ne vidd túlzásba. - Vettem ki a kezei közül és a hátam mögé dugtam, majd felé nyújtottam a papírt. - Hayleytől van. - Mondtam komor ábrázattal, majd miután elvette a vértasakot beraktam az egyik fiókba utána pedig leültem az ágy szélére úgy figyeltem ahogy a levelet olvassa.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Jan. 25, 2013 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Kiestek a pillanatok ami alatt a szobámba kerültem. Amint beértünk szinte azonnal az ágyba dőltem és még mindig veszettül köhögtem fel a vért, de már a saját véremet.
-A francba már.- mondtam rekedtes hangon miközben próbáltam úrrá lenni a saját fájdalmamon, több kevesebb sikerrel. Szerencsétlennek éreztem magamat, valószínűleg azért mert az is vagyok. Amikor viszont próbáltam mocorogni éreztem, hogy valami gyűrődik és recseg alattam, mintha papír lett volna.
-Az....az mi? -böktem az említett papírfecni felé. Ahogy próbáltam érte hajolni ismét belehasított minden egyes porcikámba a fájdalom.
-Egy vesztes vagyok, és annak is érzem magam. -mondtam keservesen, nagyokat pislogva, hogy ne veszítsem el megint az eszméletemet.
Amint Caroline a kezembe adta a tasakot szinte azonnal bő kortyokat gördítettem le belőle a torkomon amitől némiképp enyhült is a fájdalom és a sebek is gyógyulni kezdtek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 23, 2013 12:01 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
|| Morning Star Pub ||



Ott hagyva Christ és a bárt egyenesen a Lockwood házhoz jövök, de a bejárat előtt kicsit elbizonytalanodom. A terveim, amelyek miatt Mystic Fallsba jöttem, félúton valahogy annyira félresiklottak. Nem értem, miért történik ez, hisz általában ha valamit a fejembe veszek, azt véghez is viszem. Nem sokat teketóriázok, és nem hagyom, hogy bármi eltérítsen. De most semmi nem úgy alakult, ahogy szerettem volna.
Mély levegőt veszek, majd besétálok az épületbe. Mivel Tyler a minap felajánlotta, hogy költözzek hozzá, a cuccaim nagy része még itt van náluk. Nem mintha nagy csomaggal szoktam volna járni az országot, most sincs túl sok dolog, amit össze kellene pakolnom. Szinte pár perc alatt végzek. A nehezebbik része az, hogy üzenetet hagyjak Tylernek. Nem szeretnék egyetlen szó nélkül lelépni, és elhagyni az országot. A helyzet már így is épp elég bonyolult. Azt hiszem, igazán örülhetek, hogy most nincs itthon senki, a ház kong az ürességtől. Személyesen most nem tudnék mindent megbeszélni Ty-jal. Idő sincs rá, és nem is állok még erre készen. A levél egyszerűbb. Tyler íróasztaláról szerezve tollat és papírt, írni kezdek.

Kedves Tyler
Hello Ty

Ne haragudj, hogy úgy elsiettem a múltkor, és hogy teljesen cserben hagytalak a kötelékmegtörős terveinkben. Nem így terveztem, de tudod... eléggé felkavartak a történtek, Caroline hirtelen betoppanása. Először zavart voltam és dühös. Most már csak örülök, hogy nem bonyolódtunk bele még jobban a dolgokba, mert az csak még inkább összezavart volna mindent köztetek és közöttünk is. Egy gyerek érkezése így is elég nagy dolog. Igen, hallottam, amikor Caroline elárulta neked, hogy terhes. Szerintem jobb is, ha most egy időre eltűnök. Elhagyom az országot. Én tudom, hogy mire vagy képes, és szerintem a köteléket magad is meg tudod már törni. Elárultam, hogy mi kell hozzá, biztosan menni fog egyedül is. Remélem, ha visszatértem, tudunk beszélni.

Szeretettel
Hayley

Ui.: Vigyázz magadra!


Többször is átfutom tekintetemmel a sorokat. Legszívesebben az egészet áthúznám, és újraírnám valami kevésbé érzelmes, tömör és száraz formában. De most nem megy elég jól ehhez a gondolkodás, és sietnem is kell. Tyler ágyára teszem a levelet, aztán a holmimat összeszedve elhagyom az épületet.


|| Reptér ||
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 8:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Ez volt a célom. -kacsintottam rá játékosan, majd az utolsó ruhadarabot, azaz a kabátomat is magamra rángattam. Tökéletes estét terveztem, vita menteset..
Szemeimmel végigkövettem formás alakját ahogy öltözködik. Mekkora mázlista vagyok, hogy velem van amikor ezer másik pasit is találhatna magának.
-Ha elárulnám nem lenne meglepetés. Úgyhogy várd ki türelemmel! -fontam az ő ujjaival az enyémeket és úgy vezettem le a lépcsőn egészen a kocsiig. Most valahogy nem volt túlzottan sok kedvem sétálni, na meg valahogy jobb is ha kocsival megyünk. Nem mintha nem tudnánk sétálni, hisz az nem okoz túl nagy fáradalmat.

[folyt. Étterem]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 8:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Kezd kíváncsivá tenni, Mr. Lockwood. - Kacagtam fel, miközben nagy nehezen rávettem magam, hogy megmozduljak és összeszedjem magamat. Nem siettem el semmit szépen lassan húztam fel minden egyes ruhadarabomat, majd egy pillanatra kiugrottam a fürdőbe, hogy megigazítsam a hajamat is.
- Azt hiszem kész vagyok. Elárulod, hogy hová megyünk vagy ez most titok marad? - Kérdeztem felvont szemöldökkel minden egyes szót lassan kiejtve miközben közelebb lépkedtem hozzá és elvigyorodtam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 8:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Rendben.. -válaszoltam röviden és tömören, bár azt hiszem az arcom beszédesebb volt mint jelen pillanatban a szám. Ilyenkor bántam igazán, hogy ilyen lassan telik az idő, főleg most, hogy előttünk áll egy egész örökkévalóság.
-A város legjobb helyére viszlek. -vigyorodtam el, majd egy gyors csókot nyomtam a homlokára.
-Garantálom, hogy ez most nem úgy fog végződni mint a múltkori. -futott át az arcomon egy fintor..
Perceken belül erőt vettem magamon és kikászálódtam az ágyból, hogy magamra aggassam a ruháimat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Akkor ezt megbeszéltük. Az esküvő után ez lenne a második dolog amit elintéznénk. Ráérünk utána megnézni hova is akarunk elköltözni. - Mosolyogtam rá teli boldogsággal.
Életemben nem vártam még semmit ennyire, mint hogy láthassam a lányomat. Legszívesebben előretekertem volna az időt.
- Hmm. Benne vagyok. - Kacagtam fel a vacsora ötletére. Most legalább nem vadászni megyünk. Mert az a múltkor rosszul sült el és ismét egy veszekedéssel zárult amiben mind a ketten hibásak voltunk. Most viszont próbálom én is visszafogni magam és azt hiszem ő is ezen van. Nem akarok veszekedni. Van rá egy örökkévalóságunk, hogy összekapjunk valamin, de egyáltalán nem akarom. Bár ha békülés mindig ilyen jó lesz.. nem árt egy pár veszekedés.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 3:38 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Rendben. Akkor, majd mire Heather megszületik meg is lesz az új ház. Legalábbis az lenne a legjobb. -mosolyodtam el. Igaz furcsa lesz elmenni innen, itt hagyni anyámat, de ez az élet rendje.
-Ugyan már...Azt szeretném amit te, és biztos vagyok benne, hogy anyámnak se lenne ellenére ha elmennék, megértené. -mondtam, majd gyengéden viszonoztam a csókját- Én is szeretlek és őt is. -simítottam végig a hasán. Nem vagyok az a tipikus apa alkat amint ez már be is bizonyosodott régebben, de ezek után azon leszek, hogy mindent megadjak a lányunknak.
Amikor lezártam magamban a gondolatmenetemet akkor néztem csak ismét Caroline szemeibe.
-Nincs kedved elmenni vacsorázni? Megünnepelni az új, közös életünket. -vetettem fel lelkesen az ötletemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 20, 2013 3:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Igazából nem tudom, hogy hogy képzeltem el. De én jobban szeretnék egy közös új házat. Mint egy új kezdetnek a jelképe. - Bőven elférnénk itt is az igaz. De valahogy sokkal jobban érezném magam egy olyan lakásban amiről tudom, hogy a miénk. Bár Tyler anyját magára hagyjuk egy ekkora házban. Mondjuk akkor maximum gyakrabban szervezne különböző összejöveteleket. Soha nem tudhatja az ember.
- Heathernek valami különlegeset szeretnék. De nem akarlak olyan dologba beleerőszakolni amit te nem szeretnél. Szeretlek Tyler. Veled akarok lenni úgy, ahogy neked is megfelel. - Csókoltam meg hosszasan miközben arcát a két tenyerem közé vettem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 19, 2013 10:25 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Erős vagy és kitartó, pont ez az amit tisztelek benned..Mert ha te nem harcoltál volna, az életedért és azért, hogy utána együtt lehessünk én akkor nem tudom mit tettem volna. -nyeltem egyet ezzel elfojtva magamban a többi gondolatot. Tiszteltem Caroline-t teljes mértékben. Számomra ő testesíti meg a tökéletes nőt.
-Ööö....-nyögtem ki csak ennyit pillanatnyi elmezavaromban. Hirtelen nem is tudtam, hogy ezt mégis hogyan gondolom..
-Hát, nem tudom. Ha gondolod ide is költözhetsz, végül is hármunknak bőven elég a birtok. -vetettem fel ötletként. Igazából nekem tök mindegy volt.
-De ha szeretnéd nézhetünk egy saját közös házat is. -néztem szemeibe egy halvány mosoly keretében.
-Rád bízom a dolgot. Azt akarom, hogy neked jó legyen. -simítottam végig arca finom bőrén.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 19, 2013 10:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Tudom. - Nyeltem egyet. Már tudom, hogy megérte küzdenem az életemért akkor. Mert ha Tylert el is veszítettem volna lenne egy gyönyörű kislányom. Akit mindennél jobban szeretnék és a világ összes szeretetét neki adnám.
- Én is szeretlek. - Hozzásimultam és viszonoztam a lágy csókját. Olyan hihetetlen, hogy a közös jövőnket tervezzük.
- Amúgy.. miután Heather megszületik költöztünk össze vagy már miután összeházasodtunk? És ha össze is költözünk hova? Vagy te hogyan gondoltad ezt az egészet? - Adtam hangot a fejemben megfogalmazódott kérdéseknek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 19, 2013 8:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Sajnos. -jegyeztem meg halkan, majd elvigyorodtam. Türelmetlen voltam egy kissé, de elvileg ez normális, valószínűleg Caroline még türelmetlenebb lehet.
-Én sem akartam túlzásba vinni. Igazából már hamarabb megejthettük volna, csak ugye volt az a.....-fejeztem be itt a mondatot, hisz tudhatta már ebből, hogy mire célzok.
-Szeretlek. -súgtam ajkaira közelebb hajolva hozzá és egy lágy csókkal illettem. Jelen pillanatban úgy éreztem magamat mintha én lennék a világ legboldogabb embere. Sőt az vagyok...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jan. 16, 2013 1:52 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Én is várom, de ez mint tudod nem egyik pillanatról a másikra történik. - Mosolygok rá, majd én is lenéztem a pocakomra és simogatni kezdtem azt. A mi kislányunk. A lehető legjobbat akarom neki. És ezt bármi áron el fogom érni.
Eleinte meg sem tudtam szólalni a döbbenettől. Hogy esküvő? Minden olyan hamar történik. Eljegyzés gyerek meg minden. Bár valószínűleg akkor az emberek számára egyértelművé válik, hogy azért vesz el mert terhes vagyok. De már egy ideje nem érdekel mások véleménye és nem most fogok újból foglalkozni vele.
- Nagyon boldog lehetnék, ha a feleséged lehetnék. Minél előbb. De nem szeretnék túlságosan nagy esküvőt. Csak mi és a szűk baráti körünk. - Hevesen megcsókoltam aztán eszembe jutott, hogy nekem a szűk baráti körömbe Stefan is beletartozik. Viszont ezt még ráérünk megbeszélni.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 15, 2013 3:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Ezt örömmel hallom, és én is így vagyok ezzel. -jelent meg egy őszinte mosoly az arcomon, majd a hasára pillantottam- Alig várom, hogy a kezemben tarthassam..-néztem aztán vissza egyenesen Caroline boldogságtól csillogó gyönyörű szemeibe.
Nem tudom, hogy fog nekem menni ez az apaság dolog, de biztosan megbirkózom majd vele.. Ez a kihívás teljes mértékben megvalósíthatónak tűnik.
-Mit szólnál ha a közeljövőben megejtenénk az esküvőt? Nem akarok vele Heather megszületéséig várni. Minél hamarabb hivatalosan is veled akarok lenni, és szeretném ha a lányunknak is törvényesen lehetnék az apja. Persze csak ha te is benne vagy.. Nem akarok erőltetni semmit. -néztem rá kérdően, várva a reakcióját. Én lennék a világon a legboldogabb ember ha tényleg elkötelezné magát velem..
Mielőtt válaszolhatott volna egy lágy csókot nyomtam az ajkaira, majd elszakadva tőle néztem ismét a szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Jan. 15, 2013 2:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Veled is maradok örökre. Nincs fontosabb dolog az életemben nálad. Egyenlőre. - Elpirulva pillantok le a pocakorma ami még semmi jelét nem mutatja, hogy lenne ott bármi is. De már a tudat is boldogsággal tölt el, hogy anya leszek. Fiatalok vagyunk lehet, viszont remélem boldogulni fogunk ezzel az egész szülő dologgal.
Ebben a pillanatban annyira boldog voltam, hogy szavakba nem lehet önteni. Azzal a férfival vagyok akit szeretek és nemsokára egy család leszünk. Ő, én és a lányunk. Ennél talán még egy álom sem lehetne jobb.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 7:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Azt hiszem nincs..Bár nem tudhatom, hogy közbejön-e valami, de kétlem. -mondtam saját magamat meghazudtolva. Szívesebben vagyok Care-al mint, hogy szenvedjek naphosszakat. Jó, igaz, hogy minél hamarabb túl kéne esnem ezen az egészen, de szerintem ez még ráér.
-Én is téged Caroline. -nyomtam én is egy hosszabb csókot ajkaira.
-Örülök, hogy még velem vagy a hülyeségeim ellenére is. -néztem egy halványabb mosollyal a szemeibe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
- Szóval van valami terved az elkövetkezendő napokra? - Kérdeztem mosolyogva. Próbáltam elterelni a figyelmét a jelenlegi problémákról, hogy már megint majdnem összekaptunk valami hülyeségen. Talán, majd pár év után nevetve tekintünk vissza ezekre a veszekedésekre. De addig még ki kell bírjuk egymást mellett a lehető legkevesebb konfliktussal.
Szorosan bújtam a karjaiba és lágy csókot leheltem az ajkaira. - Szeretlek Tyler. Úgy ahogy vagy. - Mondtam teljesen őszintén szemeibe mélyedve.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Jan. 13, 2013 12:03 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
-Én se akarok veszekedni, de nem is erről van szó...Nincs ebben semmi rossz. -mondtam teljesen lágy hangon miközben a haját simogattam nyugtatásképpen.
-Rendben...-viszonoztam édes csókját miközben az arcát simogattam. Tényleg nem akartam összeveszni vele, de egyszerűen nem tudtam felfogni, hogy miért akkora baj ez? Na, de mindegy is..A lényeg az, hogy én tudom mire vállalkoztam. Még jó, hogy azt nem említettem neki, hogy Xavierrel mibe kezdtünk bele, még a végén azért is lehurrogna.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
Vissza az elejére Go down
 

Tyler szobája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Delena szobája / Farrah szobája
» Tyler Lockwood
» tyler lockwood
» Tyler Lockwood
» Tyler Lockwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Lockwood birtok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •